Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

 

Robiłem sobie ostatnio test jak ludzie oceniają mi zdjęcia na różnych appkach - niepozowane, walone z ręki - wychodziło od około 6.8 do około 7.2* - czyli normictwo. Nie jestem docięty jak kiedyś (szczerze mówiąc nawet nie wiem czy by mi się teraz chciało tak zapierdalać jak za młodu na to), nie miałem zrobionej ekstra fryzury - ot takie samojebki - i piszę to jako facet normik - jak nie macie psychy nie dotykajcie appek. 

 

 

* Radzę też, szczególnie młodym chłopakom, żebyście nie wrzucali zdjęć do ocen i dawania punktów jeśli nie macie przerobionej samoakceptacji na dobrym lvlu.

 

Z jakich aplikacji do tego korzystasz? Jak dla mnie te aplikacje nie oceniają atrakcyjności tylko jakość zdjęcia. Wrzucałem swoje foty z uśmiechem zrobione przez kogoś - 1. 7.9/10 2. 8.1/10 wrzuciłem zdjęcie bez koszulki, a mam sylwetkę dociętą z dobrą masą mięśniową - 4.7/10 xD W komentarzach że jestem zbyt agresywny, za dużo ciała pokazałem itp 

Raz wrzuciłem fotę samojebe i miałem 3.5/10  bo "too arrogant"  :D A swoje SMV w realu oceniłbym na 7/10, podobnie mój ziomek - w realu SMV 6.5 może 7 na 10, a wrzucił dobre foty z uśmiechem to dostawał oceny 8.5+ / 10. Nie ma co tych wyników aż tak brać do siebie także jak komuś słabo wyszło to się nie przejmować, to nic nie znaczy tak na prawdę, skoro na jednym zdjęciu można być 8.1/10 a na drugim 3.5/10 xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, niemlodyjoda said:

iż istnieje coś takiego jak mentalne dziewictwo, i że mentalną dziewicą może być nawet samotna matka z dzieckiem byleby tylko nie miała ślubu (bo tu wiadomo koperty proboszcz nie łyknie za czary-mary).

 

Czujecie to?

"Mentalne dziewictwo" :D 

O w pytę! Są jakieś filmiki na yt, gdzie rozwija ten temat?  

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, niemlodyjoda said:

297721545_5317425991644583_6955124047507783465_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=XDP5vNnSficAX92ThXY&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AT9TbbxcRPieGSBRps8qhVVgsjr0ebOb64iShvmHrpfdbA&oe=62F61323


Ej znam laske taką właśnie i jak przeczytałem to imie i nazwisko tej pani to mi się przypomniało jak mi o tym opowiadała..

Wszystko łączy się w większą całość i nabiera sensu, bo ona wyskakana jest, że hoho.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Następnym tematem jest "Panda szuka Pandy" czyli tzw. "Katolicka grupa O. Szostaka". Kto nie wie kto zacz to streszczę w jednym zdaniu - progresywny zakonnik, który wmówił kobietom, iż istnieje coś takiego jak mentalne dziewictwo, i że mentalną dziewicą może być nawet samotna matka z dzieckiem byleby tylko nie miała ślubu (bo tu wiadomo koperty proboszcz nie łyknie za czary-mary).

 

Czujecie to?

"Mentalne dziewictwo" :D 

Super!

W takim razie ja czuję się mentalnym bezdzietnym kawalerem .

Drzyjcie rezerwatki, nadchodzę😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Obliteraror napisał:

Simpy.

Legiony simpów.

Tama kurwa Trzech Przełomów simpów.

 

Simpów, którzy kadzą i płaszczą się przed tym wybrakowanym mentalnie, emocjonalnie i moralnie damskim śmietnikiem. Simpów, którzy bronią tych "doskonałych", komentujących "Pań" i obśmiewają innych mężczyzn, którzy nie idą za tym owczym pędem.

 

Co za upadek. I upodlenie.

 

Przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony. Ale innymi słowami ciężko to podsumować.

 

[Joke mode: ON]

 

O, widzę że ktoś do Rezerwatu zaglądał w weekend. 

 

[Joke mode: OFF]

 

 

Tak już na serio, to mam bardzo podobne wrażenie, że w PL jest ogromna "posucha" (dysproporcja między podażą seksu a jego popytem).  Gostkowie są mooocno wyposzczeni nawet będąc w związkach*. Przez to próbują to jakoś "nadrobić" w necie gdzie anonimowość pozwala im na efekt "psa spuszczonego ze smyczy".  Na YT są odcinki kreskówki pt "Piesek Leszek". Mniej więcej ten sam poziom "ciśnienia" kiedyś mówiono, że przeleciałby taki wszystko co na drzewo nie ucieka.

 

* wystarczy pogadać z jednym czy z drugim przy alko. Gdy sypie się nagle "propaganda sukcesu" uprawiana codziennie, a zaczyna wyłaniać się smutna prawda o związku danego jegomościa. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Bękarty Tindera


Jestem na tej grupie. Zawsze jest tam imba jakaś, taki "podręczny kabaret" w telefonie. 😅 Na tej grupie dostawałem właśnie pouczenia kilka razy, że to nie wygląd jest moim problemem, co wspomniałem kiedyś w tym, lub innym temacie. Mocno je to irytowało.

Nie wiedziałem, że są apki do ocen zdjęć. Tylko photofeeler kojarzę. 
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Po prostu ten klasyczny polski kukold musi iść prostą ścieżką - Pani (równolatka) mu łaskawie daje około 25 roku życia (jak ją wydupczą i wymaglują Bad Boye i Czady), on ma zakładane chomąto i orze świątek piątek i niedziela na dom w kredycie, ona ma gównopracę albo w ogóle nie pracuje, ciągłe awantury z jej strony on uznaje za "tak musi być w małżeństwie"  ale i tak będzie powtarzał - "co młody nie masz dziewczyny he he, wujek Ci jakąś znajdzie hehe, taka Agatka jest u naszych sąsiadów hehe, nie patrz że samotna matka he he. umów się i zalewaj he he, zobaczysz jak jest fajnie he he".

 

Pół biedy jak jakiś niedoświadczony gołąwąs ma takie parcie. Nieświadomy jest, nie rozumie. Najgorsze, że są rozwodnicy po 40-ce, którzy swoje przeszli, a i tak ich to niczego nie nauczyło. Dalej ich ciągnie do zabawy w dom z teraz już przechodzonymi babkami. A niejeden jeszcze się z taką żeni...

W dniu 7.08.2022 o 23:37, SamiecGamma napisał:

 

One mają w dupie nasze pasje. Żadna kobieta, powtarzam: żadna, nie była nigdy zainteresowana moimi pasjami dłużej niż przysłowiowe 5 minut. Niektórzy powiedzą, że jakbym był CHADem, to by było inaczej. Otóż nie, bo z dziewczyną, z którą było GBD, było dokładnie tak samo. Niby zajawka, jakie to fajne rzeczy w życiu robię, ale nigdy nie było żadnego głębszego zainteresowania tematem. Smutne to.

 

Mają w dupie, to prawda. Choć jeśli im zależy to potrafią się przyłączyć do pasji żeby wywrzeć wrażenie na wybranku. Oczywiście gdy relacja się zakończy zainteresowanie pani tym zagadnieniem mija jak ręką odjął.

 

Natomiast posiadanie ciekawej pasji ma pewną wartość podrywczą, bo czyni faceta interesującym, a to wiadomo, emocje...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nihilus napisał:

.

 

Natomiast posiadanie ciekawej pasji ma pewną wartość podrywczą, bo czyni faceta interesującym, a to wiadomo, emocje...

Lepiej jak laska wie, że się jakaś pasję posiada. Dla pańć facet bez zainteresowań jak dla mnie trochę blado wypada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gremlin napisał:

Opłaca się płacić za Gold? Założyłem sobie wczoraj konto, kilka zdjęć, krótki opis. Poklikałem trochę, par zero, polubień już 50+, ale za Chiny nie wiem kto i skąd 🥴

 Nie opłaci się, w tych 50 pewnie 45 którym dałeś w lewo.... Wszystkie które Cię polubiłem prędzej czy później zostaną Ci zaproponowane do wyboru prawo lewo, chyba że są poza Twoimi widelkami, tak przynajmniej było jeszcze pół roku temu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gremlin napisał:

Opłaca się płacić za Gold? Założyłem sobie wczoraj konto, kilka zdjęć, krótki opis. Poklikałem trochę, par zero, polubień już 50+, ale za Chiny nie wiem kto i skąd 🥴

 

Absolutnie nieopłacalne. Raz z ciekawości wykupiłem 3 czy tam 4 lata temu, kiedy jeszcze miałem w sobie odrobinę blue pilla... Miałem jakieś 30-40 polubień. Wśród nich procentowo (mniej-więcej oczywiście) wyglądało to tak:

- 10% - b. ładne laski-zbieraczki followersów na Instagrama

- 10% - fejki/boty - widać od razu
- 10% - fejkowe Chinki - oszuści wkręcający naiwnych misiów na inwestycje w krypto itp. (sprawa opisywana dość dobrze na Reddicie i chyba na Niebezpieczniku też coś było)

- 10% - jakieś dziwne alternatywki z różowymi włosami itp. (jest tu na forum fan takich lasek, mnie zupełnie nie kręcą)
- pozostałe 60% - normalne laski, wśród nich ładniejsze i brzydsze, które tak samo nie wiedzą, czego chcą, jak i cała reszta na tym Tinderze - to, że cię lajkuje nic nie oznacza - duża część z nich nie odpisze na wiadomości.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bzgqdn said:

@nowy00, najgorsze jest to że ona go znajdzie i ten ziom będzie jeszcze szczęśliwy i dumny jaką to wyrozumiałość i dojrzałość okazał.


Tak niestety będzie z racji, że oceniając po tym kawałku zdjęcia to laska szczupła i być może ładna. Jakie to smutne, że tyle wystarczy żeby chłopa omamić. Sam się łapie, że sam też idealizuje ładne kobiety, nawet jak już wiem jaką wiedzę głosi blue/blackpill.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:


Tak niestety będzie z racji, że oceniając po tym kawałku zdjęcia to laska szczupła i być może ładna. Jakie to smutne, że tyle wystarczy żeby chłopa omamić. Sam się łapie, że sam też idealizuje ładne kobiety, nawet jak już wiem jaką wiedzę głosi blue/blackpill.

 

No cóż, faceci też mają gadzi mózg, który prowadzi większość po sznurku i wypełnia odwieczny biologiczny program. Red pillerowi też może się spodobać, jednak jego przewagą będzie nie podejmowanie pochopnych decyzji i nie pozwolenie na wydymanie przez taką cwaniarę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bzgqdn

@Brzęczyszczykiewicz

Coś na tej zasadzie:

tYMIMsj6HAglnLdn.jpg

Są goście, którzy obecnie dla tego co kobiety mają pomiędzy nogami umieją poniżyć się niewyobrażalnie. 0 wymagań względem pańć służy kobietom a facetom utrudnia życie. 

Poprzednia praca, były zespół i ziomek o imieniu Aaa. Co z nim się działo? Taki normik, zwykły gość. Jaka miał żone? Wieloryb a na profilowym u zoneczki zioma Aaa pańcia ustawia sobie zdjęcia jakby była miss. Gościu na spotkania z pracy nie wychodził (na żadne) bo mówił iż czasu nie miał a po prostu babon nie pozwalał. Wyjazdy z pracy w terenie z pobytem przez kilka dni a Ziom Aaa nie idzie z nikim coś zjeść w lokalu wieczorem po wdrożeniu gdyż ma umówiona rozmowę na kamerze z pańcia i zostaje w kwaterze. 

 

@SamiecGamma

Pille nic nie dadzą nawet najbardziej zatwardziałym gościom(redpillersom, blackpillersom), którzy niestety ulegną i dadzą omotać się dobrej playerce właśnie przez tzipe. Nagle taki gość nie myśli logicznie i kieruje się czymś innym aniżeli głowa. Z kobietami od początku potrzeba być czujnym wliczając pierwsze spotkania. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Spokojnie napisał:

Ciekawe czy znajdzie jakiegoś kaskadera... Plany ma ambitne.

 

Kaskader będzie miał same bonusy do zgarnięcia :)

 

- kolorowe maleństwo do utrzymania

- panią ulaną/brzydszą po ciąży 

- mało seksu, bo ciąża

- ciągłe poczucie wstydu że związał się z szonem o preferencjach czarnej kangi

- pogardę dziecka, bo przecież on nie jest prawdziwym tatą

 

Same profity - bądz prawdziwym mężczyzną  frajerem :)

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

pogardę dziecka, bo przecież on nie jest prawdziwym tatą

Tego punktu nie jesteśmy pewni ;) może się nie kapnie dziecko że coś nie gra. 

 

2 minuty temu, smerf napisał:

frajerem

Jestem przekonany, że taki gościu się znajdzie i tak jak pisali bracia - będzie z tego dumny. Panna go wykorzysta na tyle ile trzeba do wychowania bombelka i zapewnienia bytu, a później i tak pójdzie w tango po raz kolejny, bo natury nie oszuka (a potencjał ma). 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Spokojnie napisał:

comment_1660133042kDXcx6VkPM9VO5vXwk1BYf

Ciekawe czy znajdzie jakiegoś kaskadera... Plany ma ambitne.

Zawsze jest jakiś +

Podwójnie w ciążę nie zajdzie więc można zaoszczędzić na gumkach.:D

 

Edytowane przez Brat Jan
literówka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.