Skocz do zawartości

Przykra fantazja faceta


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z pewnym chłopakiem z aplikacji 1,5 miesiąca, mieliśmy już siedem spotkań. Do tej pory wszystko szło w dobrym kierunku i wyglądało na to, że zanosi się na związek. On sam wspomniał, że szuka związku. Przywiązałam się do niego emocjonalnie, mamy wspólne zainteresowania i pasje, czuję że z nikim wcześniej tak dobrze się nie dogadywałam. Doszło między nami jedynie do pocałunku, jeszcze nie było seksu. 

 

 

Niestety na wczorajszej randce powiedział mi coś, co mnie bardzo zaskoczyło. Nasza rozmowa zeszła na tematy preferencji seksualnych. On spytał, jakie mam, a potem ja zapytałam. Stwierdził, że byłby otwarty na trójkąt. Dla mnie osobiście jest to nie do pomyślenia, powiedziałam mu że nie interesują mnie trójkąty. Niby mamy się jeszcze spotkać, ale ciągle się zastanawiam, dlaczego on w ogóle o tym wspomniał i jest mi przykro, zaczęłam kwestionować jego uczucia do mnie. Czy facet zainteresowany związkiem powiedziałby coś takiego potencjalnej dziewczynie? Czy to brak szacunku?

 

 

Naprawdę nie wiem, czy nie urwać tej znajomości. Wiem, że ludzie mogą mieć fantazje i wiem, że zarówno mi i jemu podobają się też inni przedstawiciele płci przeciwnej, ale moim zdaniem takie fantazje należy zachować dla siebie jeśli decydujemy się na relację na wyłączność. On też nie określił się i mimo tylu randek nie wiem, do czego właściwie to zmierza. Z drugiej strony ciężko by mi było to zakończyć, bo zaczęłam się angażować i byłoby mi naprawdę szkoda.. Jednocześnie po takim tekście mam wrażenie, że mu nie wystarczam, skoro chciałby takich wrażeń, i od razu pomyślałam, że spotyka się z 50 innymi kobietami. Po prostu czuję, że gdyby myślał o mnie poważnie to nigdy nawet nie napomknąłby o czymś takim. Wygarnąć mu to i zobaczyć, co powie? Nie mam już pojęcia, co robić dalej. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, serafina napisał(a):

Jednocześnie po takim tekście mam wrażenie, że mu nie wystarczam, skoro chciałby takich wrażeń, i od razu pomyślałam, że spotyka się z 50 innymi kobietam

Coś mi się wydaje że jest zupełnie na odwrót.

7 spotkań i tylko pocałunki.🤔🤔🤔

Może gość jest z tych uległych beta cuckòw i chciał Ci zasugerować, że będziesz miała wolną rękę, tzn. bździągwę/ podświadomie czuje, że jest beciakiem.🤔🤣

28 minut temu, serafina napisał(a):

Wygarnąć mu to i zobaczyć, co powie?

Chyba najprostsze wyjście. Nikt z nas tutaj raczej nie wie co ma na myśli.😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, serafina napisał(a):

Spotykam się z pewnym chłopakiem z aplikacji

 

36 minut temu, serafina napisał(a):

od razu pomyślałam, że spotyka się z 50 innymi kobietami.

Chad?

 

Tak w sumie to chyba obie płcie na portalach szukają nowych wrażeń, a tylko mały % czegoś poważnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest jasna. 

 

Ciężko tworzy się związek z kimś, kto ma inne preferencje seksualne od naszych.

Amen.

 

Nawet, jeśli jest zgodność w innych dziedzinach związku, to i tak - niezgodność w sferze seksu rzutuje na dobrze funkcjonujący związek. 

Tzw.otwarte związki, choć raz pokłócą się srogo o kochanka/kochankę, która została zaproszona do osobnego/wspólnego "układu". 

 

Przeszłam związek z facetem, który lubił m.in.trójkąty. O tym dowiedziałam się po zakończeniu związku. Nie tylko o takich rzeczach się dowiedziałam. 

W skrócie - byłam dziołszką ze wsi, która miała mu dać tzw.normalne życie, a uciechy planował gdzie indziej. 

 

Przez pryzmat mojego doświadczenia nie chcę czynić dalszej oceny.

U mężczyzn dość powszechnym jest nie tyle co fantazjowanie, co potrzeba trójkąta 2k + 1m. Nie każdemu mężczyźnie udaje się zrealizować tą potrzebę/fantazję. 

 

Skoro nie masz potrzeby m.in.trójkąta, to masz sytuację jasną:

"Next!". 🙂

Edytowane przez meghan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Brat Przemysław napisał(a):

Dopytalas jaki to rodzaj trójkąta? Może to gej?

Mówił, że nie jest, ale mi jest ciężko mu zaufać. Twierdzi, że miał kiedyś dziewczynę. 

15 minut temu, Redbad napisał(a):

A w którym momencie złożył Ci deklarację "wyłączności"?

Nie składał, ale powiedział, że interesuje go związek.

27 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Coś mi się wydaje że jest zupełnie na odwrót.

7 spotkań i tylko pocałunki.🤔🤔🤔

Może gość jest z tych uległych beta cuckòw i chciał Ci zasugerować, że będziesz miała wolną rękę, tzn. bździągwę/ podświadomie czuje, że jest beciakiem.🤔🤣

Chyba najprostsze wyjście. Nikt z nas tutaj raczej nie wie co ma na myśli.😜

Skoro mu wystarczam to po co w ogóle taki temat poruszać? Tak to wygląda, bo jeszcze nie uprawiałam seksu i chcę jeszcze chwilę poczekać.

Edytowane przez serafina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Przemysław napisał(a):

Jeszcze raz, czyli jednak sugerował drugiego gacha a nie kobietę (bo tak na logikę [czyli zapewnie blednie] rozumiem Twoja odpowiedz)?

Nie dopytałam, o jaki rodzaj trójkąta mu chodziło, ale wnioskując po tym, że się ze mną spotyka od razu pomyślałam 2k+m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: jak sugeruje Ci  druga kobietę od razu to ruchacz i ruchaczem bedzie (widocznie ma kogos i szuka kogos do zestawu: nie, nie zmienisz go); jeśli faceta to gej - możesz mieć z zewnątrz idealne malzenstwo i dzieci w praktyce bedzie sie spotykał z facetami-sporo kobiet się na takie rzeczy godzi ze względu na chęć szybkiego ustatkowania i status typka. Jak się nie odwrócił tak dupa z tyłu. A jak jest na prawdę to już musisz sama sprawdzić.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, serafina napisał(a):

Niby mamy się jeszcze spotkać, ale ciągle się zastanawiam, dlaczego on w ogóle o tym wspomniał i jest mi przykro, zaczęłam kwestionować jego uczucia do mnie. Czy facet zainteresowany związkiem powiedziałby coś takiego potencjalnej dziewczynie? Czy to brak szacunku?

Popatrz jaka piękna projekcja.

Wykorzystaj to by się dowiedzieć czegoś o sobie.

 

A co do chłopaka to proponuję komunikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

 

Chad?

 

 

"Coś" tam przecież musi w sobie mieć, skoro założycielka łudzi się na jakiś LTR, a gość ewidentnie szuka FWB itp. niezobowiązujących relacji. Normalnie szanujący się człowiek podziękowałby i zakończył znajomość, ale gość musi "coś" w sobie mieć xD i stąd taki dysonans poznawczy, niby nie rokuje, niby propozycja nie w smak.. ale przecież "coś" on ma, że biedna kobita sobie głowę zajmuje i nie może przestać myśleć xD

To już jest istna klasyka, którą dobrze znamy, a która zatacza wieczną pętlę niczym Uroboros zjadający własny ogon xD

Pełno red flagów -> facet "coś" ma -> następuje zwolnienie blokady (jak w totku xD) -> ????? -> powtórz

i tak w koło Macieja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, serafina napisał(a):

Skoro mu wystarczam to po co w ogóle taki temat poruszać? Tak to wygląda, bo jeszcze nie uprawiałam seksu i chcę jeszcze chwilę poczekać

Napaleniec bez dobrego podejścia, pewnie ma więcej marzeń niż doświadczenia, A jedyny trójkąt to on widział na drodze, ten ostrzegawczy.

 

Nie rób nic wbrew sobie. Nawet cię dobrze nie puknął, nie potrafi zbudować zaufania, jeszcze się chłopak pogubi. Jak jesteś niedziurawiona to poszukaj sobie naprawdę kogoś konkretnego, nawet z doświadczeniem ale wiedzącego czego chce. Inaczej zrobisz z siebie szmatławca, a takich to już nam wystarczy w społeczeństwie. Szanuj się dziewczyno.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Imiennik napisał(a):

niedziurawiona

xD

 

32 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Napaleniec bez dobrego podejścia, pewnie ma więcej marzeń niż doświadczenia, A jedyny trójkąt to on widział na drodze, ten ostrzegawczy

Może naczytał się tutaj na forum kilku milionerów - nadludzi i myśli, że u nich to sklei xD.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Może naczytał się tutaj na forum kilku milionerów - nadludzi i myśli, że u nich to sklei xD.

Chciał błysnąć w trójkątem na kontroli ale okazało się że gaśnica pusta.

 

6 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

7 spotkań i nie nadstawiłaś szpary? 

Przypomniał mi się dowcip:

-pij, pij mała, będziesz łatwiejsza

-ja już jestem łatwa tylko pizda z ciebie

:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.