Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

Nie mogłeś z piątkę sobie odjąć?

Nie czuję takiej potrzeby. Dobrze mi ze sobą samym i z moim wiekiem. Nie mam z tym problemu czy kompleksów na tym tle, nie czuję się z tego powodu lepszy czy gorszy. Nie czuję także potrzeby okłamywania nawet randomowych krajanek lub też pań z innych krajów z tejże aplikacji randkowej.

 

Gdybym nie był sobą, to zapewne byłbym kimś innym:D

 

Nawet tu na Bumble przeczytałem, że nie wyglądam na 40 lat i widać, że o siebie dbam co może tylko pewne panie cieszyć. Ale być może masz i rację: gdybym nieco obniżył wiek, może miałbym miej ofert sponsoringu:P

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, spacemarine napisał:

100 lajków profilu w godzinę, Panowie no jak tu ma damom bania nie pęknąć...

 

Musiałeś jakiegoś bazyla wystawić. Kiedyś zrobiłem kobiece konto i poniżej pięciu minut już było wbite +99 polubień. Nawet profilu nie zdążyłem uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

@Krugerrand zarówno Ty jak i  @spacemarine jak też inni wcześniej robicie testy w taki sposób aby udowodnić przyjęte tezy, że na portalach Polak nie ma szans poznać czy poderwać żadnej sensownej Polki.

 

 

Nie napisałem że nie może, pewnie że może tylko trzeba mieć świadomość liczb że chłopów jest tam z 10 czy 20 razy więcej, soft dam też robi swoje, no tak to działa

 

@PocztowySpokojnie się da i pewnie w sekundę, to był ranek niedzielny z absolutnie minimalnym profilem, nie było nawet zdjęcia normalnego a i tak lajki leciały jak szalone, 1k lajków w kilka godzin, no lol

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie opisy na srinderku, śmiechu warte

 

"zapraszam na zwykły masaż (jestem amatorką | to jest moja praca dorywcza + luźna rozmowa wchodzi w grę) ((NIE seks/NIE happyend proszę bardzo/nie kończyła studia)) Maluję obrazki w stylu postmodernizm. Nie mam instagramu I don't speak English very well, but I would love to learn ❤️ Give me a present and book a massage from me"

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 16:29, Krugerrand napisał:

Nie czuję takiej potrzeby. Dobrze mi ze sobą samym i z moim wiekiem. Nie mam z tym problemu czy kompleksów na tym tle, nie czuję się z tego powodu lepszy czy gorszy. Nie czuję także potrzeby okłamywania nawet randomowych krajanek lub też pań z innych krajów z tejże aplikacji randkowej.

 

Gdybym nie był sobą, to zapewne byłbym kimś innym:D

 

Nawet tu na Bumble przeczytałem, że nie wyglądam na 40 lat i widać, że o siebie dbam co może tylko pewne panie cieszyć. Ale być może masz i rację: gdybym nieco obniżył wiek, może miałbym miej ofert sponsoringu:P

No te boty coraz milsze komplementy piszą by wyciągnąć hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 16:42, Brat Jan napisał:

@Krugerrand zarówno Ty jak i  @spacemarine jak też inni wcześniej robicie testy w taki sposób aby udowodnić przyjęte tezy, że na portalach Polak nie ma szans poznać czy poderwać żadnej sensownej Polki.

 

Znaleźć jakąś sensowną do najłatwiejszych zadań nie należy, cierpliwość się przydaje anielska ażeby coś wyhaczyć w miarę. Z łatwością dałoby się odszukać Polakowi jakąś dziewoje na filipińskich portalu randkowych bo ja testowałem i wiem, że @DOHC

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nowy00 napisał:

Znaleźć jakąś sensowną do najłatwiejszych zadań nie należy

Stety niestety takie są czasy, ktoś w większym mieście z naprawdę ładną apracyją niech próbuje, reszta tylko i wyłącznie real albo Azja. 

 

Ja już dawno temu wam mówiłem że wyjadę i to zrobiłem. Od dłuższego czasu też mówię, że odpuściłem sobie p0leczki i naprawdę ciężko byłoby mi zmienić zdanie, musiałaby być "ta jedyna".

 

Po prostu szkoda na to czasu i nerwów 😉 Ryzyko porażki jest nieproporcjonalnie większe od możliwych korzyści.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

 

Po kiego chuja robić jakieś testy? Czy naprawdę chcecie sprawdzać, że atrakcyjnie wyglądająca osoba będzie miała większe zainteresowanie (lub zainteresowanie w ogóle) niż typowy Pjoter z ziemniaczaną mordą czy jakiś fan marvela z szyjobrodą (neckbeard)?

 

Czy też musielibyście sprawdzić, czy po wsadzeniu widelca do kontaktu wydziela się przyjemne ciepło i aromat, a w tle leci "Toto - Struck By Lightning"?

 

KONIEC z byciem niewiernym Tomaszkiem i dokładania cegiełek do tej spierdoliny, na którą potem narzekacie, bo kreujecie fikcyjną podaż, której pańcie pożądają.

 

Koniec imprezy! Nie ma takiego testowania! Dziękuje, dobranoc.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maciejos napisał:

dokładania cegiełek do tej spierdoliny, na którą potem narzekacie, bo kreujecie fikcyjną podaż, której pańcie pożądają.

Zawsze można dojebać laskom na koniec i spuścić w kiblu i następnym razem będą uważać na super przystojnych typów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tutaj na forum ale i innych portalach mogłem przeczytać, że "w dzisiejszych czasach dziewczyny są zjebane". W jakim sensie? Czy chodzi o to że wcześnie robią sobie dziecko z niby tym jedynym, potem on odchodzi i zostaje biedna studentka z dzieckiem. W końcu nie kończy studiów i to jak dobrze pójdzie, bo zwykle przygoda z nauką kończy się na liceum. No i potem jest słabo wykształcona i nie mająca nic ciekawego do powiedzenia, sfrustrowana młoda mama której nikt nie chce. O coś takiego chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, założyłem konto po dłuższej przerwie na tinderze, zrobiłem sobie zdjęcie życia, przybrałem 10kg mięśni. Po tygodniu mam całe TRZY polubienia, w tym dwie kobiety z 20kg nadwagą. Niestety wychodzi na to, że jestem tragiczny i poniżej minimalnego zainteresowania kobiet powiedzmy 5/10. Nie mam zamiaru już tego instalować, bo nieukrywam, że cały weekend czuję się okropnie.

 

Zastanawiam się nad divami, bo inaczej już nigdy nie porucham 🤦 W sumie nie wiecie może czy godzą się np  na 15 minut i samego loda? 🤣 bardziej mnie to podnieca niż sam seks a jak płacę to chyba wymagam? 🤔

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tindery i wyjdź do ludzi. Idź na kurs tańca lub w inne miejsce, w którym jest nadpodaż kobiet. Masa moich kumpli w ten sposób poznała kobiety.

 

Tindery mają swoją specyfikę, trzeba super wyglądać na zdjęciu. Cześć osób jest mało fotogeniczna, a na żywo (głos, gadka, prezencja) wypada znacznie lepiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj najgorsze spotkanie z tindera, ever. Widziałem co prawda mase red-flagow, ale w to poszedłem... nie wiem co mi odjebało... chyba musiałem tego doświadczyć :D  Czlowiek uczy sie cale zycie... koniec końców wyjebałem panią z auta na środku ulicy w deszczu, po czym dostałem salwę sms'ów że mam chujowy ryj i jestem pasztetem ;) chujowo zainwestowane 30 zł. Można się naprawdę zniesmaczyć.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

 

Ale to skrajność... Nie chce zniechęcać innych czytających ten wątek 😅

W skrócie: 33 letnia madka p0lka, chcąca więcej dzieci, najlepiej z kimś z ogromnym kutasem innej narodowości, preferowani amerykanie, poza tym wierząca i praktykująca katoliczka, kocha jezusa i maryje. Myśłałem że mnie trolluje ale niestety nie, była chyba szczera.

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morfeusz napisał:

Żadna skrajność Bracie. Samice mają dziś taki wybór w realu, że na portale i aplikacje trafiają najbardziej chore psychicznie. 

 

W sumie tak, ale takiej wariatki nie spotkałem nigdy. A z tinderka spotkań miałem całkiem sporo, no i seks wczoraj z inną która sama przyjechała. Więc nie wiem... dziwny weekend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, heavy27 napisał:

Panowie, założyłem konto po dłuższej przerwie na tinderze, zrobiłem sobie zdjęcie życia, przybrałem 10kg mięśni. Po tygodniu mam całe TRZY polubienia, w tym dwie kobiety z 20kg nadwagą. Niestety wychodzi na to, że jestem tragiczny i poniżej minimalnego zainteresowania kobiet powiedzmy 5/10. Nie mam zamiaru już tego instalować, bo nieukrywam, że cały weekend czuję się okropnie.

 

Zastanawiam się nad divami, bo inaczej już nigdy nie porucham 🤦 W sumie nie wiecie może czy godzą się np  na 15 minut i samego loda? 🤣 bardziej mnie to podnieca niż sam seks a jak płacę to chyba wymagam? 🤔

Lajkowales wszystkie jak leci jak w 1-szym poście? Moze rozważ profesjonalne zdjecia dużo dają i bez golego torsu .

Co do div to 15 minut i spadaj to w to im graj i najlepiej lód a pozniej szybki seks .Nie kazda nawet bedzie chciał a ci 15 minut robic bo sie zmeczy(takie sa rozpieszczone w mojej okolicy ) .Co do samego serwisu 1/20 umie zrobić glebokie gardło wiec wiesz jak to bywa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, heavy27 said:

Panowie, założyłem konto po dłuższej przerwie na tinderze, zrobiłem sobie zdjęcie życia, przybrałem 10kg mięśni. Po tygodniu mam całe TRZY polubienia, w tym dwie kobiety z 20kg nadwagą. Niestety wychodzi na to, że jestem tragiczny i poniżej minimalnego zainteresowania kobiet powiedzmy 5/10. Nie mam zamiaru już tego instalować, bo nieukrywam, że cały weekend czuję się okropnie.


Najważniejsze to nie bierz tego do siebie.

Jest tak jak tu piszą co poniektórzy, zrobiłem konto w poprzedni weekend i widzę te same mordy co parę miesięcy temu - one ciągle czekają na szejka ;-D

Im więcej z nas to zrozumie i porzuci internetowe randkowanie tym lepiej. A weź jeszcze płać za premium albo inne gówno ;-X

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kong12 napisał:

Lajkowales wszystkie jak leci jak w 1-szym poście? Moze rozważ profesjonalne zdjecia dużo dają i bez golego torsu .

Co do div to 15 minut i spadaj to w to im graj i najlepiej lód a pozniej szybki seks .Nie kazda nawet bedzie chciał a ci 15 minut robic bo sie zmeczy(takie sa rozpieszczone w mojej okolicy ) .Co do samego serwisu 1/20 umie zrobić glebokie gardło wiec wiesz jak to bywa .

 

Jak pójdzie do fotografa, to żadne profesjonalne zdjęcia. Niech mu wytłumaczy, że chce zdjęcia bardzo dobre na poziomie amatorskim. Mam na myśli, że bez dodawania presetów w post-produkcji, przeważnie w Adobe Lightroom. One tak mocno zmieniają człowieka, coś jak makijaż u laski. Raz kolega zrobił sobie takie zdjęcia i mi pokazał. Zwróciłem mu uwagę, żeby fotograf poprawił je/od początku zrobił, bo inny kolor skóry ma kolega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wróciłem na Badoo i moja strategia przypomina teraz pewnie strategię większości użytkowniczek - odpierdzielam większość profili:

* samotna matka - paszoł

* gruba - nope

* charakterek - idź na szczaw

* brzydka - nie

* wykształcenie mniejsze niż licencjat - nie ma o czym gadać

* brak zainteresowań (czyt. lubię podróże małe i duże i taniec) - swipe left

* ateistka, agnostyk - pa pa

* po rozwodzie - podziękuję

* jedno zdjęcie, słabej jakości zdjęcie(a) - dziękuję, ale nie

* zastawia thirst traps - znak, że może być hoe

* ma link do insta - szuka fanów

 

Gdyby teraz większość gości robiła jak ja, to podejrzewam, że rynek randkowy uległ by poprawie. W każdym razie udało mi się pogadać już z paroma, które są w miarę na poziomie. Przy czym staram się być ostrożny na fejki - podejrzewam, że Badoo może łapać nieświadomych facetów na takie zagrywki.

 

Większość profili na Badoo to samotne matki (sprawdzone doświadczalnie) i bardzo dużo jest Ukrainek/Rosjanek(?), z których część szuka chyba swoich rodaków. Oczywiście wciąż idzie znaleźć komiczne opisy w stylu: nie szukam przygód itd. Czasami jednak, o dziwo, znajdzie się to pod profilem laski, która nie ma dzieci.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Alejandro Sosa napisał:

W sumie tak, ale takiej wariatki nie spotkałem nigdy. (...)  Więc nie wiem... dziwny weekend.

 

Takie #coolstories też mają wartość dodaną.

Raz, że "bawiąc uczy - ucząc bawi". Dwa, że to też jest też +1 do jakiegoś doświadczenia i umiejętności (jak rozpoznać pierdolniętą babę, zanim zrujnuje ci życie).

 

Z mojego pktu widzenia absolutnie KAŻDA interakcja z paniami w kontekście randkowym jest na plus. Nawet jeśli zostanę zlany/wyśmiany/żenadomierz wyjebie poza skalę.

To są po prostu punkty expa, które plusują rozwojem postaci 🙂

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, I1ariusz napisał:

Obecnie wróciłem na Badoo i moja strategia przypomina teraz pewnie strategię większości użytkowniczek - odpierdzielam większość profili:

* samotna matka - paszoł

* gruba - nope

* charakterek - idź na szczaw

* brzydka - nie

* wykształcenie mniejsze niż licencjat - nie ma o czym gadać

* brak zainteresowań (czyt. lubię podróże małe i duże i taniec) - swipe left

* ateistka, agnostyk - pa pa

* po rozwodzie - podziękuję

* jedno zdjęcie, słabej jakości zdjęcie(a) - dziękuję, ale nie

* zastawia thirst traps - znak, że może być hoe

* ma link do insta - szuka fanów

 

Gdyby teraz większość gości robiła jak ja, to podejrzewam, że rynek randkowy uległ by poprawie. W każdym razie udało mi się pogadać już z paroma, które są w miarę na poziomie. Przy czym staram się być ostrożny na fejki - podejrzewam, że Badoo może łapać nieświadomych facetów na takie zagrywki.

 

Większość profili na Badoo to samotne matki (sprawdzone doświadczalnie) i bardzo dużo jest Ukrainek/Rosjanek(?), z których część szuka chyba swoich rodaków. Oczywiście wciąż idzie znaleźć komiczne opisy w stylu: nie szukam przygód itd. Czasami jednak, o dziwo, znajdzie się to pod profilem laski, która nie ma dzieci.

 

 

Zawsze możesz z takimi spotykać się, by doświadczenie zdobyć, przeżyć to. Oczywiście nie wiązać się.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gman98 napisał:

 

Zawsze możesz z takimi spotykać się, by doświadczenie zdobyć, przeżyć to. Oczywiście nie wiązać się.

Nie umiem się zmotywować do czegoś takiego. Poza tym - nie czarujmy się, większość i tak pewnie by mnie nie wybrała. Zabieganie o samotną matkę, to już jest problem, który zniekształca ich percepcję o sobie i swojej sytuacji.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.