Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Nie wiem czy to dlatego że jestem po 30 czy z powodu jakiegoś shadowbana ale ludzkie pojęcie przechodzi jak mało matchy wpada.

Algorytm z jakiegoś powodu mnie wpuszcza na samo dno i nie mam praktycznie żadnego ruchu.

SMV oceniam na wysokie - jedno z większych miast w Polsce a par w ostatnim tygodniu miałem może 3.

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

 

Ostatni raz jak używałem Tindera miałem kilkadziesiąt like'ów i pomimo usilnego przewijania przez kilka dni na żadną z tych osób nie trafiłem. Za to dostałem bardzo sugestywną wiadomość od "Zespołu Tindera", że "tylko subskrypcja dzieli mnie od zdobycia tych matchy". A więc celowo algorytm działa tak, żebyś na te osoby nigdy nie trafił. Jeszcze jakieś pół roku temu działało to mniej bezczelnie: podrzucało ci jedną/dwie osoby z tych, które cię polajkowały na początku, więc parę matchy mogłeś zdobyć. 

 

Dlatego - biorąc pod uwagę jeszcze najważniejszy czynnik, czyli wyjebaną w kosmos hipergamię współczesnych kobiet - Tinder to dziś jest strata czasu dla faceta. Chyba że masz ochotę walić im kasę, wtedy zdobędziesz matche, ale mi szkoda hajsu na takie coś. Kiedyś trochę pomagało usunięcie konta i ponowna instalacja po kilku dniach, ale ostatnio jak testowałem, to już ten trick nie działa. Dlatego ja już tej apki nie używam i rekomenduję to samo. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

Na tinderach według różnych danych siedzi od 20% do 30% kobiet tylko. Są też teorie spiskowe w które wierzę, że masz dużo botów które są po to by wyłudzać od facetów premium.

 

Singielki masz trzy typy:

- singielki z wyboru (karierowiczki, "turystki", etc)

- kobiety mające tak duże wymagania, że odrzucają większość facetów

- kobiety popieprzone, od których uciekają faceci albo je wykorzystują

 

Więc nie dziw się, że masz takie kiepskie wyniki, wszyscy mają i to nie tylko na tinderze. Mówi się, że w Warszawie czy Krakowie jest dużo singielek, kto mieszkał w dużym mieście ten wie, jak to wygląda naprawdę.

 

Byłem na speeddatingach, dużo łaziłem po ulicy, klubach i powiem tak - prawie zawsze jest dużo większa liczba mężczyzn. Do tego faceci widać, że poszukują partnera, z kobietami to różnie. Na przykład na speeddatingach w Warszawie brakowało kobiet, to dzwonili do lasek organizatorzy i proponowali za darmo (numer mieli z wcześniejszych edycji). Nawet jak z nimi gadałem to niektóre mówiły, że przychodziły bo nie miały co robić.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Ostatni raz jak używałem Tindera miałem kilkadziesiąt like'ów i pomimo usilnego przewijania przez kilka dni na żadną z tych osób nie trafiłem. Za to dostałem bardzo sugestywną wiadomość od "Zespołu Tindera", że "tylko subskrypcja dzieli mnie od zdobycia tych matchy". A więc celowo algorytm działa tak, żebyś na te osoby nigdy nie trafił. Jeszcze jakieś pół roku temu działało to mniej bezczelnie: podrzucało ci jedną/dwie osoby z tych, które cię polajkowały na początku, więc parę matchy mogłeś zdobyć. 

 

Dlatego - biorąc pod uwagę jeszcze najważniejszy czynnik, czyli wyjebaną w kosmos hipergamię współczesnych kobiet - Tinder to dziś jest strata czasu dla faceta. Chyba że masz ochotę walić im kasę, wtedy zdobędziesz matche, ale mi szkoda hajsu na takie coś. Kiedyś trochę pomagało usunięcie konta i ponowna instalacja po kilku dniach, ale ostatnio jak testowałem, to już ten trick nie działa. Dlatego ja już tej apki nie używam i rekomenduję to samo. 

Starter za 5 zł, nowy mail i rejestrujesz nowe świeże konto, przez pierwsze parę dni tindera trochę lepiej traktuje Twój profil, a po miesiącu lecisz na koniec końców, zazwyczaj na świeżym koncie w pierwsze dwa tygodnie mam tyle lat co w następne dwa miesiące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 14:17, NoHope napisał:

Jak laska na 3 spotkaniu już trzyma twoją kuśkę w buzi zwłaszcza z tindera to nie ma się co łudzić, że jesteś jakiś wyjątkowy. Tych kusiek to ona musiała naprawdę dużo przerobić.

Takie kobiety, lubią ten sport :D

 

W dniu 22.12.2022 o 14:17, NoHope napisał:

A dziewczyny na zdjęciach ładne. Przebieg te laski to muszą mieć gigantyczny, po prostu.

Mogą być zajechane jak auto po Niemcu sprowadzone do Polski. Jedna 21latka z jaką się spotykałem mówiła mi, że nawet nie pamięta jak wyglądali i się nazywali chłopy u jakich zostawała na noc i ilu takich było.

7 godzin temu, gman98 napisał:

Wczoraj spotkałem pannę, co mnie rok temu olała po spotkaniu zakończonym tylko buzi-buzi - 10 kg więcej. Nie wiem, jak można tak przytyć, co trzeba jeść. Jeszcze zrozumiałbym +1-2 kg, co nie widać po człowieku przeważnie.

Wydaje mi się, że 0 sportu a do tego jedzenie w Mac czy często kebaby. Picie alkoholu a dodatkowo kawa i ciasto przy każdej okazji. Hobby też takie ambitne bo netflix, podróże itp. Codzienne drzemki.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nowy00 napisał:

Jedna 21latka z jaką się spotykałem mówiła mi, że nawet nie pamięta jak wyglądali i się nazywali chłopy u jakich zostawała na noc i ilu takich było.

Same. Tylko laska miała z 27 lat. Dużo kobiet nie mówi otwarcie, używają eufemizmów jak "chłopak". I się pytasz, a ile miałaś "chłopaków" w tym roku? Odpowiada no 3-4. A to nawet nie koniec roku.

 

Jednak trzeba otwarcie przyznać, że dużo facetów na tinderach to kłamcy i farmazoniarze którzy chcą tylko przelecieć więc wciskają nieziemskie kity. Jak laska jest naiwna to zostaje srogo przeorana a później kończy jako zgorzkniały wrak człowieka bo książęta z tindera okazali się żabą :)

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoHope napisał:

Same. Tylko laska miała z 27 lat. Dużo kobiet nie mówi otwarcie, używają eufemizmów jak "chłopak". I się pytasz a ile miałaś "chłopaków" w tym roku? Odpowiada no 3-4. A to nawet nie koniec roku.

Ta 21latka mówiła, że w przeciągu roku miała 30randek z różnymi typami. Zdaje się iż mogła mieć o wiele więcej.

Tak jest, ta 27latka chciała się wybielić. Kobiety dobrze wiedzą, że one decydują o tym czy będzie z chłopem ten tego lub nie i tym grają :D

3 minuty temu, NoHope napisał:

Jednak trzeba otwarcie przyznać, że dużo facetów na tinderach to kłamcy i farmazoniarze którzy chcą tylko przelecieć więc wciskają nieziemskie kity.

Bajkopisarze istnieją. W gimbazie miałem zioma w klasie co tworzył bajki na potęgę i raz mi powiedział, że ma tyle kasy na koncie iż nie wie co już ma z nią robić :) Drugi raz ten sam ziomek zobaczył jak sobie kupiłem jakiś nowy, droższy telefon i mi powiedział ,,miałem taki, tylko mi ukradli na imprezie jak go zostawiłem na stole" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nowy00 napisał:

Bajkopisarze istnieją. W gimbazie miałem zioma w klasie co tworzył bajki na potęgę i raz mi powiedział, że ma tyle kasy na koncie iż nie wie co już ma z nią robić :) Drugi raz ten sam ziomek zobaczył jak sobie kupiłem jakiś nowy, droższy telefon i mi powiedział ,,miałem taki, tylko mi ukradli na imprezie jak go zostawiłem na stole" :D

Jop dlatego gadanie, że kobiety na tinderach mają tak super jest trochę nieprawdą. Kobiety mają po prostu inny problem - jak odsiać porządnych, uczciwych gości od farmazoniarzy. Te mądrzejsze albo mające szczęście znajdą typa i znikają z appek, reszta odbija się od jednego farmazoniarza/chada do drugiego. Wiem o tym bo laski same o tym mi pisały, oczywiście nie takimi słowami.

 

Też jest problem z seksem. Faceci, nawet uczciwi, chcą szybko seksualizować relację bo to powoduje, że kobiety są bardziej zaangażowane, więc kobieta która każe chłopowi poczekać, a to z ich perspektywy najlepszy filtr, sprawia, że i farmazoniarz odpada ale też i normik.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NoHope napisał:

Jop dlatego gadanie, że kobiety na tinderach mają tak super jest trochę nieprawdą.

Kobiety mają takich wybór gości, że głowa mała od zwykłych do Chadów. Mają problem bo celują w top gości :D

Zwykłych odrzucają jak leci.

Różnica między tinderem kobiet a gościa:

hBmcFDU.500.mem.webp

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Różnica między tinderem kobiet a gościa:

Jop z czego 3/4 hotdogów lasek jest w środku spleśniała a facet ma dwa hotdogi i oba są nie do zjedzenia xD A później chłop trafia do świerzakowni z zatruciem żołądkowym.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nowy00 napisał:

Ta 21latka mówiła, że w przeciągu roku miała 30randek z różnymi typami.

Wyczuwam, że taka zawodniczka by mnie "przemieliła", bo w wieku 24 (w marcu 25)lat byłem raptem na... 1 ala randce. Większe doświadczenie już ma i przebieg.

 

28 minut temu, nowy00 napisał:

nawet nie pamięta jak wyglądali i się nazywali chłopy

Coś takiego mam, tylko u div. Przez 2-2,5 lata trochę odwiedziłem, u różnych byłem. Tylko jedna mnie zapamiętała (a ja jej nie), "o ty u mnie kiedyś byłeś". 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nowy00 napisał:

W gimbazie miałem zioma w klasie co tworzył bajki na potęgę i raz mi powiedział, że ma tyle kasy na koncie iż nie wie co już ma z nią robić :) 

 

W jaki sposób zarabiał?

 

Bajkopisarstwo to też nawyk. A najczęściej pozostawiony sam sobie, może powodować niepoważne traktowanie wszystkiego co mówi dany człowiek. 

Znam gościa co został ciągany za samochodem (tj przywiązany jakimś łańcuchem/linami) bo mocno pisał do żonatej kobiety. Mężuś jak się dowiedział, zdenerwował się. Temu typowi nic się nie stało, no może ze dwa siniaki. Ale ochota na bajki szczególnie zajętym paniom jakoś dziwnie przygasła. 

 

Także używać tego, bo to fakt działa, ale z rozwagą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

W jaki sposób zarabiał?

Tak tylko opowiadał, że zarabia na sprzedaży jakiejś zagranicznej :D

11 minut temu, gman98 napisał:

Wyczuwam, że taka zawodniczka by mnie "przemieliła", bo w wieku 24 (w marcu 25)lat byłem raptem na... 1 ala randce. Większe doświadczenie już ma i przebieg.

Też mając 25lat byłem na niewielu randkach.

 

11 minut temu, gman98 napisał:

Coś takiego mam, tylko u div. Przez 2-2,5 lata trochę odwiedziłem, u różnych byłem. Tylko jedna mnie zapamiętała (a ja jej nie), "o ty u mnie kiedyś byłeś". 😂

Profesjonalistka jakoś Ciebie zapamiętała, pamiętliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gman98 napisał:

@nowy00

Domyślam się, że jesteś starszy więcej odemnie (?). Kiedyś na pewno łatwiej było, gdyż Tinderów itp nie było, więc ego wyjebane nie miały aż tak kobiety.

Lekko po 30stce jestem. Kiedyś kobiety dostawały atencje jedynie tyle co na żywo, a teraz tą w rzeczywistości i ta z Internetów. Obrośnięcie w piórka u pań poszybowało niczym Adaś orzeł z Polski, zdobywając złoto na Zakopiance, hej :D

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gman98 napisał:

@nowy00

Domyślam się, że jesteś starszy więcej odemnie (?). Kiedyś na pewno łatwiej było, gdyż Tinderów itp nie było, więc ego wyjebane nie miały aż tak kobiety.

Było o wiele łatwiej, ba nawet na początku tindera było o dziwo bardzo łatwo, to były jaja przez pierwszy rok zanim zaczęli monetyzować ten startup, miałem kilkaset par bez problemu. Później jak firma została przejęta to bez boostów i innych bzdetów nie da się jakiejś sensownej ilości par uzyskać, covid to już wogóle dobił rynek matrymonialny. Myszki ostro przytyły i ego im wyjebało w kosmos.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gman98 napisał:

@nowy00 mi przez ich zachowanie powoli zaczyna się robić niecheć, wręcz mizoginia może xD 

Mainstream mówi co innego, że kobiety są wrażliwe i empatyczne z dobrym sercem :D

Kiedyś panie na portalach randkowych jedynie mnie ghostowały, a teraz przed zghostowaniem coś niemiłego i chamskiego napiszą po czym później zrobią ghosting, takie combo.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gman98 napisał:

@nowy00 mój kolega, jak otrzymuje chamskie odzywki lub ghosting, to zgłasza profile. Nie wiem, czy AI Tindera jest na tyle rozwinięte, by zareagować na takie coś. 
 

Tylko czy później coś z tymi zgłoszeniami Tinder robi :D Ghosting panie mają opanowany do perfekcji w momencie jak się zaproponuje pierwsze spotkanie. 

 

5 minut temu, gman98 napisał:

Też jestem empatyczny wobec niech "bardzo". Jednej wylalem piwo na głowę, jak zaczeła szczekać do mnie. 😊

Poszło ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mmario napisał:

Starter za 5 zł, nowy mail i rejestrujesz nowe świeże konto, przez pierwsze parę dni tindera trochę lepiej traktuje Twój profil, a po miesiącu lecisz na koniec końców, zazwyczaj na świeżym koncie w pierwsze dwa tygodnie mam tyle lat co w następne dwa miesiące....

Abbsolutnie nie działa bo to testowałem.

 

Nowy mail, nowy numer telefonu, nawet zdjęcia miałem nowe i opis.

Od razu wrzuciło mnie na tył.

 

Podobno BANA można dostać za adres IP z określonej lokalizacji. 

Oprócz tego nowy numer jest rejestrowany na twoje dane - a oni mają w systemie twoje dane więc numer możesz sobie zmieniać nic to nie da.

 

Jedyną opcją która może zadziałać jest założenie konta z innego miejsca niż mieszkasz z nowymi zdjęciami i np z numeru telefonu który zarejestrowany jest np na twojego kolegę.

 

Tej opcji nie sprawdzałem i może zadziałała by natomiast ta o której pisze @Mmario nie działa bo sprwdzałem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Nie wiem czy to dlatego że jestem po 30 czy z powodu jakiegoś shadowbana ale ludzkie pojęcie przechodzi jak mało matchy wpada.

Algorytm z jakiegoś powodu mnie wpuszcza na samo dno i nie mam praktycznie żadnego ruchu.

Pamiętam kiedyś obserwowałem jak mój kolega o wysokim smv masowo kosi laski na tinderze. Po założeniu własnego profilu i zobaczeniu, że mam trzy polubienia byłem pewny, że aplikacja się zepsuła :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trolololo-tindero-experimento-modello-crippero-texterro

 

"“I Made a fake tinder profile just to see how well a male model compares to the rest of us,” he wrote. “The results are unbelievable. Every single girl I swipe yes to has been an instant match. There hasn’t been a SINGLE time where I have swiped yes, and there was no match.”

Shock! Women like hot guys. Isn’t this just human nature? Particularly on an online dating site like Tinder, which is known for its hookup culture. People are there to judge each other on their physical appearance first and foremost, so this really shouldn’t come as that much of a surprise, should it?"

 

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

2:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

3:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

4:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

itd...

 

Wystarczy być hot modelem ;) co zresztą zostało już milion razy dowiedzione.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

trolololo-tindero-experimento-modello-crippero-texterro

 

"“I Made a fake tinder profile just to see how well a male model compares to the rest of us,” he wrote. “The results are unbelievable. Every single girl I swipe yes to has been an instant match. There hasn’t been a SINGLE time where I have swiped yes, and there was no match.”

Shock! Women like hot guys. Isn’t this just human nature? Particularly on an online dating site like Tinder, which is known for its hookup culture. People are there to judge each other on their physical appearance first and foremost, so this really shouldn’t come as that much of a surprise, should it?"

 

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

2:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

3:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

4:

social-experiment-guy-created-fake-tinde

 

itd...

 

Wystarczy być hot modelem ;) co zresztą zostało już milion razy dowiedzione.

 

No ma się to branie, co zazdrościcie, czasem nie mam sił by je wszystkie przerobić

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.