Skocz do zawartości

Lista typów kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam typy kobiet. Większość z doświadczenia, niektóre z czytania.

 

Do dzieła.

 

Kobieta normalna

 

Jednorożec wśród płci pięknej. Niby ktoś ją kiedyś widział, zapisał, ale dokumenty przepadły. Charakteryzuje się brakiem pierdolenia, zrozumieniem zasady wzajemności, dobra w łóżku, dopełnia samca w 100%. Do tego wrażliwa i dobry obiad poda wypinając tyłek.

 

Kobieta klon swojej matki

 

Patrzysz na nią i patrzysz na zdjęcie matki – zero różnicy. Sąsiedzi żartują, że siostry. Jak chcesz się umówić to wiedz, że wcześniej dzwoniła do mamusi, opisała cię od góry do dołu, oceniła i teraz obie podejmują decyzję, jak cię wydymać. Po małżeństwie w gratisie dwa takie same charaktery zamiast jednego.

 

Kobieta Bóg

 

Wie wszystko lepiej od ciebie. Wszechwiedząca. Jest, jaka jest – niezmienna w swoich betonowych przekonaniach.

 

Kobieta ofiaropasożyt.

 

Najczęściej ładna buźka, anielskie spojrzenie, drobna budowa ciała, spojrzenie księżnej Diany zachęcające samców do podjęcia opieki nad biedną duszyczką. Tak naprawdę nasz aniołek to pasożyt z mnożnikiem do nieskończoności. Zaczyna się od niewielkich problemów, które samiec naprawia, np. pomoc w wyniesieniu kanapy, aby już za kilka miesięcy finansować jej biznes, jej pasje, inwestować w mieszkanie. Wiecznie niezadowolona, jednak dobrze grająca w kartę seksu. Dzięki temu przedłuża męki.

 

Kobieta desperatka – stalkerka

 

100 smsów dziennie to u niej norma. Blokuje linię na telefonie tak, że musisz zmienić dane firmowe, aby w ogóle mieć kontakt z klientami i rodziną. Dostaniesz od niej komplement, nawet po kilkudniowym ciągu alkoholowym. Ceni wyobrażenie w swojej głowie o tobie bardziej niż rzeczywistość.

 

Kobieta pusta

 

Nie ma żadnych zainteresowań, własnego zdania, klon kultury pop, jesteś jej jedynym znajomym, przyjacielem. Może być najmilsza na świecie, ale samą obecnością i pustką przyprawia cię o zawroty głowy i odruch wymiotny. Jeżeli ją pokochasz z automatu stajesz się organizatorem imprez wszelakich (czytaj klaunem i żałosnym jeleniem).

 

Kobieta różowa

 

Kojarzona z różowymi bluzeczkami z napisami w stylu „słitest girl”, długie paznokcie, dobrze robi loda i to jedyne, na czym się zna. Jak dasz jej różowy prezent otwiera nogi i mówi, że cię kocha. Niczego nie rozumie, chociaż cię słucha, bo nie ma innych rozrywek. Opowie ci o życiu celebrytów polskich i zagranicznych. Prawdopodobnie plakat lełonardo dłi capłrio w pokoju.

 

Kobieta materialistka

 

Za kasę zrobi wszystko, ale nie tak, jak tego chcesz. Myśli, że należy jej się wszystko, ale nie ma nic. Zazwyczaj żyje ponad stan, zadłużona, z problemami, które miś rozwiąże. Dwa ekstrema albo pasztet z kilogramem tapety na ryju, albo lachon 10/10. Ten drugi typ pożądany wśród bogatych samców jako wizytówka biznesowa i karta przetargowa w negocjacjach. Do niczego więcej się nie nadaje. Jej wartość podlega dewaluacji wraz z wiekiem, dlatego jest zdesperowana, chociaż umiejętnie to ukrywa.

 

Kobieta klubowiczka

 

Kocha cekiny i zostawiłaby dziecko z gorączką, żeby pójść na shota ze swoimi ziomalami. Tak naprawdę nieśmiała, zakompleksiona, żałosna. Stanowi klasyczne tło klubów. Niby zwracasz uwagę, ale po jednym łyku browara zapominasz, że widziałeś.

 

Kobieta feministka

 

Gruby pasztet w okularach narzekający na samczą brać. Bardzo dobre wykształcenie, często bogaci rodzice, pozytywne perspektywy życia codziennego. Marzy skrycie o łysym gościu z brazzers lub Hiszpanie, który nie zna języka i powie, że ją kocha. Często ideał po właściwej obróbce (minimum 10 lat).

 

Kobieta niedostępna

 

Krzywy ryj na widok samca to jej wizytówka. Często zgrabna, ale nikt nie słyszał, aby cokolwiek sensownego mówiła. Woli udawać, że jest wielką panią niż stawić czoła swojej żałosnej teraźniejszości. Kojarzona ze słowem nie, nawet jak chce się ruchać.

 

Kobieta matka

 

Traktuje cię jak małe dziecko całe życie. Gotuje obiady, dba o twoje interesy, rozmawia z twoimi klientami, płaci twoje rachunki. Nigdy od ciebie nie odejdzie. Najczęściej niczym się nie wyróżnia. Kocha dzieci. Jeden z rzadko spotykanych typów. Jeszcze nie kobieta normalna, bo nie widzi w ciebie mężczyzny, ale dziecko. Bardzo często boli ją głowa. Seks raz na miesiąc to norma, ale i tak czuje się z tym dość niezręcznie.

 

Samców proszę o uzupełnianie listy. Wszystkie typy (tak normalną też, tylko 1) spotkałem w swoim życiu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość kobiet jest aktorkami (manipulacja otoczeniem, emocjami) więc może w pasującej jej sytuacji udawać każdy ten typ z osobna i zmieniać go co jakiś czas. Zależy też na jakiego przeciwnika trafi (przy kim chce udawać) i czy ma w tym interes. Np jeśli ma interes w poznaniu kogoś kto lubi cnotki, to będzie udawała przy nim cnotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje jeszcze:

 

Kobieta czerwony pająk.

 

Wyjątkowa bezmyslność i beoporowa podatność na czerwoną indoktrynację. Silne, ślepe poparcie pedalstwa, związków partnerskich, często feminizmu, ogółem lewactwa, socjalizmu, prymitywny antykatolicyzm nie podparty żadną wiedzą, wstręt do teorii spiskowych i prawicy pomimo kompletnej niemożności zdefiniowania czym ta prawica się charakteryzuje. Wiara w system ubezpieczeń społecznych, państwowe szkolnictwo i państwową opiekę medyczną, brak podstaw czym jest wolny rynek. Fanatyczne zamiłowanie do GW i TVN24, jak również innych różowosalonowych, postkomunistycznych pisemek (np. Newsweek i Polityka) i budowanie na tej podstawie własnego wizerunku wykształconej i postępowej. Życie, idee, myślenie, pogląd na świat według szablonu ścieku medialnego.

 

Argumentacja jak i głębsza wiedza przeważnie zerowa powoduje że można taką nowoczesną Paniusię zgasić po 2 minutach rozmowy.

 

Typ nad wyraz często spotykany, ze względu na swoją wrodzoną, emocjonalną naturę, którą to treści lewackie skrzętnie wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje jeszcze:

 

Kobieta czerwony pająk.

 

Wyjątkowa bezmyslność i beoporowa podatność na czerwoną indoktrynację. Silne, ślepe poparcie pedalstwa, związków partnerskich, często feminizmu, ogółem lewactwa, socjalizmu, prymitywny antykatolicyzm nie podparty żadną wiedzą, wstręt do teorii spiskowych i prawicy pomimo kompletnej niemożności zdefiniowania czym ta prawica się charakteryzuje. Wiara w system ubezpieczeń społecznych, państwowe szkolnictwo i państwową opiekę medyczną, brak podstaw czym jest wolny rynek. Fanatyczne zamiłowanie do GW i TVN24, jak również innych różowosalonowych, postkomunistycznych pisemek (np. Newsweek i Polityka) i budowanie na tej podstawie własnego wizerunku wykształconej i postępowej. Życie, idee, myślenie, pogląd na świat według szablonu ścieku medialnego.

 

Argumentacja jak i głębsza wiedza przeważnie zerowa.

 

Typ nad wyraz często spotykany, ze względu na swoją wrodzoną, emocjonalną naturę, którą to treści lewackie skrzętnie wykorzystują.

 

O kurwa, aż spanikowałem po przeczytaniu :D Vincent współczuję przeżycia spotkania z bestią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETA RELIGIJNA

Daje dupy tylko z wola Boga, niedostepna, modlitewna, śpiewa w chórze...

A tak naprawde zakompleksiona, agresywna, nie uznajaca innego zdania, egoistka, materialistka...

Znam takie, jedna po rozwodzie, druga w separacji...

Nie mnie to oceniac, ale najpierw ukladaj u siebie potem u innych...

Takie kobiety religijne zsamiast przyciagac łagodnoscia, miłoscia i miłosierdziem wręcz odpychaja.

Po rozmowie z nimi człowiek jest zużyty jak kondon po ruchaniu z ciasnotką...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym jeszcze:

Kobieta niezrównoważona emocjonalnie.

Często dobrze wykształcona, sprawia wrażenie poukładanej życiowo. To jednak tylko pozory. W jednej chwili potrafi być wrażliwa, troskliwa i uśmiechnięta żeby 5 minut później wkurwić się na niezmyte naczynia. Raz kocha ponad życie, raz nie wie dokąd to wszystko zmierza. Wmawia samcowi, że wpędza ją w poczucie winy, godzinami użala się nad tym jaki to świat i ludzie są źli. Po dłuższym przebywaniu z taką personą nawet najsilniejsze męskie psychiki nie wytrzymują. Do tego oczywiście na początku znajomości świetnie ukrywa swoje popierdolenie pod maską słodkiej, rozumiejącej laleczki.

Po rozpoznaniu omijać szerokim łukiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to odosobniony przypadek jaki mnie spotkał, materializm, i zrobienie wszystkiego, aby nie być samą.

A to bardzo popularne, jak widzę.

Mnie jedna powiedziała, zakładając, że mnie ma na drodze do ślubu:

"Byłam w związkach, bo nie umiem być samotna.

A oni mieli pieniądze."

Reszty bajki nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebi:

 

obsesyjna miłośniczka zwierząt - jasne większość z nas lubi zwierzęta, psy, koty itp. ale u niektórych pań przechodzi to w obsesję np, 5-6 psów, stado kotów, papużki nierozłączki... znam taką jedną jej dom to "koszmar alergika", co ciekawsze nie jest ani starą panną, posiada 2 dzieci więc o przeniesieniu niezrealizowanych uczuć macierzyńskich na zwierzęta raczej mówić nie można. Na dodatek jest tego tyle że tego nie ogarnia zwierzaki często brudzą w domu i wokół niego, oczywiście przerzuca część obowiązków związanych ze zwierzakami na swojego partnera (który po 3 psie powiedział wyraźne dość i oczywiście został olany)

 

kobieta z pasją - tak raz spotkałem takie mityczne stworzenie  :P, w 2011 roku pojechałem na wakacje do Kanady (moja kuzynka mieszka tam na stałe, prowincja Ontario) i ma sąsiadkę, która ma 2 interesujące hobby, astronomie (ma 4 teleskopy z tego co mówiła pierwszy dostała od ojca na 6 urodziny), a najnowszy jaki kupiła był w cenie średniej klasy auta i dziewczyna potrafiła siedzieć godzinami i gapić się w to niebo, albo wyjść w środku imprezy bo np. między 1 - 2 w nocy będzie coś tam dobrze widoczne  :P, druga pasja to motocykle, ma 3 sztuki 2 harleye, jeden z lat 60 tych , drugi sportster 883 oraz bmw k75, co ciekawe wszystkie naprawy przy motorach robi samodzielnie, byłem tym zainteresowany więc zgłębiłem temat. Okazało się iż jej matka zmarła jak miała 3 lata i wychowywał ją ojciec, mechanik motocyklowy, więc od małego szwendała sie po warsztacie i pomagała ojcu i tak się tym zaraziła. Jak się jej załączyło mogła świergotać o tych swoich motorach non stop, jak widziała jakiś fajny motor na ulicy to miała wyraz twarzy ekscytacji graniczącej z orgazmem, co wielu facetów mylnie interpretowało jako zainteresowanie własną osobą, laska była przy tym nie brzydka często motocykliści zatrzymywali się żeby zagadać i ku własnemu zdziwieniu byli prawie całkowicie ignorowani za to motor był prawie obśliniony :P  widziałem 2 takie akcje w ciągu 3 tygodni. Generalnie niegłupia kobitka, podpytywałem kuzynkę, to mówiła że dziewczyna skończyła szkołę średnią 2 lata przed rówieśnikami i poszła na studia techniczne, które skończyła z wyróżnieniem. Pracuje w zawodzie z zarobkami powyżej 100 000 cad rocznie. I przy okazji tego fascynującego przypadku wysnułem teorię iż córki wychowane przez samotnych ojców są bardziej ukierunkowane na sukces i mają szersze zainteresowania niż wychowane przez samotne matki (podkreślam to moja teoria), chętnie bym się zaznajomił z badaniami jeśli takie kiedykolwiek były przeprowadzane w tym temacie. Może ktoś się orientuje czy coś takiego istnieje? Ewentualnie ktoś obcykany w psychologii może mi objaśnić ten fenomen?  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta księżniczka - 'ęą', wszystko jej się należy bo tak, wiecznie niezadowolona, najprawdopodobniej najmłodsza w rodzinie dzięki czemu wszyscy skaczą nad nią i dmuchają-chuchają. W rzeczywistości głupia jak stary but.

A tak na marginesie to ta cała klasyfikacja wygląda jak próba opisu aktora przez pryzmat jego ról (masek). Wg mnie to różnice w posiadanej masce zależą głównie od tego w jakim środowisku i rodzinie kobieciątko się chowało i rosło. Czyli sama maska to sprawa drugorzędna, pierwszorzędna to biologia i mechanizmy które sterują przyswajaniem wzorców. To jest do obejścia przez świadomość, ale w przypadku stworzenia typu kobieta jest to bardzo utrudnione przez biologię - a konkretnie reprodukcję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebi:

 

obsesyjna miłośniczka zwierząt - jasne większość z nas lubi zwierzęta, psy, koty itp. ale u niektórych pań przechodzi to w obsesję np, 5-6 psów, stado kotów, papużki nierozłączki... znam taką jedną jej dom to "koszmar alergika", co ciekawsze nie jest ani starą panną, posiada 2 dzieci więc o przeniesieniu niezrealizowanych uczuć macierzyńskich na zwierzęta raczej mówić nie można. Na dodatek jest tego tyle że tego nie ogarnia zwierzaki często brudzą w domu i wokół niego, oczywiście przerzuca część obowiązków związanych ze zwierzakami na swojego partnera (który po 3 psie powiedział wyraźne dość i oczywiście został olany)

 

kobieta z pasją - tak raz spotkałem takie mityczne stworzenie  :P, w 2011 roku pojechałem na wakacje do Kanady (moja kuzynka mieszka tam na stałe, prowincja Ontario) i ma sąsiadkę, która ma 2 interesujące hobby, astronomie (ma 4 teleskopy z tego co mówiła pierwszy dostała od ojca na 6 urodziny), a najnowszy jaki kupiła był w cenie średniej klasy auta i dziewczyna potrafiła siedzieć godzinami i gapić się w to niebo, albo wyjść w środku imprezy bo np. między 1 - 2 w nocy będzie coś tam dobrze widoczne  :P, druga pasja to motocykle, ma 3 sztuki 2 harleye, jeden z lat 60 tych , drugi sportster 883 oraz bmw k75, co ciekawe wszystkie naprawy przy motorach robi samodzielnie, byłem tym zainteresowany więc zgłębiłem temat. Okazało się iż jej matka zmarła jak miała 3 lata i wychowywał ją ojciec, mechanik motocyklowy, więc od małego szwendała sie po warsztacie i pomagała ojcu i tak się tym zaraziła. Jak się jej załączyło mogła świergotać o tych swoich motorach non stop, jak widziała jakiś fajny motor na ulicy to miała wyraz twarzy ekscytacji graniczącej z orgazmem, co wielu facetów mylnie interpretowało jako zainteresowanie własną osobą, laska była przy tym nie brzydka często motocykliści zatrzymywali się żeby zagadać i ku własnemu zdziwieniu byli prawie całkowicie ignorowani za to motor był prawie obśliniony :P  widziałem 2 takie akcje w ciągu 3 tygodni. Generalnie niegłupia kobitka, podpytywałem kuzynkę, to mówiła że dziewczyna skończyła szkołę średnią 2 lata przed rówieśnikami i poszła na studia techniczne, które skończyła z wyróżnieniem. Pracuje w zawodzie z zarobkami powyżej 100 000 cad rocznie. I przy okazji tego fascynującego przypadku wysnułem teorię iż córki wychowane przez samotnych ojców są bardziej ukierunkowane na sukces i mają szersze zainteresowania niż wychowane przez samotne matki (podkreślam to moja teoria), chętnie bym się zaznajomił z badaniami jeśli takie kiedykolwiek były przeprowadzane w tym temacie. Może ktoś się orientuje czy coś takiego istnieje? Ewentualnie ktoś obcykany w psychologii może mi objaśnić ten fenomen?  

 

 

Z punktu widzenia natury taka kobieta jest nieudana, bo zamiast chłopa i rozpłodu interesuje ją motocykl i gwiazdki - sam to zauważyłeś. Gdyby wychowała ją kokietka, już by miała dzieciaki i męża, oraz płakała po nocach że jest nieszczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.