Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I masz rację i nie masz racji...

 

W takiej sytuacji nie oddałbym jej, bo nagrywane a biorąc pod uwagę formę wypowiedzi, to zapewne gdzieś w UK albo inszej krainie miodem płynącej. Gdyby jej oddał, to byłby problem z materiałem dla policji. Mogliby potraktować jako przekroczenie obrony własnej itd itp i go deportować wyrokiem sądu. A tak, to widać, kto jest agresorem i mniej tłumaczenia.

 

Stawiam na to, że gdyby nie kamera, to dziewczę udałoby się po tym kopniaku na przymusową drzemkę. Co później działoby się, to moja wyobraźnia podpowiada mi różne harce i figle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo trzeba mieć spierdolone wzorce psychiczne, żeby być z taką kobietą? Przecież ona ma świadomość kamery, i specjalnie wywleka wszystkie tajemnice gościa - z butelką, żebraniem o fajki, więzieniem. Żeby tylko go poniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Arox napisał:

I masz rację i nie masz racji...

 

W takiej sytuacji nie oddałbym jej, bo nagrywane a biorąc pod uwagę formę wypowiedzi, to zapewne gdzieś w UK albo inszej krainie miodem płynącej. Gdyby jej oddał, to byłby problem z materiałem dla policji. Mogliby potraktować jako przekroczenie obrony własnej itd itp i go deportować wyrokiem sądu. A tak, to widać, kto jest agresorem i mniej tłumaczenia.

 

Stawiam na to, że gdyby nie kamera, to dziewczę udałoby się po tym kopniaku na przymusową drzemkę. Co później działoby się, to moja wyobraźnia podpowiada mi różne harce i figle :D

W UK mezczyzni nie maja prawa głosu...Niuni moze cos odpierdolić, że np jej mąź nie zamknąl drzwi na noc, ona sie wkurwi on krzyknie, laska dzwoni na policje a ta bez wysluchania wersji mezczyzny rzuca go na glebe+kajdanki...

W ramach lewactwa i wszechobecnego feminizmu, kobiety maja tu wladze absolutna, oczywiscie pomijajac mlodszych braci w wierze, czyli muzulmanow...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za inteligentni i sympatyczni młodzi ludzie.

Cóż za piękna i powabna młoda dama.

Jaki okropny wstyd za granicą. Dobrze że nie mieszkam już w UK.

Obejrzałem do momentu "kam palis" i dalej nie pociągnę.

Kurwa, że takie formy życia się reprodukują.

 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.