Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele zmienia inteligencja....

Kobiety też podnieca inteligencja. Tak jak u mężczyzn podniecenie może nastąpić przez zwykle smsy nie musi być chad. 

Wygląd jest ważniejszy dla facetów. Dla kobiet materiał genetyczny. Inteligencja gwarantuje przetrwanie na wyższym poziomie co siła fizyczna. A o przetrwanie przecież tu chodzi. 

 

Znam 2 takich. Obaj mało atrakcyjny. Jeden nawet 165cm wzrostu. Ale inteligencja i pewność siebie powodują że z nimi jest ciekawie, nieoczekiwanie i podniecająco...

 

Gosc może być brzydki ale bystry. Zagada laske i potrafi pociągnąć rozmowę z subtelnymi podtekstami. Zaskoczyć czymś w rozmowie, inteligentnym żartem itd. 

Edytowane przez Gixer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NoHope napisał:

Czy nasi ojcowie i dziadkowie musieli korwa uczyć się technik podrywu, czy musieli chodzić na siłkę, dbać o wygląd, dużo zarabiać i tak dalej? No nie to byli normalni ludzie, którzy poznawali swoje żony i dziewczyny w normalny sposób, używając normalnej gatki i raczej kiepskiego bajeru.

Mam rodzinę na wsi i rozmawiałem z dwoma pokoleniami (rodzice/wujkowie, dziadkowie) jak się poznawano. Poznawali się na remizach, zabawach, jeździli po wsiach po remizach i się poznawali, albo przez znajomych. Do tego w dużej części związki były aranżowane. Czyli rodzice dwóch stron się dogadywali że dobrze byłoby nasze dzieci ze sobą spiknąć. Patrzano przy tym bardzo na to jaki majątek mają obie strony - co jest wg mnie uczciwe takie podejście - jest przynajmniej transparentnie, nikt nie mydli oczu miłością i innymi egzaltacjami. Czesto też radzono takiemu kawalerowi, że O, tu we wsi (lub obok) jest wolna dziewczyna, jedź od niej się zapoznać. Albo, było jakieś święto np. śmigus dyngus, to kawalerowie jeździli oblewać panny.

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być pozytywnie więc akurat dzisiaj wyhaczyłem laskę na tinderze, dobra responsywność, szybkie przejście na fb, jesteśmy już umówieni na picie w przyszłym tygodniu. Jeśli laska nie będzie oszukiwała na zdjęciach to powinno być dobrze, liczę na całowanie na pierwszej, 2-3 randka sex, jak się nie uda to się nie uda.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gixer napisał:

Wiele zmienia inteligencja....

 

Nie. Nie inteligencja, a zaradność. A to nie są synonimy. Kobieta ma wyjebane na to czy facet jest oczytany, czy ma otwarty umysł itp. Tylko wtedy ma to dla niej znaczenie, jeśli idzie za tym zaradność i chęć jebania na nią i bombelki (czyli Red PIller odpada, chyba że jest mega czadem).

 

5 godzin temu, Gixer napisał:

Kobiety też podnieca inteligencja. Tak jak u mężczyzn podniecenie może nastąpić przez zwykle smsy nie musi być chad. 

 

Nie, jw.

 

5 godzin temu, Gixer napisał:

Wygląd jest ważniejszy dla facetów. Dla kobiet materiał genetyczny. Inteligencja gwarantuje przetrwanie na wyższym poziomie co siła fizyczna. A o przetrwanie przecież tu chodzi. 

 

Sama inteligencja nie daje gwarancji, że gość będzie zaradny, zarobi na rodzinę, utrzyma ją, poradzi sobie w życiu itd. Jest przecież wielu intelektualistów, którzy nie dbają o stronę materialną, życie doczesne. Taki jest dla kobiety atrakcyjny tylko wtedy, jeśli jest czadem. Ewentualnie na jeden/dwa fascynujące wieczory intelektualnych, "głębokich" dyskusji.

 

5 godzin temu, Gixer napisał:

Znam 2 takich. Obaj mało atrakcyjny. Jeden nawet 165cm wzrostu. Ale inteligencja i pewność siebie powodują że z nimi jest ciekawie, nieoczekiwanie i podniecająco...

 

165 to mało. I co, ma wyższą od siebie pannę?

 

5 godzin temu, Gixer napisał:

Gosc może być brzydki ale bystry. Zagada laske i potrafi pociągnąć rozmowę z subtelnymi podtekstami. Zaskoczyć czymś w rozmowie, inteligentnym żartem itd. 

 

Jeśli rokuje na beciaka, to da mu szansę, jak już jest po ścianie. Tyle.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nihilus napisał:

Może pochwalcie się co się udało zdziałać na apkach lub jakie były ciekawe sytuacje zamiast marudzić, że jest chujowo.

Z moich podbojów na apkach na przestrzeni 3-4 lat było kilka randek, dwie zakończyły się na jednym spotkaniu. Jedna zdjęcia kompletnie nie swoje, albo z jakiejś dalekiej przeszłości więc od razu next. Druga dziwna pracownica starostwa powiatowego, na apce rozmowna, na spotkaniu musiałem to ciągnąć, więc z automatu odpadła, bo nie miałem zamiaru starać się za dwoje. Dodatkowo dwie alkoholiczki i wyszło to w trakcie spotkań, obie z przebytą depresją, ale z głową nie miały dobrze więc kontakt jest urwany, kolejna "niby po" depresji, dopiero na spotkaniu wyszło też odsiew. 

 

No i jeszcze jedna, bardzo spoko dziewczyna, ułożona, było z Nią o czym pogadać spotykaliśmy się ze dwa miesiące ale sam zawaliłem sprawę, że nie szedłem do przodu, tylko czekałem na jakiś ruch z jej strony. Nie miałem tej wiedzy co teraz. Żałuję tego do dziś, bo naprawdę mi w głowie zawróciła, wygląd zupełnie mój typ, charakter też, że nie brakowałoby niczego. Kontakt mamy, od czasu do czasu piszemy, widujemy się na kawę ale to wszystko. 

 

Z roku na rok coraz mniej tych rozmów było wszelkiego rodzaju a na randce ostatnio to byłem rok temu. Więc bez szału. Ghosting na początku dziennym, tego kompletnie nie zliczę

Edytowane przez sekacz19
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, nihilus napisał:

Może pochwalcie się co się udało zdziałać na apkach lub jakie były ciekawe sytuacje zamiast marudzić, że jest chujowo.

Badoo - w standardowej lokalizacji nic się nie działo/prawie nic. A po zmianie lokalizacji na US, to właśnie nic specjalnego nie musiałem robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gman98 napisał:

Aktualizacja! 

 

Panna napisała, chwila rozmowy "że czegoś innego szuka". Kurwa jego mać. Czwarty raz pod rząd na jakąś pannę straciłem czas. Ciekawe kto mi odda czas zmarnowany.

 

 

Dlatego na kobietę a tym bardziej nową poznaną nie warto poświęcać dużych pokładów energi i czasu. Dajesz jej tyle ile ona Tobie. Nic się nie stało , życie toczy się dalej. Następna ! 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Dlatego na kobietę a tym bardziej nową poznaną nie warto poświęcać dużych pokładów energi i czasu. Dajesz jej tyle ile ona Tobie. Nic się nie stało , życie toczy się dalej. Następna ! 😉

 

Brak Roksy by się "pocieszyć". Może po prostu na zdjęciach dobrze/bdb wyglądam a realnie chu.. ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się. No cóż. Jeśli normalnej "relacji" nie znajdę do jakiegoś wieku to potem te 30+ będę wozić na nos i robić z nich pojemnik na ... Jak one tak, to ja tak. 4 raz pod rząd jak gówno zostałem potraktowany (friendzone). Może na serio realnie chu.. wyglądam, a na zdjęciach dobrze? Ewentualnie sam zacznę je wystawiać, dla zabawy.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

Domyślam się. No cóż. Jeśli normalnej "relacji" nie znajdę do jakiegoś wieku to potem te 30+ będę wozić na nos i robić z nich pojemnik na ... Jak one tak, to ja tak. 4 raz pod rząd jak gówno zostałem potraktowany (friendzone). Może na serio realnie chu.. wyglądam, a na zdjęciach dobrze? Ewentualnie sam zacznę je wystawiać, dla zabawy.

Ciężko w obecnych czasach o coś takiego, Ci którzy związali się jeszcze parę lat wcześniej to trwają i jest ok, poza pewnymi wyjątkami ale tacy jak my, gdzie jesteśmy na pozycji wyjściowej, mamy dużo pod górę i znalezienie sensownej kobiety spośród Julek będzie dużym wyczynem. 

30+ do tego się tylko nadają, zdesperowane, zaniedbane, zdziczałe stare panny. Do pompowania i tyle, bo wiązać się z taką to pętla na szyję. Już po przekroczeniu u większości 25 zaczyna bić na dekiel, mam przykłady w swoim gronie. Nasza teoria ściany, jest cały czas aktualna. 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gman98 napisał:

Jeśli normalnej "relacji" nie znajdę do jakiegoś wieku to potem te 30+ będę wozić na nos i robić z nich pojemnik na ... Jak one tak, to ja tak

Zacznij już teraz, dla nich jesteś bolcem.

2 godziny temu, gman98 napisał:

Może na serio realnie chu.. wyglądam

Obiektywnie oceń swoją atrakcyjność i będziesz wiedział na czym stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BlacKnight napisał:

Zacznij już teraz, dla nich jesteś bolcem.

Obiektywnie oceń swoją atrakcyjność i będziesz wiedział na czym stoisz.

 

Nie umiem siebie ocenić. Nie mam, jak wysyłać PW, mimo powinienem to byś mi powiedział co zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gman98 napisał:

 

Nie umiem siebie ocenić. Nie mam, jak wysyłać PW, mimo powinienem to byś mi powiedział co zmienić. 

 

@gman98 Podstawowe rzeczy to zmiana fryzury, zarost ( czy pasuje Ci czy nie, teraz w face app możesz sobie sprawdzić i ocenić czy tak czy tak Ci lepiej), ubiór, koszule, polo, pantofle, tym można się ulepszyć, do tego zegarek, okulary (można dla poprawienia wyglądu nosić zerówki) eksperymentuj, szukaj, to będzie najlepsza opcja ;) Wybierz się do jakiegoś większego eleganckiego sklepu, np Bytom, przymierzaj koszulę, polo, szukaj coś dla siebie. U mnie zmiana fryzury (zupełnie inna twarz), ubioru teraz inne okulary (noszę bo mam wadę wzroku) i uważam, że wyglądam lepiej, do tego jeszcze od 3 miesięcy ćwiczę, zrzucam wagę. Zainteresowanie moją osobą jest odrobinę większe niż wcześniej. Jeszcze nie jest to co chciałbym ale trzeba działać, dla siebie, by siebie akceptować i być zadowolonym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gman98 napisał:

Nie umiem siebie ocenić. Nie mam, jak wysyłać PW, mimo powinienem to byś mi powiedział co zmienić. 

gman98 tak jak @sekacz19 pisze.

 

Dodam od siebie, że odpadem genetycznym nie jesteś bo nie miałbyś randek. Jeśli często zdarzają ci się takie sytuacje, że umawiasz się na randkę, jest całowanie, przytulanie i laska cię ghostuje to może problem leżeć w twojej "grze". Przeanalizuj sobie na spokojnie te randki, jeśli na przykład laska na początku randki była entuzjastycznie do ciebie nastawiona a pod koniec czujesz od niej dystans to wina nie leży w wyglądzie, tylko w zachowaniu.

 

Wygląd daje okno możliwości, gra powoduje, że domykasz. Tylko że gra nie musi być wybitna, wystarczy że nie jest fatalna.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sekacz19 napisał:

 

@gman98 Podstawowe rzeczy to zmiana fryzury, zarost ( czy pasuje Ci czy nie, teraz w face app możesz sobie sprawdzić i ocenić czy tak czy tak Ci lepiej), ubiór, koszule, polo, pantofle, tym można się ulepszyć, do tego zegarek, okulary (można dla poprawienia wyglądu nosić zerówki) eksperymentuj, szukaj, to będzie najlepsza opcja ;) Wybierz się do jakiegoś większego eleganckiego sklepu, np Bytom, przymierzaj koszulę, polo, szukaj coś dla siebie. U mnie zmiana fryzury (zupełnie inna twarz), ubioru teraz inne okulary (noszę bo mam wadę wzroku) i uważam, że wyglądam lepiej, do tego jeszcze od 3 miesięcy ćwiczę, zrzucam wagę. Zainteresowanie moją osobą jest odrobinę większe niż wcześniej. Jeszcze nie jest to co chciałbym ale trzeba działać, dla siebie, by siebie akceptować i być zadowolonym. 

Sam od jakiegoś czasu myślę nad jakimś zegarkiem. Polecasz jakieś fajne męskie modele najlepiej z bransoletą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Sam od jakiegoś czasu myślę nad jakimś zegarkiem. Polecasz jakieś fajne męskie modele najlepiej z bransoletą?

Osobiście posiadam @Arthur Morgan  Casio z serii Edifice dokładnie ten. Bardzo fajnie leży na ręce, jest świetnym dodatkiem na jakieś eleganckie imprezy, bransoleta nie uczula mnie (a to jest ważny aspekt bo miałem z tym problem). Jak mi się uda to wrzucę jak wygląda na żywo i na ręce. 

https://luxtime.pl/pl/p/zegarek-meski-casio-edifice-chrono-efr-519d-2avef/3659?utm_source=ceneo&utm_medium=referral#carouselExampleIndicators

 

Myślałem o zegarku z firmy Diesel ale jest dla mnie za duży mimo, że sam mam dużą dłoń to jednak nie były to dla mnie zegarki. Warto wybrać się gdzieś do sklepu w celu samego obejrzenia, przymierzenia czy nam pasuje. Ja tak zrobiłem plus przez sklep internetowy zaoszczędziłem 200 zł na zegarku plus 5 lat gwarancji

 

@Arthur Morgan na ręce wygląda tak https://iv.pl/image/GI691b5

 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sekacz19 napisał:

Osobiście posiadam @Arthur Morgan  Casio z serii Edifice dokładnie ten. Bardzo fajnie leży na ręce, jest świetnym dodatkiem na jakieś eleganckie imprezy, bransoleta nie uczula mnie (a to jest ważny aspekt bo miałem z tym problem). 

https://luxtime.pl/pl/p/zegarek-meski-casio-edifice-chrono-efr-519d-2avef/3659?utm_source=ceneo&utm_medium=referral#carouselExampleIndicators

 

Myślałem o zegarku z firmy Diesel ale jest dla mnie za duży mimo, że sam mam dużą dłoń to jednak nie były to dla mnie zegarki. Warto wybrać się gdzieś do sklepu w celu samego obejrzenia, przymierzenia czy nam pasuje. Ja tak zrobiłem plus przez sklep internetowy zaoszczędziłem 200 zł na zegarku plus 5 lat gwarancji

Bardzo ladny zegarek ten casio. Coś w nim jest bo sam ojciec mi go polecał  Cena uważam również za rozsądną bo nie szukam przecież rolexa 😁. Dzięki!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Bardzo ladny zegarek ten casio. Coś w nim jest bo sam ojciec mi go polecał  Cena uważam również za rozsądną bo nie szukam przecież rolexa 😁. Dzięki!

No właśnie ja to samo kryterium, nie potrzebuje Rolexa @Arthur Morgan i w rozsądnej cenie ;) Udało mi się w poście wyżej wrzucić zdjęcie jak wygląda na ręce ;)

 

@Lethys może okazać się, że nic nie potrzeba zmienić, może siebie tak postrzegasz przez pryzmat tych "osiągnięć". Ty masz czuć się ze sobą dobrze i to jest najważniejsze, a nie byś od czyjejś opinii, zaangażowania uzależniał swoją samoocenę. 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

Nie umiem siebie ocenić.

Każdy umie nie każdy chce.

 

Wzrost 

Twarz

Sylwetka

No i abyś małego nie miał ale to musi dojść do seksów.

 

Co do podstaw to takie rzeczy jak higiena osobista i czyste dopasowane ubrania to minimum ale absolutnie nie myśl że jak spełnisz minimum to już znajdziesz ruchanie, tutaj dopiero zaczynasz.

 

Mimo wszystko jak wyżej wspomniano, jeżeli masz jakieś spotkania to oznacza że tragedii nie ma co idąc dalej tropem znajdziemy to że raczej napewno nie umiesz zainteresować dziewczyny i jesteś nudny jak flaki z olejem i inne pua-srua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.