Skocz do zawartości

Zamiast faceta wolę wibrator - 30 latki zmęczone mężczyznami


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież tych bredni nie da się czytać. W pale mi się nie mieści, że ktoś bierze to na poważne. Mamy tu chyba wszystko. Samotna po 30, lewica, faceci nie ciekawi, gwałty analne... coś ominąłem? 

No i wisienka na torcie 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że czeka nas katastrofa klimatyczna i świat będzie płonął

Ja pier*******e 

Edytowane przez Pietryło
  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał(a):

Trzeba się naprawdę solidnie napracować będąc kobietą, aby w obecnych czasach być samotną i nie móc znaleźć partnera przy takiej nadwyżce mężczyzn.

 

Pamiętaj też o tych, które pracują więcej niż solidnie żeby pozostać w stałych związkach. Ostatnia moja przelotna znajomość ruchable była taka, że typiara się waliła aktywnie chyba z 5-6 godzin... za kilka dni znowu to samo po czym cisza... z ciekawości jak ostatni gamoń napisałem po 2 tygodniach: whatzup. Odpisuje: zeszłam się z byłym. No nie traciła czasu..

 

COPE OR ROPE.

Edytowane przez Alejandro Sosa
Literówka
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

liczyła, że spotka chociaż kogoś, kto będzie chciał tworzyć partnerską relację

Nie chcę za nic płącić. Twoja wypłata jest wspólna, a moja jest moja. Jakby kto pytał, to jesteśmy w relacji parnerskiej.

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

z kim będzie mogła prowadzić długie, ciekawe rozmowy.

Misiu, nie zgadniejsz, co było w pracy. Jola się pokłóciła z Mariuszem. Mówię Ci, ale jaja. Jola mówi, że Mariusz ma włosy w nosie, a Mariusz, że Jola mlaska jak je. Draka jak nic, a szef mówi że kupi nowe ksero i wszyscy są podjarani.

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

chcieli dziewczyny, która będzie trochę jak ich matka, czyli będzie robić za nich wszystko w domu.

A ja nie po to chcę być w związku, żeby cokolwiek robić. Nie będę kuchtą - jestem trzydziesto-letnią księżniczką, a księżniczki w bajkach nie pracują.

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Do tego mieli małe pojęcie o świecie.

A ja byłam na Erazmusie, i poznawałam nowe kultury.

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Uważa, że mało który potrafi ją zaspokoić

Te  potwory chcą żebym była aktywna w łóżku, a ja lubię leżeć. A najgorsi z nich, to w ogólę myślą, że będę inicjowała seks!!

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Zamiast faceta wolę wibrator.

I on nie mówi, żebym poszła na siłownie.

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

swego czasu była członkinią partii Razem

To był ostatni raz kiedy była w jakieś relacji. 

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Paulina mówi, że może kiedyś, za kilka lat odważy się pójść na randkę

Proponuję, poznać się w domu starców, tam już nie ma czasu na udawanie kogoś, kim się nie jest. 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

chcieli dziewczyny, która będzie trochę jak ich matka, czyli będzie robić za nich wszystko w domu.

 

Kiedyś Jennifer Lopez śpiewała w piosence "nie jestem Twoją mamą" (Ain't Your Mama). Miał to być bunt kobiet przed "usługiwaniem" facetom w domu. No bo przecież "stać Cię na więcej", każda z Was jest 10 na 10 i tym podobne teksty młodego pokolenia. Trafiłem kiedyś na świetną parodię tego utworu. Mocno polecam (choć też po angielsku).

 

Oryginał:

 

 

Parodia:

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest artykuł pisany pod przeciętnego czytelnika tej gazety. Z dodaniem stosownej puli emocji. Treść dla odbiorcy żeby miał emocje i czytał sobie to co lubi. 

Skala dotyczy może 1% społeczeństwa, odklejonego zresztą.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do tego, jakie kobiety mają wymagania. Tylko i wyłącznie. 

 

Kandydatów mają na pęczki, nawet te po 30-stce. Mają nawet młodszych, którzy są chętni, bo nie mogą znaleźć partnerki w swoim wieku lub nieco młodszej. Dochodzi do takich paradoksów, że faceci są z kobietami mocno starszymi (+10 lat) od siebie, bo po prostu nie mają innego wyboru. Sam znam dwa takie przypadki, faceci po 30-stce z babciami 45 lat (mała miejscowość w Polsce powiatowej). 

 

Wiele osób mówi tutaj na forum, że znalezienie partnerki jest trudne, wręcz graniczy z cudem. Zgadzam się, nie jest łatwo. Hipergamia kobiet wystrzeliła w kosmos i szukają tylko tych najlepszych samców. 

 

Jak uważacie, że teraz jest trudno, to zobaczycie co będzie za 10 lat :) To całe nowe pokolenie wychowane na Instagramach i TikTokach będzie dążyło do ideałów jeszcze bardziej, niż ma to miejsce teraz. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/16/2024 at 9:27 AM, Iceman84PL said:

– Biorąc pod uwagę, że czeka nas katastrofa klimatyczna i świat będzie płonął, może to dobrze, że jest coraz więcej kobiet takich jak ja. Nie sprowadzimy na świat nowych ludzi, którzy byliby skazani na cierpienie – mówi.

Ktoś chciałby choćby się choćby kolegować z takim podatnym na propagandę i bzdety "deklem"?

Przecież to pustostan w postaci jedynej, szarej komórki do wynajęcia (politykom). 

Strach pomyśleć na jakie niebezpieczeństwa narazi wspólne funkcjonowanie, żeby nie powiedzieć - życie. 

 

On 4/16/2024 at 9:27 AM, Iceman84PL said:

Długo żyła wizją romantycznej miłości pokazywanej w serialach i filmach z lat 90.

Jeśli ktoś nie rzyga mentalnie na widok, to ja już nie wiem... Dodatkowo zwykle najbardziej autentyczną, aktorską robotę odwala na ekranie pies albo jakieś dziecko. Ale żeby nie było, parę dni temu sprawdziłem, czy nadal odruchowo reaguję wymiotnie na przewijanym co parę scen "Marry Me" z Lopezką. Ło matko i córko, kto to resorbuje? Taki zajzajer że łeb, ryj i kiszki wykręca. Festiwal żenady to mało powiedziane. Po kilku scenach stwierdziłem że immunologia nadal jest ok. No i parcie na szkło autoreklamowe Lopezki to żenada i żałość extra. Jak ktoś ma ochotę na katorgę, to polecam.

 

A współczesne problemy w relacjach są coraz bardziej mętne i złożone. Pokoleniami wypracowana niepisana umowa między płciami została na wpół jawnie zerwana przez kobiety. Inżynieria społeczna pstryknęła im w głowach i z perspektywy owej umowy - kompletnie im odwaliło, nie informując nawet o tym. Trudno dziś nie patrzeć na współczesne panie jako na przebuzowane palantki, goniące za własnym ogonem w kołowrotku szaleństwa. Same są pogubione, bo nawet nie są w stanie rozstrzygnąć, czy ich potrzeby są faktycznie ich, czy raczej zostały wstrzyknięte razem z Insta, Pejsem, OnlyKurwiszcze i użytecznością korporacyjną. Ale to dla kobiet ślepa uliczka. I być może o to właśnie chodzi "kierownikom" depopulacyjnym. 

 

Tym niemniej, nie powstrzymam się od powtórzenia pisanej od lat sentencji, że gdyby nie męski popęd, kobiety żerowałyby na wysypiskach. Więc gdzie trafią kobiety, aktywnie zniechęcając ia wręcz obrzydzając mężczyznom kierowanie w ich stronę popędu?

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

Kiedyś Jennifer Lopez śpiewała w piosence "nie jestem Twoją mamą" (Ain't Your Mama). M

Kiedyś podczas jakiegoś rodzinnego grilla to leciało.

Żona kuzyna z jakąś szyderą do mnie " wy młodzi to...".

Skwitowalem to tylko, że powinien powstać sequel czy tam remix pt " I' m not your ATM".😅😅

 

Odpuliła od razu xD.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie zjawisko jak podswiadome szukanie cech wlasnej matki w swojej partnerce. Co w tym smiesznego.

 

Przeciez to chyba oczywiste, ze coraz mniej zarowno kobiet jak i mezczyzn nadaje sie do dlugotrwalego zwiazku i wychowania potomstwa. Zarówno.

Edytowane przez crazymary
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, crazymary napisał(a):

Jest takie zjawisko jak podswiadome szukanie cech wlasnej matki w swojej partnerce. Co w tym smiesznego

Też o tym słyszałem. Śmieszne i straszne zarazem.

 

4 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Samotni mężczyźni po trzydziestce: incele, coś jest z nimi nie tak, maminsynki, nieodpowiedzialni, dziwni.

 

Bez podziału czy ktoś jest singlem z wyboru.🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Członkinie ruchu rezygnują z czterech czynności:

  • seksu
  • wychowywania dzieci 
  • randkowania 
  • małżeństw z mężczyznami 

Niech dorzucą jeszcze rezygnację z in vitro i w sumie będzie można im kibicować aż do wyginięcia 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

 

Ruch 4B (znany też jako Four No's z ang. Cztery nie) – radykalnie feministyczny ruch powstały w Korei Południowej w 2019 roku.

 

Członkinie ruchu rezygnują z czterech czynności:

  • seksu
  • wychowywania dzieci 
  • randkowania 
  • małżeństw z mężczyznami 

Też tak żyję, czyli mgtow dla kobiet można powiedzieć. Tylko trzeba teraz sprawdzić, czy faktycznie tak funkcjonują, wtedy bym szanował. Czy to tylko sygnał feministyczny, a przesiąknięty hipokryzją. Zakładam to drugie.

 

Osobiście, jako totalny radykał nie muszę nikogo informować, że zakładam jakieś organizacje, nie muszę nikomu wyjaśniać, nie muszę protestować i udowadniać chuj wie czego. Twarda decyzja, bez żadnych wyrzutów sumienia. Kompletny radykalizm objawia się bezwzględnością stosowania zasad, nad którymi się myślało praktycznie całe życie. Nie potrzeba do tego wielkich nazw, oznaczeń.

 

Strajk duszy potrafię zrozumieć całym wewnętrznym światem i rozumem. Z drugiej strony, kiedy ruch feministyczny coś robi podchodzę do tego z dystansem i widzę w tym wyłącznie przejaw hipokryzji, chociaż zakładam, że mogą istnieć kobiety faktycznie rozumujące podobnie do mgtow, ze skrajnymi doświadczeniami, brzydzące się tym piekłem i projektem boskiego stworzenia. Ja się nim akurat dogłębnie brzydzę, na poziomie ekstremalnym. To zły, niekorzystny projekt generujący ponadprzeciętny poziom cierpienia, ale to już inna dyskusja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Redbad napisał(a):

Niech dorzucą jeszcze rezygnację z in vitro i w sumie będzie można im kibicować aż do wyginięcia

Dlatego lewica tak bardzo chce wchodzić do szkół. ;) Wiedzą, że sami z siebie są skazani na wyginięcie, więc muszą prowadzić ostre pranie mózgów u nieletnich - bo tylko tacy się na te ich slogany łapią.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Zamiast faceta wolę wibrator - 30 latki zmęczone mężczyznami

 

Napisała redaktorini niusłika, łonetu, wupe, gazety wybiórczej, ..., żeby wypełnić czymś kolumnę, bo ma płacone od sztuki a nie na godziny, więc jakość... a jakóś to będzie.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Dlatego lewica tak bardzo chce wchodzić do szkół. ;) Wiedzą, że sami z siebie są skazani na wyginięcie, więc muszą prowadzić ostre pranie mózgów u nieletnich - bo tylko tacy się na te ich slogany łapią.


Lewica nie ma swoich dzieci, ma Twoje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

 

Samotne kobiety po trzydziestce: wolne, niezależne, wyzwolone, ambitne, samorealizujące się. 

Samotni mężczyźni po trzydziestce: incele, coś jest z nimi nie tak, maminsynki, nieodpowiedzialni, dziwni.

 

:)

 

 

 

 

Zalezy kto jak na to patrzy. Kiedys bardziej ludzie zwracali na to uwage. Plec obojetna, ale kolo 30tki juz "wszyscy" byli ochajtani, planowali albo mieli juz potomstwo. A Ty co...

 

Teraz mniej sie zauwazalnie czepiaja. Niektorzy moze nawet rozumieja. I nie musisz sie juz tak gesto tlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DOHC napisał(a):

Trzeba się naprawdę solidnie napracować będąc kobietą, aby w obecnych czasach być samotną i nie móc znaleźć partnera przy takiej nadwyżce mężczyzn.

 

Problem jest tego typu że jak jest za duży wybór to ciężko się na coś zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BumTrarara napisał(a):

, że sami z siebie są skazani na wyginięcie, więc muszą prowadzić ostre pranie mózgów u nieletnich - bo tylko tacy się na te ich slogany łapią.

Myślę, że już młode masy są urobione, fundamenty postawione, już jest wskazane kto jest fajny, nowoczesny, postępowy, autorytety uświęcone.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.