Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratuluje, himalaiści z braci samców pozbyli się kolejnej kobiety z forum, która pisała przynajmniej szczerze nawet jak gdzieś się pomyliła. Zamiast mieć próbki obrazowe jak kobiety myślą, to się przyczepiacie do gówien.

 

Brawo, ale w zasadzie dobrze dla niej, bo słuchać jaka jest do dupy na forum, które winno pomagać i tworzyć zerwaną nic porozumienia między płciami jest trochę słabe - przynajmniej w mojej ocenie.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 8
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 06:38, RealLife napisał:

Ale moją intencją nie jest bycie złośliwym. Należy traktować ten post edukacyjnie. 

No brecht. @RealLifekurwa serio?

Najpierw pojechałeś po jej rodzinie, potem po niej, a na koniec to. Po co tak zrobiłeś? Mogłeś od razu przejść do przykładu z koleżanką i tyle, ale Ty musiałeś pokazać jaki to jesteś alfa czy co, po co ten pocisk?

I jeszcze po tych wszystkich Twoich wycieczkach po rodzinie megi mówisz, że Cię ona i jej rodzina nie interesuje. 
 

@Casus Secundus Zaskakująco dużo wiesz o starych bywalcach forum zwłaszcza, że jesteś tu od października. 

Edytowane przez Lalka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalka napisał:

@zychu Masz pozdrowienia od meggi, ogólnie meggi pozdrawia wszystkich, których lubi. :D Jak ktoś chce może skontaktować się z nią np drogą @. 

Mam nadzieję, że uda mi się ją ściągnąć z powrotem. 

Ściągaj! Niech się nie obraża, tylko wraca i nauczy się stosować opcję "ignoruj". 😅

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lalka napisał:

@zychu Co do ignoruj to ja nauczyłam się na Tobie tej opcji :D Też łapałam tu swoje fochy na userów, normalne. Będę próbować ją namówić do powrotu. 

Nie ma sprawy, ja swoje też mam za uszami. 😆

Dzisiaj rano jednemu użytkownikowi wygarnąłem, choć przecież nie musiałem - mogłem wziąć oddech, pójść na spacer, porąbać drewno etc. Na pocieszenie powiem ci, że na żywo jestem jeszcze gorszy. 😅

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lalka napisał:

@Casus Secundus Zaskakująco dużo wiesz o starych bywalcach forum zwłaszcza, że jesteś tu od października. 

Przecież wielokrotnie pisałem, że miałem tutaj już poprzednio konta. Swoje zaskoczenie zatem zawdzięczać tylko temu, że zbyt mało uwagi i czasu poświęciłaś na lekturę moich postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Casus Secundus napisał:

Przecież wielokrotnie pisałem, że miałem tutaj już poprzednio konta. Swoje zaskoczenie zatem zawdzięczać tylko temu, że zbyt mało uwagi i czasu poświęciłaś na lekturę moich postów

Analconda i maggienovak przemijają, ale Arch wraca tu za każdym razem silniejszy o nową wiedzę...

6619c20607cd8802d8c95bb6238aa148.jpg

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Casus Secundus napisał:

Przecież wielokrotnie pisałem, że miałem tutaj już poprzednio konta

 

Nie konto, a konta. Ciekawe. 

Takie hobby? 

Drugie, notowanie co tam obcy ludzie w internetach kiedyś napisali i wyciąganie im tego w odpowiedniej chwili i w  sposób, żeby sobie podpompować samoocenę. 

 

Fajnie 

Następne wcielenie dawnego forumowego celebryty? 

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

ale Arch wraca

 

To nie Arch 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Casus Secundus napisał:

Przecież wielokrotnie pisałem, że miałem tutaj już poprzednio konta. Swoje zaskoczenie zatem zawdzięczać tylko temu, że zbyt mało uwagi i czasu poświęciłaś na lekturę moich postów ;)

To raz napisz jaki wcześniej był nick. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Yolo napisał:

Nie konto, a konta. Ciekawe. 

Takie hobby? 

 

Nic szczególnego, doprawdy. 

Pisałem, udzielałem się, potem się zwijałem i tyle. Czasem raził mnie światopogląd, radykalizm niektórych, więc uznawałem, że to nie miejsce dla mnie. Aż odnalazłem swoją drogę (tak zakładam), swój modus vivendi, ogarnąłem siebie. Pozbyłem się niektórych złudzeń czy oczekiwań. Nauczyłem się słuchać, zrozumiałem, że nie warto zamykać się w bańce informacyjnej i światopoglądowej. 

Ogólnie, lata trzydzieste życia to nadal (u mnie) dojrzewanie i mam wrażenie, że dopiero teraz wkraczam w wiek dorosły, świadomy.

A, że wiele tutaj pomocy (pośredniej też) otrzymałem w postaci rad i wiedzy, to chętnie teraz się udzielam. 

Ciebie też lubię czytać, wbrew Twoim podejrzeniom. I nic do Ciebie nie mam, więc nie bocz się już za tamten epizod. 

Jak wtedy napisałem - wyciągam grabę.

I nie jestem kobietą, w szczególności Violetką. Jak już bawimy się w zgadywanki, to podejrzewam, ze jest nią Armengar (czy coś takiego) z uwagi na bardzo zbieżny styl pisania (powtarzanie tych samych sfromułowań po wielokroć, potwierdzanie sakramentalnym "Tak", etc.)

 

 

8 minut temu, Lalka napisał:

To raz napisz jaki wcześniej był nick.

 Gdybym chciał, to bym to już dawno napisał. A nie chcę. 

Edytowane przez Casus Secundus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Casus Secundus napisał:

Ciebie nie mam, więc nie bocz się już za tamten epizod. 

Jak wtedy napisałem - wyciągam grabę.

 

Ja się nie boczę, choć mnie takie postawy dziwią. Sam miałbym tu o wiele wygodniejsze życie gdybym w pewnym momencie wystartował z nowym kontem.

Nie trzeba wyciągać graby, wystarczy się czasem ugryźć w język.

 

Nie wiem co Wam zrobiła @maggie, Tobie i @RealLife, udowadnianie jej w taki sposób że sie myli (nawet gdyby to byla prawda) jest tylko robieniem sobie dobrze czyimś kosztem. 

Szkoda, choć mnie ta maruda kilka razy wkurwiła, to jednak była autentyczna w opisywaniu tego z czym się próbuje zmierzyć.

Mało osób ma tyle jaj żeby pisać o sobie trudne rzeczy. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

Na 100 procent nie :)

 

 

Oczywiście, że nie arch tylko osoba, której miejsce do pisania, według regulaminu forum, powinno ograniczać się tylko do rezerwatu.

Nikt tak nie doj*bie jednej babie jak druga baba.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yolo napisał:

Nie wiem co Wam zrobiła @maggie, Tobie i @RealLife, udowadnianie jej w taki sposób że sie myli (nawet gdyby to byla prawda) jest tylko robieniem sobie dobrze czyimś kosztem. 

Szkoda, choć mnie ta maruda kilka razy wkurwiła, to jednak była autentyczna w opisywaniu tego z czym się próbuje zmierzyć.

Mało osób ma tyle jaj żeby pisać o sobie trudne rzeczy. 

 

Ona mi nic nie zrobiła. 

Wyraźnie to wskazałem, że opisując swoje życie, otoczenie, dała po prostu asumpt do dyskusji nad pewnymi zjawiskami. 

Nie chodziło (mi) tu o batożenie kogoś mentalne, wykazywanie błędów dla uciechy. 

Jednakże, publikując na forum, człowiek wpuszcza innych do swojego życia, zezwala na zaglądanie i nieuniknione uwagi.

Popatrz. ile zresztą razy taki mechanizm występuje w rezerwacie, gdzie właśnie regułą jest dość mocna połajanka damskich interelokutorek, wytykanie im schematów, ocenianie. 

Z maggie była (tutaj) zupełnie inna sprawa. Opisała tutaj dotychczas dużo mechanizmów, które zidentyfikowałem jako nie polepszające sytuacji osób w nią zangażowanych. Wskazałem na określone, przez mnie rozpoznane zagrożenia. Konieczność wyboru. 

Przykładowo, jeśli ktoś deklaruje, że źle się czuje w swojej fizyczności, chce zejść z wagi, to nie ma innej drogi, niż radykalna, świadoma i konsekwentna zmiana trybu życia. Deficyt kaloryczny oraz zmiana nawyków. Nauczenie się wyrzeczeń. Nie da się pić piw (choćby i kraftowych, jakby to robiło różnicę) i wyglądać poprawy sylwetki, bo to się udać nie może. 

Czasem w życiu wielką moc ma szok. Pieprznięcie. U mnie miało. 

Wspaniale tu kiedyś to napisał jeden użytkownik (avatar z ... Rolllinsem? kto to był? Może hoRacy?) że pierdolnął o dno i się odbił. 

Nie ma potrzeby zatem obruszać się na takie czy inne zdanie, opisujące pewne prawidła. 

Zwłaszcza, jeśli piszę je jako ktoś, kto w swoim życiu stara się właśnie praktykować te ograniczenia, w celu osiągnięcia określonych rezultatów. Practice what you preach. 

Paradoksalnie, doskonale rozumiem maggie (może to czyta), bo sam stąd znikałem. Ale nie ma innej drogi do wyzwolenia, niż prawda. 

 

 

10 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Nikt tak nie doj*bie jednej babie jak druga baba.

 

Przeczytaj to powyżej i wyjdź z błędów. Co prawda nie jestem na tyle od Ciebie starszy, żeby udzielać Ci ojcowskiego napomnienia, ale wiedz, że błądzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że @Casus Secundus to kobieta. Jeśli ktoś jest co najmniej rok na forum, jest w miarę aktywny (aczkolwiek może mieć - jak ja - przerwy) i jest inteligentnym człowiekiem, umiejącym dedukować i syntetyzować fakty, to bez problemu domyśli się, która to rezerwatka. Mi obce są dramy tego typu i mam wywalone, więc - uprzedzając - proszę, nie pytajcie, również na priva, bo nie powiem. Niech sobie żyje swoim życiem. Ale widać coś poszło nie tak, skoro tu wraca incognito 🤦‍♂️😅

Edytowane przez SamiecGamma
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Casus Secundus napisał:

 

Podejdźmy do tego nowocześnie, tudzież, jak to się mówi obecnie - inkluzywnie.

Skoro ja, z moją silą i sylwetką i osiągami jestem kobietą, to Ty, chudasie z szerokimi biodrami niczym R. Heydrich, jesteś dziewczynką :):):):):

 

 

 

20 minut temu, SamiecGamma napisał:

Oczywiście, że @Casus Secundus to kobieta. Jeśli ktoś jest co najmniej rok na forum, jest w miarę aktywny (aczkolwiek może mieć - jak ja - przerwy) i jest inteligentnym człowiekiem, umiejącym dedukować i syntetyzować fakty, to bez problemu domyśli się, która to rezerwatka. Mi obce są dramy tego typu i mam wywalone, więc - uprzedzając - proszę, nie pytajcie, również na priva, bo nie powiem. Niech sobie żyje swoim życiem. Ale widać coś poszło nie tak, skoro tu wraca incognito 🤦‍♂️😅

Okej, jeżeli to rezerwatka podszywająca się pod faceta to już chyba nawet wiem kto to jest. Tylko jedna była taka zawsze przy**** z rozbujanym ego do poziomu kosmosu. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.