Jump to content

Nowa mniejszość seksualna Super Straight- internet się zesrał


Recommended Posts

Od trzech tygodni hula po internecie nowa mniejszość seksualna, na forum ani słowa o tym, to żebyśmy nie byli w tyle, to zakładam temat.

 

O zjawisku dowiedziałam się wczoraj z kanału Wojna idei

Mimo, że twórca kanału potraktował to jako primaaprilisowy żart, to nic bardziej mylnego. Oryginalne nagranie twórcy superstraight pochodzi z początku marca. Generalnie chodzi o to, że facet miał dość zarzucanej mu przez odrzucone transkobiety transfobii, więc powiedział, że jest superstraight, czyli umawia się tylko z biologicznymi kobietami.

I internet się zesrał na całkiem poważnie.

 

Obejrzałam kilka filmików, żebyście nie musieli tego robić wy.

Ta youtuberka wyjaśnia, dlaczego nieumawianie się z heteroseksualni faceci, którzy nie umawiają się z transkobietami są transfobami, ale to dla mnie za wysoki poziom fikołków logicznych. W każdym razie mówi tu o tym, że każdy może mieć preferencje, ale i tak odrzucanie trans jest złe, więc ja nie rozumiem.

 

Słuchając tego nasuwa mi się takie pytanie: gdzie leży granica dobrego smaku/ różno-fobii przy odrzucaniu zalotów?

 

Żeby zobrazować, przytoczę tu krótko ckliwą historię z mojego życia. Otóż jako nastolatka totalnie się zakochałam w chłopaku, który był w naszej paczce znajomych. No ale on powiedział, że umawia się tylko z dziewczynami o konkretnym naturalnym kolorze włosów, a akurat mam inne i nic z naszej wielkiej miłości  nie wyszło, złamane serduszko, koniec historii. Znamy się do dziś i faktycznie każda z jego dziewczyn, a było ich sporo, miała właśnie ten kolor włosów.

No i oczywiście, że czułam się niesprawiedliwie odrzucona, oczywiście, że bolało, ale co z tego? On ma prawo do takich preferencji. Możemy powiedzieć, że to strasznie płytkie i głupie z jego strony, ale raczej nie doszukujemy się tu objawów dyskryminacji.

 

A teraz wyobraźmy sobie podobną sytuację, ale dziewczyna/chłopak zostaje odrzucona ze względu na kolor skóry, bo obiekt westchnień lubi tylko czarnoskóre osoby. Dyskryminacja, czy preferencja? To według narracji przytoczonej youtuberki też tylko preferencja i ja się z tym zgadzam.

Nikt też nie będzie nazywać homofobem hetero-faceta, który nie będzie chciał się gejem, albo hetero-kobiety, która odrzuci zaloty lesbijki. Oczywiście mówię o odrzuceniu w kulturalny sposób.

 

Dodajmy do tego jeszcze inne kwestie, które mogą być brane pod uwagę przy wyborze partnera, np. dziewictwo, zamożność, pochodzenie, klasa społeczna i wiele innych. Jeśli ktoś odrzuca drugą osobę ze względu na wyżej wymienione aspekty, zostanie pewnie uznany za dziwaka, ale nic więcej.

Skąd więc ten ogromny przeskok do -fobii?
Jaka jest różnica, między facetem, który nie chce się umówić z dziewczyną, bo ta nie jest dziewicą albo ma za małe cycki, a facetem, który nie chce się umówić z transkobietą?

Ja naprawdę nie rozumiem, a chciałabym zrozumieć. Może jest akurat ktoś, kto potrafi to dobrze wytłumaczyć.

 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, KrólowaŁabędzi said:

Od trzech tygodni hula po internecie nowa mniejszość seksualna

 

Aaaaa mam ich w d... nie czekaj wróć! Nie mam!

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Zawsze jak widzę gender programy to są w nich grube, brzydkie baby. Jak tak z miniaturki na tym filmie. Tłuste alternatywki, krótko obcięte lesby. 

 

Jakoś nie kojarzę ładnej laski która by wyszła i mówiła, że faceta nie chce bo ona jest trans-duo-triple gender. 

 

Tylko te grube coś pieprza o gender. 

Edited by RealLife
 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Zastanawiał się z Was ktoś, co nasze pokolenie pozostawi po sobie? Jak oceni nas historia?

 

Pokolenie naszych dziadków wygrało II wojnę światową (bez politycznych wysrywow o okupacji 45-89, to nie miejsce na to w tym temacie, wiecie o co mi chodzi - o ogół świata a nie polski zaścianek).

Pokolenie naszych rodziców obaliło komunizm.

Nasze pokolenie chodzi dziwnie ubrane, ma dziwne kolory włosów, zajmuje się tego typu dylematami o dyskryminacji oraz równouorawnieniu i zostawi po sobie rozjebane wzorce rodzinne oraz kulturowe z którymi będą zmagać się następne pokolenia a wszystko w imię tego by "mniejszościom nie było przykro".

Edited by Dassler89
 • Like 6
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Dassler89 napisał:

 Jak oceni nas historia?

Nie oceni, bogobojni muzułmanie nie zajmują się takimi rzeczami. 😎

Edited by BumTrarara
Link to post
Share on other sites

Jeździj na wielbłądzie w Maroko,

Wespnij się na szczyt K2,

Przepłyń Mrągowo bez odpoczynku,

Upij się z chłopakami mieszkającymi w strefie Czarnobyla, 

Rzuć pracę i zostań ulicznym muzykiem w Amsterdamie,

Dołącz do organizacji terrorystycznej w Palestynie,

Pojedź w Bieszczady i stocz pojedynek z niedźwiedziem,

Jedź Amazonii i ugotuj kaszkę z manioku razem z lokalsami z dżungli,

Ale kurwa nie wymyślaj nam kolejnej orientacji seksualnej....

 • Like 3
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
36 minut temu, Dassler89 napisał:

Zastanawiał się z Was ktoś, co nasze pokolenie pozostawi po sobie? Jak oceni nas historia?

 

To, co stało się z Sodoma i Gomra stanie w makroskali z ta planeta.

 

Sodome i Gomre zamieszkiwali ludzie tego pokroju zboczeni do granic godności człowieka, obecnie LGBT i degeneracja się szerzy na cala Ziemie.

 

Nic z tym nie zrobisz, a proroctwo się musi wypełnić. 

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Żyjemy w czasach gdzie wszystko stoi do góry nogami, więc to zupełnie mnie nie dziwi.

 

Przyszło nam żyć w czasach gdy manifestowanie czegoś innego niż LGBT, czyli zupełnie normalne oraz naturalne preferencje seksualne wobec kobiet lub mężczyzn, którzy są nimi od urodzenia oraz za takich sie deklarują jest uważane za coś kompletnie nienormalnego i autorzy takich deklaracji mogą liczyć na obelgi, wyzwiska, a nawet groźby śmierci, Jest to dość ciekawe, że osoby o zupełnie naturalnych preferencjach seksualnych muszą używać takich sztuczek jak SS od Super Straight i musi powstać specjalna orientacja seksualna dla takich osób. Jest to jednocześnie dość żenujące, że biali, heteroseksualni mężczyźni za to kim są podpisują jednocześnie na siebie wyrok. Jakby to była ich wina, że się tacy urodzili. Takie męki mogą trwać całe życie, chyba że wcześniej do władzy dojdą jacyś marksiści nie tylko kulturowi i skrócą te męki w jedynie słuszny z ich punktu widzenia oraz jasny z historii sposób jak rozstrzelanie, zamknięcie w obozach pracy lub od razu wrzucenie do dołów z wapnem.

 

Paradoksem jest, że to akurat ci którzy najbardziej i najgłośniej gardłują o sprawiedliwości akurat społecznej oraz do prawa do bycia kim się chce, prawa do odmienności, wylewają całe wiadra pomyj na innych deklarujących się w ten, a nie inny sposób. Superstrejtofobia się z nich wylała. Hipokryzja to mało powiedziane. Taki Krugerrand, nawet gdyby coś mu się w głowie przestawiło, nagle chciałby pójść na randkę, ale nie z kimś pokroju Anna Grodzka, to uznany zostałby za transfoba, a nie za osobę o odmiennych preferencjach.

 

Swoją drogą to niezły bajt na lewactwo po raz kolejny pokazujący dobitnie z jakim naprawdę środowiskiem ma się do czynienia.

Edited by Krugerrand
 • Like 7
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

To jeszcze niedługo powiedzą że Hitler i Stalin byli tak wrażliwymi ludźmi i że my nie potrafimy ich zrozumieć. 

Może i Stalin był na swój sposób wrażliwym cepem, chociaż w biblii pisze yyy który to był taki że najpierw mordował katoli a potem sam nim został i jeszcze świętym go zrobili który to? Paweł? 

Nie wiem płacą im za to żeby coś takiego mówili o tej mniejszości seksualnej? I znajdują takich ludzi? 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Od trzech tygodni hula po internecie nowa mniejszość seksualna, na forum ani słowa

 

Rezerwat jak zawsze w formie z tematami wyczuwam u autorki poszukiwanie atencji😁

Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi jaka tam nowa mniejszość seksualna powstała.

Ogólnie nie mamy tutaj takich tematów bo szkoda czasu na dewiacje. 

 

 • Like 3
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, RealLife napisał:

Zawsze jak widzę gender programy to są w nich grube, brzydkie baby. Jak tak z miniaturki na tym filmie. Tłuste alternatywki, krótko obcięte lesby. 

 

Jakoś nie kojarzę ładnej laski która by wyszła i mówiła, że faceta nie chce bo ona jest trans-duo-triple gender. 

 

Tylko te grube coś pieprza o gender. 

No dobrze, dobrze  a jak widzisz osobę trans to co czujesz? Tak po ludzku

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się komentować komentarzy na temat czegoś, co uważam za oczywiste. Gdybym wiedział, że przespałem się z transem, to bym się zarzygał na śmierć. Obrzydliwe, dziękuje, wypierdalam stąd.

edit. już wolałbym zwyczajnie, po ludzku, drugiego chłopa wydupcyć. O.

Edited by zychu
Link to post
Share on other sites

Jak tak dalej pójdzie z tym nazewnictwem mniejszości, to podczas rozmowy nie będzie wiadomo czy jeszcze mówimy o mniejszości czy może już chodzi nam o dany model dżinsów 😂

 

Jakby co, osobiście utożsamiam z grupą slim fit, czasami jednak pozwalam sobie odrobinę od niej odbiec, ale bez jakichś większych szaleństw.

Link to post
Share on other sites

Dramatyzujecie. Grecy przez setki lat wkładali sobie w odbyty różne rzeczy i bynajmniej nie to ich zgubiło.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

A teraz wyobraźmy sobie podobną sytuację, ale dziewczyna/chłopak zostaje odrzucona ze względu na kolor skóry, bo obiekt westchnień lubi tylko czarnoskóre osoby. Dyskryminacja, czy preferencja? To według narracji przytoczonej youtuberki też tylko preferencja i ja się z tym zgadzam

Dzięki za podlinkowanie filmów i przybliżenie tematu. W istocie tak jest - preferencja...ale właśnie istotny jest nośnik.

 

Facet, który wg filmu zapoczątkował ten ruch wykorzystał nośnik, jaki wprowadziły środowiska z lewej strony do promowania "genderyzmu". Ja bym na to patrzył jak na hacking tej idei, odbicie shit testu shit testem :D  A tym nośnikiem jest wykorzystanie potencjału tworzenia nowej preferencji seksualnej. Skoro w trybie "gender" można sobie tworzyć różne konfiguracje - czemu nie pójść w inną stronę? Dobry pomysł!

 

Reakcja powoduje frustracje tęczowej strony tej sceny - widać jak emocjonalnie podchodzi do tego ta youtuberka (shit test wpłynął na nią - nie zdała). Co oznacza tylko to, że sama ma problem ze zrozumieniem co to jest tolerancja (w końcu na nośniku tolerancji gender bardzo ładnie się wypromowało) czy jak wspomniałaś, preferencja. Dla nich wprowadzony przez środowiska lewackie/LGBT "nośnik" ma być tylko monotematyczny, co już jest zaburzeniem. Jakiś czas temu (w filmikach bodajże) @absolutarianin nawiązywał do praw biegunowości, tam gdzie wybija się jeden biegun naturalnie powstaje drugi - przeciwny.

 

Można próbować temu zapobiegać, ale prędzej czy później spowoduje to chaos.

Wg pięknych teorii - środowiskom lewackim/LGBT powinno zależeć na tym, aby pilnować swoich w odniesieniu do pojęcia tolerancji. Jednak patrząc na efekty - łatwiej im jest pozwalać na atakowanie - zapewne prędzej YT zbanuj kanał video kogoś, kto mówi o preferencjach niż taką youtuberkę (np. pierwszy kanał dr Szarpanki został zbanowany przez "tęczową inkwizycję"). Mamy więc sytuację, gdzie powiedzmy "góra" pozwala na takie rozgrywanie, aby nośnik był monotematyczny, choć zgodnie z prawem biegunowości ma prawo być dualny, jak ying-yang. Jednak pośrednio sprawia to, że te środowiska toczy coś na kształt próchnicy.

I wszystkie takie "shittesty" będą powodować jej pogłębienie. Aż dojdzie do momentu, w którym jedyną opcją będzie "leczenie kanałowe" (wejdzie inna, mniej tolerancyjna religia) lub usunięcie chorego "zęba" (większa świadomość ludzi odetnie energię dla takich ruchów).

 

Środowisko, któremu zależy na tolerancji idzie w kierunku pogłębiania wiedzy i wdrażania akceptacji. Co jest podłożem dla tolerancji. Ale i tolerancja ma swój przeciwny biegun, a jest nim odrzucanie czegoś co może zaburzyć funkcjonowanie prawidłowo działającego systemu.

 

Nie ma co się burzyć i poddawać efektom shittestów drugiej oburzonej strony, po prostu pozostaje się cieszyć, że coraz więcej osób dąży do odkrywania takiego bieguna i pokazuje pośrednio lub bezpośrednio tę hipokryzję. Gender nasycił się swoją mocą, ale to już ten etap, gdzie musi złożyć swoje zabawki i umożliwić działanie silniejszym mocom. Inaczej znów dojdziemy do etapu tępienia odmiennych orientacji (bo tak będziemy mieli dość ich dominowania w pewnych obszarach społecznych).

 

2 godziny temu, Dassler89 napisał:

Zastanawiał się z Was ktoś, co nasze pokolenie pozostawi po sobie? Jak oceni nas historia?

Historię piszą zwycięzcy. W każdym totalitarnym ustroju z reguły historyków bierze się pod but.

 

Ocenią nas jako słabych, tworzących ciężkie czasy. Alternatywnie możemy być traktowani jako "zło konieczne", po którym nastały lepsze czasy, bo gorzej już być nie mogło :P

Na które patrzy się z jednej strony z pogardą, z drugiej ze współczuciem, ale i ulgą (coś jak uczucie, gdy budzisz się z koszmaru).

 

1514597154612.jpg

 

Hmm... "Jesteśmy średnimi dziećmi historii, nie mieliśmy swojej wielkiej wojny, naszą wojną jest wojna duchowa".

 

 

Czyli rola w naszej epoce sprowadzała się w zasadzie do utrzymania tego co było.

 

Ludzkość ogólnie wydaje się być jak dziecko bogacza, które było zbyt rozpieszczane i weszło za bardzo w tryb hulaki. Komuś jednak zależało, aby ten hulaka bawił się i wydawał (w sumie nieswoją) kasę.

 

2 godziny temu, Dassler89 napisał:

Nasze pokolenie chodzi dziwnie ubrane, ma dziwne kolory włosów, zajmuje się tego typu dylematami o dyskryminacji oraz równouorawnieniu i zostawi po sobie rozjebane wzorce rodzinne oraz kulturowe z którymi będą zmagać się następne pokolenia a wszystko w imię tego by "mniejszościom nie było przykro".

Nasze pokolenie dostało doskonałą szansę, aby podnieść ogólną wibrację świata i tym samym wzbić ogólny poziom życia na wyższy poziom.

Wg Hawkinsa szło to całkiem całkiem w górę (bazując to o czym wspominał w książkach w odniesieniu do lat 80-90), ale myślę, że gdyby ocenić tendencję wibracji świata to mamy w ostatniej dekadzie zdecydowanie tendencję spadkową. Pomimo, iż świadomość ogólnie rośnie, ludzie np. bardziej dbają o siebie (mają w tym zakresie lepsze możliwości), ale jest też drugi negatywny biegun - łatwiej się zapuścić. Łatwiej to usprawiedliwiać. Łatwiej poddawać się strachowi i apatii.

 

Wspomniany cytat z filmu, który powstał w 99 roku (a zatem - 20 lat temu!) wskazuje trwonienie potencjału. Już wtedy było to delikatnie dostrzegalne.

 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Jest to jednocześnie dość żenujące, że biali, heteroseksualni mężczyźni za to kim są podpisują jednocześnie na siebie wyrok.

Jest, ale podpisują bo w defaultowych ustawieniach nadal siedzi bluepill i coraz większa potrzeba podporządkowania i ustawienia się.

 

Popatrz co przechodził @Marek Kotoński, zanim doszedł do obecnego etapu, gdzie ma już konkretny oręż w walce. Promowanie alternatywego podejścia to droga pod górkę i nie każdy jest w stanie podjąć takie wyzwanie. Podejmują najsilniejsi / najodważniejsi. Wystawiają na szwank swoje dobre imię i prą do przodu. Albo Szarpanki - zamknęli kanał? Otworzył drugi i jeszcze fundację, podpisując się swoimi danymi. To jest hackowanie tego systemu, a nie takie pisanie na forach i narzekanie jak my :P

Albo np. @absolutarianin  - niektórym komentujących (np. YT) łatwiej jest krytykować czy jechać z pozycji dumy/pogardy, niż pochylić się nad tematem i wejść w sensowną dyskusję i zaproponować jakąś sensowną współpracę czy pomoc. Łatwiej patrzeć z pozycji petenta "to ciekawe, tamto nie...dawaj więcej!"

Więc jest dokładnie jak na filmie - naszą wojną jest w zasadzie wojna duchowa. Wojna o wibracje. Oby te pozytywne :)

Edited by lync
 • Like 3
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Carl93m napisał:

Jeździj na wielbłądzie w Maroko,

Wespnij się na szczyt K2,

Przepłyń Mrągowo bez odpoczynku,

Upij się z chłopakami mieszkającymi w strefie Czarnobyla, 

Rzuć pracę i zostań ulicznym muzykiem w Amsterdamie,

Dołącz do organizacji terrorystycznej w Palestynie,

Pojedź w Bieszczady i stocz pojedynek z niedźwiedziem,

Jedź Amazonii i ugotuj kaszkę z manioku razem z lokalsami z dżungli,

Ale kurwa nie wymyślaj nam kolejnej orientacji seksualnej....

Tylko w Bieszczadach nie byłem ((((

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

No i oczywiście, że czułam się niesprawiedliwie odrzucona, oczywiście, że bolało, ale co z tego? On ma prawo do takich preferencji. Możemy powiedzieć, że to strasznie płytkie i głupie z jego strony, ale raczej nie doszukujemy się tu objawów dyskryminacji.

Chryyystę mam nadzieje że piszesz poważnie a nie by zdobyć poklask tutaj zgromadzonych :3 Gdy każda kobieta taka była.... byłoby jak w raju u Adama i Ewki :3

Prawda jest taka że ruchać transy chcą ludzie uzależnieni od porno, normalna osoba ma lepsze rzeczy do roboty niż kolesie z cycami albo baba z fiutem XD

 

WIECIE CO MOŻE LEWAK W INTERNECIE?

 

...

 

CHUJA MOŻE! xD

 

@lync Ten czarny koleś nie umawiał się z transami XD Widać że jest za normalny, to jest po prostu troll najwyższych lotów! To jest jakby to powiedział Testoviron "wyżywizm" XD

Edited by Ramaja Awantura
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Witam

To, z tą trans twierdzącą że koleś nietolerujący trans, to transfob to wynik polityki Iluminatów.

Elity te wymyśliły se w swoim programie, że odwrócą wartości do góry nogami - prawdopodobnie by nasrać młodym ludziom w głowach, a starych się pozbyć, coby nie mogli naopowiadać jak to kiedyś wyglądała normalność, bądź dla jaskrawości jak wygląda nienormalność.

Trochę jak nauczanie zdalne - tworzenie człowieka niezbyt oświeconego(patrz. Iluminati, Lucyfer 😉) , ale za to zdolnego zapierdalać w fabryce za miskę ryżu.

Kiedyś nie można było czytać Biblii, tylko musiałeś słuchać co proboszcz/biskup/papież miał do powiedzenia - kto Cię zbawi, ile masz za to zapłacić za pobyt w czyśćcu/piekle i wszystko było kryształowo jasne ;) Dzisiaj papkę medialną dostajesz i jeszcze płacisz za to podatek 

To samo ruchy feministyczne(ja rozumiem jakieś tam ruchy w stronę równouprawnienia, no ale bez przesady...), LPG, GENDER - przecież kurwa to wszystko ma sprawić by ludzie mieli mniej potomstwa.

Dalej, sprowadzanie Inżynierów/Lekarzy(hahaha) gdzieś z huj wie kąt o śniadej cerze, to ściąganie taniej siły roboczej, co też będą zapierdalać za miske ryżu, jak już wszystko się będzie zgadzać to i im wprowadzą "ograniczenia" na urodzenia.

Pozdro

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ha! Świetne to jest.Transy zaorane w białych rękawiczkach. Bo do świata trzeba się przystosowywać.  

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, MG-42 napisał:

który to był taki że najpierw mordował katoli a potem sam nim został i jeszcze świętym go zrobili który to? Paweł? 

Tak.

Link to post
Share on other sites

Nie znaczy nie. Nie ważne czy ona ma penisa, ma 50kg nadwagi czy po prostu brzydki głos. 

Nie znaczy nie a oskarżanie o cośfobie bo się usłyszało nie, jest denne i żałosne i manipulanckie. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Moje i męża przyszywane dzieciaki opowiadały ostatnio o tym pojęciu. Jeszcze nie miałam możliwości, by o tym poczytać. 

Tak, doszło do zaorania danego środowiska (wiemy jakiego), czy to jest jakieś trollololo? 

Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.