Skocz do zawartości

M.in właśnie o takich idiotkach jest to forum


Tamten Pan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nawet jeśli przyjmuję, że to jest fejk (a przyjmuję) to uwypukla on w bardzo bezpośredni sposób rzeczywiste oczekiwania

kobiet wobec mężczyzn. Często ich wprost nie werbalizują - bo wiadomo, nie mogą się pokazać jako "materialistki" bo co by otoczenie

powiedziało - ale mają właśnie takie nastawienie.

 

A niech mają. Mi to tito. Egzaltacja oczekiwań jest odwrotnie proporcjonalna do upływającego bezlitośnie czasu. Nie żenić się, nie mieć

niczego na 'wspólność', mieć odpowiednie podejście komunikujące "nie podoba ci się moja droga? wiesz gdzie są drzwi, sama je znajdziesz".

Być miłym i uroczym gdy można lecz jednocześnie krótko i celowo karać, gdy partnerka ewidentnie sobie zasłuży.

i można mieć całkiem normalne układy damsko-męskie. Bo inaczej jak kobieta poczuje pewność to błyskawicznie zamienia się w rozkapryszone,

histeryczne dziecko - które na dodatek samo nie wie czego chce. I to mi właśnie najczęściej przypominają egzaltowane księżniczki klasy "jestem tego warta" - źle wychowane, rozkapryszone i zmanierowane dzieci.

 

Do do urody panie ze zdjęcia - mocno przeciętna. Nie szpeci ale również jakoś specjalnie nie przyciąga. 5-6/10. W tłumie na ulicy zwyczajnie by się rozmyła w tle...

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wymarzonego partnera boleśnie wpisujący się w tok myślenia wielu bardzo atrakcyjnych kobiet (ja jestem od wyglądania i pachnienia, a Ty od całej reszty), a wydaje mi się, że autorka zna swoje miejsce w szeregu i świetnie to wykorzystała robiąc taki kontrowersyjny opis. Odsiewa tak stado jeleni, ewentualnie szuka atencji, może i nawet szuka jelenia, jakikolwiek by nie był zamiar swój cel moim zdaniem opis spełnia idealnie. Uwierzyłbym w Wasze teorie co do prowokacji, gdyby taki opis był zamieszczony przy zdjęciu jakiejś petardy, tutaj mamy przeciętną dziewczynę, jednym się podoba drugim nie, ale nie oszukujmy się ochów i achów powszechnych nie wzbudza, a pojawiają się na randkowych portalach zapewne i piękne panie. Jeżeli ten profil to prowo kogoś z literką M w dowodzie to mimo wszystko krytykuję, bo kradzież tożsamości na pochwałę nie zasługuje, a skądś to zdjęcie wygrzebać musiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Subiektywny napisał:

Ale nawet jeśli przyjmuję, że to jest fejk (a przyjmuję) to uwypukla on w bardzo bezpośredni sposób rzeczywiste oczekiwania

kobiet wobec mężczyzn. Często ich wprost nie werbalizują - bo wiadomo, nie mogą się pokazać jako "materialistki" bo co by otoczenie

powiedziało - ale mają właśnie takie nastawienie.

 

fejk napewno, zobacz z tematu gwiazda "bohaterkę" to samo, robi "karierę" na yt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta nienawiść do tej kobity? Bo jest szczera i chce dużo, choć nic nie oferuje w zamian? Ilu jest takich ludzi na świecie? Prawie każdy? Jak widzę, że matka z nadwagą zabrania jeść grubemu dziecku, bo jest grube. Jak ojciec technik wysyła syna na studia. Każdy palący rodzic nie chce, żeby jego dziecko paliło. To się nazywa w psychologii wyparcie, w tym przypadku: wyparcie zaradności, świadomości i takiej zwykłej uprzejmości do siebie i innych.

Życie nie lubi pustki więc ta Pani poszukuje, kogoś kto ją dopełni. Zapewni jej braki.

Gdy spotka swojego faceta to będzie układ seks za dobre życie - oboje pewnie przykryją to nazwą "szczęście" lub "miłość". I życzę jej, żeby spotkała kogoś, bo nie życzę nikomu nic złego.

Ale jestem świadomy tego co tu się odpierdala na świecie i olewam to. Coraz częściej zauważam, jak fascynujące może być życie, ile szczęścia można poczuć.

A jak ktoś chce się denerwować, wkurwiać, że taka Pani istnieje i coś takiego pizga to jest tylko wybór. Problem można mieć lub nie - to nasz wybór indywidualny.

Tak więc bracia samcy - idziemy w stronę alfa, nie omega. Żyjemy własnym życiem, a takich ludzi się mija.

Kochamy się z pięknymi kobietami, jemy świetne jedzenie i przebywamy wśród ludzi, których chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake czy nie fake, to moim zdaniem ten opis ów panny jest nierealny. A jeśli już znalazłby się taki mężczyzna, który spełnia te wszystkie wymagania, to musiałby nie obcować z kobietami w ogóle (czytaj: nie spędzać z nimi czasu i nie tracić go na nie) i w ogóle nie spać. Poza tym, mamy w tym opisie sprzeczności.

 

 

1. Panna szuka mężczyzny elokwentnego, znającego języki obce, z wyższym wykształceniem (technicznym!), ale jednocześnie ten mężczyzna nie może być mądrzejszy od niej.

 

2. Panna szuka mężczyzny do 30 roku życia. Pytanie tylko, czy mężczyzna jest w stanie to wszystko osiągnąć do 30 roku życia (chodzi o te jej wymagania). Potem panna pyta: "Co do tej pory robiłeś, jeśli w wieku 30+ nie masz jeszcze żony...?".

 

Moja odpowiedź: "No jak to, kurwa, co?!" Zapierdalałem, żeby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom!". :-)

 

3. Panna szuka kogoś, kto zasiadałby w radzie nadzorczej którejś ze spółek giełdowych lub prawnika/lekarza, ale jednocześnie ten ktoś ma umieć kłaść płytki w łazience itp., czyli można by powiedzieć - murarz (tak, wiem, że te wymagania tutaj się wzajemnie nie wykluczają).

 

 

Dalej:

 

Jeśli mężczyzna interesuje się matematyką, to świadczy to o ucieczce w hobby przed życiem towarzyskim, przed spędzaniem czasu na mieście w celu zdobywania popularności i o braku elokwencji (tu mnie zatkało). Znacie jakąś wybitną kobietę matematyczkę? Ja nie znam, natomiast znam multum wybitnych matematyków.

 

Odpadają wszelacy informatycy i mężczyźni po studiach humanistycznych. O ile mi wiadomo, to właśnie ci po studiach humanistycznych lepiej posługują się językiem od tych po studiach technicznych. Są pewnie wyjątki, jak zawsze.

 

 

Nie chce mi się więcej rozkładać tego na czynniki pierwsze. Z niektórymi jej/jego stwierdzeniami się zgadzam, ale niektóre są żałosne. Panna szuka po prostu ideału pod każdym względem o wyglądzie Apolla. No dobra, Achillesa (o wyglądzie Brada Pitta). Co ona oferuje w zamian, oprócz swojej mocno dyskusyjnej urody, na którą nie musiała pracować, a która została jej ot tak dana? Nic!

 

 

PS

 

Opalony, z wyrzeźbioną klatą i kaloryferem. Łysi i łysiejący odpadają! Facet musi mieć co najmniej 185 cm wzrostu (dobrze, że nie napisała 195 cm). No cóż... To ja nie jestem facetem. Słyszałem, że niektóre kobiety twierdzą, że prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180 cm wzrostu. Po raz drugi - no cóż - nie jestem prawdziwym mężczyzną... :-)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, April 08, 2016 at 10:03, Rnext napisał:

...czyli zapierdalasz mniej więcej z prędkością światła :D

i patrz, czas staje a Ty zapierdalasz

 

Naprawdę nieźle, aż chciałoby się to sprawdzić w akceleratorze cząstek pod Genewą.

Bardzo ciekawa teoria:D

 

A teraz na poważnie.

 

Sam osobiście uważam że to fejk i prowokacja, jest wiele niespójności w owych "idiotycznych" wymaganiach, nie chcę mi sie tego rozkładać na czynniki pierwsze.

@Oświecony całkiem fajnie to opisał w punkcie 3, Ja bym trochę dodał ale uważam ,że to już niekonieczne.

 

Pamiętam jak nasza "Gwiazda-8 cech" pojawiła sie na forum i jak mi puściły nerwy po oglądnięciu naszej gwiazdeczki.

Sam nasz Generał "MobutuKwaZaBangaSeseSeko":) musiał mnie grzecznie uspokoić.

Rzadko mi się to zdarza ale przez nią nerwy mi puściły.

 

A zmierzam do tego, że widziałem bardzo podobne i ładniejsze od niej, które pracowały jako "panie do towarzystwa" - tak lekko napisane.

W swoim życiu widziałem już podobne, które za zamknietymi drzwiami podczas zamkniętej imprezy dla Szefa i jego znajomych;),

zabawiały Panów na sposoby na które tylko mieli ochotę.

Przy czym nikt jej (ich) do tego nie zmuszał, robiły to tylko z powodu "obawy" utraty przywilejów i "dobrej pracy" - celowo w cudzysłowiu.

Jedna z owych "dam" była, pamiętam na wysokim kierowniczym stanowisku:D

 

Jeśli chodzi o bohaterkę naszego postu, to jeśli to nie fejk (w co wątpię), to pewnie pracuje na "roksie" pod jakimś pseudonimem.

Jeśli nie, to tak napewno skończy !!!

Nasza "Gwiazda-8 cech" wg mnie jest także "panią na telefon" - takie rzeczy się wyczuwa;).

SH.

 

P.S. Stać mnie na takie panie i to z górnej półki, wiele razy korzystałem w przeszłości, stąd moje przeczucie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer - całkowita racja, może nie jest taką panią, czynną zawodowo, ale ma takiej pani mentalność, doszła zwyczajnie do wniosku iż swoją urodę sprzeda w formie płatnej na raty (małżeństwo) zamiast po 100 pln za godzinę, a po drodze szukając jelonka wydoi z kasy wszystkich pretendentów, prezenty, wakacje, wycieczki itp... A jak się nie uda to zaskoczy, z którymś lepiej sytuowanym, żeby łupać alimenty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na roksie? Ale ona, ta nasza boginii z sympatii, brzydka jest. Subiektywnego z tym 6/10 chyba ostro poniosło, bo dziewczyna ma urodę typowej woźnej, przynajmniej z tego co widać na tym rozjebanym zdjęciu.

 

@SledgeHammer, Czy to znaczy że kurwy na roksie mają krzywe gęby? Bo nie korzystałem nigdy z takich usług, to nie wiem (a kusi, bo porządny anal dość deficytowym towarem a ze mnie straszny zboczek jest).

 

Kurwa, jak widzę laskę która niedość że ma szczurzą gębę to jeszcze wygryzione kreski zamiast brwi, jak ruska baba z targowiska to słabo mi się robi.

20140311214555uid2518_86246.jpg

 

DZIEWCZYNY NIE RÓBCIE SOBIE WYGRYZIONYCH BRWI-KRESEK. Z CZYM DO LUDZI?

 

 

Jakbym miał płacić za seks, to chciałbym na przykład taką Panią:

c700x420.jpg

 

A nie takie coś:

transformacja-wygladu-10481422.png

(zgryz nawet podobny, brwi chyba też co nasza super dupeczka z Sympatii)

 

1.jpg

O cholera, może to ona? :D:D

 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamten Pan poczucie humoru to podstawa;)

 

Zdziwiłbyś się jakie "porządne" panny tak pracują. Mijając na ulicy nigdy byś o to je nie podejrzewał;).

Jednak najlepsze są już te z "polecenia" typu GFE udające twoją kumpelę:lol:.

Mimo wszystko i tak wychodzi taniej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki ciekawy wątek.
Co do samej Pani to mogę napisać tyle, że zdarzyło mi się spotkać osobniczki w bardzo podobnym typie urody, nawet identycznym - wszystkie maja jedną cechę wspólną - krępa budowę ciała.
Jakże zresztą przydatną przy spełnianiu biologicznego imperatywu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAAHHAHAAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.