Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

 

@SamiecGammamój długi związek "wypalił się", bo wtedy ja chciałem dzieci, a pani chciała świat podbijać. Mieszkanie w Londynie przez jakiś czas było fajne, ale dupy nie urywało, szczególnie jak pani zaczęła kolejny "skok" tym razem za ocean planować, a ja typem nomada jednak nie jestem, muszę mieć stałą "przystań". Dlatego "się wypaliło". ZAWSZE jest jakaś głębsza przyczyna, tylko nie zawsze się o niej dowiesz. 

6 minutes ago, Tornado said:

Sikać czy srac?

Bierzesz i robisz, kolejność dowolna.

 

Przyznasz jednak, że obsrać się jest gorzej, niż tylko obsikać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, I1ariusz napisał:

Denzel, przecież nie ma tematu. Nad czym mam się tutaj zastanawiać?

Nie wiem jak Ty ale ja na chwilę obecną nie mam możliwości pisania z kimkolwiek na PW.

Podejrzewam że Ty również...i Ona również bo jesteśmy nowymi użytkownikami forum. Więc niby w jaki sposób chcesz się umawiać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, I1ariusz napisał:

No tak, ale powiedziała nie.

Ale zapewne po cichu spodziewałeś się słowa TAK

Cytat

Czego należało się spodziewać.

Z automatu.

Cytat

To było wszystko w dość żartobliwej formie i sam też nie traktowałem tego zbyt poważnie.

Aquila non capit muscas 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich odpowiedzi:

@maroon Mokebe - total novum dla mnie - określenie. Aż musiałam sprawdzić w google photos. I te memy mnie totalnie rozśmieszyły.

Nie lubię czekolady. I nie pisz o ewentualnej korzyści z przyrodzenia takiego Pana. Autochtoni, z którymi obcowałam zadowalali mnie w zupełności. Zresztą typ urodowy ala Dita von Teese chyba nie ich target. Taki małopolski 🤣

Opcja ala baklava/sushi/ramen też mnie nie interesuje.

Alpy Dynarskie - oj tak piękne pasmo górskie. Takie lekko dziewicze. A może kolego Karpaty Wsch w Rumunii? Ewentualnie Wyżyna Siedmiogrodzka - dobry dojazd pociągiem z Budapesztu, mało ludzi, tanio.

 

@smerf A dlaczego to przesłanie FigoFagotów do mnie? Może koledze marzą się akcje na małej przestrzeni. Ale każdemu wedle potrzeb.

 

@SamiecGamma @maroon @zychu Panowie odpisałam jednemu dlaczego związek upadł. Nie będę się powtarzać. 

A czy poszło o dzieci? - Chyba poniekąd tak. Ale ze strony męskiej. Na odchodne dowiedziałam się, że Pan - już po 40 - powinien mieć z 2 dzieci. Gdzie wcześniej relacja partnerska - obopólne nie dla instytuacji małżeństwa i dzieci. Ale jak widać odmienia się Panu to próbach badowania, tinderowania z tymi mamuśkami z dziećmi. Także powinnam być wdzięczna, że przez moja miednica, macica nie musiała wypychać małej piłki lekarskiej. 

W kwestii dostarczania wrażeń - głównym dostarczycielem/organizatorem byłam ja. Czy to zwykłe kino, wyjazd weekendowy, urlop.

Wszystko musiało być zawsze full opcja. Może i lepiej - mogłam decydować za nas oboje - taka lekka forma dominacji samczej. Ale i tak były nieraz narzekania - bo ja na rower nie chcę, na spacer też nie, nad Zegrze też nie. Preferowana forma u Pana w ostatniej fazie to filmik, serialik, meczyk plus kanapa i browarek.

 

@slusa Błędnie założyłeś, że szukam w swoim wieku/ewentualnie starszych. A może młodszych?

Niby stara ale żywotna. Coś szwankuje ale silnik cały. Zresztą chyba aż tak na swój wiek nie wyglądam. Zero zmarszczek, siwych włosów - raczej czarne długie, gęste do pasa. Szpachli nie używam A jedyne zabiegi jakie ostatnio miałam to cykliczne badania zdrowotne i rehabilitacja po kontuzji kolana. 

 

@zychu @Chcni @Tomek9494 Słuszne uwagi o rozpisywanie się w luźnym wątku aż nadaktywnie. Świeżakowania to mój "ulubiony dział" - i jak czytam o historiach co niektórych Panów - to nie dziwi mnie podejście części mężczyzn do kobiet. Toksyczne doświadczenia niektórych wręcz niewyobrażalne, że realne. Tylko darujmy sobie inwektywy ala "cudzołożnica". Już wolę randomowa użytkowniczka.

 

I takie moje spostrzeżenia - idealnie widać jak działa psychologia tłumu. Panowie prężą się i zmasowany atak, snucie domysłów, wyrywanie z kontekstów zdań, słów. 

Typowa sterotypizacja czy też archetypizacja. Jakoś ani nie widzę w sobie archetypu Karyny, matki, kochanki, modliszki, amatorki Mokebe i innych egoztyków oraz czadów, brudaski, naciągaczki finansowej i można dużo wymienić.

Dziwi mnie dodatkowo taka podwójna standradyzacja - przykłady:

1. Aktywność fizyczna - narzekacie na kobity, że się pasą, nie ćwiczą, ino netflixy itp. A jak napisałam, że jestem aktywna i jak z kimś planuje bieganie. Gdzie Pan deklaruje siebie jako aktywnego na tym polu. To usprawiedliwiacie  go -żeniby chciał potruchtać a ja niewiadomo czego oczekuję.

2. Pisania o oczekiwaniach względem rozwoju - czytałam kilka postów Panów, gdzie podkreślają, że pasje czy zwykłe hobby jest ważne. Czy to będzie przyjmować postać aktywności fizycznej czy intelektualnej. 

Jeden z Panów zarzucił mi, że nauka hiszpańskiego to nic nadzywczajnego - niby jednak coś jest ale chyba mało ambitne. A dodatkowo jestem przeintelektualizowana.

Gdzie czytając historię @SamiecGamma w Świeżakowani - napisał o jednym ze swoich związków, że była partnerka nie miała nawet ambicji nauczyć się angielskiego.

To albo stosujemy wobec siebie takie same miary albo umniejszamy. Totalnie tego nie rozumiem i mam niezły dysonans poznawczy.

3. Dbanie o swój wygląd - nie mówię o higenie bo to podstawa. Ale jak kobieta ubiera się kobieco, nie wyzywająco - dopasowuje strój do okazji. Czy to opcja sport, casual czy elegant - to dostaje informację zwrotną, że ubieram się wulgarnie. to albo worek na ziemniaki albo spódniczka i szpilki. 

I chyba jestem jakąś marsjanką - bo gotuję, sprzątam, nie stosuję używek ani wypełniaczy a dbam o dietę, rozwój fizyczny i umysłowy, nie zależy mi na ślubie a dzieci nawet jakbym chciała jestem za stara, nie szukam żadnego czada itp a raczej stawiam na związek partnerski bez kontroli i ograniczeń z podziałem finansowym 50/50. Zresztą znam swoje wady i zalety oraz ograniczenia. 

 Kończę ten wątek bo siem rozpisała a pewnie i tak zaraz dowiem się jakiś rewelacji o sobie. Chętnie poczytam - może nowy świat dysku wyjdzie.

Miłego dnia dla Wszytskich 😀

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, I1ariusz napisał:

Czy mam się przyznać do błędu?

Cały czas to robisz, jakbyś miał powód. 

 

Kiedy się okaże że wysyłasz kolegom z forum zdjęcia pindolka, to będzie powód do tłumaczeń! 

Wyluzuj. 

 

@brunetka_wieczorowa_pora

Strasznie emanujesz męską energią, to nie jest sexy i będzie przyciągać facetów z nadmiarem żeńskiego. 

Przynajmniej takie wrażenie wynika z tematu, bo to równie dobrze może być poza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denzel napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja na chwilę obecną nie mam możliwości pisania z kimkolwiek na PW.

Podejrzewam że Ty również...i Ona również bo jesteśmy nowymi użytkownikami forum. Więc niby w jaki sposób chcesz się umawiać

 

Możliwe- wczoraj próbowałam napisac do uzytkowniczki i wyskakiwał mi taki błąd jaki zgłosiłeś moderatorowi. Nie wiem z czego to wynika. Dodatkowo dostałam ostrzeżenie i owszem wiem za co.

Ale @Patton nie doszukałam się jakiś jasnych reguł w zakresie samic. Albo czytam niedokładnie albo mam działać intuicyjnie.

Za koment ostrzeżenie ale czytam wątki np. w dziale męskim o literaturze/muzie itd. Dużo interesujących pozycji  - czy reagowania ala kciuk, itp - na to też jest ban?

 

4 minuty temu, Yolo napisał:

Cały czas to robisz, jakbyś miał powód. 

 

Kiedy się okaże że wysyłasz kolegom z forum zdjęcia pindolka, to będzie powód do tłumaczeń! 

Wyluzuj. 

 

@brunetka_wieczorowa_pora

Strasznie emanujesz męską energią, to nie jest sexy i będzie przyciągać facetów z nadmiarem żeńskiego. 

Przynajmniej takie wrażenie wynika z tematu, bo to równie dobrze może być poza. 

Właśnie chyba poza. Ale słuszna uwaga - to tylko słowa. Ale w realu jest inaczej. Jakoś nigdy nie byłam w jakiekolwiek relacji z facetem o dużym żeńskim pierwastku. Chyba jednak życie weryfikuje jak jest. 

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, I1ariusz napisał:

Czemu my jeszcze o tym rozmawiamy? Czy mam się przyznać do błędu?

Tutaj nie ma o czym rozmawiać...

I podejrzewam że również nie ma o kim.

Na forum wbił się ktoś (tak naprawdę nie wiadomo kto) z przerostem formy nad treścią a co poniektórzy przedstawiciele zaczęli dostawać ślinotoku.

Jakie to żałosne.

Z tej żałości powstała 13-to stronicowa epopeja...a podejrzewam że to jeszcze nie koniec.

Forum niby dla samców a jak wpada samica to samce dostają skoku testosteronu i zaczyna się ruch na kwadracie.

Samica wbiła na męski kwadrat w wiadomym celu...tyle że jeszcze nie dotarła do Niej jedna prosta myśl.

Wybrała niewłaściwy kwadrat do osiągnięcia swego celu...

 

Tego kwiatu jest pół światu...a księżniczce się wydaje że rycerze tu będą się o Nią zabijać.

Nic bardziej mylnego...choć kto wie...kilku dzielnie walczy 😁

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yolo napisał:

Przynajmniej takie wrażenie wynika z tematu, bo to równie dobrze może być poza. 

Widzisz, naczytała się tematów na BS i nastąpiło zwolnienie blokady losującej ( @Tornado style) i dopasowanie siebie do wymagań rzeszy. Co też nie oznacza że to nie prawda, ale oceniać na podstawie wpisów na forum nie będę. 

 

Jak to kobieta - szuka atencji, a niektórzy cały czas mają problem ze zrozumieniem jak to wszystko funkcjonuje i próbują bawić się w znawcę kobiet. Wychodzi z tego tylko strach przed nimi, ale w forumowego psychologa bawić się nie będę. 

 

Co jak co ale info o 70C na niektórych zadziałało wręcz magicznie ;)  

 

17 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Totalnie tego nie rozumiem i mam niezły dysonans poznawczy.

Hipokryzja nie jest tylko cechą kobiecą.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Zgadazam się w całej rozciągłości.

@Personal Best Jezu a ja myslałam, że nick to Personal Beast. Dzięki za zrównoważone wypowiedzi. 

Uciekam jak sputnik.

To mial byc nick "Personal Beast" tak gwoli wyjasnienia ale tak jest wieloznaczniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Taboo napisał:

 

Jak to kobieta - szuka atencji,

Szukać zawsze sobie może 

Cytat

a niektórzy cały czas mają problem ze zrozumieniem jak to wszystko funkcjonuje i próbują bawić się w znawcę kobiet.

Większości ta zabawa ch...wo wychodzi

Cytat

Wychodzi z tego tylko strach przed nimi, 

Ja należę do tych którzy kobiet się nie boją. Nie odczuwam strachu przed nimi. Bardziej politowanie i śmiech.

Cytat

 

Co jak co ale info o 70C na niektórych zadziałało wręcz magicznie ;)  

I chuj w to że niekoniecznie ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ważne że łyknęli...

Cytat

 

Hipokryzja nie jest tylko cechą kobiecą.

Doskonale to widać czytując powyższą epopeję

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Jeden z Panów zarzucił mi, że nauka hiszpańskiego to nic nadzywczajnego - niby jednak coś jest ale chyba mało ambitne

Piszesz o sobie jak byś conajmniej władała biegle 20 językami i przy okazji nadzorowała pracę nad łazikiem na Marsa. A tak nie jest. Angielski zna miliony ludzi, niemiecki też. Pracując w korpo też raczej nie jesteś jedną z 10🤔 Skoro już jesteś taka ekstra to podaj konkretne przykłady albo zejdź na ziemię to może obędzie się bez siedzenia godzinami na tinderze:]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Piszesz o sobie jak byś conajmniej władała biegle 20 językami i przy okazji nadzorowała pracę nad łazikiem na Marsa. A tak nie jest. Angielski zna miliony ludzi, niemiecki też. Pracując w korpo też raczej nie jesteś jedną z 10🤔 Skoro już jesteś taka ekstra to podaj konkretne przykłady albo zejdź na ziemię to może obędzie się bez siedzenia godzinami na tinderze:]

Nie no przestań...

Posiada tytuł szlachecki i koronę...

Bez jaj...to zobowiązuje do tego by nosić głowę nieco wyżej niż inni.

Na dodatek to hiszpańska księżniczka.

Ty wiesz jaki profit dało by wychaczenie takiej "sztuki"?

Ale nie dla was ten "zaszczyt" śmiertelnicy.

Edytowane przez Denzel
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Piszesz o sobie jak byś conajmniej władała biegle 20 językami i przy okazji nadzorowała pracę nad łazikiem na Marsa. A tak nie jest. Angielski zna miliony ludzi, niemiecki też. Pracując w korpo też raczej nie jesteś jedną z 10🤔 Skoro już jesteś taka ekstra to podaj konkretne przykłady albo zejdź na ziemię to może obędzie się bez siedzenia godzinami na tinderze:]

W kwestii języków racja. Primo - Nie pracuję w korpo. Secundo - na Tinderze nie siedzę. 

Dzięki za odpis.

A z łazikami - ciekawa opcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Zna na jakim poziomie? C1 i C2 to jednak więcej niż powszechne B2

Może i tak ale jak trzeba to i starogrecki tekst przeczytam składając literki. Po łacinie też coś znaju. 

i proszę nie traktować tego jako przechwałki ale taką  autoironie :)

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ale @Patton nie doszukałam się jakiś jasnych reguł w zakresie samic. Albo czytam niedokładnie albo mam działać intuicyjnie.

Na forum kobiety mogą pisać tylko w rezerwacie. 

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/121-rezerwat-dla-kobiet/

 

 

46 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

czy reagowania ala kciuk, itp - na to też jest ban?

Nie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ManBehindTheSun napisał:

A to zmienia postać rzeczy. W takim razie jest genialna i cofam wszystkie swoje słowa😉

Przy opcji ala J.R.R. Tolkien to bym chyba unosiła się nad ziemią.

Panie @Denzel to mieć czy być? korona, księżniczka, koń - I powiem Ci prawdę życiową: I tak wszyscy umrzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora, szczerze mówiąc, dalej mi to wygląda za zabieranie się do tematu od dupy strony, że tak to ładnie ujmę :)

 

Gdybym był Tobą zainteresowany, średnio mnie interesowałaby Twoja znajomość angielskiego, nie zamierzałbym jej testować, na randce przechodząc z automatu na na angielski czy rosyjski i patrzał na reakcję, nie rekrutuję do korpo ; )

Bardziej to, jakim człowiekiem jesteś. Czy zwierzaki lubisz? Jak innych traktujesz, w tym (może i głównie) na innych szczeblach drabiny społecznej. Jak odnosisz się do nich w różnych sytuacjach itd. Czy w jakiejś płaszczyźnie mentalno - światopoglądowej byłoby nam po drodze.

 

Własne sukcesy są fajne, ale nie szukasz inwestora czy anioła biznesu do startupu, by mu wyliczać że potrafisz X,Y i Z i dowieziesz mu projekt zgodnie z mapą drogową. Chyba o coś innego trochę chodzi :)

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.