Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj macie tinder z koleżankami ze wschodu, musicie tylko być niemcami

https://www.partnervermittlung-ukraine.net/damen

 

O tym pisze salon co ciekawe

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1268729,niemcy-szybko-aktywizuja-ukrainki-na-rynku-matrymonialnym

 

Więc to tyle jeśli chodzi o nowe rozdanie w Polszy, że coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, spacemarine napisał:

Tutaj macie tinder z koleżankami ze wschodu, musicie tylko być niemcami

https://www.partnervermittlung-ukraine.net/damen

 

O tym pisze salon co ciekawe

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1268729,niemcy-szybko-aktywizuja-ukrainki-na-rynku-matrymonialnym

 

Więc to tyle jeśli chodzi o nowe rozdanie w Polszy, że coś się zmieni.

 

No przecież i tak korzystało 5% Czadów, więc w sumie nawet jak tu żadnej kobiety nie będzie, to bez różnicy dla wielu. Nie zauważyłem w sumie napływu miliona Ukrainek w tym sensie, na randce z żadną nie byłem.

 

A tak z drugiej strony sytuacja statystycznego Polaka ciągle się pogarsza. Rzeczywiście chyba najlepsza będzie branka do wojska i wojna z Rosją, bo to wszytko się musi jakoś rozwiązać. Mamy coraz większy napływ facetów z różnych stron świata, coraz bardziej zepsute kobiety. Jeszcze teraz jakiś napływ kolorowych imigrantów i powrót gierojów z Ukrainy. Będzie misz-masz zupełny, już się robi. Czasem jak teraz jadę tramwajem, czy pociągiem to mam wrażenie, że połowa składu to obcokrajowcy. A polski beciak coraz mocniej spychany w kąt.

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, spacemarine napisał:

O tym pisze salon co ciekawe

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1268729,niemcy-szybko-aktywizuja-ukrainki-na-rynku-matrymonialnym

 

Więc to tyle jeśli chodzi o nowe rozdanie w Polszy, że coś się zmieni.

Antypolska propaganda. ;)

Od lat 90tych, spasione stare niemce, jeżdżą szukać na Ukrainie młodych żonek. Były całe biura turystyczno-matrymonialne, które działały na tym froncie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BumTrarara napisał:

Antypolska propaganda. ;)

Od lat 90tych, spasione stare niemce, jeżdżą szukać na Ukrainie młodych żonek. 

 

No to p0lka zostaja w niemczech juz tylko wypierdziale turki . Dla takiej to zwasze lepszy taki niz rodzimy cebulak  W tym poprzednim linku te mlode zopy to maja czasem 59 jahren 😂

Edytowane przez thyr
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego warto mieć konto również na Datezone? 

Ponieważ jak nie zainteresujemy pani "rozmową" na Badoo, to można się zgłosić na Datezone, z opcją 150 zł za spotkanie w aucie. 

Ta sama gwiazda z tymi samymi fotkami.

Powodzenia, dla szukających na portalach partnerki do LTR. ;) :lol:

 

Badoo:

A... 33 lat

Chcę: Szukam związku

"Nie zaczynam od łóżka, relację chcę budować na rozmowach, wspólnych zajęciach. Chcę najpierw kogoś dobrze poznać"

 

Datezone:

D... 33 lat

 

Szukam Płci: Mężczyzna    W celu: Realne spotkania, Układ sponsorowany

"Delikatne spotkanie z pieszczotami i sexem lubię najbardziej. Ale zależy mi żeby Ciebie zadowolić. Tylko z Mężczyznami mieszczącymi się w widełkach jakie podałam. Nie zapraszam do siebie, chyba że jest wyjątkowa sytuacja . (auto) .........., nie jestem mobilna."

09.12.2022 17:09

"W związku z tym, że niektórzy wystawiają... Informuję, że każdego kto oszukuje blokuję i zgłaszam profil jako fałszywy. Pisać do mnie z konkretami jeśli ktoś się chce spotkać. Ten portal służy mi do umawiania się a nie o tego żeby z kimś godzinami pisać"

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98, czyli dorobiłeś się własnych spermiarzy, gratki. :D

W dniu 5.12.2022 o 19:50, spacemarine napisał:

A nie mówiłem? Mężczyźni na wojnę, kobiety na Zachód, do rozpłodu.

Europa wschodnia w obecnej postaci musi zniknąć. Jeżeli nie można z niej zrobić czarnuchowa, to trzeba inaczej - czyli importować z niej dorodne samice, a gorszą płeć rzucić na przemiał - albo na roboty za miskę ryżu.

Bo Azjaci nie będą już zapierdalać dla Zachodu, a przecież niewolników skądś wziąć trzeba. 

Na pewno dzielnych ukraińskich żołnierzy podnosi na duchu świadomość, że ich niezłomne paszynki są obracane przez starych fryców i pastuchów z Sahelu. Jest o co walczyć, będzie do czego wracać.

 

Ja pierdolę. :mellow:

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 15:43, Maciejos napisał:

Jack Manley (typ z 3 minuty), to w ogóle spotyka tam takie degeneratki, że aż traci się wiarę w ludzkość :D Swoją drogą ciekawy typek. Z nagrywania imprezowych ulic przeskoczył na jakieś książki PUA. W sumie gadane ma, baby face i zasięgi.

Najlepsze jest to, że z tego co wyczytałem w internecie Manley ma 172 cm wzrostu, ale z mordy dobrze wygląda, czym nadrabia w jakimś stopniu wzrost.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

 

Przynajmniej po części poczułem się, jak dziewczyna na Tinderze. Żebym tego delikwenta z mojego miasta nie spotkał gdzieś w sklepie. Przynajmniej z gejami aż takich podchodów nie ma. Konkret jest.  

 

Temu co chciał sponsorować hotel chciałem odpisać, że jeśli ma tyle pieniędzy, hojny jest to niech się ze mną nimi podzieli #komuna #alert. Ale takim chujem nie będę. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Libertyn napisał:


@zychu Anglosaskie określenie Słowianina jest bardzo podobne do niewolnika. Przez szmat historii byliśmy w sumie towarem.

Akurat w tamtych czasach każdy kazdego brał w niewolę. I nie zawsze wyglądało to tak dramatycznie, jak to się teraz usiłuje przedstawiać.

5 godzin temu, gman98 napisał:

@nowy00 raczej efekt uboczny siedzenia na takim portalu. Głównie szukam/szukałem tam jakieś na ONS/FwB.

Do mnie też gejmisie wypisywały, teraz rozumiem już, jak się musi czuć przeciętna samica na takim portalu. Tyle kuśków się zaleca, i żeby choć jeden ładny był, ale nie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, gman98 napisał:

Temu co chciał sponsorować hotel chciałem odpisać, że jeśli ma tyle pieniędzy, hojny jest to niech się ze mną nimi podzieli #komuna #alert. Ale takim chujem nie będę. 😄

To wrzuć tam jakieś hotpicsy, załóż onlyfans i zacznij sprzedawać przepocone boxy - swoim fanom/spermiarzom/frajerom. 🤣

Jak w miesiąc zarobisz 20k USD to dopiero poczujesz się jak kobieta. 😎

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2022 o 23:01, gman98 napisał:

Przypomniałeś mi o koncie na Datezone. 48 propozycji od homo w wiadomościach mam (mimo, że ustawiłem hetero w opcjach). Jeden napisał, że opłaci z własnej kieszeni hotel, drugi (z mojego miasta) po odpisaniu mu, że nie jestem homo; napisał "jak zmienisz zdanie, to napisz". 

W ustawieniach jest darmowa opcja blokowania wizyt na profilu Mężczyzn i Par, polecam. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać ten dział więc i się wypowiem. Doświadczenie pod względem tego typu poznawania kobiet mam znikome bo zawsze tak się składało, że te kobiety same się znajdowały i wpraszały do mojego życia więc mnie nie ciągnęło w stronę takich form.

 

Założyłem konto na Badoo i Tinder z ciekawości i upływającego czasu. Za żadne nie zapłaciłem ani centa. To pierwsze szybko zlikwidowałem ponieważ nie przypadła mi do gustu jego forma oraz jakość kandydatek.

 

Ale do rzeczy

Swoje smv oceniam między 6 a 7, na plus wzrost i zawód. Nie jestem chadem i znam swoje miejsce w szeregu oraz wiem na jakie kobiety mogę sobie pozwolić. Mimo że jestem dosyć zamknięty i żaden ze mnie bad boy to wiem jak pisać, a następnie prowadzić rozmowę czy też randkę.

W przeciągu tygodnia umówiłem się na trzy randki. Dwie z nich zakończone pełnym sukcesem na drugim spotkaniu, trzecia nie przypadła mi do gustu więc kolejnego spotkania nie było. Polubień nie dawałem paniom z ulepszoną sztucznie urodą, z opisem w języku angielskim, z odległością powyżej 30km, mającym w opisie Ig, małolatą i tym które mi się fizycznie nie podobały. W zasadzie z każdą ,,parą" prowadziłem rozmowę eliminując po kolei te niespełniające moich wymogów, bo poza fizycznością intelektualnie też by wypadało się sobie podobać. 

 

Konkluzja płynąca z tego krótkiego lecz ciekawego i pouczającego doświadczenia:

- pierwsza wiadomość musi się wyróżnić ze stu innych by w ogóle osoba po drugiej stronie zechciała odpisać. ( Może dotyczyć opisu, zdjęcia, jakiegoś szczegółu). Prawie zawsze otrzymywałem odpowiedź, wprost przeciwnie gdy napisałem tylko cześć.

- Nasze zdjęcia muszą nas definiować, pokazać kim jesteśmy i co robimy (tam na podstawie zdjęć oceniasz człowieka WTF🤨)

- opis przejrzysty oraz podkreślający Twoją męskość i zasady. Żadne cukrzenie i miałczenie ( jeśli czegoś nie lubisz w kobiecie to to piszesz bez ogródek)

- Nie przeciągać za długo wirtualnych rozmów choć są kobiety które potrzebują lepiej poznać w ten sposób by się spotkać już realnie.

- na randce pewny siebie, wesoły, czasem arogancki i na swój sposób bezczelny. Buziak na przywitaniu obowiązkowy! Na pożegnaniu próbujesz w usta, jak wejdzie to jesteś w domu.

- nie piszesz od razu po randce jak to było fajnie itd, choć nie koniecznie musisz z tym czekać, aż pani sama się odezwie.

- jeśli jest zainteresowana to będzie chciała przejść na inny komunikator.

- chyba jest straszny niedostatek tych niby prawdziwych mężczyzn w rozumowaniu pań bo z tego co się podpytalem to co drugi ma na zdjęciu wywaloną gołą klatę i to jest niesmaczne, chce fotki w negliżu( chyba do walenia konia) lub od razu w drugim zdaniu mówi o seksie jakby przyszedł do burdelu zapominając o tym, że droga do łóżka przebiega przez głowę kobiety i nie odwrotnie. Nawet tej prostej i tzw puszczalskiej. Więc na tle konkurencji naprawdę nie jest trudno się wyróżnić pod względem podejścia i intelektu. Trzeba tylko pociągać za odpowiednie sznurki by pani nabrała poczucia szacunku i bezpieczeństwa z delikatną nutką pikanterii.

 

Jest to czasochłonna forma poznawania nie dająca pewności końcowego sukcesu lecz jeśli chcesz znaleźć coś sensownego to nie ma nic za darmo.

Aaa no i stara lecz prawdziwa zasada ,,kto wybrzydza ten nie ru...a" sprawdza się idealnie. Więc jeśli szukasz księżniczki niczym z filmu Disneya to tam jej nie znajdziesz. To tylko w bajce którą mama ci czytała jak byłeś mały 😉

 

 

Edytowane przez Gianni
  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.