Skocz do zawartości

Czy Kiwior dał się wykiwać?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, manygguh napisał(a):

Zdecydowana większość piłkarzy nigdy nie była tuzami intelektu :D 

Nie powiedziałbym oglądając mecze a następnie sie wsłuchując to muszą być inteligentni na boisku aby wiedzieć gdzie zagrać jak się ustawiać w danym meczu gdzie są słabe strony rywala. 

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał(a):

A ja życzę panu młodemu tego co mu będzie najbardziej potrzebne czyli szczęścia, w uj szczęścia :D 

 

Tak serio, to przypuszczam, że to było tak.

 

Starsi koledzy chcieli żeby młodszy się rozerwał, to go zapoznali z panią miłą i towarzyską, którą już znaczna część bardzo dobrze poznała, dogłębnie że tak powiem. 

 

Nikt z nich nie przewidział, że młodszy i niedoświadczony kolega po towarzyskim zapoznaniu zapała miłością, a pani dojrzalsza, życiowo doświadczona skorzystała z okazji i rozkochała w sobie młodego sportowca, prezentując mu np. techniki medytacyjne czy inne, które mu się nawet nie śniły, takie których jego rówieśniczki nie znały.

 

I tak pogłębiali wspólnie to duchowe doświadczenie, aż skończyło się przed ołtarzem. 

 

Znaczy, jeszcze się nie skończyło, zaczyna się drugi tom tej powieści :) 

 

Komediodramatu powiedziałbym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał(a):

oglądając mecze

Zaradność i inteligencja życiowa. 

Był Maradona i np Boniek, porównaj jak prowadzili swoje życia prywatne. Kumasz to czy masz za daleko do łba? 

46 minut temu, WolfSkin napisał(a):

Claudię

Ona naprawdę ma imię przez C? 

Czasem to obserwuje jak półeczki se „przerabiają” imiona. Beka z Typiary. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Zaradność i inteligencja życiowa. 

Był Maradona i np Boniek, porównaj jak prowadzili swoje życia prywatne. Kumasz to czy masz za daleko do łba? 

Ona naprawdę ma imię przez C? 

Czasem to obserwuje jak półeczki se „przerabiają” imiona. Beka z Typiary. 

I co w związku z tym niejednokrotnie absolwent politechniki tez wpadnie w alkohol przez babona i co.

Tez powiesz ze nie jest inteligentny

Zresztą kiwior jest chadem to jest jakieś prawdopodobieństwo że on ją podnieca. Jeszcze rozumiem jakby był z wyglądu niczym Kevin de Bruyne albo Krol z Norwegii Erling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pi

46 minutes ago, zuckerfrei said:

Zaradność i inteligencja życiowa. 

Był Maradona i np Boniek, porównaj jak prowadzili swoje życia prywatne. Kumasz to czy masz za daleko do łba? 

Ona naprawdę ma imię przez C? 

Czasem to obserwuje jak półeczki se „przerabiają” imiona. Beka z Typiary. 

 

1 hour ago, xander99 said:

Nie powiedziałbym oglądając mecze a następnie sie wsłuchując to muszą być inteligentni na boisku aby wiedzieć gdzie zagrać jak się ustawiać w danym meczu gdzie są słabe strony rywala. 

 

W piłce nożnej jest teraz tyle forsy, że byle gówniarz któremu trafił się sezon konia zarabia po 10k+ i to jeszcze grubo przed 18. Niby jest to zakazane, ale menago piłkarskie potrafi wyłapać młodych perspektywicznych i płacić im gruby hajs, podstawiać panny i inne takie. Oni sobie to później odbijają z nawiązką przy procencie od transferu. 

W Lechu Poznań, który chwali się że trzyma krótko za mordę młodych, koszaruje ich wszystkich we Wronkach płaci skromne 20k+. Mieszkałem na tym samym osiedlu co kilku młodzików i taki Gumny, który gówno w Lechu grał już grubo przed wyjazdem do Bundesligi miał auto za +- 300k jak nie więcej bo to była nowe BMW5. Młodego Kownackiego taksówka zabierała na trening a miał 500 metrów do stadionu w lini prostej.

 

Ci ludzie żyją w innej rzeczywistości. Oni w miesiąc potrafią więcej zarobić niż prezesi spółek giełdowych. Taki przygłup Jędrzejczyk z Legii nie wiem czy nie zarabiał na miesiąc więcej niż Obajtek z Orlenu.

 

W Lechu zauważyli, że pieniądze psują zawodników i od dłuższego czasu wypychają młodych na sezon dwa do niższych lig, na zadupia aby Ci na własne oczy zobaczyli że jak nie ogarną kariery to skończą w jakieś Odrze Wodzisław czy innym Piorunie Piździchowo i nie będzie taksówek, masażystów, katerignu i pieniędzy. 

 

Co do Kiwiora to widać że debil z niego i jak nie miał przy sobie prawnika, który mu wytłumaczył co i jak, to chłop ma już przewalone bo do czasu kiedy kariera będzie szła to będzie robił za bankomat, a jak zdarzy się kontuzja czy gorsze lata to rozwód i alimenty go zrujnują. Pieniądze które mógł zainwestować w deweloperke czy nawet w kolekcje złotych rolexów będzie musiał przelewać miesiąc w miesiąc na konto tej panci.

 

Emeryci z NBA to w sporej większości bankruci i to właśnie przez alimenty na byłe żony. Kariera się skończyła a oni muszą nadal becalować po 100 tys $ miesięcznie i to czasami na kilka kobiet. 

 

Śmiejecie się z z tej kobiety że dupą kręci, ale ona jest z nich wszystkich najmądrzejsza. 

 

 

 

 

Edytowane przez Reelag
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłamię się, bo część osób mam wrażenie że naśmiewa z owej pani, a według mnie nie jest taka głupia. Zgodnie ze swoją naturą zabezpieczyła się na przyszłość, możliwe że lada moment z uwagi na jej wiek pojawi się bombelek, raczej nic nowego i odkrywczego się nie dzieje, wręcz schematycznie. 

 

Szkoda chłopa, bo widocznie żyje tak jak ja kiedyś w przeświadczeniu, że taka droga jest dobra, jedyna i słuszna. Mam tylko cichą nadzieję, że starsi koledzy z drużyny lub rodzina mu podpowiedziała i gość się zabezpieczył na tyle ile się da w PL. 

 

Paradoksalnie z uwagi na różnice wieku to jej będzie bardziej zależało żeby jednak się trzymać tej gałęzi, a przed nim jeszcze wiele lat w topce SMV.

8 minut temu, Reelag napisał(a):

Śmiejecie się z z tej kobiety że dupą kręci, ale ona jest z nich wszystkich najmądrzejsza. 

Kolega mnie wyprzedził o minutę chyba.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, xander99 napisał(a):

I co w związku z tym

No właśnie sam sobie odpowiedziałeś. Ty naprawdę typie masz problem. 

To, że człowiek jest dobry na boisku nic nie znaczy w realnym życiu. Przeczyta sam siebie. Lub wyjdź z tego forum. 

2 godziny temu, xander99 napisał(a):

Nie powiedziałbym oglądając mecze a następnie sie wsłuchując to muszą być inteligentni na boisku aby wiedzieć gdzie zagrać jak się ustawiać w danym meczu gdzie są słabe strony rywala. 

To jedna z najgłupszych Twoich wypowiedzi ever. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Ty naprawdę typie masz problem. 

Ja mam go w ignorze, zalecam każdemu.

Te jego kleje to już obrzydliwe się stały.

Sorki za offtop.

 

 

@Reelag, @Spokojnie b. dobre podsumowanie kobiecej perspektywy.

 

Trzeba też przyznać, że jest wygimnastykowana a to kosztuje sporo wysiłku i pracy nad sobą.

 

952e6fe5-b2dc-4dd1-afce-a4cb15874ab1

:D

Sama sobie może sprawdzić czy podpaska nie przecieka.

Panie wybaczą, ale nie mogłem.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):
3 godziny temu, WolfSkin napisał(a):

Claudię

Ona naprawdę ma imię przez C? 

Może nie chce kolidować z inną, młodszą Klaudią Kowalczyk:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/klaudia-kowalczyk-miss-lata-2019-bez-tajemnic-lubie-kiedy-cos-sie-dzieje-zdjecia/ar/c13-14354389

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Ja mam go w ignorze,

Jest to pierwszy użytkownik o którym tak pomyślałem dosłownie przed chwilą. Lepiej go usnąć z forum w ramach samooczyszczenia. 

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

przecieka

Ruchałbym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.