Jump to content

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Łatwy dostęp do seksu dla kobiet i naciąganie frajerów (Tinder, Badoo, Fb randki, Onlyfans) - Wszystko OK. Łatwy dostęp do seksu dla mężczyzn (Roksa) - Zamykamy! Witamy w socjalistyczno-l

Taka informacja...

1 godzinę temu, mroczny94 napisał:

Taka informacja...

39 minut temu, fckyea napisał:

A na garso się nie da wejść, pewnie tyle ludu się zeszło rozpaczać xD dobrze, że ja zapisałem sobie ulubione numery xD

Co Wy gadacie, przecież Roksa mało znacząca była, na Garso głównie są linki do Odlotów. 

A co do Roksy to już z 2 lata temu była próba sprzedaży tego portalu, nie wiem jak poszło i czy właściciel się zmienił czy nie.

1 minutę temu, Adrianos napisał:

Co Wy gadacie, przecież Roksa mało znacząca była, na Garso głównie są linki do Odlotów.

Nie wiem, każdy kogo znam używał głównie roksy.

No cóż, ciekawi mnie powód takiej decyzji. Strona była w mirę nowoczesna a nie jak odloty od 20xx roku ta sama. 

• Like 1

Zamknęli, żeby zarobić na czymś innym, prawdopodobnie na bardziej profesjonalnej formule. Taka nisza oczywiście zostanie znowu zagospodarowana. Zapamiętajcie moje słowa :)

Panowie, od czego mamy dłonie i nadgarstki, do dzieła, nim uruchomią coś innego w to miejsce.

Chyba nie będziecie zagadywać do lasek na ulicy, za dużo zachodu i jeszcze to podłe uczucie po odrzucieniu...

Edited by Krugerrand
  • Haha 20
30 minut temu, Yolo napisał:

Czarny piątek. 

Chyba wreszcie zaczyna się dziać, uderzają w najbardziej newralgiczne miejsca.

Pora zakupić konserwy i świece. 

Po prostu dziś serio black friday. Taki ruch w interesie, że wszystkie kobity zajęte

• Łatwy dostęp do seksu dla kobiet i naciąganie frajerów (Tinder, Badoo, Fb randki, Onlyfans) - Wszystko OK.
  • Łatwy dostęp do seksu dla mężczyzn (Roksa) - Zamykamy!

Witamy w socjalistyczno-lewackim XXI wieku.

• Like 22
  • Thanks 2

Bracia to nie jest żart oni naprawdę zamknęli działalność.

Pewnie Jarucha i spółka kazali zamknąć źródełko bo mężczyźni nie chcą się chajtać i zapylać. 

Coś takiego znalazłem na stronie.

To już koniec Roksa.pl. "Kultowy" serwis kończy działalność

Roksa, czyli najpopularniejszy polski serwis z "ogłoszeniami dla dorosłych", przestaje istnieć.
Włodarze zamieścili krótką notkę na stronie głównej.

d6Dk9kpTURBXy9mNGE1YTU3MGQ5YjhmNzQwNjJlNFoto: Roksa.pl

REKLAMA

Roksa.pl to jeden ze starszych i najpopularniejszych serwisów z ogłoszeniami w Polsce.

Jakimi - pewnie się domyślacie. Serwis działał prawie 20 lat, od 2002 r.

Dziś jednak, 26 listopada 2021 r., na głównej stronie pojawił się krótki komunikat:

Uwaga!

Działalność portalu Roksa.pl została zawieszona !

Niestety, ale dalsze świadczenie usługi nie może być zrealizowane.

Szczegółowe wyjaśnienia przekażemy, jak tylko będzie to możliwe.

Krótko mówiąc - przyczyny nie są znane i nie wiemy, czy kiedykolwiek będą.

Fy_k9kpTURBXy8yZGFiZDMyOTUzOGYxNTAwOTdmMFoto: Shutterstock/New Anawach

• Like 5
  • Sad 2
35 minut temu, Iceman84PL napisał:

Pewnie Jarucha i spółka kazali zamknąć źródełko bo mężczyźni nie chcą się chajtać i zapylać. 

Coś takiego znalazłem na stronie.

Ciekawe, że ktoś zamyka prostą stronę, z dużą ilością wyświetleń, która generuje pewnie nie małe zyski na samych reklamach powiększaczy do pindolka.

• Like 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.