Skocz do zawartości

Pobicie za sprzeczkę na FB


Salius Ketman

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BlacKnight napisał:

I weź tu traf na takich co po sekcjach ćwiczą.

 

Jak mówicie że na niektórych Khalidow nie zrobiłby wrażenia to ja jebie. #Zostań w domu.?

Jest taki typ ludzi, którzy po prostu idą w bój i niszczą każdego, kto im się nawinie. Przyłożą pięścią, poprawią kolanem, a gdy trzeba, to i młotka użyją. Znam takich, wiem, do czego są zdolni - gdy dwóch takich się zetrze, to lepiej spieprzać i nie oglądać się za siebie.

 

A co do tematu - kurewka o białoruskich korzeniach, która obciąga Czeczeńcom i napuszcza ich na polskiego chłoptasia.

Przed wojną zajęliby się nimi ludzie z Falangi.

 

zresztą, tutaj sobie możecie zobaczyć, co z niej za ziółko i jacy 'bad boye' jej imponują:

https://vk.com/id433423034?z=albums433423034

 

To co, ktoś chętny, aby się zaopiekować tą biedną, zagubioną dziewczyną i nawrócić ją na właściwe tory? :D

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ... takich przypadków jest co raz to więcej, pannice mają doskonałą świadomość swojej mocy społecznej, i bez skrupułów to będą wykorzystywać, krętacząc wizerunkiem, manipulując, jak widać nawet złapanie takiej za gorącym uczynku może nie wiele dać.
Popłacze, przeprosi, oczywiście też żeby chronić swoje dupsko zaprzeda swoich ziomeczków.
Bezwzględność w takim młodym wieku, to co będzie za kilka lat?
Babskie skurwysyństwo szerzy się jak chce, gdzie chce, kiedy chce.
Jak ktoś wspominał za dzieciaka, brak wzorców, pewnie przemoc domowa, wszystko wyniosła z domu - jak dla mnie odsiadka z psychiatrykiem dla niej.

Nie powiedziane też że tylko patuski tak mają, na przykładzie mojej ex mogę jedynie potwierdzić to babskie skurwysyństwo, u mnie skończyło się tym że otarłem się nawet o utratę pracy jeszcze przed kryzysem, uratowało mnie od tego to że jestem dobrym pracownikiem, wszyscy w pracy też znali moją sytuację bo zacząłem o tym głośno mówić, popierając to dowodami, świadkami.

Chłopak z nagrania odebrał ciężką lekcje, mam nadzieje że uda mu się wygrać i spuści ją na samo dno, bo tam jest jej miejsce.
Trzymam kciuki za niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VIREK

Dokładnie tak. A kto jest zszokowany, polecam założyć konto na gg.pl - tak, jeszcze działa. Polosować trochę lasek, a zobaczycie z czym mamy do czynienia. Gro 19-21 latek sprzedaje swoje nudesy, filmiki. Zapewne wiele z nich ma jednocześnie chłopaka. Oczywiście potem któregoś dnia znajdą beta-męża którego będą szmacić i najpewniej będzie rozwód, bo to zimne wyrachowane suczyska. 

 

Spróbuj się do takiej czasem odezwać; próbują z Ciebie robić napalonego downa, po prostu zimne i bezwzględne. Zawsze powtarzam, że u bab wszystko jest udawane do facetów, poza czadami. Jak nie jesteś czadem, to gotowanie, bycie miłą, itd. - wszystko to obliczony teatrzyk u bab. Znam z autopsji.

 

A, znam przypadki, gdzie na jakiś portalu online czy grach, odzywając się do laski nagle mówi Ci coś w stylu: " takie rzeczy mówić do 12-latki? Oj nieładnie".

Laska próbuje z Ciebie zrobić pedofila! Dopiero gdy ją straszę, że zgłoszę to jako próbę wrobienia w przestępstwo, to ucicha.

 

Wiem co mówię, wycwanione, zimne, jeśli miłe i grzeczne - to wszystko to teatrzyk. Nawet tu wśród kobiet w rezerwacie widzę ten sam teatrzyk, udawanie niewinnej chcącej "poznać coś lepiej" dziewczyny. Pany, dajcie spokój, zimne to to i wyrachowane, nawet sobie sprawy nie zdajecie.

 

Już tu jedna taką udawała, @Helena K.. Czytałem tamtą historię. Potem okazało się, że gdy zgrywała biedną i zakłopotaną myszkę do @Yolo, to jednocześnie tutaj pisała w tonie pewnym siebie, spokojnym, na luzie, z uśmiechem, szyderą.

Prawie każda baba tak ma. Norma.

Edytowane przez tarasin
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co generalizować przez ten występek kobiet chłopaki, po prostu tępa dzida znalazła białorycerzy, którzy poniosą teraz konsekwencje swoich działań, jak i ona zresztą.

 

Nie wszystkie laski sprzedają nudesy, są zimne, wyrachowane i chciałyby żeby wszyscy „nieatrakcyjni” mężczyźni zginęli- rozjebała mnie ta teoria w którymś z wcześniejszych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

comment_1587294277HQRhSZ4QG420PI6qypfoiw

Gdyby tak teoretycznie było zamiast Polaki to Żydzi albo Romowie to wtedy jad byłby na całą Europę a nawet świat bo lewacy by tego nie odpuścili. Gdzie teraz oni są jak to jest znieważenie narodu polskiego? Karolince dopiszą kolejny paragraf w akcie oskarżenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Boromir napisał:

Nawet ładna, tylko pusta.

Niezbyt ładna, taka typowa dziołcha o twarzy nieskalanej myślą.

Niestety, potwierdza się to, co o Czeczeńcach myśli przeciętny Polak - to prymitywni bandyci, silni tylko w grupie. Niegdyś GW starała się ocieplić ich wizerunek - w bardzo nieudolny sposób. Artykuł przedstawiał biednych straumatyzowanych czeczeńskich człopców, którzy przychodzą z nożami do szkoły, biją polskich uczniów i śmiało sobie poczynają z polskimi dziewczętami - przy czym deklarują, że obcy nie może tknąć czeczeńskiej kobiety.

Takie postawy skutkują wzrostem niechęci, a w skrajnych przypadkach prześladowaniami i pogromami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rycerz76 napisał:

Gdyby tak teoretycznie było zamiast Polaki to Żydzi albo Romowie to wtedy jad byłby na całą Europę a nawet świat bo lewacy by tego nie odpuścili. Gdzie teraz oni są jak to jest znieważenie narodu polskiego? Karolince dopiszą kolejny paragraf w akcie oskarżenia.

Tak zatrzymując się przy lewakach, jeszcze nigdy nie słyszałem by krzyczeli o antypolonizmie, za to o antysemityzmie przy każdej okazji. Cóż za ksenofobowie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mosze Red napisał:

Czy ktoś mi wyjaśni czemu ona nie siedzi jeszcze na tymczasowy (pytanie retoryczne)

Dyskryminacja wyrownawcza (odpowiedź ironiczna).

 

Zresztą jak powiedział klasyk w więzieniu siedzą albo głupi albo biedni a na tę panią przecież zrzutkę robią i jakaś prawnicza szmata zaproponowała bronic ją za darmo.

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w zamierzchłych czasach kobieta zadająca się z obcoplemieńcem była by w najlepszym wypadku wykluczona ze społeczności. Dziś biernie przyglądamy się temu jak nasze kobiety spółkują z kim tylko chcą tłumacząc to sobie że takie mają prawo, że im wolno,że trzeba być tolerancyjnym itd.  Tak właśnie ustępujemy miejsca innym którzy nas zaczynają bić na naszej własnej ziemi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chuj z tym więzieniem, jeszcze dostaną zawiasy, bo przecież to nie Polak, to trzeba go traktować poprawnie politycznie, zebrać grupkę 3 osób i dopiedolić każdemu w kominiarkach, nagrać jak prosi o litość, naszczać do mordy, szkoda że nie można już dziś spraw załatwiać tak jak opowiadali mi ludzie dwa pokolenia wstecz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.