Skocz do zawartości

Doczekaliśmy się pierwszego patostreamu z sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, niemlodyjoda napisał(a):

403846939_1403854740511246_7195937790198093863_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=l7p-4sf0LMgAX8g8Uay&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdQJhh_3jncsmT6X-xosNMnHNTFxZdvZRKNDwc5bKgxdKA&oe=65A16C36

 

Poprosiłbym Brata @DOHC o opinię czy Pan Braun ma szanse na karierę w akwarelach?

 

No bo to zawodowy reżyser, oczywiście można potępiać treść, ale przedstawienie zrobił takie, że puszczają to po całym świecie. Przecież mógł to zrobić rano, mógł chlusnąć wodą. Ale nie zrobił przedstawienie, godne artysty. 

5 godzin temu, Foxtrot napisał(a):

Bądźmy precyzyjni, babka dostała dwukrotnie. W 0:12-0:13 mogło to być albo celowo, albo na skutek szarpnięcia za rękę Brauna - z tego kadru nie widać, widać za to, że Brauna co do zasady nie obchodzą konsekwencje swoich działań dla osób postronnych. W 0:13-0:14 nie mam wątpliwości, że strzelił jej w twarz celowo i z mściwą premedytacją.

 

 

 

 

Ale ona go szarpie i kopie. Chodzi mi o jej wypowiedź, że przedstawia to, że ją atakował. Mogła uciec jak Rabin. Nie zdziwiłbym się gdyby to była Polka, która podłącza się pod modę na Judaizm, a nie wyznawczyni, bo ci są raczej rozsądni i nie biorą udziału w szarpaninach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał(a):

Ja tam mam bekę z masy muslimów którzy z niego robią niemal bohatera religijnego. Wielki przyjaciel Palestyny walczy z podłymi przejawami syjonizmu. 

7c23e9fb3dd6d8bcf325a912f14cf9c529af98d7

+1

Na YT komentarze po arabsku, po przetłumaczeniu: "kocham tego człowieka." Itp. :P 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał(a):

Ja tam mam bekę z masy muslimów którzy z niego robią niemal bohatera religijnego. Wielki przyjaciel Palestyny walczy z podłymi przejawami syjonizmu. 

 

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

7c23e9fb3dd6d8bcf325a912f14cf9c529af98d7

+1

Na YT komentarze po arabsku, po przetłumaczeniu: "kocham tego człowieka." Itp. :P 

 

@Martius777 wspominałeś coś, że Nostradamus wywróżył, że będziemy mieli islamskiego przywódcę.

Może chodziło tylko o to, że będzie lubiany w świecie muzułmańskim?

:D:D

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał(a):

Ja widzę że te forum upada z dnia na dzień. Wątki tworzą same nieporuchańce, cipka w głowie i do tego wątki tworzone dzięki poczynianiu antypolskiego rządu. Kłócą się o czapkę czereśni, nawet moderatorzy bądź adminowie prześcigają się w swoich socjalistycznych zapędach. 

Dalece idące wnioski wyciągasz :) 

Ja rozumiem, że z czasem nawet najlepsza książka/gra/smakołyk/używka się przejada i można patrzeć na dany obiekt z niechęcią ale wtedy raczej się go unika aniżeli nadal "konsumuje" :) To trochę jak z tymi ludźmi, co hejtują jakiegoś powiedzmy piłkarza/artyste "a kogo on obchodzi", "i tak nie oglądam" itd..

 

Nie chcesz, masz przesyt, masz cokolwiek co siada Ci na łeb, to weź se L4 od forum i wróć i zachowuj się jak człowiek - dla człowieka a nie jak świnia w oborze.

Naprawdę, wielu ludzi ma o swojej inteligencji przesadzone zdanie ale to i tak nie uprawnia Cię do gardzenia innymi. Zwłaszcza, z ludźmi zgromadzonymi na tym forum. Można wiele o BS powiedzieć ale tu trafiają ludzie po różnych traumach, doświadczeniach, tu trzeba się wspierać.

 

3 godziny temu, Imiennik napisał(a):

No i oczywiście nie można na kobiety mówić kurwy, bo przecież tak nie wolno mimo tego że trząchają dupami na YouTubie

To ich dupa nie Twoja, krzywdy tym nikt nie robi, co najwyżej same sobie, co nie uprawnia nas do takiego nazywania.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 kiedyś w Mikuły został poruszony wątek, że ma więcej oglądających płci męskiej. Bez zająknięcia powiedział, że to dlatego, że mężczyźni są w przeważającej części właścicielami komputerów i nie pozwalają się wylogować myszkom ze swoich kont kiedy te oglądają jego filmy. Pewnie przez analogię filmy o kosmetykach mężczyźni oglądają używając kont swoich kobiet. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucky Luke napisał(a):

Nie ma się co denerwować nawet, wszystko w Polsce w tej kadencji będzie tak wyglądać. Portal do zapomnienia i ban, nie skorzystam już nigdy z tej całej Zrzutki.

Ja niestety wtopiłem, bo wpłaciłem (na szczęście tylko parę dyszek), ale w zapewnienia o zwrocie bym nie wierzył. Raczej dojdzie do "rozkułaczenia" pieniędzy na "widzimisię" administracji tegoż portalu. Być może na kompletnie zrobiony ze złota nowiutki świecznik do sejmu? ☺️

@Mosze Red W punkt przyrównanie do sytuacji z Kanadą i dobieraniem się do kont protestujących przez lewacki rząd. O tym samym pomyślałem.

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, El Indio napisał(a):

Tyle, że sam zainteresowany nic z tego nie dostanie, bo zarówno jedna jak i drugie zbiórki zostały zablokowane, a środki zwrócone darczyńcom. 

Ciekawe, pisze o 2 w nocy, a moje 5 pak od przedwczoraj nie wróciło na konto. Czyżby ktos zhakierował mój zwrot? 🤓

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spacemarine napisał(a):

Jak ktos się będzie zastanawiał czemu to forum upadnie to ten wątek pokazuje czemu. 

:lol:

Prędzej w wyniku najazdu cipusiów, co to marzy im się filipińska małpiatka-himalajka, a po godzinach lubią się zadurzyć w podstarzałej mężatce.

Ale tak serio - w jaki sposób ten wątek to pokazuje? Bo wg mnie nie różnisz się niczym od tych braunowców, tyle że pyskujesz gdzieś tam z boku, pomiędzy jedną barykadą a drugą. Niemniej nakręcasz się jak po espresso, zatem twoja uwaga została skutecznie odciągnięta od spraw istotniejszych. 

11 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Dobrze wiedziec ze za czasow PRL nie bylismy zdziczali i nie bylo u Nas obcej agentury np. radzieckiej

Być pod butem a skurwić się za koraliki to dwie bardzo różne bajki. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cst9191 napisał(a):

Koleżka z kanału naukowy bełkot, ten sam który niedawno chciał cenzurować internet, bo ludzie go hejtowali wytykali mu opowiadanie głupot.

 

 

Ładnie go tam ludzie pojechali w komentarzach.

 

 

Ma u mnie unsuba i ignora bo momentami mam wrażenie że celowo nagina fakty. Carioner też go podsumował.

6 minut temu, Martius777 napisał(a):

Mnie rozśmiesza to, że lewactwo ściąga do Europy muzułmanów, a muzułmanie nienawidzą ich ukochanych gejów i Żydów. Tam muzułmanie atakują synagogi, biją gejów i nic.

 

A u nas zdmuchnięta menora to już jak bomba atomowa.

 

Lewacka logika poziom +9999.

Dwa ugrupowania uprzywilejowane będzie to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał(a):

Mnie rozśmiesza to, że lewactwo ściąga do Europy muzułmanów, a muzułmanie nienawidzą ich ukochanych gejów i Żydów. Tam muzułmanie atakują synagogi, biją gejów i nic.

Prawda??? To jest kurwa farsa tej zachodniej cywilizacji, która raz po raz oszczędnie gospodaruje inteligencją popełniajac logiczne fikołki, które aż się proszą o pogardliwy komentarz. 

Edytowane przez Redbad
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hubertius napisał(a):

Ja niestety wtopiłem, bo wpłaciłem (na szczęście tylko parę dyszek), ale w zapewnienia o zwrocie bym nie wierzył. Raczej dojdzie do "rozkułaczenia" pieniędzy na "widzimisię" administracji tegoż portalu. Być może na kompletnie zrobiony ze złota nowiutki świecznik do sejmu? ☺️

@Mosze Red W punkt przyrównanie do sytuacji z Kanadą i dobieraniem się do kont protestujących przez lewacki rząd. O tym samym pomyślałem.

O ile w Kanadzie była to blokada o tyle  zrzutka ma chęć przywłaszczyć  cudze pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.