Skocz do zawartości

Szwecja. 1,5 roku więzienia za zrobienie swojej dziewczynie "palcówki"


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

Warto obserwować co się dzieje za miedzą, bo z dużą dozą prawdopodobieństwa dotrze to również do nas. Historia z egalitarnej, postępowej Szwecji:

 

 

Mimo, że stosunek seksualny odbył się za zgodą obu stron, to chłopak został skazany za gwałt na półtora roku więzienia. Jak to możliwe? Wycieczka do egzotycznej krainy feministycznej definicji gwałtu.

 

Sprawa miała miejsce cztery lata temu w szwedzkim Huddinge, wyrok zapadł teraz po apelacji do Sądu Najwyższego. Podczas dobrowolnego stosunku seksualnego mężczyzna włożył palce w genitalia swojej dziewczyny, a ta pozwoliła na to sądząc, że to gra wstępna. Kobieta twierdzi jednak, że później zdała sobie sprawę, że jej partner chciał sprawdzić czy w jej pochwie znajduje się sperma innego mężczyzny. Następnie, po tym domniemanym "teście wierności" oboje nadal uprawiali seks za obopólną zgodą.

 

Mężczyzna został oskarżony o gwałt, a sąd rejonowy uznał, że uprawiał seks w celu sprawdzenia czy jego dziewczyna była niewierna. Ponieważ nie wyraziła ona zgody na stosunek "w tym celu", sąd rejonowy uznał, że doszło do gwałtu. Sąd apelacyjny utrzymał wyrok w mocy. Sąd Najwyższy stwierdza, że kobieta "sama z siebie dobrowolnie uczestniczyła" w akcie seksualnym ze swoim chłopakiem. Jednakże fakt, że dobrowolnie uczestniczyła ona w pewnych czynnościach seksualnych nie oznacza, że inne rodzaje czynności seksualnych, które miały miejsce przy tej samej okazji, również należy uznać za dobrowolne.

 

Według Sądu Najwyższego, charakter zarzucanego czynu i sposób, w jaki został on przeprowadzony, wyraźnie różnił się od innych czynności seksualnych, w których kobieta dobrowolnie uczestniczyła. "Był to czyn, do którego wcale nie była skłonna. Co więcej, uważa się za oczywiste, że pozwany zrozumiał, że powódka nie chce być poddawana kontroli, ale i tak ją przeprowadził".

 

"W sprawie dotyczącej przestępstwa na tle seksualnym różne części sekwencji zdarzeń mogą wymagać różnej oceny. W niektórych etapach dana osoba mogła uczestniczyć dobrowolnie, w innych nie. Zawsze należy ocenić, jak daleko sięga dobrowolność i czego dotyczy” – twierdzi komunikat prasowego Sądu Najwyższego. Mężczyzna został skazany na 1,5 roku więzienia za gwałt oraz za ciężkie naruszenie praw kobiet.

 

źródło:

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/stockholm/man-doms-for-valdtakt-efter-otrohetskontroll

 

Obstawiam że "przestępca" jest białym, rdzennym mieszkańcem Szwecji. Gdyby miał ciemniejszy odcień karnacji, to za dużo gorsze rzeczy by mu się upiekło.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 7
  • Zdziwiony 5
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, דניאל napisał(a):

Kobieta twierdzi jednak, że później zdała sobie sprawę, że jej partner chciał sprawdzić czy w jej pochwie znajduje się sperma innego mężczyzny. Następnie, po tym domniemanym "teście wierności" oboje nadal uprawiali seks za obopólną zgodą.

Zapomnieli tylko napisać ile nabiału znalazł w jej grocie rozkoszy. 😎

I dlatego okazało się, że gwałcił... a miał tylko zalać "po koledze inżynierze" żeby śladów nie było.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji to jak ktoś będzie miał ochotę to będzie musiał mieć przy sobie prawnika, notariusza i może policjanta. No chyba, że jest śniady, wtedy powie, że nie wiedział, nie rozumie po szwedzku, a tak w ogóle to dajcie mu spokój, bo rasizm. 

Dom wariatów, inaczej nie da się tego nazwać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, דניאל napisał(a):

Warto obserwować co się dzieje za miedzą, bo z dużą dozą prawdopodobieństwa dotrze to również do nas. Historia z egalitarnej, postępowej Szwecji:

 

 

Mimo, że stosunek seksualny odbył się za zgodą obu stron, to chłopak został skazany za gwałt na półtora roku więzienia. Jak to możliwe? Wycieczka do egzotycznej krainy feministycznej definicji gwałtu.

 

Sprawa miała miejsce cztery lata temu w szwedzkim Huddinge, wyrok zapadł teraz po apelacji do Sądu Najwyższego. Podczas dobrowolnego stosunku seksualnego mężczyzna włożył palce w genitalia swojej dziewczyny, a ta pozwoliła na to sądząc, że to gra wstępna. Kobieta twierdzi jednak, że później zdała sobie sprawę, że jej partner chciał sprawdzić czy w jej pochwie znajduje się sperma innego mężczyzny. Następnie, po tym domniemanym "teście wierności" oboje nadal uprawiali seks za obopólną zgodą.

 

Mężczyzna został oskarżony o gwałt, a sąd rejonowy uznał, że uprawiał seks w celu sprawdzenia czy jego dziewczyna była niewierna. Ponieważ nie wyraziła ona zgody na stosunek "w tym celu", sąd rejonowy uznał, że doszło do gwałtu. Sąd apelacyjny utrzymał wyrok w mocy. Sąd Najwyższy stwierdza, że kobieta "sama z siebie dobrowolnie uczestniczyła" w akcie seksualnym ze swoim chłopakiem. Jednakże fakt, że dobrowolnie uczestniczyła ona w pewnych czynnościach seksualnych nie oznacza, że inne rodzaje czynności seksualnych, które miały miejsce przy tej samej okazji, również należy uznać za dobrowolne.

 

Według Sądu Najwyższego, charakter zarzucanego czynu i sposób, w jaki został on przeprowadzony, wyraźnie różnił się od innych czynności seksualnych, w których kobieta dobrowolnie uczestniczyła. "Był to czyn, do którego wcale nie była skłonna. Co więcej, uważa się za oczywiste, że pozwany zrozumiał, że powódka nie chce być poddawana kontroli, ale i tak ją przeprowadził".

 

"W sprawie dotyczącej przestępstwa na tle seksualnym różne części sekwencji zdarzeń mogą wymagać różnej oceny. W niektórych etapach dana osoba mogła uczestniczyć dobrowolnie, w innych nie. Zawsze należy ocenić, jak daleko sięga dobrowolność i czego dotyczy” – twierdzi komunikat prasowego Sądu Najwyższego. Mężczyzna został skazany na 1,5 roku więzienia za gwałt oraz za ciężkie naruszenie praw kobiet.

 

źródło:

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/stockholm/man-doms-for-valdtakt-efter-otrohetskontroll

 

Obstawiam że "przestępca" jest białym, rdzennym mieszkańcem Szwecji. Gdyby miał ciemniejszy odcień karnacji, to za dużo gorsze rzeczy by mu się upiekło.

Ciekawe jakiej karnacji była owa Pani...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Szwecja. 1,5 roku więzienia za zrobienie swojej dziewczynie "palcówki"
2 godziny temu, DOHC napisał(a):

Co możemy z tym zrobić?

 

Startować w wyborach i gdy nas wybiorą to zmienić prawo.

Albo głosować na tych co startują i odpowiednio zmienią prawo.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kraj upadły. 

 

Co z tego, że zarobki jedne z lepszych na świecie jak tam się żyć zwyczajnie nie da. Wysoka przestępczość, brzydka pogoda i nie wiadomo kiedy zostaniesz oskarżony o gwałt albo brak poprawności politycznej.
 

Żyć tam to dla mnie jak kara- to samo tyczy się Norwegii. Nie przepadam za Skandynawami, ja ich uważam za trochę upośledzonych.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SuperMario napisał(a):

Przestaję się dziwić że ludzie na ruchanie latają gdzieś do Azji czy Afryki.

 

Niedawno przeszedlem do konsumpcji azjatki poznanej na badoo 30 min od rozpoczecia spotkania. Bardzo chetna, po prostu napalona laska. Po wszystkim wszedlem na fb i wyswietlil mi sie od razu filmik jakiejs polki, ze noszenie bikini lub chodzenie nago po domu to nie zgoda na sex... 

 

W tamtym momencie poczulem dosadnie, ze w Azji pod tym wzgledem jest jeszcze normalnie i ciesze sie, ze tu pojechalem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Jak dla mnie to kraj upadły. 

 

Co z tego, że zarobki jedne z lepszych na świecie jak tam się żyć zwyczajnie nie da. Wysoka przestępczość, brzydka pogoda i nie wiadomo kiedy zostaniesz oskarżony o gwałt albo brak poprawności politycznej.
 

Żyć tam to dla mnie jak kara- to samo tyczy się Norwegii. Nie przepadam za Skandynawami, ja ich uważam za trochę upośledzonych.

Absolutnie się nie czepiam personalnie tylko skrobnę trochę z innej beczki.

 

Byłem w Szwecji 3 razy 2 biznesowo 1 i ten pierwszy raz z przyjacielem i jego znajomymi i za każdym razem bardzo mi się podobało. A ludzie wklejający linki do jednej czy drugiej ''patologii'' tam występującej to zwykli klikbejtowcy bo to się najlepiej sprzedaje i nabija wyświetlenia. Pogoda jak dla mnie super tylko zima za długa

 

Ze skandynawskich krajów nie byłem tylko w norwegii i nie zamierzam akurat tego kraju otwarcie nie lubię z pewnych powodów, ale to nie na temat.

 

Generalnie Szwecja i kraje okalające to jest bardzo specyficzne miejsce jeśli chodzi o mentalność i warto o tym pamiętać że to ich kultura, historia i religia ukształtowały ich w ten bardzo specyficzny sposób. Dlatego uważam że wywlekanie tego typu prowokacyjnych tekstów to jest tak zwana łyżka dziekciu w beczce miodu. Kraj który generalnie działa bardzo sprawnie jest obśmiewany za akurat jeden niefortunny kasztan popełniony przez tamtejsze sądy.

 

Ogólnie mam plan teraz na wiosnę zebrać swój wolf pack i pojechać tam na podryw, oglądam ostatnio sporo materiałów o tym kraju i jestem w swoisty sposób zauroczony. + Podrywanie szwedek to łatwizna.

Jeśli moje zamiary się spełnią skrobnę z naszego wypadu jakiś rzetelny raport i dla odmiany zakończenie będzie pozytywnie i po szwedzku

Tack så mycket för din uppmärksamhet

:)

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał(a):

Kraj który generalnie działa bardzo sprawnie jest obśmiewany za akurat jeden niefortunny kasztan popełniony przez tamtejsze sądy.

Nie jeden, było na forum już kilka.

 

2 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał(a):

Ogólnie mam plan teraz na wiosnę zebrać swój wolf pack i pojechać tam na podryw, oglądam ostatnio sporo materiałów o tym kraju i jestem w swoisty sposób zauroczony.

Jeśli moje zamiary się spełnią skrobnę z naszego wypadu jakiś rzetelny raport i dla odmiany zakończenie będzie pozytywnie i po szwedzku

Wrzuć fotki z celi, podobno standard lepszy niż większość mieszkań w PL.;);):D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, jeśli odbywacie stosunek w celu uzyskania orgazmu, a partnerka nie dojdzie to stosunek nie odbył się w zakresie zgody, którą udzieliła i mamy gwałt xD

 

Albo tak, stosunki miały na celu poczęcie dziecka, staraliście się z żoną pół roku, ale nie wyszło, a zgoda była w celu zapłodnienia i cyk mamy wielokrotny gwałt xD

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 06:41, דניאל napisał(a):

że jej partner chciał sprawdzić czy w jej pochwie znajduje się sperma innego mężczyzny. Następnie, po tym domniemanym "teście wierności"

 

Hmmm… 

a nikomu nie przychodzi do głowy że ten typ to raczej pojeb? 😅

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakiś akt notarialny sporządzić przed palcówką w stylu " oświadczam że nie zamierzam szukać nasienia eks-kochanka w jej pochwie, robię to wyłącznie w celu sprawienia jej przyjemności ".

 

No ale na tym się nie może skończyć, bo co z oralem ?

 

Jeszcze powie, że się rozmyśliła w trakcie i chciała powiedzieć nie, ale miała usta zatkane i nic nie mogła zrobić.

 

Trzeba lecieć z prawnikiem przez całą kamasutre i analizować potencjalne zagrożenia, które może nieść ze sobą uprawianie seksu w danej pozycji. Może najlepiej co 10 sekund pytać o zgodę na dalszy stosunek ? albo najlepiej przed każdą czynnością upewnić się, że jest wykonywana dobrowolnie.

 

"Czy zgadzasz się na wsunięcie palca do twojej pochwy ? na ile czasu i jak daleko ?" i tak jeszcze z tysiąc innych pytań, które wcale nie gwarantują, że czegoś nie przeoczyłeś i nie wyjdziesz przypadkiem na brutalnego gwałciciela. Zanim wacka włożysz to mnie pół dnia i wszystkiego się odechce.

 

Cytat

A ludzie wklejający linki do jednej czy drugiej ''patologii'' tam występującej to zwykli klikbejtowcy bo to się najlepiej sprzedaje i nabija wyświetlenia.

O każdej patologii warto informować, bo każdego z nas może to spotkać. Tomek Komenda też statystycznie był pewnie w niewielkim procencie ludzi niesłusznie skazanych, ale nawet jeśli to przykładowo jest 1% skazanych to trzeba to nagłaśniać, a nie udawać, że tematu nie ma, bo większość wyroków w podobnych sprawach była słuszna, więc po co to rozdmuchiwać.

 

Jakbyś ty poszedł siedzieć za taką palcówkę i ktoś by poruszył w mediach twój przypadek to też miałbyś do niego pretensje, że nabija sobie wyświetlenia na tej sprawie ? Może lepiej nie, bo jeszcze ktoś by napisał:

Cytat

Byłem w Szwecji 3 razy 2 biznesowo 1 i ten pierwszy raz z przyjacielem i jego znajomymi i za każdym razem bardzo mi się podobało

 

Pogoda jak dla mnie super tylko zima za długa

Po co pisać o pokrzywdzonym człowieku, skoro komuś się w Szwecji podobało i pogoda super ? jego to nie spotkało, więc problemu nie ma.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randka 2030 aktywiszcze i kukoldziszcze:

- to co zawijamy się z imprezy i idziemy do mnie?

- pewnie, dawaj tylko "kontrakt nowoczesnego ruchania" i możemy iść

- ok, to zaczynamy:

- zestaw szczepień jest?

- mamy

- całowanie?

- tak, ale robiłam loda dzisiaj 

- nie szkodzi, ja też

- palcówka?

- ok, ale powyżej dwóch palców zgłoszę gwałt

- dobra

- golisz się?

- ejj przecież wiesz że to przemoc psychiczna pytać o takie rzeczy

- dobra, już dobra

 

Accept (klik)

Accept (klik)

 

😂

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maszracius_Iustus napisał(a):

warto o tym pamiętać że to ich kultura, historia i religia ukształtowały ich w ten bardzo specyficzny sposób.

Nie jestem specjalnie szwedologiem ale z tego co wiem to: nieprawda. Kraj został zbudowany na mocno patriarchalnym i poukładanym fundamencie. Następnie w drugiej połowie ubiegłego wieku nastąpiła tam rewolucja socjalistyczno-feministyczna i od tego czasu trwa upadek i wyprzedaż majątku (nomen omen zdobytego też podczas II ww).  Teraz to syf. Zjechałem ta upadła krainę wzdłuż na ryby lipienie na północ od kiruny. Szwedzi przypinają swoje rowerki na 2 łańcuchy pod mcdonaldsami, w srodku białasy obsługują wszystkich innych, syf narobiony niemiłosierny. Szwed prezentuje jaja na drodze elektrykiem przyspieszając od  0 do 50 i potem się wlecze albo w Sztokholmie jakimś oldtimerem żałosnym. To wszystko, nic ciekawego tam nie ma i będzie jeszcze gorzej. Kto im to zrobil? Polecam the melting point. Ps ryb nie było. Były za to tabuny komarów i meszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał(a):

Albo tak, stosunki miały na celu poczęcie dziecka, staraliście się z żoną pół roku, ale nie wyszło, a zgoda była w celu zapłodnienia i cyk mamy wielokrotny gwałt xD

 

Tak teoretycznie, w sumie to ciekawe, bo:

 

Mężczyzna został oskarżony o gwałt, a sąd rejonowy uznał, że uprawiał seks w celu sprawdzenia czy jego dziewczyna była niewierna.

Ponieważ nie wyraziła ona zgody na stosunek "w tym celu", sąd rejonowy uznał, że doszło do gwałtu

 

Czyli zastanawiam się, gdyby chłop zeznał, że kobieta informowała go o braniu pigułek antykoncepcyjnych, a później by się okazało [i dałoby się to udowodnić], że kłamała i

ich nie bierze i zaszła w ciążę, czy on mógłby powiedzieć, że nie uprawiał seksu w celu zapłodnienia i zgłosić gwałt. 😮 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzony za późno by cieszyć się zdrową dynamika relacji damsko męskich, za wcześnie by doczekać wysoko zaawansowanych fembot’ów, ale za to w sam raz by oglądać tego typu zakrzywianie rzeczywistości przez postępująca lewicowa gangrenę. Śmiać sie czy plakac? Chyba plakac, zawszs chcialem zobaczyc wysokiej jakosci fembota i skowyt bab na widok takiego konkurenta 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.