Skocz do zawartości

Czy Kiwior dał się wykiwać?


Rekomendowane odpowiedzi

No co się czepiacie? Fantastyczny wybór, pani 8 lat starsza od niego, po 30rż, w dodatku wysportowana, z wybitnymi osiągnięciami, w prestiżowej dziedzinie :D No pytam się kur*a mać, co może pójść nie tak :D

Cała rodzina i znajomi będą zazdrościć chłopakowi, takiego anioła :D

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma chyba jakąś zaćmę, i jeszcze nie wie w co się wpakował, i aż dziw że nikt był w stanie przemówić mu do rozumu. Bankowo jakby zadać mu pytanie co Ty chłopie wyrabiasz, to powiedziałby "ona nie jest taka jak myślisz". 

 

Laska przy ścianie, z urody średnia, porobiona - botoks, usta, cycki na moje oko też.

Jak na mistrzynię twerku to ona prawie dupy nie ma, a wyćwiczona jest przecież na maksa, podejrzewam że na suwnicy setkę to wciąga od niechcenia. Jak się zapuści to tam będzie niewyraźny placek zamiast tyłka. 

Przebieg podejrzewam 3-cyfrowy. 

Do tego, ambitna i zapewne inteligentna. Można się śmiać, ale osiągnięcie mistrzostwa w czymkolwiek inteligencji wymaga, i hartu ducha również. Dlaczego to wpisuję do minusów, bohater wątku przekona się gdy za kilka lat jego gwiazda zblednie a pannie włączy się faza alvaro 2. 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam panowie nie znacie się.

Zobaczcie jacy oni szczęśliwi szczególnie Klaudia😁

No Kuba nie ma to jak 30 letnia kuciapka😆

 

Ślub Jakuba Kiwiora

 

A na tym zdjęciu wyglada jakby miał powiedzieć w co ja się w**********m🤣

 

Ślub Jakuba Kiwiora

1 godzinę temu, cst9191 napisał(a):

Pani Claudia w akcji:

 

Filmik złoto.

To jest właśnie kwintesencja współczesnych p0lek.

 

  • Like 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, BumTrarara said:

Ale seks mamiał pewnie nieziemski.

 

 

Nie przesadzałbym. Nieziemski seks to masz z młodą dziewczyną co za Tobą świata nie widzi, ma niewielki przebieg i wszystkie Twoje sztuczki robią na niej duże wrażenie. Claudia pewnie ujeżdża zawodowo, a jej odwrócony jeździec to pewnie sama poezja, ale kurde, ja nawet jakoś wielkim fanem tych pozycji nie jestem, spoko przerywnik ale to ja mam mieć tutaj kontrolę ;)

 

A tak jeszcze swoją drogą. Skoro koleś z takim statusem i hajsem potrafi tak się dać złapać... Ech, szkoda szczępić ryja.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał(a):

Idę podlać oregano, bo jakoś mi oklapło w dzisiejszym słońcu :D

 


Ja zrezygnowałem z jadalnych elementów na rzecz tych, które cieszą oczy. Nasadzonych mam tyle ,,dziwnych” kwiatków, wszystkie karmie uniwersalnym nawozem i jest bajlando. Rosną, mają się dobrze i tak sobie żyjemy elegancko. 
 

 

Odnośnie Kiwiorka, któremu kibicuje po tym jak oglądałem jego mecz na żywo (niesamowita inteligencja boiskowa, świetny piłkarz), to chyba wszystko zostało napisane. Za kilka lub naście lat będziemy czytać o głośnym rozwodzie. Nikt mu nie podesłał linku do nas to chłopak nie wie co robi 🙂. Szkoda go trochę, bo żyje historiami z Disneya, myśląc, że to standard.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał(a):

Twerkowanie to jest to trzęsienie gołą dupą jak galaretą, pod pozorem sztuki?

A próbował wać Pan? 

45 minut temu, Egregor Zeta napisał(a):

Spytajmy co zrobiłby @zuckerfrei na jego miejscu?

Przecież, to samo ciśnie się na klawiaturę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przytuliłbym! 

 

Panna w moim guście, prócz tatoo bo jest chujowy jak silnik w polonezie. 

 

 

 

Czy to jest ta sama typiara co u Fazowskiego jak był na Jamajce?

 

 

 

Chłopem chyba nikt się nie zaopiekował w klubie. No i jest fikołek. 

 

Napiszę tak: stajnia szczecińska z N. Siwiec na czele, ale chłop młody by pamiętać. 

 

 

 

Ktoś wie ile byli narzeczeństwem? 

Chlop dał się nabrać na jej look, pewno mówiła mu, że trzeba być szczerym i mówić prawdę i ona tego wymaga, natomiast cały jej wygląd jest kłamstwem. 

Oby hajs się zgadzał. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Panna w moim guście, prócz tatoo bo jest chujowy jak silnik w polonezie. 

Cuciereczku!

Co Ty pierdolololo?

....papa musolini 36 rok konstrukcja, do dziś są egzemplarze ruchable.

Itajanncy zrobili złoty interes.

 

Fak dobrze zrobiona.....I sporo klawiaturowych fajterów zabije niemca po kasku.jpg

;)

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

No Kuba nie ma to jak 30 letnia kuciapka

Dla tak młodego chłopaka na pewno, ja gdybym był singlem z łóżka bym nie wygnał.;)

 

Od zarania dziejów mawiają, że "na starszej piczy młody penis się ćwiczy", ale nikt mu nie powiedział, że to nie kończy się ślubem.

 

Jako ojciec wszelkimi sposobami zabraniałbym synowi, chyba że ona jest w ciąży to dla dobra dziecka z intercyzą niech się żeni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pinkmartini napisał(a):

Czas pokaże co to będzie za małżeństwo, ale partnerka starsza o 8 lat nie wróży nic dobrego. On 23 lata i już ślub 🤦‍♂️ 
 

https://www.pudelek.pl/pilkarz-jakub-kiwior-wzial-slub-ze-starsza-o-8-lat-claudia-kowalczyk-byly-pieski-i-balony-w-ksztalcie-pilki-noznej-zdjecia-6907821440281184g

 

Bedą alimenty.

 

Polecam art o młodym graczu nba co poślubił starszą kobitę, ona poczekała chyba z parę tygodni, rozwiodła się i teraz ma bulić 200k $ na miesiąc

 

https://www.yardbarker.com/nba/articles/pj_washingtons_ex_wife_brittany_renner_said_if_women_want_easy_pay_day_they_should_fck_an_athlete_theyre_really_dumb/s1_16751_35606318

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.