Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

Odstawcie na chwilę emocje i zauważcie, że to nie jednorazowa przygoda pijanej młodej kobiety.

Po zmianach w jej ubiorze należy sądzić, że spotykała się z "muzinem" kilkukrotnie, w tym możliwe że i na trzeźwo.

Oraz po kamerce, że były nagrywane "ostre sceny".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Carleon said:

A patrząc na taki świat arabski (albo na dawne czasy zachodu) gdzie kobiety są trzymane krótko i takie zachowania jak na filmie wiążą/wiązały się z poważnymi konsekwencjami, wydaje sie ze można tam stworzyć w miarę zdrowia relacje dlugodystansową i mieć rodzinę.

Taki świat, pozwala facetowi na kontrolę, kobiety - fakt. Ale tam kobiety są takie same, chronią się nawzajem, jątrzą, kiedy są w swojej grupie tez są wulgarne, smieszkują z mężów i ich małych ptaków.

Te spotkania w grupie kobiet, żon się jakoś nazwywają nawet. 

Oprogramowanie jest to samo, znają tylko konsekwencje i miejsce w szeregu. Możesz ją ukarać fizycznie, i nosi za tobą zakupy. Jeżeli to oferuje tzw islamizacja to te plusy w moim odczuciu są, za małe. Aby to nastąpiło na tej ziemi. Skoro tam są takie kary, znaczy, że takie rzeczy się zdarzają. Czyli to nic nie zmienia to trawa - czynem ciągłym. Będziesz słaby, bez zrozumienia przeciwnej płci, polegniesz i tak. Wymierzysz jej karę, skopiesz i co? Jesteś człowiekiem? Ja odwracam się na pięcie i pa pa.

 

Islamizacji w Europie kupa, nie pomoże kiedy facet dupa. :P

7 hours ago, Les said:

Z drugiej strony połowa forumowiczów tutaj pochwala ruchanie panien, im więcej tym lepiej. Teraz konia z rzędem takiemu co stworzy z nimi rodzinę. 

Jest dokładnie jak piszesz, mnie jej ich przeszłość nie interesuje, i tak skłamie, bedze próbowała nałgać ile wlezie. Ale ja też w życiu nie próżnowałem. Wiec pretensji nie mam. 

 

Ruchać, jebać, nic się nie bać. 

Możesz jak istota wyższej świadomości, zrezygnować z seksu, możesz podążać, za instynktami i się bzykać z pannami. Lecz w obu przypadkach musisz wiedzieć i zaakceptować jak to na tej planecie wygląda. 

 

@Les jeżeli już to degeneruje guza cześć męskiego społeczeństwa, jak słyszę krytykę pań o innych paniach, robi mi się słabo. Sprawdźcie jak oceniają ubiór, który leży dobrze na zgrabniejszych od nich. 

W moim przekonaniu to czy kobieta jest OK czy nie, nie ma nic wspólnego z ilością partnerów.  Znałem striptizerki (specjalnie skraja grupa na przykład), które wobec mnie zachowały się bardzo OK, ale widzałem też kiedy zachowywały się jak zwierzęta. Świat czarno-biały nie jest. Poszalej, zaszalej w życiu troszkę. I będzie łatwiej. Za dużo faceci myślą o tej, romantycznej wizji zamiast żyć i iść do „bałaganu”. 

 

@Mosze Black No skoro płaci to spreparuję mu taką legendę, że da duży napiwek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa tej Pani z kim utrzymuje kontakty seksualne, jednakże powinna być bardziej przewidująca lub pogodzić się z konsekwencjami swoich działań.

 

Każdy może ocenić jej zachowanie według własnych standardów, skoro brak w niej gotowości do życia z takimi konsekwencjami to niestety świadczy to o głupocie.

 

Chyba wiedziała jak w Polsce traktuje się przygodny sex i jakie to będzie miało skutki dla jej reputacji i nie ma tu znaczenia iż ten Pan jest czarnoskóry, gdyby pani rozwiązłość została utrwalona z rodzimym podrywaczem i umieszczona w sieci efekt byłby bardzo zbliżony.

 

Gdyby ta Pani była w stałym związku z jakimś orientalnej urody Panem problem by nie istniał, jest wiele tego typu par w naszym kraju, wklejałaby fotki na fejsa i insta, koleżanki zazdroszczą, standard ....

 

A tak według naszych rodzimych standardów wyszła raz na puszczalską, a dwa na głupią bo nie zachowała dyskrecji.  I tu leży problem, a nie w odmiennej karnacji Pana.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórym dupsko ściska. :D 

Ja na forum dla kobiet, czytam historię 20-latki, którą wyrwał we Włoszech 18 lat starszy posuwajło. Kobita myśli nad przyszłością, jak to z nim będzie, bo duża różnica wieku. A Włoch posuwa aż furczy. :D 

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Chcecie zobaczyć ból dupy to sobie na pudelka wejdźcie :D Zobaczycie tam taki koncert hejtu w wykonaniu naszych pań, że praktycznie można by z tego badania zrobić. 

Wziąć popcorn i poczytać najbardziej wyróżnione komentarze. Jak lubicie ból dupy, że aż będziecie piski z monitora słyszeć to polecam :D 

https://www.pudelek.pl/artykul/121882/najprzystojniejszy_wiezien_na_zakupach_z_kochanka/
https://www.pudelek.pl/artykul/124405/reprezentant_polski_oswiadczyl_sie_pieknej_rosjance_powiedziala_da_foto/
https://www.pudelek.pl/artykul/125129/macademian_girl_pokazala_swoja_garderobe_tu_jest_moje_krolestwo_zdjecia_s/
https://www.pudelek.pl/artykul/124894/tak_wyglada_najbardziej_wplywowa_blogerka_urodowa_swiata_zdjecia_s/foto_1#s1
 

Ostatnim krzykiem mody jest obrażanie i hejtowanie Jarosława Kreta. W skrócie (z tego co zrozumiałem z tej Warszawskiego gówno-tragifarsy): gość zostawił żonę i dzieci, Tadla zostawiła narzeczonego (ale jeszcze był jej narzeczonym jak się spotykała z Kretem - norma) i razem wprowadzili się do mieszkania (domu?), na który to - UWAGA - Tadla wzięła kredyt. Pomieszkali pół roku i teraz Kretowi się znudziło i po prostu się wyprowadził zostawiając ją przed nagraniami do tańca z gwiazdami. I mamy nagłówki: Kret zostawił Tadlę w długach. Komentarze: a to ch..j nie mężczyzna, cham, prostak, świnia. Ostatnio Kret zażądał zwrotu pierścionka zaręczynowego (no bezczelny!!!). Chłopaki! Jakie kwilenie w komentarzach, że prostak, że nigdy nie powinno się żądać zwrotu pierścionka, że to kobieta decyduje czy zwróci... Komedia :D 
 

I wisienka na torcie. Jak to u pań bywa - wspierają cię i kibicują dopóki nie znajdziesz sobie przystojnego chłopaka :D 

https://www.pudelek.pl/artykul/123623/dorodna_gwiazda_instagrama_zostala_zaatakowana_przez_fanki_bo_ma_zbyt_atrakcyjnego_chlopaka_zdjecia_s/

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam @zuckerfrei Ja też nie kojarzę tych osób. Nawet nie wiem czy widziałem jedno z nich chociaż raz w TV. Chodzi o pewne mechanizmy pokazane tam. Ból dupy, ból dupy i jeszcze raz ból dupy czytelniczek. 

Najbardziej mnie śmieszyła historia tego więźnia. Gościowi walnęli fotkę jak szedł do paki i jakaś tam agencja modeli go wyczaiła. Pół internetu się spuszczało nad tym kolesiem. Czekali aż odsiedzi dwa latach chyba i wyjdzie i od razu angaż na pokazy mody. Pojebał żonę i dwójkę dzieci i zaczął się bujać z jakąś bogatą córeczką brytyjskiego miliardera. Ból dupy, że wykorzystuje ją, że wcale nie jest taki przystojny, że to nie miłość, że zostawił żonę był praktycznie ekspresowy... ;) 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że te dziewczyna jest teraz jechana w internecie i usunęła fb? Że taka biedna i poszkodowana? A może jest inaczej?

 

Ja obstawiam, że szykuje odwet. Nowy profil. Nowe filmy. Nowy image.

"Niechcący" da się nagrać jeszcze kilku PUAsom, najlepiej różnej karnacji.

Zrobi swój kanał na YT i poopowiada co nieco o różnicach kulturowych, jak kto bzyka, jakie mają pały, itp.

Jak gównoburza będzie już dość duża to zaczną się wywiady, popozycje.

Jeśli dobrze ogarnie - będzie celebrytką.

Tak to widzę.

 

P.S. Żeby było śmieszniej - sami to podbijamy :lol:

Może otagujmy temat jej nazwiskiem, chwytliwymi hasłami, przypnijmy na głównej i naprodukujmy jeszcze ze 20str? Pomóżmy dziewczynie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam Prawie każda by o nim fantazjowała. To on ją chyba wyczaił i zaczął się z nią spotykać. Utrzymanek zwyczajny. O ile zdarza się czasami potępienie ze strony czytelniczek pudelka, gdy jakaś laska rozwala małżeństwo/związek (np. Kaczorowska), to zazwyczaj narracja jest taka, że "była nieszczęśliwa i zostawiła potwora" a w drugą stronę "utrzymanek i zostawił żonę". Coś w ten deseń.

@Krugerrand Nieee. Chodziło mi o to, że laska poszła z murzynem do hotelu a koledzy tutaj się pompują jak rozdymki. Wg mnie ten muzin tutaj jest całkiem normalny. Stoi gość kulturalnie, nagrywa kamerką, akcja standardowa - koleżaneczki z jednej strony ciągną za rękę z drugie koleś czeka i zaintrygował panią, konflikt jakich dziesiątki na mieście wieczorami. Wygrał "muzin", panna poszła do hotelu. Serio - zobaczylibyście zakazane mordy i jak naprawdę agresywni potrafią być murzyni, jak wieczorami polują na ludzi i takie laski, jak obłapiają. Tutaj to naprawdę widzimy Jamesa Bonda w czarnej skórze. 

Całkiem śmiesznie ten wątek wygląda jak się zestawi obok wątku o Polkach za granicą :) Wychodzi na to, że nasze są wszędzie puszczalskie. I tak źle i tak niedobrze. Wkurza mnie to wychwalanie obcokrajowych kobiet ostatnio a jechanie po Polkach gdzie się da. Uwierzcie mi - na tle innych narodowości to Polki za granicą wychodzą naprawdę na cnotki. Zaobserwowane.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego :D Do dobrego kraju trafił jak chce poruchać :D

 

Swoją drogą takie wrzuty jak i ten bodajże wczorajszy o blogu femi-gejszy pokazują, że wiele wiary na tym forum nie przerobiła jeszcze złości na kobiety.

 

Spoko pany też taki byłem.

 

"wiktoria! ale on jest zajebisty" śmiecham :)

 

Swoją drogą ciekawe co by zrobiła wiktoria bez bojfrenda hmm still racist?

 

Mam tylko nadzieje, że nasz odmienny kulturowo kolega wpadnie tu tylko na chwile pozwiedza, wpompuje kilka afrykańskich pesos w gospodarkę, wyrucha z 30 mężatek a potem wróci do siebie bo nie chce takiego ubogacania europy na stałe pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.