Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sky napisał:

UWAGA! Proszę usiąść i mocno trzymać się krzesła, bo później będzie, że niezaszczepiony i dostał szoku :)

Assets under management (zarządzanie majątkiem na rzecz klientów):

BLACKROCK: 9.46 bilionów USD = 9 460 000 000 000 USD

VANGUARD: 7.5 bilionów USD = 7 500 000 000 000 USD

Przebijam!:D

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Capital_Group_Companies

 

2,6 tryliona :D

 

 

Capital Group is an American financial services company. It ranks among the world's oldest and largest investment management organizations, with over $2.6 trillion in assets under management.

 

Prawdopodobnie to jest największa "matka".;)

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Brat Jan napisał:

Przebijam!:D

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Capital_Group_Companies

 

2,6 tryliona :D

 

 

Capital Group is an American financial services company. It ranks among the world's oldest and largest investment management organizations, with over $2.6 trillion in assets under management.

 

Prawdopodobnie to jest największa "matka".;)

 

 

Trillion to po angielsku bilion 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Obliteraror napisał:

@Sky, brawo. Odkryłeś największych światowych inwestorów instytucjonalnych, zarabiających miliardy dolarów dla swoich klientów :)

Lepiej późno, niż wcale. O State Street zapomniałeś.

Ojojoj znowu zamydlanie tematu, skąd ja to znam ? (TVP, TVN, Onet, fakczekery...)

 

Robienie kasy dla klientów nie przeszkadza im w dyrygowaniu spółkami podług swoich celów. Znaczy to tyle, że za pieniądze klientów sterują spółkami. Iście szatański plan. 

 

1. Przypominam, że największą władze nad spółkami ma ten kto ma najwięcej głosów na zgromadzeniu akcjonariuszy, czyli ten kto posiada najwięcej udziałów.

 

2. Po drugie, nie odniosłeś się do tego, że Facebook przyznał, że Twoje ulubione stronki "fact checkingowe" są wypełnione jedynie opiniami, a nie udowodnionymi faktami. Nadal będziesz nam podsyłał linki do nich ? 

 

3. Na podesłanym przeze mnie filmiku wszystkie ukazane stacje telewizyjne czytają z tego samego skryptu. Dlaczego ?

Czy jest to niezależne dziennikarstwo ?

 

4. Jak uważasz, czy w przypadku szczypawek nie mają jednego skryptu ?

 

Podobno wiesz co to marksistowski marsz przez instytucje, a tutaj tego nie zauważasz...

 

Wypunktowałem, żebyś mógł się odnieść konkretnie do każdego podpunktu.

I polecam zrobić sobie miesięczny odwyk od mediów wszelkiego typu. Wyjedź na wakacje i wróć z nowym spojrzeniem.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

@RealLife może nie do końca na temat, ale sprawdziłem właśnie ile osób umierało na choroby przeciwko którym dzisiaj istnieją obowiązkowe szczepienia. Nie jestem za czy przeciw tym szczepieniom, wrzucam jedynie dane. Szkoda, że nie ma możliwości porównania z nopami po danej szczepionce.

 

Pneumokoki - 1500 osób zarażonych w 2019 roku, w zdecydowanej większości osoby 70+ (ponieważ szczepi się dzieci). W latach 2005-2019 ani jednego zgonu.

https://szczepienia.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/12/Inwazyjna-Choroba-Pneumokokowa_infographic.pdf

 

Odra. W latach 1965-69 mediana wynosiła 131,424 zakażenia i 37 zgonów (śmiertelność: 0,12%). 

Widać korelację między wprowadzeniem obowiązku szczepień, a spadkiem liczby zachorowań. Choć podejrzewam. że bez szczepień śmiertelność z roku na rok by spadała z powodu rozwoju medycyny,

 

Błonica - rocznie: kilka tysięcy przypadków na cały świat. 

 

Krztusiec:

https://www.mp.pl/szczepienia/przeglad/blonicakrztusiectezec/221201,zachorowania-na-krztusiec-o-ciezkim-przebiegu-dotycza-nie-tylko-najmlodszych

W USA w latach 2011-2015 odnotowano 15 942 przypadki, 515 osób hospitalizowano, a  3 osoby zmarły.

 

 

Polio: niskie zagrożenie nawet w czasach gdy ludzie nie przestrzegali podstawowych zasad higieny. Dzisiaj szczepienia na tę chorobę nie mają sensu.

 

Świnka - tu również nie wiem po co istnieje obowiązek szczepienia. Śmiertelność na poziomie 0

Różyczka - jak wyżej

 

Tężec - znowu nie widzę podstaw do masowego szczepienia. Przy dzisiejszej higienie ryzyko zakażenia na prawie zerowym poziomie. Dodatkowo nie można zakazić drugiego szłowieka.

cyt.: Zakażenie występuje na skutek zanieczyszczenia zranionej uprzednio skóry odchodami zwierząt domowych lub innymi materiałami, które zawierają przetrwalniki. 

 

 

Wirusowe zapalenie wątroby typu B - też nie widzę sensu masowego szczepienia

cyt.: Wirus przenoszony jest poprzez kontakt z zakażoną krwią oraz płynami ustrojowymi. Innymi czynnikami ryzyka są praca w zakładach opieki zdrowotnej, transfuzje krwi, dializy, akupunktura, wykonywanie tatuażu, czy korzystanie z tych samych przyborów higienicznych[3]. Wirusowe zapalenie wątroby typu B nie przenosi się poprzez trzymanie się za ręce, korzystanie z tych samych sztućców, całowanie, przytulanie, kaszel, kichanie lub karmienie piersią.

 

 

 

Haemophilus influenzae typu B - jak wyżej. 

cyt.: W Polsce przed wprowadzeniem obowiązkowych szczepień przeciw Hib zakażenia Hib stanowiły przyczynę 25% wszystkich bakteryjnych zapaleń opon mózgowo-rdzeniowych. Chorowało średnio 11 osób na 100 000 mieszkańców.

 

 

 

 

 

 

To jest właśnie to na co sam trafiłem, a szukałem tego jedynie przez istniejącą pandemię a raczej jej wątpliwe istnienie i miękki/twardy przymus do wzięcia udziału na własną odpowiedzialność w eksperymencie medycznym, plus media które kłamały ordynarnie napędzając strach, dlatego zagłębiłem się w temat. Szczepionki w żadnym przypadku nie uratowały ludzkości, niosą z sobą nopy głównie. Jestem też dzięki temu bogatszy w wiedzę że istnieją nieliczne szczepionki prawdziwie mogące uratować ludzkość, jedna z nich to szcsepienie wirusem który zabija komórki macierzyste raka RIGVIR, patrząc na to że najwięcej ludzi umiera na świecie na raka to jest nasz prawdziwy problem i pandemia. Sam przed tym wierzyłem ślepo w szcsepienia nawet dalem się nabrać na szczepienie przeciw zapaleniu opon mózgowych mam nopa i nic nie mogłem z tym zrobić, taki skutek i efekt ślepej wiary w coś co nam wmawiają od pokoleń.

Edytowane przez Piccardo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sky napisał:

 

Panowie, wszystko jest podane na tacy, wystarczy poszperać póki Google jeszcze na to pozwala ( DuckDuckGo lepsza alternatywa :) )
Wystarczy sprawdzić kto jest właścicielem wszystkich największych firm - tutaj jest taka super strona:

https://finance.yahoo.com/quote/PFE/holders?p=PFE
Zakładka HOLDERS.

Wykonałem trochę pracy za Was (najwięksi udziałowcy):

 

Szczepionki:
PFIZER - Vanguard, Blackrock
MODERNA - 
Baillie Gifford and Company, Vanguard, Blackrock

ASTRA ZENECA - Vanguard Wellington Group

 

Media:

FOX - Vanguard, Dodge, Blackrock

DISNEY - Vanguard, Blackrock, Statestreet

NEWS CORPORATION - Vangurad, Blackrock, Price

 

Internet:

Google - Vanguard, Blackrock, Price

Facebook - Vanguard, Blackrock, Fmr

Twitter - Morgan Stanley, Vanguard, Blackrock

 

Elektronika:

APPLE - Vanguard, Blackrock, Berkshire Hathaway

SAMSUNG - Harding, Vanguard

SONY - Vanguard, Primecamp

 

UWAGA! Proszę usiąść i mocno trzymać się krzesła, bo później będzie, że niezaszczepiony i dostał szoku :)

Assets under management (zarządzanie majątkiem na rzecz klientów):

BLACKROCK: 9.46 bilionów USD = 9 460 000 000 000 USD

VANGUARD: 7.5 bilionów USD = 7 500 000 000 000 USD

 

Rois-du-Monde-scaled.jpg

 

Dla chętnych - posprawdzajacie sobie jakiekolwiek inne znane firmy.

I dla detektywów - kto jest właścicielem Vanguard i Blackrock - bo tego nikt nie wie (Firmy zarządzane przez nich są ich właścicielami - taka incepcja i kółko się zamyka :) )

(podejrzewam, że tylko porządny obywatel systemowiec Obliteraror będzie miał na to wytłumaczenie - ale to pewnie potrwa zanim studenciaki niezależni fak czekerzy, napiszą coś nt. temat na demagogu, czy innym tylkoprawda.pl)

 

Ups! 

https://nypost.com/2021/12/14/facebook-admits-the-truth-fact-checks-are-really-just-lefty-opinion/

(Facebook przyznaje, że fact checkery to tylko opinie, a nie fakty)

 

Niech ktoś mi powie, że świat nie jest rządzony przez małą grupkę ludzi, którzy ŚWIADOMIE sterują całym życiem ludzkości, czyli:
- stworzenie produktów we własnych fabrykach

- narracja stworzona pod sprzedaż i promocja produktów we własnych mediach

 

Apropo's ponadnarodowego tworu:

https://kampania17celow.pl/agenda-2030/

"Została przyjęta w 2015 roku, gdy wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ jednogłośnie przyjęły rezolucję „Przekształcamy nasz świat: Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030."”

 

Proste, czy nadal trzeba jebać młotem ??

Swego  czasu krążyły już tutaj te dane wraz z filmem z polskimi napisami, które to wszystko obrazują i wyjaśniają. 

 

Wracając do meritum - takie są fakty. Grupa ludzi rządzi całym światem. 1% tych ludzi jest bogatszych niż 99% razem wziętych. To tylko pokazuje jak od dawna jesteśmy robieni w wała, jak są nam narzucane pewne rzeczy. Wybór  w wielu dziedzinach tak naprawdę jest fikcją. 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://nczas.com/2021/12/17/policja-zabetonowala-restauracje-ktora-nie-stosowala-zasad-segregacji-sanitarnej-video/

Fot.-ilustr.-Twitter-696x464.jpg

 

Policja ustawiła kilka dużych betonowych bloków przed barem w Walliserkanne w kantonie Valais po tym, jak właściciele barów wielokrotnie odmawiali egzekwowania przepisów dotyczących sprawdzania przepustek covidowych.

 

Lokalna policja podjęła w związku z tym dość drastyczne kroki. Przepisy sanitaryzmu w Szwajcarii od wrześnie dopuszczają do jedzenia i picia w lokalach tylko osoby z certyfikatami szczepień, ozdrowieńców i negatywnie przetestowanych.

 

Według mediów, właściciel baru to koronawirusowy „sceptyk”, który wielokrotnie sprzeciwiał się sprawdzaniu certyfikatów klientów, a później nakazowi zamknięcia restauracji. Miał nawet grozić organom, że w przypadku najazdu na jego lokal użyje broni.

 

Właściciele zostali zatrzymani przez przez policję, a dodatkowo „odizolowano” ich lokal. W teorii grożą im nawet wyroki więzienia, chociaż prawnicy twierdzą, że wyroki więzienia wydają się mało prawdopodobne. Bardziej prawdopodobna jest „dyscyplinująca” grzywna, która może wynieść 10 000 CHF.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Szwajcaria już odjechała do reszty, zobaczcie sami.

 

 

 

Warto odnotować, że Szwajcarzy sami w referendum w większości zagłosowali za wprowadzeniem paszportów covidowych.

Zakładając, że nie było żadnego wału przy liczeniu głosów. ;) 

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLifejako że wykazałeś się hipokryzją twierdząc że nie powinniśmy zwracać uwagi na liczby zakażeń, a jedynie na śmiertelność, po czym w następnej wypowiedzi rzucasz liczbami zakażeń właśnie i dodatkowo manipulujesz danymi tak żeby odpowiadały twojej narracji niczym media głównego ścieku, używając naprzemiennie liczb i procentów, to mówi mi szur i foliarz. Mam taką radę abyś używał pełnych obliczeń czyli zakażenia i zgodny a jedno w odniesieniu do drugiego da nam procenty (w przypadku gdy omawiany szczepionkę do pełnego obrazu powinniśmy również posiłkować się danymi o nopach, czyli ilość która przyjęła i nopy a z tego procenty) bo wiesz np w zeszłym roku mieliśmy 90% zgonów na COVID osób nie zaszczepionych a to dlatego że mało kto się zaczepił, magia liczb i manipulacji, pamiętaj również że wielu tutaj to osoby które jednak myślą i takie rzeczy nie przejdą.

 

Mam jednak sposób na rozwiązanie które pozwoli nakierować na odpowiedź kto ma rację a kto żyje w iluzji, względem ratowania ludzkości szczepionkami.

 

Znajdź wykres a najlepiej wiele bazując na chorobach na które mamy przymus ups obowiązek oczywiście to nie przymus, szczepić się w których to liczba zgonów na wykresie w czasie od wykrycia patogenu do czasu rozpoczęcia podawania szczepień idzie w górę. Jak wiemy ten czas średnio to około 7 lat, a więc dość czasu aby móc stwierdzić czy zagrożenie zwalczy natura czy jednak konieczne są szczepienia które jak to określasz ratują ludzkość. Pamiętaj aby podawać źródła, aby każdy mógł zweryfikować i sam ocenić.

 

Bonus apropo ratowania ludzkości, czy możesz wyjaśnić w jaki sposób amiszowie nie są dziesiątkowani i nie wyginęli, bo jak wiesz ich kultura zacofana jest, nie lubią szczepień czy lekarzy, wolą naturę i mają się bardzo dobrze.

Żniwa

 

https://vm.tiktok.com/ZM8cvGgfM/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://next.gazeta.pl/next/7,168930,27925969,niemcy-chca-kupic-szczepionki-od-polski-potezna-piata-fala.html#s=BoxOpImg4

 

Ja bym sprzedał po dobrej cenie ;)

 

Ile tych fal jeszcze będzie zanim ludzie się otrząsną??

 

BTW wyciągnięto kolejny "odwaracacz" uwagi - lex TVN znów grzeje media hahahahaahaha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej Szwajcarii czytałem. 

Co się dzieje w Polsce a dokładniej w Łodzi. Internet tylko dla zaszczepionych:

https://expressilustrowany.pl/internet-tylko-dla-zaszczepionych-firma-diament-z-lodzi-nie-przylaczy-nowych-klientow-jesli-nie-pokaza-certyfikatu-szczepien/ar/c3-15959413

Edytowane przez nowy00
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, nowy00 napisał:

O tej Szwajcarii czytałem. 

Co się dzieje w Polsce a dokładniej w Łodzi. Internet tylko dla zaszczepionych:

https://expressilustrowany.pl/internet-tylko-dla-zaszczepionych-firma-diament-z-lodzi-nie-przylaczy-nowych-klientow-jesli-nie-pokaza-certyfikatu-szczepien/ar/c3-15959413

 

Tak się robi biznes! Tak się mnoży majątek!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Jork. Cyk, zaczyna zabawę od nowa.

 

Najwięcej zakażeń od początku teatrzyku, media przyzwyczają ludzi do faktu, że przez nowy wariant wirusa szczepionki mogą nie działać i potrzebne będą kolejne daweczki oraz powrót ścisłego lockdownu :)

 

 

Tak właściwie to w dobrym momencie pojawił się ten Omikron.

 

 

 

 

----

https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2870954,Pandemia-COVID19-Dyrektor-WHO-bedziemy-musieli-stawic-czola-grozniejszym-wariantom-koronawirusa

 

- Całkiem możliwe jest to, że świat będzie musiał stawić czoło nowym wariantom koronawirusa, groźniejszym niż poprzednie, które będą prowadzić do przeciążenia lub załamania systemów opieki medycznej - powiedział w wywiadzie dla AFP dyrektor WHO ds. nagłych wypadków zdrowotnych dr Michael Ryan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.