Skocz do zawartości

Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Brak zaszprycowania sprawia, że nie możesz odbyć treningu komandosów bożych.

 

Można też wymigać się wieloma chorobami ciała oraz duszy.

 

W Polsce jak i na świecie dobrą robotę robi koperta u lekarza - łapówka.

 

Działa.

 

I cyk świecisz papierkiem i chuja ci zrobią.

 

Albo zwyczajnie się nie stawić na te ich wezwania, a nastroje wśród młodzieży są lekko mówiąc niechętne, to nie XX wiek, by ludzie dalej wierzyli w wypruwanie z  siebie flaków na froncie, z powodu honoru i patriotyzmu.

 

 

Świadomość znacząco wzrosła.

 

Co ci mogą zrobić?

 

Rozstrzeliwania za dezercję?

 

To nie czasy I wojny światowej kochani.

 

Masa urków i rusków się od wojny miga, nie ma żadnego rozstrzeliwania.

 

Kupujesz bilecik do egiptu i sajonara.

 

Bądźcie mądrzy.

 

Cwani jak lis.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, xander99 napisał:

Ja mam kategorie D i nara.

Co nie oznacza, że nie można takich powołać w trakcie konfliktu. Nie zapominajcie o tym. Chodź jak Ciebie znam, to przynajmniej w trakcie wojny posklejałbyś naszą armię w jedną wielką całość.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to przez te 33 dni to chuja będzie a nie trzymanie broni. Tu nie chodzi o przeszkolenie ludzi tylko zrobienie z obywateli żołnierzy jak w izrealu. Tylko ze w izraelu kobiety również sa szkolone i szkolenie jest porzadne bo trwa 2 i 3 lata.

 

Po złożeniu przysięgi będą mogli cię nawet i 90 dni wzywać na „ćwiczenia” i oczywiście wysłać na wojnę jak mięcho.

 

„Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny, w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg”

 

Elitka polski boi się wojny i są imo robione przygotowania jak na ukrainie, mowie o tym jak tamtejszy rzad potraktowal mezczyzn.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już powiedziałem rodzinie że nigdzie się nie wybieram i żeby przygotowali mi dobrego psychiatrę i adwokata 😆  

11 minut temu, Pietryło napisał:

A jak podczas poboru powiem że ich tam powystrzelać jak tylko będę miał broń?:D

Też mnie to zawsze ciekawiło szczerze .

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa beka to wojsko zawodowe. Gówno robili, emeryturki po 15 latach a w tym roku weszło prawo za którym zagłosowały wszystkie partie które defacto przywraca służbę obowiązkową i które robi z 5-10 mln polaków potencjalne miecho.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RENGERS napisał:

Brak zaszprycowania sprawia, że nie możesz odbyć treningu komandosów bożych.

 

Rekrut zajszczepiony jest mniej awanturujący się. ☺️

 

Fragment interpelacji poselskiej z jesieni zeszłego roku:

 

Cytat

W sierpniu bieżącego roku Sztab Generalny Wojska Polskiego wydał decyzję na mocy której, kandydaci powoływani na ćwiczenia wojskowe w jednostce wojskowej oraz do pełnienia służby przygotowawczej i terytorialnej służby wojskowej zobowiązani są do posiadania certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 lub powinni być zaszczepieni przynajmniej jedną dawką szczepionki. Decyzja ta miała objąć również wyłączność kwalifikacji na kursy specjalistyczne oraz oficerskie i podoficerskie dla zaszczepionych żołnierzy.

 

I z kwietnia zeszłego roku:

Cytat

Niniejszą interpelację kieruję w związku z licznymi informacjami od żołnierzy Wojska Polskiego, którzy alarmują, że w ich jednostkach są zmuszani do zaszczepienia się przeciw Covid-19.

Żołnierze twierdzą, że są szantażowani i straszeni nieprzedłużeniem kontraktów.

Ponadto niezaszczepieni żołnierze mają być uznawani za niedyspozycyjnych, niezdolnych do służby wojskowej oraz obniżana ma im być ocena z opiniowania.

 

W związku z powyższym: Czy Ministerstwo Obrony Narodowej otrzymywało już sygnały ze strony żołnierzy o ww. praktykach z różnych jednostek wojskowych?

Czy taka forma presji i szantażu może być stosowana przez przełożonych żołnierzy? Czy szczepienia żołnierzy są obowiązkowe i w związku z odmową żołnierz może zostać ukarany nieprzedłużeniem kontraktu lub obniżeniem oceny z opiniowania?

 

Chociaż teraz możliwe, że już nie patrzą, czy zajszczepiony, czy nie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chociaż teraz możliwe, że już nie patrzą, czy zajszczepiony, czy nie.

Oczywiście, że nie patrzą, bo nastapiła zmiana narracji. Zauwaźcie, że od wybuchu wojny nie ma nic o covidzie, szczepieniach i tych faszystowskich paszportach. 

Wszystko szopka, ale nawet tutaj są debile, którzy sądzą, że ten rząd nie składa się z zadaniowanych kurewek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NoHope napisał:

Największa beka to wojsko zawodowe. Gówno robili, emeryturki po 15 latach a w tym roku weszło prawo za którym zagłosowały wszystkie partie które defacto przywraca służbę obowiązkową i które robi z 5-10 mln polaków potencjalne miecho.

Nawet jakbym poszedł to siedział bym tam d... i nikogo sie nie słuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NoHope napisał:

Mam nadzieję że po rozmowie ze mną odechce im się dalszych kroków i puszczą mnie w świętym spokoju 😝 

Uwiadomią sobie że nie trzeba być rurkowcem aby nie nadawać się do woja.

 

I ta przysięga po ćwiczeniach to jest CHORE !!!!!

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS po prostu przywrócił po cichu obowiązkowa służbę wojskową która jest dużo gorsza niż to co było bo:

- nieważne czy jesteś studentem, biznesmenem, czy masz obowiązki, musisz to gówno odbyć.

- po złożeniu przysięgi stajesz się defacto żołnierzem i państwo może cię wezwać na ćwiczenia kiedy chce. Nie znasz dnia ani godziny. Tak po tych 33 dniach możesz być ponownie wzywany na „ćwiczenia”.

 

Jak uciekniesz za granice jak ja to pewnie w polsce bedzie mnie czekala paka wiec nie bede mogl tu wrocic. Kumpel bialorusin ma podobna sytuacje u siebie w kraju dlatego od kilku lat go nie odwiedzil.

Edytowane przez NoHope
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Gdzie dokładne info, że to Polacy? Powiedzieli jak to mówią w ichniejszej propagandzie, czy tako? (no bo w końcu wstyd się przyznać, że przegrywają z hahłami).

Bo to jak łapanie zarzutek informacji rosyjskiego MONu o armiach walczących Polaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pietryło napisał:

jak podczas poboru powiem że ich tam powystrzelać jak tylko będę miał broń?:D

Wielu próbowało. Byli sprowadzeni do parteru. Odpowiedzialność zbiorowa.  Mówi Ci to coś? Koledzy z izby Cię dojadą, sprawiasz problemy, wszyscy mają problemy. Nie takich kozaków trepy robiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał:

@cst9191Widzę ten film już tutaj po raz kolejny więc takie pytanie. 

 

Skąd wy wiecie, że to Polacy? Przecież ja tam nie widzę żadnych barw ani nic. 

 

Potwierdzeniem tego ma być to, że nagrywający i osoby tam mówią - Polacy? 

 

Najemnicy mają flagi na barkach krajów z których pochodzą. Ukraińska i swoją. 

Czasem mam wrażenie, że niektórzy id... są w stanie uwierzyć w każde słowo Rosjan, bo w końcu to nie jest propaganda ukropska, polińska lub judeoamerykańska!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Wielu próbowało. Byli sprowadzeni do parteru. Odpowiedzialność zbiorowa.  Mówi Ci to coś? Koledzy z izby Cię dojadą, sprawiasz problemy, wszyscy mają problemy. Nie takich kozaków trepy robiły. 

To po chuj ludzi zmuszać do czegoś czego nie chcą albo do czego się nie nadają? większość młodych chłopaków to sami wywalą z tych ćwiczeń itd. bo zobaczą jak to będzie wyglądać. Wszystkich przekopią albo wsadzą do paki? no chyba nie.

 

Ja pierdole chyba trzeba z tego pierdolnika wiać gdzie pieprz rośnie

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.