Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

On 6/17/2023 at 4:42 PM, spacemarine said:

ale po prostu kobity uwierzyły że świat jest bezpieczny itd i to są tego skutki

Każda dziennikarka, aktywistka czy posłanka, pisząca że wychodzenie w nocy do domów świeżo poznanych "egzotycznych przyjaciół" jest "cool", "takie wyzwolone" i "trendy", powinna się publicznie okaleczyć w ramach przeprosin za tą naiwną dziewczynę, która im uwierzyła.

Ale tego nie zrobią. Dlaczego?

Bo o tych, którzy im wierzą, mają zdanie "lud ciemny a głupi". I patrząc na sondaże przedwyborcze, ciężko z nimi dyskutować, że niesłusznie mają tak złe zdanie.

q4wjEvFmB6HNS8ImhagseT10DlMApDlr.jpg

https://krytykapolityczna.pl/felietony/kinga-dunin/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow/

Quote

To książę z Orientu obsypie komplementami, będzie pragnął mieć wiele dzieci i jeszcze do tego nie pije. Jest dzielny i zaradny – inaczej by go tu nie było. I jak pięknie wygląda! Orientalna uroda to jednak coś innego niż karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju.

 

 

Swego czasu w USA była taka seria książeczek dla dzieci z "misiem Smokey", strażnikiem parku Yellowstone. Potem oczywiście był Yogi Bear... w efekcie liczba przypadków gdzie dziecko podchodziło do spotkanego gdzieś misia wzrosła - i wzrosła liczba zabitych przez niedźwiedzie dzieci.

Bo dwumetrowe, agresywne i drapieżne zwierzę masowo przedstawiano w mediach jako "nieszkodliwą maskotkę". I potem takie są efekty:

https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2023/05/29/bear-attack-pennsylvania-euthanized-luzerne-county/70266407007/

A zupełnie osobną sprawą jest, że po udowodnieniu testami DNA "tożsamości" niedźwiedzia który zaatakował dzieci, tenże niedźwiedź "został poddany przymusowej eutanazji".

Dwie osobne sprawy - zrozumienie przyczyn ataku, nie zwalnia sprawców ataku z odpowiedzialności.

 

On 6/17/2023 at 7:41 PM, Yolo said:

Podtzuc jakieś źródła, gdzie widzisz ten aplauz większości kobiet dla gwałtów

"Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 

On 6/18/2023 at 1:44 AM, DOHC said:

Dwa atomy wodoru i jeden atom tlenu dają wodę

Tylko jeśli się zmieszają bezproblemowo.

Jeśli nie dojdzie do syntezy, mamy coś zupełnie innego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mieszanina_piorunująca

 

Odnośnie różnic kulturowych, był taki program Prokopa "niezwykłe Stany Prokopa", gdzie w jednym z odcinków Prokop po prostu wchodzi sobie na cudze ranczo zapytać o drogę... a właściciel, typowy Teksańczyk ze strzelbą, mówi mu "jak tak będziesz się wpraszał na cudze tereny, to w końcu cię ktoś odstrzeli".

W Polsce nie do pomyślenia. Ale każdy kraj poza Polską, to nie jest Polska. I trzeba o tym pamiętać.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kespert napisał(a):

W Polsce nie do pomyślenia. Ale każdy kraj poza Polską, to nie jest Polska. I trzeba o tym pamiętać

Tylko jak rzetelne zaznajomienie się z obcą kulturą masz gdzieś, bo karmisz pacynę zlewaczałymi jasełkami pod hasłem "wszyscy będą braćmi" to możesz się bardzo zdziwić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banglijczyk. To jakby ktoś się zastanawiał jak nazywa się mieszkaniec Bangladeszu :)

 

Na tweeterze czytam komentarze i jest jak zwykle. Kobiety i kuki robią z dziewczyny prawilną ofiarę i twierdzą, że pijana młoda Polka +5 ciapatych to jest OK konfiguracja. Oni nie mieli prawa jej zgwałcić i zamordować... Rozumiecie - NIE MIELI PRAWA!, Szkoda, że ciapki tego nie wzieły pod uwagę i mieli w dupie to jakie prawo ma najebana laska. 

 

Meżczyżni zaś piszą, że za głupotę się płaci. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni się nawet wprost przyznają że żyją z zagranicy. Gdyby Polska na poważnie się zajęła tymi wszystkimi niemieckimi fundacyjkami i zagranicznym kapitałem w mediach to tematu lewackich ścieków i propagandy pewnie w ogóle by nie było w mediach i opinii publicznej.

 

To jest wręcz pasjonujące jak się prześledzi różne skrajnie nieprzychylne artykuły w zagranicznych mediach na temat Polski to często  polski autor tego artykułu jest/był na utrzymaniu niemieckiej fundacyjki- jak ostantnio nowa gwiazda- Karolinka Wigura.

 

Sierakowski się nawet sam przyznał że jego sponsoruje zagramanica i Kaczce może faka pokazać

 

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,21024913,w-mojej-organizacji-90-proc-dotacji-pochodzi-z-zagranicy.html

 

35 minut temu, Kespert napisał(a):

Każda dziennikarka, aktywistka czy posłanka, pisząca że wychodzenie w nocy do domów świeżo poznanych "egzotycznych przyjaciół" jest "cool", "takie wyzwolone" i "trendy", powinna się publicznie okaleczyć w ramach przeprosin za tą naiwną dziewczynę, która im uwierzyła.

Ale tego nie zrobią. Dlaczego?

Bo o tych, którzy im wierzą, mają zdanie "lud ciemny a głupi". I patrząc na sondaże przedwyborcze, ciężko z nimi dyskutować, że niesłusznie mają tak złe zdanie.

q4wjEvFmB6HNS8ImhagseT10DlMApDlr.jpg

https://krytykapolityczna.pl/felietony/kinga-dunin/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow/

 

 

Swego czasu w USA była taka seria książeczek dla dzieci z "misiem Smokey", strażnikiem parku Yellowstone. Potem oczywiście był Yogi Bear... w efekcie liczba przypadków gdzie dziecko podchodziło do spotkanego gdzieś misia wzrosła - i wzrosła liczba zabitych przez niedźwiedzie dzieci.

Bo dwumetrowe, agresywne i drapieżne zwierzę masowo przedstawiano w mediach jako "nieszkodliwą maskotkę". I potem takie są efekty:

https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2023/05/29/bear-attack-pennsylvania-euthanized-luzerne-county/70266407007/

A zupełnie osobną sprawą jest, że po udowodnieniu testami DNA "tożsamości" niedźwiedzia który zaatakował dzieci, tenże niedźwiedź "został poddany przymusowej eutanazji".

Dwie osobne sprawy - zrozumienie przyczyn ataku, nie zwalnia sprawców ataku z odpowiedzialności.

 

"Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 

Tylko jeśli się zmieszają bezproblemowo.

Jeśli nie dojdzie do syntezy, mamy coś zupełnie innego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mieszanina_piorunująca

 

Odnośnie różnic kulturowych, był taki program Prokopa "niezwykłe Stany Prokopa", gdzie w jednym z odcinków Prokop po prostu wchodzi sobie na cudze ranczo zapytać o drogę... a właściciel, typowy Teksańczyk ze strzelbą, mówi mu "jak tak będziesz się wpraszał na cudze tereny, to w końcu cię ktoś odstrzeli".

W Polsce nie do pomyślenia. Ale każdy kraj poza Polską, to nie jest Polska. I trzeba o tym pamiętać.

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bassfreak napisał(a):

Na jednym profilu na fb a propo tej sprawy napisałem swój komentarz, to że wsadziłem kij w mrowisko to mało powiedziane XDDD 

 

Jacy ludzie są kurwa durni a kobiety szczególnie te w komentarzach.

 

Wczoraj, okiem zaciekawionej osoby, sprawdzałem komentarze na profilu narzeczonego tej uroczej damy. Kobiety dostały coś w rodzaju masowej solidarności jajników. Wybielanie jej, że nie wiedziała, to nie jej wina, wina tych typków.. Coś niesamowitego. 

 

Może ktoś pamięta tutaj, bo na forum latały screeny, gdzie kiedyś jakaś Grażyna nożem zadźgała swojego Janusza. Jakie były komentarze karyn? Ano następujące: hehe, pewnie zasłużył. Mógł nie podskakiwać. Odważna kobieta, brawo! Ja też tak czasem chcę..

 

Można sobie wyobrazić odwrotną sytuację - gdy facet byłby uwiedziony przez kobietę i poszatkowany na organy przez mafię. Jakie by były komenatrze od kobiet? Myśli kutasem, faceci to zwierzęta, dobrze mu tak, jednej męskiej świni mniej..

 

Tutaj biologia i "trzymanie się razem" przez kobiety były na poziomie krytycznie żałosnym, ale nadal - utrzymywanie w fałszu prawdy jakby to było ich drugą naturą - przerażający poziom zakłamywania rzeczywistości. Mężczyźni głównie cisnęli bekę i potępiali za głupotę, sporo redpillowców się tam zleciało, chyba wykop robił najazd. :D Eh, przez to ciągle do człowieka ciągle dociera coś nowego.

 

Ten post na profilu narzeczonego został usunięty, ale Internet już zescreenował co lepsze kawałki i wrzucam co się działo wczoraj.

 

 

xTlmPrZJcVzLJviu3pMFaR3Ktd6gMGu3.png

 

 

BrZMbn39p73rK8P36uZGvuYqVk41UOxO.png

 

 

bWgAHTmvDjTuTzV89wp47eGi60uKeDlI.png

 

 

OuiH4R2rGg7Z3DxaeVWBVGZGDnmqyueZ.png

 

 

Zuza widać z niejednego pieca chleb jadła, heh.

 

Trochę niesmaczne, bo jednak tragedia, ale tak to wyglądało. I komentarz z neta, który chyba najlepiej oddaje całą sytuację, z którym ciężko się nie zgodzić.

 

 

"Każda kobieta, powtarzam każda dobrze wie co robi w takich sytuacjach. Nie ma tu kurwa mowy o jakimś przypadku więc rozpierdalają mnie teksty Julek typu "nie wiedziała", "tylko tam siedziała i nic nie robiła" ,"to przypadek" , a jeszcze bardziej rozpierdalają mnie cucoldy którzy to łykają jak pelikany. To nie małe dziecko tylko dorosła osoba i dobrze wiedziała po co jedzie z brudasami z tą różnicą że tym razem sytuacja wymknęła się z pod kontroli i kara za kurwienie się przyszła bardzo szybko i dobitnie. Normalnie po ostrym jebaniu napisała by chłopakowi "misiu spałam u koleżanki nie martw się" , ale nie tym razem."

  • Like 14
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bassfreak napisał(a):

Na jednym profilu na fb a propo tej sprawy napisałem swój komentarz, to że wsadziłem kij w mrowisko to mało powiedziane XDDD 

 

Jacy ludzie są kurwa durni a kobiety szczególnie te w komentarzach.

Aż z ciekawości zajrzałem na kilka wpisów i powiem Ci są tam też rozsądne komentarze pań, oczywiście "wyzwolone" też je atakują. Natomiast jeśli chodzi o dyskusje jakie tam się tworzą to ręce opadają, wyzwiska w których "pojebie" "przypierdolę ci" są tymi łagodniejszymi. Ahhh... Polzga gurom.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 19:14, Yolo napisał(a):

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

Za to chętnie jedzie się po ofierze. 

Tak, tylko wiesz dlaczego tak jest? Jest coś takiego jak proszenie się o kłopoty.

 

Tak jak ja, nie jadę najebany do Warszawy i w środku miasta nie drę mordy "jebać Legię ooo, jebać, Legię ooo" tak ona nie powinna w obcym kraju siedzieć sama pod sklepem, pić wino a potem motorem jechać z egzotycznym typem na przygodę.

Oczywiscie, że nie mieli prawa jej nic zrobić i oni są bezpośrednio winni - dziś już wiemy zabójstwa. Ale tak samo jak jej nie ma prawa spotkać krzywda, tak w teorii mnie drącego ryja w Wawie w przytoczonym przykladzie nikt nie ma prawa też pobić. Tylko... Jak myślisz co by się stało jakbym tak zrobił i faktycznie tego ryja zaczął pruć? No myślę że z dworca Centralnego, nie doszedłbym do ronda z palmą i co byś mi pobitemu wtedy powiedział? A no w najlepszym wypadku, że prosiłem się o kłopoty które mnie spotkały. Tak samo ona: samotna blondynka pod sklepem z winem, 5 egzotycznych kolesi, motor...

...no nie brzmi to na spotkanie kółka szachistów... To jest jawne proszenie się o kłopoty...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Messer napisał(a):

Normalnie po ostrym jebaniu napisała by chłopakowi "misiu spałam u koleżanki nie martw się" , ale nie tym razem."

No cóż. Chcącemu nie dzieje się krzywda, jakkolwiek paskudnie to brzmi. To mądrość z gatunku - łażenie samotnie po zmierzchu po ulicach Johanessburga, będąc białym.

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że sprawcę należałoby powiesić.

 

I hit dzisiejszy ;)

 

 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 18:02, zychu napisał(a):

Nie z urody, tylko z tapety.

I z filtra na IG.

2 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

Co oczywiście nie zmienia faktu, że sprawcę należałoby powiesić.

 

I hit dzisiejszy ;)

Wiesz, że dla PiS to woda na młyn, żeby nie przyjmować "nielegalnych imigrantów", myślę, że tu o to chodzi.

5 godzin temu, spacemarine napisał(a):

Szkoda dziewczyny, kolejna niepotrzebna śmierć, minie trochę czasu i znowu wszyscy zapomną i dalej będzie to samo

 

To raczej selekcja naturalna.

 

Tak samo szkoda 18-latka, który wracał 20-letnim BMW z 4 kolegami z wiejskiej dyskoteki i rozbili się, bo "prędkość była dobra, tylko zakręt za ciasny".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Messer napisał(a):

Tutaj biologia i "trzymanie się razem" przez kobiety były na poziomie krytycznie żałosnym, ale nadal - utrzymywanie w fałszu prawdy jakby to było ich drugą naturą - przerażający poziom zakłamywania rzeczywistości. Mężczyźni głównie cisnęli bekę i potępiali za głupotę, sporo redpillowców się tam zleciało, chyba wykop robił najazd. :D Eh, przez to ciągle do człowieka ciągle dociera coś nowego.

Takiego wypierania rzeczywistości dawno nie widziałem;) Widocznie "chcą" być następne w kolejce.

No i faktycznie dużo tam komentarzy odnośnie egzotyki, bolców i tak dalej. Być może wojna Polsko - Polska i damsko - męska przybiera na sile. Dlatego moim zdaniem to właśnie czas by budować sobie "arkę" dla siebie i bliskich. Duże wydarzenia historyczne potrzebują "nawozu", warto się postarać by nim nie być.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Obliteraror napisał(a):

I hit dzisiejszy ;)

 

"Tęgie" głowy tam pracują robiąc pod coś takiego PR :) 

 

10 minut temu, Pietryło napisał(a):

No i faktycznie dużo tam komentarzy odnośnie egzotyki, bolców i tak dalej. Być może wojna Polsko - Polska i damsko - męska przybiera na sile. 

 

Tak, one bardzo mocno się "obraziły", że ktoś śmiał zwrócić im na to uwagę - interesujące.

Chyba jedyne na co mocniej by się obraziły, a nawet na śmierć, to to, że jakaś ich koleżanka - Polka - mogłaby ułożyć sobie szczęśliwe życie - z Polakiem. Niesamowicie nieszczęśliwe i toksyczne kobiety.

 

 

Btw. :D 

 

tqE9QNrkM3LHI5uD3rNnVzmTR0D8hZcF.png

 

 

Edit: na zdjęciach tej kobiety można zauważyć, że ona gdy robiła sobie zdjęcie, to niejako "wycinała" chłopaka. Na tym na górze można zobaczyć, że to jest najprawdopodobniej on, ale tak ucięty, jakby go nie było. :D 

Cóż, kobiety lubią się chwalić swoim chłopem, obnosić się nim, a czasem nawet go "czcić". Nie dziwne, że chciała spróbować nowej przygody, skoro nawet nie chciał go mieć u siebie na zdjęciach. Klasyka. :D 

Edytowane przez Messer
  • Like 12
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

Oj zdziwiłbyś się byku 😉 

Mossad pozdrawia ;)

12 minut temu, Miszka napisał(a):

"nielegalnych imigrantów"

Czemu w cudzysłowie? Jak to są nielegalni imigranci. Jak Niemcy tacy chętni na nich to podstawić autobusy i ich wyrzucać na granicy. 
 

A ja sądzę, że Mateo dobrze gada, przecież nie może powiedzieć, że jak tu ten zwyrodnialec przekroczy próg więzienia to będzie ino prosił żeby już go zadźgali bo dupa mu popękała już. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Tak sobie siedzę, i siedzę zastanawiając się jak dzisiejsze czasy są pomylone. A nie wróć! Pomyleni są ludzie że swoimi chorymi ideologiami, które zaszczepiane przez media, propagandę, a przede wszystkim przez społeczne akceptowanie niezdrowych patologicznych zachowań. 

   Kilka punktów refleksji:

1) Kobieta idzie ,,na miasto", niczym menel ,,łoi" pod sklepem i nie ma tu zdziwienia? WTF? Ktoś musiał ją tego nauczyć, przyklaskiwać, że to super opcją dla kobiety takie menelostwo. Efekt wychowania w domu? Brak reakcji że strony partnera? Efekt programowania społecznego z ostatnich lat ? I dont know.

2) Pójście na chatę z bandą obcych facetów których kraje pochodzenia jasno pokazują, że domyślnym programowaniem społecznym na tych terytoriach jest traktowanie kobiety jako worka na spermę? I gdzie w tym momencie są te postępowe panie, które tak mówią, że mężczyzna to zło? Będą miały odwagę przyznać się ,że mają krew na rękach, czy raczej będzie festiwal shamingu na rasie męskiej, bo przecież ,,ona chciała tylko przygody na morderstwo nie wyraziła zgody". Żałosne ale wszyscy wiemy jak to się skończy.

3) Gdzie w tym wszystkim był facet zabitej - czemu nie zareagował na takie zachowanie , nie pie...lnął ręką w stół (przysłowiowo mówiąc) i nie postawił do pionu laski. Nie zrobił tego bo co? Bo mama mówiła, że na dziewczynki się nie krzyczy? Laska wygoniła by z sypialni? Czy może bał się rozstania? Kłania się wychowanie (a raczej jego brak) i programowanie społeczne od najmłodszych lat.

4) Wpuszczanie na teren swojego kraju migrantów ekonomicznych (to jest prawdziwe określenie - z uchodźcami to oni nawet w jednym rzędzie na granicy nie stali - odsyłam do ogólnej wiedzy i rozróżniania uchodźcy od migranta).

 

Podsumowując: Jak nie nastąpi zmiana kolejne pokolenia będą coraz bardziej spie....one. Jak jest przyzwolenie aby działa się h..nia to się nie dziwmy potem ,że dzieje się to co się dzieje.

 

I teraz ja wsadzę kij w mrowisko - dla mnie ta tragedia, jest na takim samym poziomie spierdolenia społecznego , jak pisanie tu na forum przez niektórych użytkowników jacy to oni samce alfa, sigma itp są , bo zmacali/przedymali laskę należącą do innego. Ten sam kaliber jak ci smagli książęta pustyni. Powiedzieć, że gardzę takimi to jak nic nie powiedzieć.

 

A każda laska, która ,,przeżywa przygodę" doprawiając swojemu misiowi rogi ma los tej Anastazji w pamięci, by nie było zdziwka jak dowiemy się z gazet, że na terenie naszego kraju jakiegoś misia z rogami poniosło i wymierzył lasce najwyższy wymiar kary... 

 

Tak wiem świnia ze mnie, żadna mnie nie chce, zostałem skrzywdzony i tak dalej.... A i nie zapomnijcie mnie wszyscy Alfa male, nazwać słabym beciakiem i tak dalej. 

 

Żenada...

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror no cóż Pinokio to nawet na tragedii żeruje, nie przypominam sobie żeby między PL i Grecją istniała umowa międzynarodowa, która umożliwia takie hocki - klocki. W każdym cywilizowanym społeczeństwie obowiązuje zasada terytorialności prawa. No ale zwolennicy jedynej prawej i sprawiedliwiej partii będą się bryndzlować na samą myśl o tym, że nam Grecja wyda sprawcę. 

 

Ustawę karną polską stosuje się do sprawcy, który popełnił czyn zabroniony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również na polskim statku wodnym lub powietrznym, chyba że umowa międzynarodowa, której Rzeczpospolita Polska jest stroną, stanowi inaczej.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt:

Bo przecież to jest jej wina, że ktoś jej odebrał życie XD. Wiec teraz niech dziewczyny się martwią, nie jeżdżą i najlepiej nie wyjeżdżają nigdzie same, bo zło czyha za rogiem. Problem nie jest z tym, żeby kobiety uważały. Problem jest z mężczyznami, którzy takie rzeczy robią. Ona nie jest odpowiedzialna za to co jej się stało. Nieważne w jakim celu tam pojechała. To samo mogło stać się w Polsce.

Koniec cytatu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Messer said:

utrzymywanie w fałszu prawdy jakby to było ich drugą naturą

Kiedyś był na Forum genialny wpis, ja tylko go nieśmiało sparafrazuję: "Każda kobieta, jeśli nie jest to sprzeczne z jej własnym interesem, będzie bronić każdej innej kobiety. Jest to ich odruch bezwarunkowy wykształcony".

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gorączka napisał(a):

Gdzie w tym wszystkim był facet zabitej - czemu nie zareagował na takie zachowanie , nie pie...lnął ręką w stół (przysłowiowo mówiąc) i nie postawił do pionu laski. Nie zrobił tego bo co?

...bo się bał, że jeśli tak faktycznie zrobi to ona pójdzie w kolokwialnie mówiąc - w pizdu... 

Chciał mieć myszkę przy sobie, bal się ją stracić więc przymykał oko na jej zachowanie. Ile to już razy zresztą grany motyw w większość historii z kłopotami w związku w tle? Facet niechcący stracić laski, być samemu i kobita robiąca co chce i z kim chce?

 

A to że w efekcie ją stracił w takich a nie innych okolicznościach to już inna kwestia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, matthewx napisał(a):

Przecież pisdzielcy przyjmują kolorowych w dużych ilościach, są statystyki.

To ja poproszę te statystyki.

 

Może czegoś nie wiem, ale obecna, oficjalna narracja i ta, którą słyszałem wcześniej brzmi tak jak w tym tweecie z... 14 czerwca 2023

 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w mainstreamowych internetach i tamtejszych sekcjach komentarzy wjechała książkowa wręcz klasyka. Pomijam sfrustrowanych zjebów, którzy na krzywdzie Polki mogą odczuć ulgę własnej indolencji w kontekście kobiet, ale jest spolaryzowany podział: 

- kobiety: emocje, emocje, emocje

- chłopy: miejsce na logikę, przestrogę, lekcję zycia, rozsądek

Przecież ten truizm, którym wszędzie rzucają, że to zawsze sprawcą jest winny, nawet nie powinien być komentowany, trzeba rozkminiac kontekst, szukać szerszych przyczyn, obiektywnej perspektywy. No ale na to już kobietom zdobyć się trudno. I tu pojawia się ciekawa kwestia, która mnie frapuje. Jak myślicie dlaczego wszystkie jednym głosem powtarzają tylko sprawca winny i koniec. Dlaczego nie dopatrują się braku rozsądku u ofiary, przezorności? 

Edytowane przez Redbad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Baca1980 said:

Kolejny temat zastępczy.

Najlepszym kłamstwem jest prawda, a najlepszym tematem zastępczym jest prawdziwy problem:

https://edition.cnn.com/2023/06/11/europe/germany-violence-against-women-study-intl/index.html

Jedna trzecia "niemców" w wieku 18-35 uważa, że poparcie swego argumentu w kłótni z kobietą "ręcznie" jest akceptowalne. Myślę że tak straszne wyniki wymagają natychmiastowego wysłania polskich feministek do Kolonii, albo w inne podobnie myślące miejsca Niemiec, by tam mogły walczyć o prawa kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.