Skocz do zawartości

"Który masz numerek... ?"


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy skuteczny Rząd od 1989r.  Morawiecki najlepszy premier. Ludzie dali sobie wmówić, że im prawa ograniczają, w to całe piekło kobiet. Stare baby po menopauzie zagłosowały na Tuska. Za Tuska nie powstanie CPK, atom. Już kombinuje z systemem obrony powietrznej. Kosiniak to jakieś jaja jako Minister Obrony. 

 

PiS był gwarantem rozwoju, inwestycji i stabilności. Macice obaliły Rząd bo Trzaskowski jest taki ładny a Tusk z Brukseli, czyli zagraniczne to "lepsze". 

Edytowane przez RealLife
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 10
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mam nadzieję na odzyskanie władzy przez PIS za 4 lata. Wówczas Polska wróci na drogę stabilnego rozwoju i inwestycji. Szkoda tylko tych 4 najbliższych lat. Kaczyński ma zmysł do wyszukania zdolnych ludzi. Glapiński, Obajtek - doskonale odnalezli się w swoich rolach. 

 

Glapiński skupował złoto dla kraju.  Dobrze poradził sobie z inflacją. W Polsce wyśmiewany, za granicą nagradzany. 

 

Orlen za Obajtka zrobił 10x większy zysk niż za nieudacznika Krawca. Dobrze, że Obajtek będzie startował do PE bo przyda się tam ktoś skuteczny, z jego talentem. Mam nadzieję że wygra on razem z Patrykiem Jaki. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RealLife napisał(a):

Pierwszy skuteczny Rząd od 1989r.  Morawiecki najlepszy premier. Ludzie dali sobie wmówić, że im prawa ograniczają,

 

Gdyby oni dalej utrzymali się u władzy to już dawno byś w okopach siedział i walczył za Banderland😏

To co ta partia zrobiła z ludźmi w czasie covid i gospodarką przechodzi ludzkie pojęcie.

Wały i przekręty jakich dokonali nie wspominając.

 

To w końcu ludzie, którzy Polski i Polaków nie szanują, nienawidzą.

A uczyli się od najlepszych czyli swoich panów z PRL-u.

Kaczafi zawsze marzył by być pierwszym KC i społeczeństwo za ryj trzymać.

 

Tobie już nic nie pomoże, masz przeprany łeb propagandą jak miliony w tym kartonowym państwie.

Spełnił się sen naszych okupantów, wrogów by stworzyć nowoczesnego Polaka i przerobić na homosovietikusa.

Posłusznego, spolegliwego, biernego i wierzącego, że władza chce dla niego jak najlepiej🤡

 

51 minut temu, RealLife napisał(a):

PiS był gwarantem rozwoju, inwestycji i stabilności.

 

 Leslie Nielsen - Gify - Sadistic.plEPIC FACEPALM - Naked Gun on Make a GIF

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

 

Bzdura. Zresztą PiSowi zarzuca się prorosyjskość (bo Morawiecki jeździ na spotkania z Orbanem, LePen i Meloni) to jakbym wiedział w okopach? 

 

To już Radoslaw Sikorski jest bardziej wariat na ruskich. 

 

Covid - za KO i Lewicy dopiero byłyby restrykcje Covidowe. Te partie domagały się karania niezaszczepionych, obowiązkowych szczepień. 

 

PIS kradł?

 

To gdzie są wyroki i kto już siedzi w więzieniu? 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RealLife napisał(a):

Zresztą PiSowi zarzuca się prorosyjskość

 

Nie.

Są kuci na cztery łapy na Rosjan.

Za poklepanie po plecach, troche władzy, sławy zrobili by wszystko by pilnować obcego interesu co z resztą robili.

 

11 minut temu, RealLife napisał(a):

Covid - za KO i Lewicy dopiero byłyby restrykcje Covidowe. Te partie domagały się karania niezaszczepionych, obowiązkowych szczepień.

 

A PiS nie karał i nie prześladował społeczeństwa😏

Poza tym rączka w rączkę głosowali z opozycją by zabierać prawa, przywileje, swobody oraz wysłać w razie czego na wojnę Polaków.

Zajrzyj na stronę sejmową, głosowania, w których razem z neokomunistami i lewakami uchwalali niekorzystne ustawy gdzie występowali przeciwko Polakom.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Obliteraror said:

@RealLife, czemu Ty się do PiS-u nie zapiszesz? Poważnie mówię :)

Ja bym wykorzystał (i potencjalnie zmonetyzował) tak szczery ideologiczny zapał ;)

 

 

 

Nie wiem co miałbym robić w partii. Nie ciągnie mnie do żadnego stanowiska, posady czy funkcji. 

 

Chyba jedynie afterparty po różnych zjazdach partyjnych mogły by mie zainteresować, z tym że alkoholu w zasadzie nie pije od dobrych kilku lat ale pewnie raz na na jakiś czas dałbym radę się skuć. 

 

Kolega mi opowiadał jak to było kiedyś na zjazdach SLD - wątroba do wymiany. 

2 minutes ago, Krugerrand said:

A kto z innych formacji ma wyroki i siedzi w więzieniu?

 

Taki mamy klimat. Sami uczciwy politycy najwyraźniej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krugerrand napisał(a):

A kto z innych formacji ma wyroki i siedzi w więzieniu?

 

Dokładnie.

Nikt nikogo nie ruszy bo przy okrągłym stole w 1989 roku się dogadali.

Nie dość, że władza ma być przechodnia to jeszcze sławne "My nie tykamy waszych, wy nie tykacie naszych".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Iceman84PL said:

Nikt nikogo nie ruszy bo przy okrągłym stole w 1989 roku się dogadali.

Nie dość, że władza ma być przechodnia to jeszcze sławne "My nie tykamy waszych, wy nie tykacie naszych".

I dlatego uważasz, że obecna władza jest lepsza (dobra?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

To co ta partia zrobiła z ludźmi w czasie covid i gospodarką przechodzi ludzkie pojęcie.

Ale już bądźmy uczciwi. 😎 

Aktualna koalicja rządowa to wtedy krzyczała, że śrubę trzeba mocniej dokręcić, a nieszczepów pozbawić praw.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, BumTrarara said:

Aktualna koalicja rządowa to wtedy krzyczała, że śrubę trzeba mocniej dokręcić, a nieszczepów pozbawić praw.

I nie zapominajmy o tym! Podobnie jak i o wszystkich podłościach i niegodziwościach, których dopuścili się ręka w rękę wszyscy politycy niemal wszystkich ugrupowań i koterii (z nielicznymi wyjątkami). Wszyscy jak by na wyścigi starali się przypodobać światowej agendzie w dokręcaniu śruby i eskalacji tyranii wobec jedwabnika. Nagroda dla nich (marchewka) musiała być smakowita. Oczywiście pieniężna, bo oni innych wartości nie rozumieją. Przez co, są od lewa do prawa, wszyscy po równo chuja warci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 22:41, RealLife napisał(a):

PIS kradł?

 

To gdzie są wyroki i kto już siedzi w więzieniu? 

 

Jesteś zabetonowany w swoich poglądach i otumaniony propagandą mediów głównego ścieku.

PiS nie kradł😏? Zgrywus z ciebie🤦‍♂️

 

Co do wyciągania konsekwencji no cóż w Magdalence dogadały się komuchy z resztą, że na zmianę

będą rządzić i najważniejsze my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych dlatego nikt nigdy

nie odpowiedział za swoje czyny, słowa, machloje.

 

W dniu 1.05.2024 o 23:43, Maliniak napisał(a):

I dlatego uważasz, że obecna władza jest lepsza (dobra?).

 

Nigdzie nie napisałem, że obecna władza jest lepsza.

Ba powiem Ci więcej jest taka sama jak PiS a nawet jeszcze gorsza bo

składa sie z różnej masy przylepieńców od lewaków, po neokomunistów

skończywszy na feministkach.

 

PiS i PO a dzisiejsze KO to jedno zło i rak na organizmie jakim jest Polska.

 

Ostatni raz na wyborach byłem w 2019 roku i głosowałem wtedy za konfederacją

jednak i do nich się zraziłem jak zobaczyłem w tym kole poselskim walkę o władzę

i stołki, gdzie nie ma solidarności tylko prywatne interesy.

 

Gwoździem do trumny tego koła było dla mnie potraktowanie Brauna i brak pomocy

jemu kiedy to kilkukrotnie wyprowadzano go z Sejmu a jego "koledzy" z konfy nawet

nie reagowali. 

 

O całej reszcie partii u koryta to szkoda strzępić ryja bo oni działają na szkodę Polaków.

Jak to mawiał klasyk wszystkich won.

 

W dniu 1.05.2024 o 23:57, BumTrarara napisał(a):

Aktualna koalicja rządowa to wtedy krzyczała, że śrubę trzeba mocniej dokręcić, a nieszczepów pozbawić praw.

 

Patrząc na stronę sejmową i poszczególne głosowania to wszyscy głosują rąsia w rąsię😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 21:11, RealLife napisał(a):

Glapiński skupował złoto dla kraju. 

A to jest tak, że byliśmy zmuszeni do zakupu złota aby było stać nasz na większe pożyczki? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 22:11, RealLife napisał(a):

Orlen za Obajtka zrobił 10x większy zysk

https://biznesalert.pl/orlen-szwajcaria-ots-miliardy-zl-hezbollah/

 

"Wewnętrzne służby bezpieczeństwa Orlenu ostrzegały Daniela Obajtka przed współpracą z pochodzącym z Libanu Samerem A., podejrzewanym o kontakty z terrorystyczną organizacją Hezbollah – pisze Onet. To on miał pracować w spółce szwajcarskiej, która straciła 1,6 mld zł."

 

@RealLife daję Ci 12godz. na wymyślenie wyjasnienia.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

https://biznesalert.pl/orlen-szwajcaria-ots-miliardy-zl-hezbollah/

 

"Wewnętrzne służby bezpieczeństwa Orlenu ostrzegały Daniela Obajtka przed współpracą z pochodzącym z Libanu Samerem A., podejrzewanym o kontakty z terrorystyczną organizacją Hezbollah – pisze Onet. To on miał pracować w spółce szwajcarskiej, która straciła 1,6 mld zł."

 

@RealLife daję Ci 12godz. na wymyślenie wyjasnienia.:D

 

Nie sądzę, że można być tak głupim i dać się oszukać na 1.6 mld złotych tym bardziej, że taka transakcja musi być nadzorowana przez wewnętrzne biuro bezpieczeństwa w firmie. W poprzedniej mojej firmie wszystkie transakcje powyżej 300k euro były sprawdzane przez taki dział zanim wysłano przelew. Niektóre przelewy były podwójnie zatwierdzane (dwie osoby potwierdzało swoimi kluczami, np. pracownik i jego przełożony). Nie wiem na czym takie sprawdzanie polega ale wiem że był wielopoziomowy etap zatwierdzenia dużych przelewów. 

 

To nie jest tak, że Obajtek czy inny dyrektor niższego szczebla siada przez kompem i robi przelew. 

 

Także te pieniądze raczej celowo wypłynęły z Orlenu bo miały wypłynąć a nie że ktoś dał się oszukać. Pozostaje ustalić jaki to był cel. Czy do kieszeni polityków PIS, służb specjalnych, na Ukraine czy gdzie. 

 

Jest też opcja, że Obajtek dostał polecenie zakupu ropy choćby ją miał wytrząsnąć z dupy araba na wczoraj aby pokazać że PIS jest wstanie skutecznie rozwiązać temat uniezależnienia się od importu ropy z Rosji no i przeszarżował ale raczej stawiam na celowy wyciek. 

 

Poczekajmy na śledztwo bo na razie każda hipoteza jest równie prawdziwa. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.