Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

No geniusze! Cały zespół siedział i myslał 2 lata i wykminił że liczba przypadków zależy od liczby testów :P

 

Zauważcie, że wszystko co zapowiadał Niedzielski sie sprawdza! Miało być 50 i jest ;)

 

PS. W tłok fm był rano jakiś generał straży pożarnej. I coś tam bredził że niezaszczepieni wymrą i dzieki temu wzrośnie średnie IQ... No dobry żartowniś...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Rnext said:

jakoś dziwnie nie mogą wprowadzić tej klasycznej szczepionki Novavaxa, mimo że jako produkt, pojawiła się niemal w tym samym czasie co reszta. Bo nie modyfikuje kodu genetycznego?

 

A to widziałeś?

 

Yo8vzKOjJBlB6YlUvbQ3G5bL_320x180.jpg

 

To mi przypomina The Future of Food, film który jest już klasykiem. Tak samo jak i  poruszamy w nim temat; analogiczny do tu poruszanego.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wrotycz napisał:

Yo8vzKOjJBlB6YlUvbQ3G5bL_320x180.jpg

 

A tutaj foliarz i szur "pan"  Szfab o tej samej kwestii. No ale gość organizuje tylko spotkania najbogatrzych ludzi na świecie w Davos, więc pewnie "tylko żartuje" i opowiada jakieś szurskie teorie spiskowe, więc nie ma się czym martwić(sarkazm):

 

https://www.bitchute.com/video/KDgJj78wfY8c/

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

A to widziałeś?

Nie widziałem. Ale jeśli prawo rzeczywiście przyznaje "akt własności", posiadaczowi patentu (Fundacja Rockefeller?) do zmodyfikowanego genetycznie organizmu ludzkiego, to przynajmniej rzuca nowe światło na obsesyjną potrzebę wstrzyknięcia aktualnej terapii genetycznej każdemu kto żyw i dycha. No i opłacanie abonamentu swojemu panu/właścicielowi. Iście szatański plan opodatkowania całej ludzkości. Załamka. 

1 hour ago, oxy said:

Szfab o tej samej kwestii. No ale gość organizuje tylko spotkania najbogatrzych ludzi na świecie w Davos,

Schwab jak to Schwab, tylko wykonuje rozkazy. A to że znajduje w tym umiłowanie, no cóż. Zboków i psycholi nie brakuje. Tylko jak ich wyłapać?

 

ps. No i oczywiście jaśniej się robi że niemodyfikujący Novavax ma taki poślizg, skoro... tak naprawdę do niczego nikomu nie jest potrzebny.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mam takiego covidianina, że głowa mała. 3 dawki + szczepka na grype, maseczka, chętny na obowiązkowe lockdowny, paszporty i cały zamordyzm. 

 

Narzekał na nasza, władzę że nic nie robi, że mogą nie dostać kasy na odbudowę za "praworządność i nielegalna izbę dyscyplinarną". 

 

Nie jestem za PiS, ale specjalnie mu powiedziałem, że oni nie zamierzają nic zmieniać bo chcą wprowadzić komunę, mało tego że PiS szantażuje UE, że jak nie dostanie kasy to zakończy pandemię. Że specjalnie ją wprowadzili, żeby kręcić lody i odbierać ludziom wolność. 

 

Ludzie, gość myślałem ze z nerwów i emocji wylewu dostanie. Wrzeszczał : Jak zakończy pandemie? To jest prawdziwe, ludzie codziennie umierają, zobacz co sie dzieje dookoła i ile ludzi dziennie sie zaraża. 

 

Głupio się tylko uśmiechnąłem i sobie pomyślałem "jebnięty głupek" :)

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Ludzie, gość myślałem ze z nerwów i emocji wylewu dostanie. Wrzeszczał : Jak zakończy pandemie? To jest prawdziwe, ludzie codziennie umierają, zobacz co sie dzieje dookoła i ile ludzi dziennie sie zaraża. 

 

Poproś go aby obliczył jaki procent Polski jest zarażony...

Może pomyśli nad tym co zobaczy.

 

Niechby nawet było rekordowe 50 000 tysięcy z testem pozytywnym na 38 000 000 ludności. Wyjdzie, że to jest 0,13 % ludności kraju :D

 

P A N D E M I A    A M A T E M A T Y C Z N Y C H !

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymianie wiedzieli to 2 tyś lat temu,, i co z tego, polegli,....  historia się powtarza.

 

nulla poena sine lege – nie ma kary bez ustawy
nulla potentia super leges esse debet – żadna władza nie stoi nad prawem

par super parem non habet potestatem – równy nie ma władzy nad równym

salus populi suprema lex – dobro ludu najwyższym prawem

 

i najważniejsza:

Kto nie domaga się swoich praw, nie ma ich wcale!

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już osobiście nudzi i śmieszy ta liczba zarażonych zgonów cała ta szopka z tym covidem, nie przeczę że to nie istnieje ale więcej osób umiera z braku pomocy lekarza na inne schorzenia, o tych ludziach nikt nie mowi, śmieszą mnie paranoiczne zachowania ludzi w komunikacji miejskiej gdzie gość wejdzie bez maski i już wzywać policję, morderca z nami jedzie, tłumy ludzi z katarkiem lub kaszelkiem przed punktami z wykazem w te zimne styczniowe dni, zamykanie otwieranie szkół, nowe pomysły rządu a raczej idiotyzmy które wymyślają, świat się kończy 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bojkot napisał:

i najważniejsza:

Kto nie domaga się swoich praw, nie ma ich wcale!

 

 

Dodałbym jeszcze słowa Benjamina Franklina:

"Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.”

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej łonetu nagłówek: Zmarli jednocześnie. Przyczyną koronawirus.

 

W artykule już: "prawdopodobnie koronawirus".

 

Po mojemu to nie koronawirus, a coraz popularniejsza naglica. 

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/umierali-w-domu-po-cichu-przyczyna-prawdopodobnie-covid-19/cgywm38,79cfc278

 

Przez dwa tygodnie nikt nie zwrócił uwagi, że w jednym z mieszkań w Świebodzicach cały czas pali się światło. Dopiero gdy strażacy wyważyli drzwi, odkryli zwłoki matki i córki w wieku 94 i 70 lat. Kobiety prawdopodobnie zmarły z powodu COVID-19. Podobny przypadek miał miejsce w Jaworzynie Śląskiej, gdzie w mieszkaniu odkryto ciała matki i syna. Obie sprawy bada prokuratura.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ukrainiec zaszczepił się 27 dawkami:

 

https://coronavirus.tsn.ua/zrobiv-5-scheplen-za-den-ukrayinec-zaradi-populyarnosti-27-raziv-vakcinuvavsya-vid-koronavirusu-1961641.html

 

I planuje dobić do równych trzydziestu.

Jeszcze dodał, że nie zrobił tego dla zdrowia, tylko dla popularności.

😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zaszczepił się 27 razy, a czy mu to pomoże na cokolwiek, to odrębna kwestia.

Nie dożyłby 4 czy 5 strzału, chyba że trafiał 27 razy na placebo, ale dla gojów nie dawali placebo...

Do wyboru są 3 komory w tym dwie załadowane.

 

Śmiercionośne serie szczypawek, Stew Peters (Napisy PL)

https://www.bitchute.com/video/sQW385WIZ1C8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Śmiercionośne serie szczypawek, Stew Peters (Napisy PL)

https://www.bitchute.com/video/sQW385WIZ1C8/

To za mało aby stanowiło dowód to raz, dwa te serie śmiertelnych wedle dochodzenia Fulmicha są stosowane w odstępach czasowych i stosowane wedle producentów aby było to mniej podejrzane. Nie wyklucza to morderczych serii ale również nie daje dowodu że przy 5 strzale wszyscy poumierają, oczywiście mogło to być również ustawione aby wykazać 0 śmiertelność szczepień, lub miał mega farta, ty coś za bardzo stawiasz "pewne" tezy bez pewnych dowodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wyręczam się cytatem.

 

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

 

W tym kontekście, choć nie do końca na temat.

Sądzę, ze Bareja żałuje, że nie nie urodził się później.

A Janusza szanuję za to, że nie ulega poprawności i od zawsze mówi to co myśli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bitchute.com/video/RaSW8EKMnYVw/

 

Ostatnio miałem bliski kontakt z zarażonymi. Koleżanka ciężko przechodzi. Mi nic nie jest. Nie wiem czy to duża suplementacja wit D czy utrzymywanie dużej energii w ciele. A może nowy wariant nie taki straszy. Chociaż u mnie w robocie wszystkich boli gardło i głowa, więc pewnie coś krąży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.