Skocz do zawartości

Dzień chłopaka


niemlodyjoda

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że już od rana widzę te tabuny Pań niosące kwiaty, wino, ogarniające restauracje na wieczór i fajna bieliznę dla Was żebyście poczuli się w pełni zrelaksowani, kiedy pokażą Wam jak im się bardzo podobacie, a wszędzie w radiu i TV mówią o dniu chłopaka, tej malutkiej garstce Panów, która nie doświadczą tej symetrycznej odpowiedzi na dzień kobiet (bo przecież większość z Was doświadcza) życzę:

 

1. Zdrowia

2. Kasy

3. Czystej Masy

 

i pamiętajcie - czym byk starszy tym róg twardszy!

 

Zdrówko!

 

86735.png

 

Niech się nam wiedzie :) Jak sami nie będziemy o nas pamiętać i się szanować to nikt nie będzie o nas pamiętał i nas szanował :) 

 

PS Jak macie "koleżanki" czy też "żony / dziewczyny" etc. to dziś się przekonacie czy o Was pamiętają tak jak WY pamiętacie o święcie kobiet. A, że kobiety pamięć do dat mają, nie musze nikogo przekonywać - wie to każdy ;) 

PS 2 Tak wiem że jest też "dzień mężczyzny" w marcu / listopadzie, obchodzony równie hucznie jak "dzień chłopaka"

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 22
  • Dzięki 14
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga ode mnie: to nie jest moje święto, ponieważ nie jestem chłopakiem żadnej pani i nie chcę na dzień dzisiejszy nim być, także to nie moje święto:D Jednocześnie współczuję wszystkim chłopakom, że mają swoje inne niż wszystkie myszki i żyją w związkowym kieracie. Jako mężczyzna wolę obchodzić święto mężczyzn.

  • Like 12
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Jako, że już od rana widzę te tabuny Pań niosące kwiaty, wino, ogarniające restauracje na wieczór i fajna bieliznę dla Was żebyście poczuli się w pełni zrelaksowani, kiedy pokażą Wam jak im się bardzo podobacie, a wszędzie w radiu i TV mówią o dniu chłopaka, tej malutkiej garstce Panów, która nie doświadczą tej symetrycznej odpowiedzi na dzień kobiet (bo przecież większość z Was doświadcza) życzę:

 

1. Zdrowia

2. Kasy

3. Czystej Masy

 

i pamiętajcie - czym byk starszy tym róg twardszy!

 

Zdrówko!

 

86735.png

 

Niech się nam wiedzie :) Jak sami nie będziemy o nas pamiętać i się szanować to nikt nie będzie o nas pamiętał i nas szanował :) 

 

PS Jak macie "koleżanki" czy też "żony / dziewczyny" etc. to dziś się przekonacie czy o Was pamiętają tak jak WY pamiętacie o święcie kobiet. A, że kobiety pamięć do dat mają, nie musze nikogo przekonywać - wie to każdy ;) 

PS 2 Tak wiem że jest też "dzień mężczyzny" w marcu / listopadzie, obchodzony równie hucznie jak "dzień chłopaka"

 

PS 2 -> Zgadzam się z autopsji z tym. Ex na dzień kobiet złożyłem życzenia, dzień albo dwa dni później był dzień mężczyzny i gówno, a nie życzenia dostałem. Teraz po czasie może po prostu nie składała mi życzeń, bo mnie traktowała jak chłopaka, a nie mężczyznę xDD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

czym byk starszy tym róg twardszy!

Również im kot starszy, to ogon twardszy ;)

 

Oddajmy głos klasyce polskiej literatury:

 

Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa,
Serceć jeszcze niestare, chociaż broda siwa;
Choć u mnie broda siwa, jeszczem niezganiony,
Czosnek ma głowę białą, a ogon zielony.

 Nie uciekaj, ma rada; wszak wiesz: im kot starszy,
Tym, pospolicie mówią, ogon jego twarszy;
I dąb, choć mieścy przeschnie, choć list na nim płowy
Przedsię stoi potężnie, bo ma korzeń zdrowy.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Krugerrand napisał:

nie jestem chłopakiem żadnej pani

Hmm myślę że trafilest w sedno.

Tresowano nas od malego, że na 8 marca, zyczenie i kwiatek należą się każdej - mamie, babci, siostrze, dziewczynie,nauczycielce itd.

 

Tutaj natomiast witaminki chyba rozumieją dzień chłopaka jako "dzień mojego chlopaka" i e dupie mają wszystkich innych, stąd nierówność w celebrowaniu święta.

 

 

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety licznie i hucznie wyszły na ulicę, świętować, jakże to bardzo ważne święto. Wzięły urlopy z pracy, przerwały zmienianie pieluszki swojemu gówniakowi, tylko, po to, żeby nam podziękować. Na ulicy wyszły z hasłami:

,, Dziękujemy, za tak lekkie życie"

,, Dziękujemy, za wcześniejsze emerytury"

,, Dziękujemy, za ułatwienia w edukacji"

,, Dziękujemy za to, że nie musimy pracować na budowach, kopalniach, na wysokościach"

,, Dziękujemy za tworzenie maszyn i urządzeń, za ich naprawy i konserwacje"

,, Dziękujemy za darmowe badania mammograficzne, za lepszą opiekę medyczną i ciągłe zachęcanie do badań"

,, Dziękujemy za liczne ofiary w wojnach"

,, Dziękujemy za branie znacznej ilości nadgodzin, utrzymywanie rodziny, zapewnianie jej odpowiedniego komfortu"

 

Piękne, wzruszyłem się😪 Wdzięczność p0lskich kobiet, nie zna granic... Z tego powodu, że nie istnieje😏

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tak pamiętają o dniu chłopaka czy mężczyzny jak zeszłoroczny śnieg. 

Dzisiaj niejeden się przekona, że dla kobiet ten dzień nic nie znaczy ba będzie bagatelizowanie, wyśmiewanie z łaski z usmieszkiem najlepszego. 

Szczęśliwcy może dostaną skarpety czy majtki na odpierdol😁

Społeczeństwo jako ogół też ma to gdzieś bo mężczyzna w Polsce jest traktowany jak zasób, narzędzie, niewolnik do zaiwaniania na wszystko i wszystkich. Szacunku od kobiet też nie oczekujcie bo tylko topka 5% mężczyzn zamoczy dzisiaj w kuciapce, będzie traktowana po królewsku. 

 

Dlatego Najlepszego wszyscy mężczyźni, niech wam się wiedzie, spełnia to co sobie założyliście, zdrówka, pieniążków, szczęśliwego życia pełnego pięknych chwil. 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd że tyle tu oświeconych braci a cały czas narzekają na naturę kobiet 🙃

 

@niemlodyjoda dzięki! Co do pamiętania dat masz dużo racji. Ja np mam słabą głowę do dat, jak nie zapiszę to data dla mnie nie istnieje. NIe miałem zapisanej też daty urodzin swojej jedynej i niepowtarzalnej myszki, efekt był wiadomy - zapomniałem. Ale nadal jesteśmy razem, himalajka 😅

 

@Krugerrand cieszę się że jesteś szczęśliwy. Pamiętaj tylko proszę że kierat z w związku jest na życzenie faceta, to nie wina kobiety ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, niemlodyjoda said:

PS Jak macie "koleżanki" czy też "żony / dziewczyny" etc. to dziś się przekonacie czy o Was pamiętają tak jak WY pamiętacie o święcie kobiet. A, że kobiety pamięć do dat mają, nie musze nikogo przekonywać - wie to każdy ;) 

Na świecie liczy się tylko "goździk na dzień kobiet" ;)

Więc - dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka i powodzenia w realizacji planów Pany!

 

U mnie też kobita się postarała, bo dostałem to, co chciałem, a wieczorem zabiera mnie na kolacje. W pracy koleżanka - jedyna babka u nas - też kupiła dwie paki cukierasów, złożyła każdemu z osobna życzenia i było to bardzo fajne z jej strony.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Garrett napisał:

Dzieki dzieki! Ciekawe czy ta moja gwiazda pamięta i odezwie się w tej sprawie :P

 

Po to też powstał ten temat, żeby walidować kobiece zachowania względem nas i wymagać symetrii.

 

Oraz po to aby...

 

12 minut temu, Lethys napisał:

Zdrówka i powodzenia w realizacji planów Pany!

 

U mnie też kobita się postarała, bo dostałem to, co chciałem, a wieczorem zabiera mnie na kolacje. W pracy koleżanka - jedyna babka u nas - też kupiła dwie paki cukierasów, złożyła każdemu z osobna życzenia i było to bardzo fajne z jej strony.

 

Pochwalać takie postawy.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.