Skocz do zawartości

Czego teraz słuchacie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Maniek92 W zeszłym roku mi się wkręciło i przez jakiś czas słuchałem non-stop na zapętleniu tego gatunku w polskim wydaniu. ;) 

Teraz znowu mam fazę na tę klimaty. Jest trochę sztosów.

 

Część kawałków z tego gatunku nie zestarzała się idealnie dla mnie, bo para-rapowane zwrotki z męskim wokalem niekiedy psują dynamikę

i wydźwięk, do tego rymy zazwyczaj kwadratowe, apogeum takiego stanu rzeczy czuję przy słuchaniu "tak bym chciała" atlantis.

Wiem, że taka moda była etc. to nie przypierdalanie się. :P 

 

A to poniżej jak Ci się podoba?

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maniek92 napisał:

całkiem, całkiem, taki fajny, "badboyowski" kawałek. Ogólnie lubię ten gatunek muzyki za mnóstwo treści redpillowych i hipergamicznych w piosenkach.

 

Właśnie to też jest zabawne - niby powierzchownie teksty też poruszały tę samą tematykę co disco-polo, miłość, uczucia, bla bla bla, ale nie były cukierkowe, przesłodzone, tylko przebijały się tam bardziej życiowe treści. Może dlatego nie cieszy się taką popularnością teraz ta muza, pewne wysilenie poznawcze jest potrzebne do niej. ☺️

Apropo redpilla, to tutaj piosenka jak chad powiedział pa pa:

 

 

Dobre piosenki miała ta wokalistka - kiedyś chciałem kupić cd, ale nie było reedycji i sprzedawali wtedy po 500 złotych, jakoś sobie darowałem, jakimś wybitnym

kolekcjonerem nie jestem. :P Szkoda, że nie związała się z muzyką na dłużej, z tego co znalazłem, później była radną w łowiczu heh.

 

6 minut temu, Maniek92 napisał:

Obecnie mam fazę na ten utwór:

 

O, słuchałem tego też, fajny kawałek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga zayebiste. W skrócie Disco Polo - blue pill jak hooy (aż do porzygu i przesady), Eurodance - zdrowy red pill, jak dla mnie.

 

Wspaniałe to były chwile, "Disco Relax" o 10 w niedzielę przed mszą w kościele (lub po niej, przed obiadem) albo "Disco Polo Live" w soboty o 18 (tam zazwyczaj leciało więcej euro- i powerdance, "Disco Relax" puszczał głównie disco polo i biesiadną, jak pewnie dobrze pamiętasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie i cukierkowe tematy zawsze na propsie - wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń kawałka poniżej ;) Aczkolwiek wielka szkoda, że zespół zmienił nazwę - poprzednio nazywali się Eskimo Callboy... Eskimoski żigolak - dobra nazwa dla kapeli ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.