Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

A dla równowagi słyszał ktoś o tym zaginionym?

Nie, nie słyszałem. Przecież to tylko facet, jeden z milionów śmieci. 

 

Cóż, śmierć jednej Anastazji to tragedia, śmierć tysięcy mężczyzn (wg różnych badań nieco inne wyniki, ale przeważnie 95 procent ofiar śmiertelnych wypadków w pracy to mężczyźni) to tylko statystyka. 

Tak, Stalin miał rację bo był większym zbrodniarzem niż malarz i wiedział co mówi. 

 

Jak Brat wyżej napisał, cały szum jakąś lekkomyślną dorosłą babę która postąpiła nierozważnie, tak jak z patostreamerem majorem, nie żyją i trudno. Niektórzy by ich chcieli zrobić santo subito, ale myślę że mamy dużo więcej ważniejszych spraw na głowie, a im życia nie przywrócimy.

5 minut temu, VasKes napisał(a):

A Ja znowu widzę, że oceniasz i szydzisz nie znając szczegółów sprawy i tyle w temacie 

Hmm kolega wyżej kiedyś zrobił niesamowitą aferę jak parafrazowałem JKM że zawsze się troszeczkę gwałci, a także kiedy dwóch innych Braci którzy zażartowali np że kura ucieka przed kogutem żeby ten nie myślał że jest łatwa, a teraz takie rzeczy🤔

Nie ma co popadać w skrajności, nikt nie chce być zabity ale rzeczy ona nie miała 15 lat tylko 27 i powinna mieć coś oleju w głowie. 

 

Ponadto muszę się z nim zgodzić - kto uważa że spoko żeby jego dziewczyna w nocy piła alkohol z opalonymi, jechała z jednym z nich sama do mieszkania po narkotyki ręka w górę.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafił swój na swego i efekt jest jaki jest - nie ma się tym co przejmować. Patola pije wino pod płotem i jedzie z przygodnym gachem na kwadrat. 

 

Ten jej chłopak z polski powinien postawić pomnik temu kolesiowi, że zabrał ją z jego życia. Może nie do końca powinno odbyć się to w taki sposób ale np mogli odjechać razem do pakistanu i tam żyć w szczęściu

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja po fali uchodźców nie jest bezpiecznym krajem. Wyjście pijanej blondynki samej na miasto z nowo poznanymi kolorowymi kolegami to proszenie się o kłopoty.

 

Dla mnie się to w głowie nie mieści, skrajna nieodpowiedzialność tej dziewczyny do tego w tle były też jakieś dragi więc i szemrane towarzystwo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Morawiecki, Ziobro i media zrobią taki sam show jak w przypadku tej dziewczyny.

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29895080,smierc-39-letniego-polaka-we-francji-nieoficjalnie-jakub-przyszedl.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1016&do_a=1016&s=BoxNewsImg4&do_upid=723_ti&do_utid=29895080&do_uvid=1687376249022

 

Zakładam, że raczej artykuł zniknie za kilka godzin. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, smerf napisał(a):

Grecja po fali uchodźców nie jest bezpiecznym krajem. Wyjście pijanej blondynki samej na miasto z nowo poznanymi kolorowymi kolegami to proszenie się o kłopoty.

Bez przesady - po tych wszystkich wyspach uchodźcy się nie porozjeżdżali. Byłem w ostatnich latach wielokrotnie na Krecie i raz na Rodos - nie widziałem żadnych grup uchodźców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, t0rek napisał(a):

uchodźcy

Żadni uchodźcy tylko nielegalni imigranci których należałoby deportować.

 

Artykuł z der onetu:

https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/to-nie-picie-z-chlopakami-z-bangladeszu-zabilo-anastazje/pfzx5qc,3796b4dc

 

„Czytając takie wpisy mam wrażenie, że jako kobieta przy każdym wyjściu z domu powinnam się bać o swoje życie, w końcu po ulicach chodzi tłum obcych mężczyzn, mogących zrobić mi krzywdę. Czy to jest normalne? Nie.”


Totalne odrealnienie od rzeczywistości. Tak powinnaś bo Abdul ma w dupie sądy niewiernych. Przyznam jej rację! Tak, to nie jest normalne ;)  

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 12:22, Optimus Prime napisał(a):

Oj zdziwiłbyś się byku

Masz rację. Ale to jednak nie przypadek Al-Fayeda i potencjalnego mezaliansu w rodzinie królewskiej, który by wymagał "interwencji" MI5 ;) Czy tam morderców żydowskich sportowców na olimpiadzie w Monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Pyrkosz said:

 

Totalne odrealnienie od rzeczywistości. 

 

 

Ma baba z Onetu ból dupy bo jej narracja nie współgra z logiką czytelników, stąd wybielanie ofiary i teksty "drinki nie zabijają" "miał ją odwieźć do domu" 🤦 

 

Waliła jabola pod sklepem z gwinta i pojechała z ciapatym kupić dragi

 

Taki jest fakt niezależnie w jak piękne słowa zostanie to ubrane. W jednym z wywiadów wymknęło się to jej chłopakowi, tylko te treści już są przykryte setką nowych artykułów z miękkim pierdolololo dla pań żeby czasem któraś się ze swoją rozwiązłością źle nie poczuła. 

 

I ta narracja że to nie jest jej wina itp. że wyjście na miasto bez chłopaka jest spoko, picie z alkoholu to nic złego, że pójście narąbanym do kogoś na chatę jest OK, wszystko git, tylko że nie jesteśmy w Polsce i nie bawimy się z Polakami tylko z ludźmi, tfu, za duże słowo, z kręgu kulturowego gdzie kobietami ora się pole.

 

Dobrze że to forum istnieje, jak jakiś ostatni bastion wolności słowa i myśli bo wielu takich gównianych treści na mainstreamowych portalach nawet skomentować nie można bo zwyczajnie nie ma takiej opcji, bo płatkom śniegu dupy popękają.

 

(Tak jak właśnie pod tym artykułem z Onetu, zdziwiła by się nieostra strzała co ludzie myślą o jej wypocinach)

Edytowane przez SuperMario
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie picie z chłopakami z Bangladeszu zabiło Anastazję"

Nieprawdopodobne jaką wodę z mózgu robią dzisiejsze media kobietom. Nie widziałem aby w choć jednym artykule ktoś napisał ostrzeżenie, że może jednak to nie jest zbyt mądre i odpowiedzialne, aby samotna dziewczyna w obcym kraju waliła wódę z podejrzanymi typami. Każdy kto ma mózg wie, że bezpośrednio winnym zabicia tej panny jest ciapak, ale dlaczego nikt nie napisze wprost, że pewnych zachowań po prostu należy unikać aby nie paść ofiarą? Gdybym się przeszedł 30 lat temu po Warszawie z szalikiem Widzewa to wszyscy wiedzieliby, że sam pakuję się do piachu. Dlaczego nigdzie w mediach nie padają sformułowania typu: hej dziewczyny, nawalenie się z pięcioma nieznajomymi handlarzami narkotyków, a potem jazda do nich na chatę jest nierozsądna, nie róbcie tego!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eskel napisał(a):

Gdybym się przeszedł 30 lat temu po Warszawie z szalikiem Widzewa to wszyscy wiedzieliby, że sam pakuję się do piachu. Dlaczego nigdzie w mediach nie padają sformułowania typu: hej dziewczyny, nawalenie się z pięcioma nieznajomymi handlarzami narkotyków, a potem jazda do nich na chatę jest nierozsądna, nie róbcie tego!

 

Jakiś czas temu widziałem materiał jak młody chłopak w Polsce został skopany na śmierć przez grupę pijących kobiet a na sali sądowej do skazania zasiadł ich kolaga który stał de facto obok. Faceci to śmiecie dla obecnej populacji których się skazuje, a kobiety wybiela. Potrzeba utworzenia jakieś partii mężczyzn, bo to się odpierdala to już lekka przesada. 

 

Dla przykładu pogląd społeczeństwa na kobietę która rozerwał granat którym się bawiła bez wcześniejszego przeszkolenia, a faceta w tej samej sytuacji byłby wgl inny. Tak samo medialna narracja.

 

"Kobieta przez pomyłkę zabiła się felernym granatem." <- wina granatu

"Mężczyznę rozerwał granat który posiadał nielegalnie-zagroził bezpieczeństwu i zdrowiu osobom trzecim." <-shaming mężczyzny

Edytowane przez smerf
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, smerf napisał(a):

 

Jakiś czas temu widziałem materiał jak młody chłopak w Polsce został skopany na śmierć przez grupę pijących kobiet a na sali sądowej do skazania zasiadł ich kolaga który stał de facto obok. 

Wyszukaj i wrzuć bo brzmi to tak nieprawdopodobnie że ci nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Wyszukaj i wrzuć bo brzmi to tak nieprawdopodobnie że ci nie wierze.

 

Nie znajdę teraz mam setki filmów w historii, kolesia wzięli jako winnego tylko dlatego ze miał przeszłość kryminalna a że honorowy to pary nie chciał puścić. 

 

Poza tym nie musisz wierzyć w tę historię, są setki innych przykładów dyskryminacji mężczyzn w tym kraju. W najróżniejszych patologicznych formach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zmarłych albo dobrze albo wcale więc postaram się wskoczyć na wyżyny dyplomacji..

Selekcja naturalna..jeśli ktoś jest na tyle nierozsądny że pije z jakimiś brudasami a potem jeszcze jedzie na kwadrat..

W dalszym ciągu czekam aż Vladimir Vladimirovic pierdolnie bombkę i zresetuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2023 o 11:44, zuckerfrei napisał(a):

Pytanie czy była kłótnia z Polakiem.

 

19 godzin temu, SzatanK napisał(a):

Pokłóciła się Z chłopakiem i poszło

No i nie mam więcej pytań. 

Być może chciała zrobić mu (chłopakowi swojemu) na złość całą sytuacją, a straciła życie. 

I jeszcze co do gwałtu, znaleziono prezerwatywę u tego typka, wnioskuję, że stawiała słaby opór skoro, kolo miał czas na założenie kalosza. Tak tylko sobie myślę. 

Jak znam życie, to typ chciał oglądać, oszczędzać, a ona hasać i już kłótnia. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.