Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Fajny, poukładany czyli? 

 

Taki, który nie poddaje się łatwo emocjom. Spokojny, zrównoważony, co nie znaczy, że jakiś kukold czy nieśmiały, ale raczej nie szukający szczęścia w klubach, bo to nie jego klimaty.

 

Cytat

Poukładany może być zwyczajnie miłośnikiem rutyny. 

 

No i co jest złego w rutynie, dzięki której stale się rozwijasz - małymi kroczkami do przodu i do przodu?

 

2 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Hmmm nie każdy a jacyś. Stosujesz zbyt duży mnożnik wobec mnie. 😁 A się nie chwale a odpisuje skoro pytasz. Pewnie dla nich zajebista bo wolna ale ja nawet na poziom głupich żartów nie wchodzę wiec nie ma sprawy. A i kończę  bo się tłumacze z jakiś rzeczy, które istanieja w sferze imaginacji.

 

Ale ja nie pytałem o to, jakie masz powodzenie u IT-misiów w pracy ;) Sama się pochwaliłaś 😆

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Taki, który nie poddaje się łatwo emocjom. Spokojny, zrównoważony, co nie znaczy, że jakiś kukold czy nieśmiały, ale raczej nie szukający szczęścia w klubach, bo to nie jego klimaty.

 

 

No i co jest złego w rutynie, dzięki której stale się rozwijasz - małymi kroczkami do przodu i do przodu?

 

 

Ale ja nie pytałem o to, jakie masz powodzenie u IT-misiów w pracy ;) Sama się pochwaliłaś 😆

Haha no widzisz gdybym chciała mieć emocje i rollercoastera to bym z takim została. Proste jak budowa cepa. No i opisałeś kolesia, z którym bym się zdecydowała być. Po klubach nie chadzam wiec tylko na plus. Chyba, ze to jakiś koncert plenerowy z muza metalowa, punk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Przecież ten post to była ironia... Ale Ty bierzesz wszystko do siebie 😅

 

PS. "Kolego" się pisze z dużej - szacunek do rozmówcy.

 

To chyba Ty zbyt poważnie traktujesz moje wywody. 🤣 A ja w podobnym tonie. 😕 Kolega czepliwy wobec mnie. Dzięki i uciekam bo co będę tak sama tu tak siedziała 😁

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tornado napisał:

...dalej pędzisz na światło w tunelu?

 

A, to jakaś nowa technologia musi. Za moich czasów Grunwald, choć 1405 ponoć mniej walił drożdżami. 

Nie zazdroszczę, nie miałem nigdy potrzeby oddania oka za pieśni, ani drugiego by przestać czynić. 

Łyso byłoby bez oka, a bezruch jest ucieczką. 

Tu i teraz dołóżmy do wszędzie i zawsze, a powstanie bukiet kompozycji zapachowych o sile soli trzeźwiących.

 

Czy jakoś tak. 

 

A gdybym był młotkowym, w fabryce młotkiem działał, to co by powiedziała? 

 

W piecu nie napali, a narzeka że zimno. Bestyjka. Firka ogoniasta. A wąż dalej nie zamontowany. 

 

Dosyć intelektualizmów. Trza gąski wygonić na pastwisko. 

 

Ps. Jaja kurze tanio sprzedam. 

Oferta specjalna- jajo bazyliszka. Gender mi się do kurnika zakradł, dark roomy porobili. To i jaja kogut znosi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Yolo napisał:

Dosyć intelektualizmów

Jasne.

Proste jak słońce.

 

Trochę diament kryształy pogubił?

Sieciowanie synapsów rozjechało się po okolicy?

Kropeleczka na czubeczku i już wszystko w pożądeczku.

 

Kręcisz się w koło komina a rezultatów nima.

Wyciągnij kijek z kałuży bo Ci się dłuży.

Zmień poduszkę, obecna gniecie w potylice i masz mroczki pokoszmarne.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tornado napisał:

 

Trochę diament kryształy pogubił?

 

Napisało, wiedząc.

Wiedząc, że czytając coś takiego można się poczuć smutno, strasznie i nieelegancko. 

Wibracje obniżyło, sprawiło niemiłość i spostponowało. 

Złe, złe, niedobre Tornado. 

Nyflinga fiki miki!

Już wie. Niech żyje z tym!

 

Ps. Istota przeprasza że przemówiła w starym języku kapłanów podziemnych wież.

Jednak wszystko inne w tym temacie już było. 

 

Ps. 2 No co by powiedziała? Czy coś by przeciw miała?! 

 

Ps.3 @Tornado siedzę w kolejce u fryzjera, czekam. Z głośników głos muezzina recytującego sury. Takie miejsce, takie czasy.

Modlę się za nas. 

Edytowane przez Yolo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Jeszcze może ktoś oprócz mnie pamięta taki portal nasza-klasa. Chodząc do liceum nie było np. Tindera czy Badoo. Próbowałem jakoś zagadywać do dziewczyn na nasza-klasa z dość dobrym efektem :)

Ja pamiętam. Na studiach kilka relacji się odnowiło z okresu licealnego a nawet odnalazło.

Ale ten serwis w początkowej fazie był takim fajnym novum, potem zrobiła się z tego pralnia pieniędzy.

Nie wiem jak działa tinder ale za badoo w opcji rozszerzonej trzeba zapłacić jakieś tam diengi. A ja wolałabym wydać to w inny sensowny sposób.

Jeszcze jakieś instagramy, tiktok i inne - dla mnie strata czasu a dla innych czasoumilacze. Aż szok, że jakiś pustak reklamuje coś - dostaje za darmo to jeszcze mu płacą. Nosz złoty interes. Rozumiem jakieś konta branżowe - coś z architekturą, fotografią czy roślinkami. Ale jak mówią dupa i cycki najlepiej się sprzedają. Prawa rynku są nieuniknione :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nowy00 napisał:

Jeszcze może ktoś oprócz mnie pamięta taki portal nasza-klasa. Chodząc do liceum nie było np. Tindera czy Badoo. Próbowałem jakoś zagadywać do dziewczyn na nasza-klasa z dość dobrym efektem :)

 

Pamiętam. Kiedyś jedna moja koleżanka ze szkoły średniej odezwała się tam do mnie po jakichś 10 latach od naszego ostatniego kontaktu. Szukała jelenia na beta-bankomat po tym jak ją zapłodnił jakiś bad boy i zwiał (chyba za granicę nawet) 🙈🤷‍♂️😆 Nie wiem, co takie laski mają w głowie. 

 

Myślę że Tinder/Badoo to strata czasu. Więcej kobiet poznałem prowadząc swoje portfolio fotograficzne w kilku miejsach w internecie. Ale teraz już nie mam za bardzo czasu na fotografię. I wziąłem się za inne hobby tak czy inaczej. No i nie szukam już. Po 40-tce zmieniają się priorytety - zaczynasz dbać przede wszystkim o swoje życie i relację z samym sobą (MGTOW).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

 

 Po 40-tce zmieniają się priorytety - zaczynasz dbać przede wszystkim o swoje życie i relację z samym sobą (MGTOW).

 

👍

Dokładnie tak.

A nie użerać się z babami... które mają w głowach sieczkę i same nie wiedzą czego i kogo chcą.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

One spokojnieją dopiero po menopauzie. Doskonale to widziałem po mojej babci chociażby 🙈😅

Eeee...mam tyle czasu czekać...? pierdolę to.

W związku to ja rozdaję karty bo jestem facetem...a jak Pani nie pasi to Exit...

Wilk nigdy nie pozwoli na to by owce nim rządziły.

Moja Ex też mi nawijała makaron na uszy o jakichś menopauzach...a cipa ją swędziała jak widziała innych facetów.

Za stary i za mądry jestem na tego typu bzdety.

A jak zechcę sexu to będę go miał. Jest ku temu wiele opcji. Niekoniecznie Divy.

 

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Denzel napisał:

Eeee...mam tyle czasu czekać...? pierdolę to.

 

 

Menopauza wg statystyk zaczyna się u kobiet już po 45 rż.

A jak np miała problem i dokonała np. usnięcia jajników profilaktycznie to i szybciej - patrz: Angelina Jolie.

1 godzinę temu, Denzel napisał:

W związku to ja rozdaję karty bo jestem facetem...a jak Pani nie pasi to Exit...

 

 

hmmm kto wie kto będzie miał układ ala poker królewski

1 godzinę temu, Denzel napisał:

 

Wilk nigdy nie pozwoli na to by owce nim rządziły.

 

 

a układ - zając goni wilka?

1 godzinę temu, Denzel napisał:

 

Za stary i za mądry jestem na tego typu bzdety.

 

 

No tak mądrość nabywa się z wiekiem ale i po szkodzie.

1 godzinę temu, Denzel napisał:

 

A jak zechcę sexu to będę go miał. Jest ku temu wiele opcji. Niekoniecznie Divy.

 

Oczywiście. Nie trzeba się ograniczać do kobiet lub do Polek. Istnieje też opcja miłości własnej, czyt. ipsacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

 

A jak np miała problem 

Fakt. Miała problem. I to spory. Głównie z głową.

Ale to już nie mój problem.

Cytat

hmmm kto wie kto będzie miał układ 

Nie zamierzam z kobietami wchodzić już w żadne układy ale gdyby mi się zdarzyło to napewno układ będę miał ja.

Cytat

No tak mądrość nabywa się z wiekiem ale i po szkodzie.

Ja nabyłem i po szkodzie....i z wiekiem.

Ale to dobrze... człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umiera.

Mam nauczkę wyciągnąłem wnioski wstałem idę dalej.

Cytat

 Istnieje też opcja miłości własnej, czyt. ipsacja.

Skoro wspominasz to zapewne używasz dość często...

Hmm...no cóż. Pewnie pozostała ci jedynie ta opcja.

Można i tak...

 

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

ipsacja.

 

Jak ja dawno tego słowa nie słyszałem : )

 

Ale przypominam nieśmiało, iż nawet jak ktoś nie ma zasad, tylko pryncypia, nigdy nie mówi dwustronny, jedynie bilateralny, zamiast rozmówcy zawsze używa interlokutora itd., to na dłuższą metę, wiesz. Może zmęczyć.

 

Nie oceniam, jestem tylko narratorem :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

 

hmmm kto wie kto będzie miał układ ala poker królewski

 

Moje rozdanie jest proste.

Z kobietą nie bawię się w żadne półśrodki...

Od razu wykładam wszystkie karty na stół. Nie okłamuję nie udaję kogoś kim nie jestem nie bawię się w aktorka.

Jestem szczery aż do bólu że aż przezroczysty 

Jeśli Pani to nie odpowiada bo woli np. być okłamywana to zwija mandżur i opuszcza mój kwadrat.

Prosty temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Obliteraror said:

 

Jak ja dawno tego słowa nie słyszałem : )

 

Ale przypominam nieśmiało, iż nawet jak ktoś nie ma zasad, tylko pryncypia, nigdy nie mówi dwustronny, jedynie bilateralny, zamiast rozmówcy zawsze używa interlokutora itd., to na dłuższą metę, wiesz. Może zmęczyć.

 

Nie oceniam, jestem tylko narratorem :)

To się przeintelektualizowanie fachowo nazywa. Typowe dla aspirujących do ę, ą, wyżsiejszej klasy. Lub z ego wielkości balonu meteo w stratosferze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

 Typowe dla

Księżniczek

Cytat

aspirujących do ę, ą,

Tzw...

Cytat

wyżsiejszej klasy.

 

Cytat

Lub z ego wielkości balonu meteo w stratosferze. 

Który z czasem robi wielkie bum i księżniczka zostaje z rączką w nocniczku.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.