Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zychu napisał:

Na datezone dostaję takie propozycje, ale nie idę w to, bo się boję, że w którymś momencie chłop mnie znienacka przyatakuje.

Czyli jest coś takiego. Też się u mnie pojawia obawa, że facetowi coś odwali i nagle z hetero się zmieni w Bi. 

Coś na swingersy mogą chodzić a później się przenoszą na portale randkowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale akcja... jestem na Tinderze i odklikałem fajną 19 latkę. Ona mnie też mimo, że ja mam 39 lat prawie 40. Rozmowa nawet ok... po chyba dwóch dniach coś się zgadało o wieku no i zaczęła mnie przepraszać bo jednak ona ma 18 lat a nie 19 a na Tinderze jak wypełniała rejestracje to jej tam "przeskoczyło coś". Myślę no ok 19 czy 18 żadna różnica. Później umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną i masakra laska siano w głowie - tematy z dupy. No ale dobra tłuczemy tego WhatsAppa dalej. Dziś znowu jakaś głupia gadka i coś napisała, że ma jeszcze zęby mleczne... wtedy mi się kulki wreszcie zderzyły pytam wprost czy jest pełnoletnia i tu zonk mówi, że ma 17 lat i dwa miesiące do 18tki. Także panowie weryfikować dokładnie żeby problemów nie było.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nowy00 napisał:

Ktoś miał oprócz mnie propozycje trójkąta z Tinder? Para kobieta i facet hetero szukają. Kobita na Tinder pisała mi ^^

Jesteś CHADEM 11+/10? 😲

W innym przypadku to nie uwierzę, że dostajesz takie propozycje. Sorry.

 

Jakiś przewał, w stylu tych starych przewałów z Ukrainkami i wielkim love... tylko, że na bilet/chora matkę/a teraz pewnie z powodu wojny to 1000 USD potrzebuje, No a potem przyjedzie do Polszy i jesteś takim wspaniałym facetem. Normalnie jej ideałem 💝

Kobiety mają swoich naciągaczy na "czarnego amerykańskiego biznesmana z tonami złota", a mężczyźni "wizję seksu/wartościowej himalajki z ukrainy".

 

  

13 minut temu, zaq12w napisał:

wtedy mi się kulki wreszcie zderzyły pytam wprost czy jest pełnoletnia i tu zonk mówi, że ma 17 lat i dwa miesiące do 18tki. Także panowie weryfikować dokładnie żeby problemów nie było.

Jeszcze 3 dni i się dowiesz: "no wiesz kotek... potrzebuję na nowego iphona... a mam 14 lat i ty mnie tu bajerowałeś perversie. Jak mi nie przelejesz kasiorki to pójdę do mamy i na policje".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

Jesteś CHADEM 11+/10? 😲

W innym przypadku to nie uwierzę, że dostajesz takie propozycje. Sorry.

 

 

Nie, żaden ze mnie chad :D O niczym nie wiem :) Sytuacja w rzeczywistości mi się przytrafiła i moje zaskoczenie na nią było dość takie 9/10 a nawet 10/10.

Dostałem jedynie raz taką propozycję @BumTrarara

Zresztą na tym Tinderku coraz więcej profili par gdzie w opisie napisane:

,,Szukamy do trójkąta"

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można bzykać 15-latki.

Może póki co warto jednak poświęcić trochę czasu na poznanie prawa, żeby wiedzieć co nam grozi?

Ja różnie rzeczy robię i nie chodzi tylko o panienki, ale praktycznie zawsze wiem czym ryzykuję i nieraz mi się przydała ta wiedza.

Nigdy nie zrozumiem ludzi, co chcą otwierać firmę a nie wiedzą, że istnieje ustawa o VAT, PDOF, KPiR, że już nie wspomnę o ich przeczytaniu.

Do tego kodeks cywilny, karny, dla tych których interesuje broń też jest kilka ustaw.

 

Jeszcze się wam nudzi i nie wiecie co ze sobą zrobić?

Może w takim razie zajrzeć na snapa czy inne podobne g*wno?

 

Ktoś spyta co ja wobec tego robię teraz tutaj?

Wiem co robię.

1. Pomagam Ludzkości.

2. Mój mózg w tej chwili, pracując w tle, układa mój dzień, m.in. decyduje czy jechać dziś do jakiejś panienki, a jeśli tak to do której, czy sprawdzonej, czy może warto rozszerzyć strefę komfortu... itd.

Jak widać mam co robić i bez żony.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mariusz 1984 napisał:

Moja hiszpansko- polska piękność narazie nic takiego nie proponuje:):D

 

Opowiada natomiast że gra na giełdzie itp:D

 

Panowie UPDATE:

Moja pieknosc zaproponowała mi pomoc. Napisala mi ze jej brat, 10 lat pracował na giełdzie w Londynie, teraz zajmuje sie inwestycjamii wie co i jak i jest ogolnie solidnym specjalista :D

Zaproponowała mi ze pogada z bratem i ze on moze mi pomoc. Mam do niego jutro zadzwonic na skype, opowie  mi o giełdzie, jak to funkcjonnuje, czym on sie zajmuje i jesli zechce, bedziemy dalej wspolpracowac. I co ciekawe, nie dostalem do tej pory zadnej prosby o dane wrazliwe ( zadnego maila, linku, ani prosby o wplate pieniedzy ) . O chuj tu chodzi..? jesli pisze z botem , to naprawde inteligentnym. Spotkaliscie sie z czyms takim?

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Zaproponowała mi ze pogada z bratem i ze on moze mi pomoc. Mam do niego jutro zadzwonic na skype, opowie  mi o giełdzie, jak to funkcjonnuje, czym on sie zajmuje i jesli zechce, bedziemy dalej wspolpracowac. I co ciekawe, nie dostalem do tej pory zadnej prosby o dane wrazliwe ( zadnego maila, linku, ani prosby o wplate pieniedzy ) . O chuj tu chodzi..?

O to, że "brat" zaoferuje ci wspaniałą okazję inwestycyjną?

 

100% insider info i 100000% zysku. 🤣 Tylko musisz mu przelać na rachunek (na słupa) albo podpisać realną umowę na jakieś inwestycje (a on ma od tego % - zakładając naiwnie że są uczciwi i tylko naganiają klientów/wszystko zniknie bo inwestycja sie "nie uda").

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Jesteś CHADEM 11+/10? 😲

W innym przypadku to nie uwierzę, że dostajesz takie propozycje. Sorry.

Stanę po stronie brata @nowy00 też mi się zdarzyło dostać taką propozycję, odmówiłem ale byłem wówczas białorycerzem i byłem w związku. Dzisiaj bym przyjął. Oczywiście mowa tutaj o 2M+K i nie jestem żadnym chadem (jestem w mojej ocenie ~6/10). Laska podobne SMV, pomysł niby wspólny pary, ale myślę że to gość naciskał i był pomysłodawcą.

 

Inna bajka miałem sugestie zostać na noc z dwoma lesbami, oczywiście duuuuuzo podtekstów erotycznych w trakcie imprezy, ale też mogłoby do niczego nie dojść (mogłem to źle zinterpretować). Rozmawiałem później na luźnej stopie i obie laski nie ukrywały, że w przyszłości gdyby pojawił się jakiś facet, to mogłyby coś tam działać. Tutaj relacja raczej byłaby trudna - jedna bardziej leci na Ciebie, a ta która jest "męska" chce cię też wyruchać w tym pasie, które tam używają do zabaw. Z tej opcji bym raczej nie skorzystał.

 

Jeśli masz wątpliwość co do trójkątów, wejdź sobie na zbiornik i obczaj tam forum czy fotki niektórych par cuckoldowych. Nawet faceci z brzuszkiem mają branie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spokojnie napisał:

, a ta która jest "męska" chce cię też wyruchać w tym pasie, które tam używają do zabaw. Z tej opcji bym raczej nie skorzystał.

 

 

 

haha:) gorzej jak nie byłoby umowy na takie cos, a potem ,  w trakcie  " zabawy" doszloby do zmiany zasad gry :D wtedy zostaje juz tylko ucieczka przez okno :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojnie

Czyli z propozycją trójkąta się też spotkałeś. Kto w związku wychodzi z inicjatywą do czegoś takiego? Według mnie kobieta bo co chcę spróbować czegoś innego. Facet by chciał by ktoś mu *uchał babę jego :D

 

Lesby 2kobietki i jeden chłop pewnie by i tak nie chciały próbować smaku faceta i swoje by zaczęły.

 

Zbiornik i jeszcze tutaj w wątku się datezone pojawiały o trójkątach. Ludzie mają swoje pomysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz 1984 napisał:

haha:) gorzej jak nie byłoby umowy na takie cos, a potem ,  w trakcie  " zabawy" doszloby do zmiany zasad gry :D wtedy zostaje juz tylko ucieczka przez okno :P

A jeszcze gorzej jak wsypią coś do drinka czy kawy i wyjdą...

a przyjdzie kilku kolesi gejów:D

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spokojnie napisał:

Stanę po stronie brata

Ale ja wierzę, że on dostał "propozycję", nie jestem tylko przekonany czy realną. Może nie jasno napisałem. 🙄

Bo to są propozycje z randek online, a nie z reala, w realu można robić wrażenie osobowością/zachowaniem. A co jest głównym kryterium na randkach online? 3 zdjęcia? Przy takiej nierównowadze w ilości chętnych.

 

4 godziny temu, Spokojnie napisał:

co do trójkątów, wejdź sobie na zbiornik i obczaj tam forum czy fotki niektórych par cuckoldowych. Nawet faceci z brzuszkiem mają branie. 

Małe uściślenie:

1. faceci z brzuszkiem jako single, wchodzący na 3ciego do pary.

2. faceci z brzuszkiem w związku z KOBIETA, szukający byczka do przelecenia żonki na ich oczach.

 

Z 2. nie widzę problemu, na pewno mają chętnych od metra. Perspektywa cipki załatwia wszystko. Co do chętnych (par) na faceta singla 3/10 to byłbym sceptyczny. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

Ale ja wierzę, że on dostał "propozycję", nie jestem tylko przekonany czy realną. Może nie jasno napisałem. 🙄

Bo to są propozycje z randek online, a nie z reala, w realu można robić wrażenie osobowością/zachowaniem. A co jest głównym kryterium na randkach online? 3 zdjęcia? Przy takiej nierównowadze w ilości chętnych.

 

Małe uściślenie:

1. faceci z brzuszkiem jako single, wchodzący na 3ciego do pary.

2. faceci z brzuszkiem w związku z KOBIETA, szukający byczka do przelecenia żonki na ich oczach.

 

Z 2. nie widzę problemu, na pewno mają chętnych od metra. Perspektywa cipki załatwia wszystko. Co do chętnych (par) na faceta singla 3/10 to byłbym sceptyczny. 

 

 

 

 

Byłem tam przez chwilę, coś tam popisałem.... Generalnie singiel ma tam 10 razy trudniej niż na tinder, łatwiej o sex z tindera niż ze zbiornika. Stare baby 40 lat, 165/65kg mają wymagania kosmos..... Pary podobnie, jak jest tam na jedno cipe 10 kutang albo więcej to oczywiste że jest to targ próżności dla starych bab z nadwagą..... Szkoda zdrowia, chyba że sylwetka dobra twarz dobra i kutanga wielką , ale wtedy nie ma sensu tam, bo na żywo będziesz łapał codziennie pannę mimochodem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Może nie jasno napisałem

Źle to odebrałem, sorki - od rana jakiś zakręcony jestem. Możliwe że masz rację, różne cuda kręcą ludzie żeby oszukać. Kiedyś w tygodniku "Detektyw" była historia z PL chyba nawet ze zbiornika, że młoda laska zapraszała starszych facetów do siebie na sex, a potem z partnerem okradali takiego delikwenta, który bał się zgłaszać tego na policję. Chociaż w tej gazecie lubili trochę koloryzować historie. 

 

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

faceci z brzuszkiem jako single, wchodzący na 3ciego do pary.

Takie akcje widziałem, śledziłem ten portal kiedyś dosyć namiętnie, ale wtedy chyba był też bardziej popularny. Tam goście którzy mieli wyrobioną opinie - byli zapraszani dosyć często i oznaczani na filmikach i fotkach. Myślę, że niewiele się zmieniło. No i dużo imprez swingersow, gdzieś pod wielkimi miastami całe wille wynajmowali i impreza. 

 

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Co do chętnych (par) na faceta singla 3/10 to byłbym sceptyczny.

Zbiornik kiedyś zaskakiwał, ale też ocena SMV tam była trudna do zweryfikowania jeśli widziałeś tylko gościa od pasa w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

Ale ja wierzę, że on dostał "propozycję", nie jestem tylko przekonany czy realną. Może nie jasno napisałem. 🙄

 

 

 

 

 

Realna i miałem Ziob.. zdziwienia :) Coś mi ta kobieta zaczęła opowiadać jak na swingersach i różne. Nie wchodzę w coś takiego: 2 facetów i 1 kobieta. Kto wie co ten mężuś by wyczyniał z ta laską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Mmario said:

Byłem tam przez chwilę, coś tam popisałem.... Generalnie singiel ma tam 10 razy trudniej niż na tinder, łatwiej o sex z tindera niż ze zbiornika. Stare baby 40 lat, 165/65kg mają wymagania kosmos..... Pary podobnie, jak jest tam na jedno cipe 10 kutang albo więcej to oczywiste że jest to targ próżności dla starych bab z nadwagą..... Szkoda zdrowia, chyba że sylwetka dobra twarz dobra i kutanga wielką , ale wtedy nie ma sensu tam, bo na żywo będziesz łapał codziennie pannę mimochodem. 


Tak i nie.
Konto miałem tam kilkakrotnie. Wystarczyło, że dodałem zdjęcie przyrodzenia i laski same pisały. Twarz w tym procederze nie bierze udziału 😜
Jeśli patrzeć na ilość ofert to większość jest od par gdzie kobieta ma "misia" ale on albo ma małego albo nie potrafi jej zadowolić i szuka dobrego zawodnika na sport.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:



Jeśli patrzeć na ilość ofert to większość jest od par gdzie kobieta ma "misia" ale on albo ma małego albo nie potrafi jej zadowolić i szuka dobrego zawodnika na sport.

Czyli bardziej kobieta chce nowego bolca bo jej obecny facet nie umie laski wyruch**porządnie. Co najlepsze są goście, którzy idą na tego typu układ i dają możliwość zupełnie obcej osobie przebolcować mu swoją własną kobite. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2022 o 09:38, Spokojnie napisał:
W dniu 22.07.2022 o 09:27, zaq12w napisał:

ma jeszcze zęby mleczne

Może liczy, że je jej wybijesz swoja kutanga? 😜 poczekaj te dwa miesiące i bierz do gabinetu 

3 opcje.

Podpucha łowców pedofili.

Młoda szantażystka + jej opiekun.

Najmniej prawdopodobne nudząca się małolata na wakacjach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.