Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Yolo napisał:

 

Takimi tekstami pokazujesz że nie jesteś w niczym lepsza. 

Masz racje. Działam instynktownie jak zwierze albo się broni albo ucieka. Zbyt szybka reakcja. 

17 minut temu, Moriarty napisał:

Temat założony ok. 20 godzin temu i 10 stron postów.
🐵 @brunetka_wieczorowa_pora nie szukasz pracy w marketingu? 😛 

Myśle nad bycie bootem usług telemarketingu w zakresie fotowoltaiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

filozofia, logika

Kwantowa?

Czasu?

....permutacji?

Zapodaj zbiór.

 

...O boziu 11 stron......podbijam.

52 minuty temu, Yolo napisał:

żeby to zrobić.

W kupie siła. 

Miliony much majooo rozkmine:

skoro guano szamamy to czym sramy???

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Myśle nad bycie bootem usług telemarketingu w zakresie fotowoltaiki.


Daj spokój.  Przerabiałem boty. Żaden nie będzie w stanie wygenerować tyle emocji co Ty :P  
Ale pewnie będziesz droższa w utrzymaniu...

Edytowane przez Moriarty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tornado napisał:

Kwantowa?

Czasu?

....permutacji?

Zapodaj zbiór.

 

...O boziu 11 stron......podbijam.

Miliony much majooo rozkmine:

skoro guano szamamy to czym sramy???

  

Filozofia głównie analityczna, języka, ale i etyka. Logika matematyczna. Zabawy z Goedlem, Wittgensteinem, Tarskim czy ulubiony Russell. Może i być coś bardziej z gruntu ludzkiego jak Freud. 

3 minuty temu, Moriarty napisał:


Daj spokój.  Przerabiałem boty. Żaden nie będzie w stanie wygenerować tyle emocji co Ty :P  
Ale pewnie będziesz droższa w utrzymaniu...

Ehhh ja jestem tania a nawet na siebie pracuje. Gotuje, sprzątam, nawet naprawie instalacje elektryczna jak trzeba. 

8 minut temu, thyr napisał:

No i wyszlo szydlo po co takiej  wampirzycy potrzebny  facet 😉

Pewnie do tego do czego kobieta mężczyźnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

etyka

Logika matematyczna

coś bardziej z gruntu ludzkiego jak Freud. 

Trochę się to wyklucza nawzajem.

 

Ciekawe jak przedstawisz etykę społeczną vs wychowanie uliczne vel przetrwanie klanu???

 

2) Wjazd na kwadrat po fanty vs etyka zawodowa.

3)logika vs pusta szuflada.

???  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał:

Trochę się to wyklucza nawzajem.

 

Ciekawe jak przedstawisz etykę społeczną vs wychowanie uliczne vel przetrwanie klanu???

 

2) Wjazd na kwadrat po fanty vs etyka zawodowa.

3)logika vs pusta szuflada.

???  

No tak wyszło lekkie tornado😁Ad1 - i tutaj mamy atawizm versus normy społeczne trzymajce w ryzach. Ad2 - etyka zawodowa - spójrz na prawników. Biorą co trzeba w białych rękawiczkach. Ad3 nie wiem czy to problem z zakresu istnienia czy postrzegania ?? Bo ja wyznaje zasadę zdroworozsądkowa - wiszę to istnieje jakbym dostał w głowę z ceglowki to raczej nie będzie to skończy się idealistyczne dywagowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Filozofia głównie analityczna, języka, ale i etyka. Logika matematyczna. Zabawy z Goedlem, Wittgensteinem, Tarskim czy ulubiony Russell. Może i być coś bardziej z gruntu ludzkiego jak Freud. 

Ehhh ja jestem tania a nawet na siebie pracuje. Gotuje, sprzątam, nawet naprawie instalacje elektryczna jak trzeba. 

Pewnie do tego do czego kobieta mężczyźnie. 

@brunetka_wieczorowa_pora

Drogie Bravo. 

 

Wiem, że normalnie 10 lat temu powinnam była zadbać o posiadanie dobrego faceta do dobrego potomstwa, jednak byłam za młoda i zbyt zapatrzona w siebie, by rozumieć, że tak naprawdę nie mam czasu na pierdoły. Dałam się omotać.  Cytując klasyka, "pigułka zmieniła popęd w pęd ku karierze". Zapomniałam się... Czas płynął... No i mam co mam. Teraz zostaje prężenie muskułów jaka to ja jestem samodzielna, niezależna i ile umiem. Robienie pseudo maślanych dysput na forum braciasamcy.pl z częścią userów, teoretycznie lekko ironicznych podśmiechujek z inną częścią i odgryzanie się pozostałym jak mnie poniesie. 

 

Atencji nie szukam. Mam odpowiedzialną pracę ale cały dzień mam czas na odpisywanie tutaj. Wakacje spędzam tu, urlop spędzam tam, wyjeżdżam niedługo tam, mam wyższe libido od wszystkich moich byłych poza tym PHD, INŻ, MGR, DR

...

PMS

...

PTSD

...

itp. itd.

 

I instalację elektryczną naprawię i obiad ugotuję i posprzątam.

 

Ale potem wieczorem siadam w 4-rech ścianach, otwieram butelkę wina i...

 

Drogie BRAVO.

 

Czemu nikt mnie nie chce??? Naprawdę chciałabym być tamtą dziewczyną sprzed 10 lat ale... już nie umiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Bo ja wyznaje zasadę zdroworozsądkowa - wiszę to istnieje jakbym dostał

Czytam tu formę(meską)?

....A Le Ty mi tu nie pierdol....normą książkową.

....Zapytuje się  jak postrzegasz 'fizolofie' WENUSIANSKIM jezykiem.

Odczywanie/postrzeganie....regułki nie interere.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie! 11 stron Simpowania dla jakiejś cudzołożnicy @brunetka_wieczorowa_pora

 

Zaś jak faceci w Świeżakowni mają naprawdę poważne problemy to bardzo często otrzymują kilka odpowiedzi i na 1 stronie tematu się kończy dyskusja.

 

Medal Simpa 2k22 leci dla Poniższego Pana:

 

8 godzin temu, I1ariusz napisał:

No to kiedy pijemy? To alko z Chorwacji nie zyska z czasem :P. Ja jestem z Poznania i zapraszam. Można wyjść, pogadać, wypić.

 

7 godzin temu, I1ariusz napisał:

Nie napiszę na priv niestety - opcja wyłączona. Możemy umówić się 14-ego lutego, żeby nie było że randka. I weź ze sobą przyzwoitkę.

 

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Miszka napisał:

Czemu nikt mnie nie chce??? Naprawdę chciałabym być tamtą dziewczyną sprzed 10 lat ale... już nie umiem.

Czemu jej doopierdalasz?

To dodaje animuszu?

Ten fakt już ustalony. Zjebała młodość.

...I co dożucasz kamień do popiołu??? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tornado napisał:

Czytam tu formę(meską)?

....A Le Ty mi tu nie pierdol....normą książkową.

....Zapytuje się  jak postrzegasz 'fizolofie' WENUSIANSKIM jezykiem.

Odczywanie/postrzeganie....regułki nie interere.

 

No wyszła męska forma- słownik. A ślą mnie filozofia to zabawa, miła rozrywka i hobby. 

1 minutę temu, Tornado napisał:

Czemu jej doopierdalasz?

To dodaje animuszu?

Ten fakt już ustalony. Zjebała młodość.

...I co dożucasz kamień do popiołu??? 

Tak czasu nie cofnę a Pan Miszka niech pije wino na zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Miszka napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora

Drogie Bravo. 

 

Wiem, że normalnie 10 lat temu powinnam była zadbać o posiadanie dobrego faceta do dobrego potomstwa, jednak byłam za młoda i zbyt zapatrzona w siebie, by rozumieć, że tak naprawdę nie mam czasu na pierdoły. Dałam się omotać.  Cytując klasyka, "pigułka zmieniła popęd w pęd ku karierze". Zapomniałam się... Czas płynął... No i mam co mam. Teraz zostaje prężenie muskułów jaka to ja jestem samodzielna, niezależna i ile umiem. Robienie pseudo maślanych dysput na forum braciasamcy.pl z częścią userów, teoretycznie lekko ironicznych podśmiechujek z inną częścią i odgryzanie się pozostałym jak mnie poniesie. 

 

Atencji nie szukam. Mam odpowiedzialną pracę ale cały dzień mam czas na odpisywanie tutaj. Wakacje spędzam tu, urlop spędzam tam, wyjeżdżam niedługo tam, mam wyższe libido od wszystkich moich byłych poza tym PHD, INŻ, MGR, DR

...

PMS

...

PTSD

...

itp. itd.

 

I instalację elektryczną naprawię i obiad ugotuję i posprzątam.

 

Ale potem wieczorem siadam w 4-rech ścianach, otwieram butelkę wina i...

 

Drogie BRAVO.

 

Czemu nikt mnie nie chce??? Naprawdę chciałabym być tamtą dziewczyną sprzed 10 lat ale... już nie umiem.

Ładna epistoła. Nie Bravo a pewnie coś Ala Wybiórcze Wysokie Obcasy 🙂 Pilnuj swojego czasu pracy- polecam zadaniowy. 

1 minutę temu, Tornado napisał:

???

Czy to przypadkiem nie zagłuszanie braku stada?

Lub samo wykluczenie z masy 'plebsu' aby 'dotrampolinować' status? 

Niech będzie na wszystko się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomek9494 napisał:

Brawo Panowie! 11 stron Simpowania dla jakiejś cudzołożnicy @brunetka_wieczorowa_pora

 

Zaś jak faceci w Świeżakowni mają naprawdę poważne problemy to bardzo często otrzymują kilka odpowiedzi i na 1 stronie tematu się kończy dyskusja.

 

Medal Simpa 2k22 leci dla Poniższego Pana:

 

 

 

Medal simpa? Bo zaproponowałem spotkanie? Chłopie, przeczytaj resztę moich wiadomości. Nie mam zamiaru błagać o żadne spotkanie, nie będę prosił o to. Raz zaproponowałem. Powiedziała, że nie to nie. Więc nie ubliżaj mi, bo wkurza mnie coś takiego. Kurf... jak będę bluzgał na laski to wtedy od ciebie dostanę medal zasłużonego? W moim słowniku jesteś SIMPem jak się podlizujesz przez pochlebstwa i zabiegasz wciąż. Ja nic takiego nie robię. Tobie wystawię medal gamonia.

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomek9494 napisał:

Brawo Panowie! 11 stron Simpowania dla jakiejś cudzołożnicy @brunetka_wieczorowa_pora

 

Zaś jak faceci w Świeżakowni mają naprawdę poważne problemy to bardzo często otrzymują kilka odpowiedzi i na 1 stronie tematu się kończy dyskusja.

 

Medal Simpa 2k22 leci dla Poniższego Pana:

 

 

 

Racja aż mnie to znużyło z lekka. Panowie nawzajem sobie podbijają ego a ha jestem tego ofiara🤣 Uciekam bo gotuje bigos i chyba coś się przypala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest, taka zołza :) 

 

Czerwony kapelusz jest zawsze podejrzany, proszę pana. 

 

od Zygmuta ukłony i różne wyrazy!

Też lubię Bareję. Czasami jak słucham jakichś dyskusji unijnych o kształtach bananów czy ekologii, gdzie sie zjeżdża 100 limuzyn, to myslę, że go bardzo brakuje. 

 

 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Racja aż mnie to znużyło z lekka.

No... mnie też to znużyło..

Już wczoraj.

5 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Panowie nawzajem sobie podbijają ego a ha jestem tego ofiara🤣

Nie ofiarą tylko obiektem pożądania co niektórych i stąd 11 stron wypocin

5 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.