Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lumineer napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora Jak Cię czytam, to mam wrażenie, że po drugiej stronie ekranu siedzą jakieś dwie podekscytowane atencją facetów nastolatki na nudnych lekcjach zdalnych... Jedna przy klawiaturze, druga w googlu i przebijają się w pomysłach... ;)

Tylko ten nick myszką trąci...

 

No tak z lekka Barejowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn

No dzięki. Ale chciałem, żeby Pani brunetka mi to wytłumaczyła swoimi słowami brunetki. 

Nie znam się na filozofii. Ale mogę się przydać przy tłumaczeniu czegoś z niemieckiego (ewentualnie na). Podobnie z angielskim. 

Znam się też na elektryce i matematyce na poziomie szkoły średniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Obliteraror napisał:

Wierzę tylko w te informacje, które zostały zdementowane.

 

Dokładnie. Po co by singielka logowała się na takie forum? To oczywiste, że szuka faceta, a to jedno z potencjalnych miejsc, gdzie można (teoretycznie) kogoś poznać. Dużo tu ludzi o otwartym, niemainstreamowym myśleniu. Gdzie znajdzie w realnym świecie takich? Przecież 95% facetów to naiwni i przewidywalni Blue Pillersi. Tutaj jest głównie te pozostałe 5%.

 

39 minut temu, lumineer napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora Jak Cię czytam, to mam wrażenie, że po drugiej stronie ekranu siedzą jakieś dwie podekscytowane atencją facetów nastolatki na nudnych lekcjach zdalnych... Jedna przy klawiaturze, druga w googlu i przebijają się w pomysłach... ;)

 

Tego nie można wykluczyć! Mi też coś tu nie pasuje. Brak jakiejś takiej spójności osobowości i zachowania i da się wyczuć coś nieautentycznego... Dlatego nie zdziwiłbym się, gdybyś miał rację, kolego :D

 

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, I1ariusz napisał:

Znam te przypadki większego libido. Nie zawsze jest fun. Trust me man.

@I1ariusz

Wiem, jaki to może być "fun", dlatego zapytałem czy odnotowałeś. 

Od początku mi się wydawało, że związki autorki miały tę cechę.

 

Nie spodziewałem się tylko, że napisze to wprost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bernevek napisał:

@Libertyn

No dzięki. Ale chciałem, żeby Pani brunetka mi to wytłumaczyła swoimi słowami brunetki. 

Nie znam się na filozofii. Ale mogę się przydać przy tłumaczeniu czegoś z niemieckiego (ewentualnie na). Podobnie z angielskim. 

Znam się też na elektryce i matematyce na poziomie szkoły średniej. 

Dochodzenie do prawdy w rozmowie, wspólny konsensus. Tak uogólniając. A najlpeiej dochodzi się do prawdy przy alko wg niektórych 😛

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Dokładnie. Po co by singielka logowała się na takie forum? To oczywiste, że szuka faceta, a to jedno z potencjalnych miejsc, gdzie można (teoretycznie) kogoś poznać.

Albo chce nas poznać i zbadać niczym kulturę bakterii. A nawet jak chce kogoś poznać to nie oznacza realnej znajomości. 

Cytat

Dużo tu ludzi o otwartym, niemainstreamowym myśleniu.

Otwartym i gościnnym jak krater w Derweze

Cytat

Gdzie znajdzie w realnym świecie takich? Przecież 95% facetów to naiwni i przewidywalni Blue Pillersi. Tutaj jest głównie te pozostałe 5%.

Pytanie czy to 5% wyróżnia się na plus, czy minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora posłuchaj - po pierwsze to współczuję fatalnych doświadczeń.
Po drugie nie jesteś "starej daty". Sam umawiam się za pomocą tej apki z kobietami 28-48 jest miło i tak ma być też w Twoim przypadku i każdego usera - jeśli Ci ktoś nie pasuje odwracasz się na pięcie i wychodzisz ze spotkania a nie męczysz się 3 godziny. BTW męzczyźni sa niestety ale bardzo nieprzytomni. Sam słyszałem już to kilka razy w ciągu ostatnich 7 dni.
Po trzecie - trafiasz na zjebów - żeby komuś powiedzieć, że "kastrujesz go" jeśli on Cie nie zna i nic o Tobie nie wie to najwidoczniej masz do czynienia z niezłym toksykiem. Ci wcześniejsi też nie lepsi i ciesz się że widzisz i czujesz to po pierwszym spotkaniu a nie np. po 3 latach w zwiazku.
Po czwarte nalezy z tego portalu korzystać z umiarem i rozsądnie tzn. nie wlepiać się cały czas w ekran i nie szukać za wszelką cenę. Z tego co się orientuję wielu męzczyzn  "daje w prawo" bo jest to jakaś strategia a nie że są Toba zainteresowani. Przed spotkaniem sugeruję rozmowę telefoniczną.

To wszystko co napisałem nie oznacza, że ta appka nie jest dla Ciebie, że jesteś "starej daty" albo nie daj boże coś jeszcze gorszego -nie myśl tak o sobie.
To oznacza tylko, że social media są demokratyczne i spotyka się często ludzi spoza swojej bańki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Dokładnie. Po co by singielka logowała się na takie forum? To oczywiste, że szuka faceta, a to jedno z potencjalnych miejsc, gdzie można (teoretycznie) kogoś poznać. Dużo tu ludzi o otwartym, niemainstreamowym myśleniu. Gdzie znajdzie w realnym świecie takich? Przecież 95% facetów to naiwni i przewidywalni Blue Pillersi. Tutaj jest głównie te pozostałe 5%.

 

 

Tego nie można wykluczyć! Mi też coś tu nie pasuje. Brak jakiejś takiej spójności osobowości i zachowania i da się wyczuć coś nieautentycznego... Dlatego nie zdziwiłbym się, gdybyś miał rację, kolego :D

 

Lubię wyzwania. Red pill tak zdecydowanie mój matrix. Za dużo analizy- masz podane suche fakty. 

Właśnie dlatego jestem lubię ludzi myślących. 

A mogę być i w 3 osobach - podobno jest to możliwe.

9 minut temu, zychu napisał:

O co chodzi w tym wątku? 😅

 

(pewnie jak zwykle o ruchanie)

Albo o kasę. Albo i combo. Nie wiem jaki Panowie mają cel ale mnie swatają buehehe. 

33 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

Wierzę tylko w te informacje, które zostały zdementowane.

Zdementowane - wytłumacz. Bo jak to czytam widzę oczami wyobraźni coś ala ponowna reasumpcja.

3 minuty temu, Personal Best napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora posłuchaj - po pierwsze to współczuję fatalnych doświadczeń.
Po drugie nie jesteś "starej daty". Sam umawiam się za pomocą tej apki z kobietami 28-48 jest miło i tak ma być też w Twoim przypadku i każdego usera - jeśli Ci ktoś nie pasuje odwracasz się na pięcie i wychodzisz ze spotkania a nie męczysz się 3 godziny. BTW męzczyźni sa niestety ale bardzo nieprzytomni. Sam słyszałem już to kilka razy w ciągu ostatnich 7 dni.
Po trzecie - trafiasz na zjebów - żeby komuś powiedzieć, że "kastrujesz go" jeśli on Cie nie zna i nic o Tobie nie wie to najwidoczniej masz do czynienia z niezłym toksykiem. Ci wcześniejsi też nie lepsi i ciesz się że widzisz i czujesz to po pierwszym spotkaniu a nie np. po 3 latach w zwiazku.
Po czwarte nalezy z tego portalu korzystać z umiarem i rozsądnie tzn. nie wlepiać się cały czas w ekran i nie szukać za wszelką cenę. Z tego co się orientuję wielu męzczyzn  "daje w prawo" bo jest to jakaś strategia a nie że są Toba zainteresowani. Przed spotkaniem sugeruję rozmowę telefoniczną.

To wszystko co napisałem nie oznacza, że ta appka nie jest dla Ciebie, że jesteś "starej daty" albo nie daj boże coś jeszcze gorszego -nie myśl tak o sobie.
To oznacza tylko, że social media są demokratyczne i spotyka się często ludzi spoza swojej bańki. 

Masz pewnie rację - doświadczenie uczy najlpeiej. Ale o ile może sama apka okey. Ja nie mam czasu na to totalnie :)

A jak czytam Twój post ehh prawie jak głos z Centrali - Brygada kryzys.

Miłego dnia.

5 minut temu, Miszka napisał:

@Libertyn

Te 5% zapewne wydawało się w teorii na tyle niedostępne, że aż interesujące. 

skąd takie wskaźniki? No tak idę w Himalaje. Czas szykować się do wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Lubię wyzwania. Red pill tak zdecydowanie mój matrix. Za dużo analizy- masz podane suche fakty. 

Właśnie dlatego jestem lubię ludzi myślących. 

A mogę być i w 3 osobach - podobno jest to możliwe.

Albo o kasę. Albo i combo. Nie wiem jaki Panowie mają cel ale mnie swatają buehehe. 

Zdementowane - wytłumacz. Bo jak to czytam widzę oczami wyobraźni coś ala ponowna reasumpcja.

Masz pewnie rację - doświadczenie uczy najlpeiej. Ale o ile może sama apka okey. Ja nie mam czasu na to totalnie :)

A jak czytam Twój post ehh prawie jak głos z Centrali - Brygada kryzys.

Miłego dnia.

skąd takie wskaźniki? No tak idę w Himalaje. Czas szykować się do wyprawy.

Może i na początku jest "czekanie, czekanie, czekanie na sygnał" ale na końcu tej czarnej historii z małą gwiazdką  Babilon upada. Także chyba jest okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, Personal Best napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora posłuchaj - po pierwsze to współczuję fatalnych doświadczeń.
Po drugie nie jesteś "starej daty". Sam umawiam się za pomocą tej apki z kobietami 28-48 jest miło i tak ma być też w Twoim przypadku i każdego usera - jeśli Ci ktoś nie pasuje odwracasz się na pięcie i wychodzisz ze spotkania a nie męczysz się 3 godziny. BTW męzczyźni sa niestety ale bardzo nieprzytomni. Sam słyszałem już to kilka razy w ciągu ostatnich 7 dni. (...)

Co to znaczy? Weź wytłumacz nieprzytomnemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

 

Co to znaczy? Weź wytłumacz nieprzytomnemu.

Pół moich wpisów na tym Forum jest o tym ale kobiety zdaje się to nieźle potwierdzają i czują.
Zasadniczo chodzi o to że my często ich nie słuchamy, jesteśmy nieobecni , bujamy w obłokach ale także nie jesteśmy sprawczy tzn coś powiedzieliśmy i tego nie wykonaliśmy albo się nie trzymamy swoich zasad. Przykładów można by mnożyć.
Druga płeć ma to samo uciekając w alko, przypadkowy seks czy zakupoholizm lub ogólniej mówiąc uleganie modzie. Jest to robione moim zdaniem wszystko po to  byle by nie być blisko siebie, swoich uczuć i w rezultacie blisko drugiego człowieka. Bć może o uczuciach i nazywaniu tych stanów wypowie się @maggienovak ze swojej zawodowej perspektywy a być może ktoś inny.
Tak jak mówię mnie jest to bliskie taki mindfullness, tak samo jak bycie MGTOW ale i spotykanie się czasami z kobietami. To dobra nauka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bernevek napisał:

Nie wiem co do znaczy metoda majautyczna. Kojarzy mi się z majakami.

Prośba o pisanie jaśniej, tudzież prościej. 

Dokładnie tak. Brakuje jeszcze pisania po łacinie o wielkim zderzaczu hadronów aby bardziej pokazać jakie z nas półgłówki😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora W moim odczuciu z Tobą nie jest nic nie tak, masz po prostu swoje wymagania. Brakuje mi tylko jasnej definicji czego chcesz od tej drugiej osoby, czego szukasz, na jak długo, czy chcesz mieć rodzinę itp. No i w Twoim wieku oraz pozycji będzie Ci bardzo ciężko, bo ludzie którzy Ciebie będą interesować (bardzo ogarnięci, nieco starsi), nie będą się interesować Tobą. 35 lat dla kobiety to bardzo dużo, tak naprawdę już teraz posiadanie dzieci z Tobą to duże ryzyko, a ze strony Panów to jest (świadomie czy nie :) ) głownym motywatorem. "Złapanie" przez Ciebie równolatka lub nieco stareszego gościa na poziomie graniczy z cudem, a pozostała część rynku w tych widełkach jest raczej marnej jakości. Chyba że jesteś pewna że nie chcesz mieć dzieci, i zwiążesz się z kimś kto np. jest po rozwodzie i nie potrzebuje mieć więcej dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, slusa napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora . No i w Twoim wieku oraz pozycji będzie Ci bardzo ciężko, bo ludzie którzy Ciebie będą interesować (bardzo ogarnięci, nieco starsi), nie będą się interesować Tobą

Nie zgadzam się z tym. Fakt faktem ma swoje wymagania ale w myśl zasady "każda potwora znajdzie swego amatora"

Cytat

. 35 lat dla kobiety to bardzo dużo, tak naprawdę już teraz posiadanie dzieci z Tobą to duże ryzyko, a ze strony Panów to jest (świadomie czy nie :) ) głownym motywatorem.

 

Sorry ale kolejny bzdet.

35 lat dla kobiety to najlepszy wiek....w tym wieku jeszcze może wszystko.

Mnie osobiście np. nie potrzeba dzieci. Także mów za siebie. Mam prawo nie zgodzić się z powyższym.

Cytat

"Złapanie" przez Ciebie równolatka lub nieco stareszego gościa na poziomie graniczy z cudem,

 

Bzdura do potęgi...

Bez problemu ogarnie...tylko pytanie czy wypali.

Cytat

Chyba że jesteś pewna że nie chcesz mieć dzieci, i zwiążesz się z kimś kto np. jest po rozwodzie i nie potrzebuje mieć więcej dzieci.

Da się??? Oczywiście że się da.

I niekoniecznie musi być po rozwodzie....to może być np. stary kawaler...wdowiec.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora

Ok. Przeczytałam cały Twój wątek. 

 

Na razie jedno pytanie - jakiej relacji z mężczyzną szukasz? 

Napisz jedno słowo/jedną rolę, które określi potrzebę, którą chcesz zrealizować przy pomocy mężczyzny.

Ułatwię Ci zadanie :

a) kochanka

b) kolegę od wyścigów/ambicji/z którym możesz się ścigać w wielu przedsięwzięciach

c) męża

d) ojca 

e) ojca swoich dzieci/swojego dziecka

f) kogoś, do spędzania czasu

 

Wybierz tylko jeden pkt. 

Jeśli naprawdę nie chcesz gównoburzy i ciągłego odbijania piłeczki w tym wątku, odpowiedź daj mi na priv. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.