Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, helion napisał:

Więcej wiary w siebie! To bardzo dobrze, że chce się spotkać, jesteś tego wart. A co będzie dalej to zależy od Ciebie!

@helion

No wiesz jestem taki podejrzliwy z powodu że tak powiem serii wydarzeń sprzed kilkunastu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patton napisał:

@helion

No wiesz jestem taki podejrzliwy z powodu że tak powiem serii wydarzeń sprzed kilkunastu lat.

Nie pozwól, aby "powody" wydarzeń sprzed kilkunastu lat wciąż były górą...

W czasie spotkania zawsze możesz powiedzieć, że przypomniałeś sobie o niewyłączonym czajniku i musisz już iść :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

Jest trzy lata młodsza, z wyglądu nawet niezła no tylko że ma tylko dwa zdjęcia na których nie widać jej całej.... Także bracia co o tym myślicie?

Mysle, że istnieje spore ryzyko, że pani ma większą masę własną niż chciałoby się oglądać. Poza tym, że szybko dąży do spotkania i jest blisko, to plus dla Ciebie, bo możesz ją szybko i tanio zweryfikować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu mogła przyjąć pozę wciągniętego brzucha. Może u pani już nowe życie kiełkuje w środku i szybko chciałaby dopasować ojca do niego. Może, nie może... Więcej pytań niż odpowiedzi. Po spotkaniu powinieneś wiedzieć więcej. 

Poza tym ja mam podstawowe pytanie. Czy Ty chcesz się z nią w ogóle spotkać, czy wolisz sobie jedynie popisać? 

Edytowane przez piratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piratos

Na tym zdjęciu to rzuca jakaś zabawkę dla psa, a tło jest takie jakby to były jakieś zawody o których wspominała w jednej z pierwszych wiadomości. Także z tym wciaganiem brzucha to by w tym momencie raczej chyba było ciężko, no ale spotkać się z nią mogę a jeśli nic z tego nie będzie to chociaż będę miał dodatkowe doświadczenie. A co do kielkowania to istnieje jeszcze coś takiego jak dyktafon w telefonie. No i zapomniałem dodać że nie głupieje tak jak wielu na widok cycków, także nie zemną na te numery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Patton said:

@helion

Też tak myślę ale myślę też że podejrzane jest trochę to że tak szybko chce się spotkać.

Ja pierdu co w tym jest podejrzanego powinienes sie cieszyc - zasada jest spotkanie jak najszybciej sie da.

 

13 hours ago, MaxMen said:

Celuje głównie w dziewczyny w wieku studenckim i jak w gadce dobrze sobie radzę to mam problem z jednym pytaniem A mianowicie : "Czy masz żonę" ? No na prawdę nie wiem co odpowiadać, te ich pytania są tak sugerujące, jakby chciały usłyszeć, że ja mam

Odpowiadasz z jajem - A co chcesz sprobowac trojkata? Cos w tym stylu - nie tlumaczysz sie nigdy!

 

Brak polskich znakow - komp w pracy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pytonga napisał:

Odpowiadasz z jajem - A co chcesz sprobowac trojkata? Cos w tym stylu - nie tlumaczysz sie nigdy!

No tak tylko, że każda odpowiedź inna niż przecząca może sugerować, że ją mam a jak widać niektóre panny nawet jeśli chodu tylko o seks to wolą wolnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

Na tym drugim zdjęciu widać ja tak z boku i pod kątem i prawie że do pasa. A z tego co na nim widać to chyba jest całkiem dobrze. Ale ciągle nie daje mi spokoju to szybkie spotkanie, coś zbyt łatwo to idzie.

NIepotrzebnie się tym przejmujesz, widać że jesteś ciekaw tego spotkania. Nie miej żadnych oczekiwań, co do wyglądu, charakteru itp bo na tym etapie nie jesteś po prostu w stanie tego zweryfikować, od tego jest to spotkanie. Będzie coś nie tak, co stwierdzisz że to nie ma sensu, kończysz spotkanie i idziesz do chaty, proste, to jest naprawdę proste :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj spotkanie z kolejną dziewczyną z tindera. Ona strasznie zabiegała o spotkanie, więc umówiłem się z nią przy okazji w galerii handlowej, żeby nie tracić czasu, bo i tak miałem wpaść na zakupy.

Na zdjęciach była ~7/10. Na żywo 5/10 :D :D Ale mocno się nie przejąłem, chodziłem po sklepach i robiłem zakupy, a ona łaziła za mną. Po wszystkim pożegnałem się i wróciłem do domu. 

 

Jak one potrafią manipulować tymi zdjęciami, to mnie nieraz przeraża. A myślałem, że jestem taki sprytny i nie dam się nabrać.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MaxMen said:

No tak tylko, że każda odpowiedź inna niż przecząca może sugerować, że ją mam a jak widać niektóre panny nawet jeśli chodu tylko o seks to wolą wolnego 

Prosta odpowiedz Tak/Nie stawia Cie w roli petenta I pokazuje, ze sie tlumaczysz bo Ci zalezy. Odpowiedz z jajem zartobliwa sprawia, ze jej orzech sie przegrzewa poniewaz otrzymuje odpowiedz inna niz od 99% facetow.

 

 

Brak polskich znakow - computer w pracy. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortyy

Ja wczoraj też się natknąłem na dobrą graficzkę :)

Na zdjęciu cera gładka jak u dwudziestopięciolatki, live - jednak czterdzieści.

Poczęstowała mnie przynajmniej Żywcem Niealko, bo rozdawali na mieście, to do końca stratny nie byłem.

 

@Patton

Co to bracie rozkminiasz? Idziesz i już. Bierz dupę w troki i wio, to tylko randka. Do stracenia masz parę minut w najgorszym przypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spostrzeżenie z portali:

Zaglądam ostatnio na badoo po przerwie, a że przetrawiłem juz wiedzę redpillową i forumową, to rozmawiam odważniej z pannami.  :P

I okazuje się że one mnie chyba mają za niezłego kozaka, haha. Sądzą że ja taki jestem na żywo. :) Dawniej bym sobie tak ostro nie pisał z nimi.

A jak dojdzie do spotkania to moze byc mały dysonans poznawczy. Ale na razie spotkan nie bedzie, mam wiec czas żeby sie w realu tez uhardkorowić :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.