Jump to content

Recommended Posts

Oto przykłady brutalności, bezwzględności, agresji i zła jakie kobiety kierują w stronę swoich byłych partnerów. Pamiętaj bracie aby NIE być białym rycerzem bo ŹLE skończysz. Kobieca podłość nie zna granic.

Użytkownicy aplikacji Whisper, która umożliwia dzielenie się swoimi najbardziej skrywanymi sekretami, wyznali, jak wyglądało ich rozstanie. 

https://www.papilot.pl/milosc/zemsta-na-bylym-facecie,40182,1

 

 

„Przespałam się z jego dwoma najbliższymi kolegami i jeszcze się tym pochwaliłam. Wcześniej ukradłam mu z domu ukochanego kota”.

 

„Chwilę po zerwaniu sama obcięłam sobie włosy. Myślałam, że taka zmiana jest mi potrzebna. Bardzo szybko tego pożałowałam, bo wyglądałam jak kretynka”.

 

„Zakradłam się przed jego dom w nocy i załatwiłam się na jego wycieraczkę. Mam nadzieję, że rano wdepnął to bosymi stopami”.

 

„Wysikałam się do butelki z płynem do prania, która stała w jego łazience. To nie jest jednorazowa zemsta, bo będę czuła satysfakcję przy każdym kolejnym jego praniu”.

 

„Przez jakiś czas śledziłam swojego byłego i utwierdziłam się w przekonaniu, jaki to był bydlak. Przedziurawiłam mu opony, ale emocje wcale nie opadły. Na deser wybiłam szyby w jego samochodzie”.

 

„Zemściłam się, ale pośrednio. Jemu nie dałam rady, więc rozkwasiłam nos jego kochance. Myślę, że nie tylko jej było przykro”.

 

„Zrobiłam coś, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała. Postanowiłam zmienić całe swoje życie i praktycznie z dnia na dzień wyprowadziłam się do innego kraju”.

 

„Nigdy taka nie byłam, ale wpadłam w jakiś obłęd i w tydzień po rozstaniu przespałam się z czterema nieznajomymi facetami. Jego pewnie by to nie ruszyło, a ja czułam się potem fatalnie”.

 

„Zrobiłam ogromne ognisko w moim ogródku. Po nim nic mi nie zostało, więc w ataku gniewu spaliłam prawie wszystko, co sama posiadałam. To nie było najmądrzejsze rozwiązanie”.

 

„Przez kilka miesięcy po rozstaniu udawałam ciążę. Nie pozwalałam mu się zbliżać i wmawiałam wszystkim, że porzucił ciężarną. To na pewno była dla niego nauczka”.

 

„Zalogowałam się na jego konto na Facebooku, bo hasło było w pamięci mojego komputera. Szybko je zmieniłam, żeby nie mógł nic zmienić i ustawiłam nowy status związku. Zrobiłam z niego geja, a przy okazji dostało się jego najbliższemu przyjacielowi”.

 

„Po kilku tygodniach dowiedziałam się, że jest już w nowym związku. Znalazłam tę dziewczynę i poprosiłam ją o rozmowę. Wmówiłam jej, że był kiedyś ćpunem i żeby na niego uważała”.

 

„Naplułam w twarz jego mamie, którą tak naprawdę kochałam jak swoją. Tylko dlatego, że próbowała go przede mną tłumaczyć”.

 

„Przelałam sobie z jego konta prawie wszystkie oszczędności. Musiał poczuwać się do winy, bo nawet nie zażądał zwrotu pieniędzy. Miałam za co odreagowywać”.

 

„Zamieściłam na Facebooku zdjęcie testu ciążowego mojej siostry. Oznaczyłam go na nim i dodałam opis: gratulacje, tatusiu. Potem przez kilka dni nie odbierałam telefonu, a on wpadał w coraz większą panikę”.

 

„Usunęłam z Internetu wszystkie nasze wspólne zdjęcia. Potem dodałam je jeszcze raz, ale w miejscu jego twarzy widniał świński ryj”.

 

„Rozstaliśmy się w spokoju, ale to tylko pozory. Poprosiłam jeszcze, żeby dał mi na chwilę swój telefon, bo mój się rozładował. Weszłam w ustawienia i wyczyściłam go do zera. Przepadły wszystkie jego zdjęcia, kontakty, wiadomości, ustawienia”.

 

„Wyrzuciłam wszystkie jego ubrania przez okno. Od kilku dni padało, więc raczej nadawały się już do wyrzucenia”.

 

„Przyłapałam go na zdradzie przed jego własnym domem. Nie panowałam nad sobą. Chwyciłam za wielki kamień i z całych sił rzuciłam w ich kierunku. Na szczęście nikogo nie zabiłam, ale okno było do wymiany”.

 

„Rozpuściłam plotkę, że powodem naszego rozstania była przemoc domowa. Zwierzyłam się największej plotkarze, że byłam bita i wieści szybko się rozniosły. Mnie wszyscy współczuli, a jego chcieli zlinczować”.

 

 

 • Like 4
 • Haha 1
 • Confused 2
 • Sad 3
Link to post
Share on other sites

U mnie "najgorszym" sposobem na wjechanie w moją psychikę przez byłą kobietę, było wpierw branie mnie na litość i przepraszanie, a następnie wyzywanie od najgorszych i próba rozwalenia mi opinii w najbliższym otoczeniu, co jej się nie powiodło, bo Ci normalni ludzie szybko mnie poinformowali o jej działaniach.

 

Dla jasności, nie zareagowałem, z racji tego, że mam swój honor i wiem, że taka walka byłaby totalną stratą czasu.

 • Sad 1
Link to post
Share on other sites

@MoszeKortuxyNiestety wszystko sprowadza się do tego że kobieta może a facetowi jest to zabronione bo to facet zawsze jest złem nieważne że to np kobieta zdradziła itd. Tłumaczenia będą tego typu że mogłeś się bardziej starać bla bla bla i problemu by nie było. W dzisiejszych czasach kobiety mają więcej praw niż faceci którzy w razie takich ataków nie mogą się bronić. @rewter2 Prawda ale czy ci ludzie są tak ślepi że widząc co ona zrobiła poprzedniemu sądzą ze w ich przypadku to się nie zdarzy? Zamiast być sobą taka osoba będzie robić wszystko wbrew sobie w związku bo nie pobzyka lub nie będzie miał kim się pochwalić?

@Przemek1991 Miałem to samo z tym tylko że wielu odwróciło się ode mnie co pokazało że nie byli warci. Sam zostałem dwa razy zrobiony na rogacza ale nie szukałem zemsty bo dla mnie to strata czasu i sił. Kto inny niech się z nią meczy.

Edited by marios27
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest. Sam nie chce mieć dzieci nie dlatego, że jestem samolubny, niedojrzały czy nie dorosłem - jak to nam Panie uwielbiają wmawiać.

Po prostu widzę co się dzieje i nie chce, żeby moje dziecko było narażone na dorastanie w patologii stworzonej przez kobietę.

Ciągłe wojny o gówno, bo jej życie nie wygląda tak jak to sobie wyobrażała i jej wmawiali od dziecka.

 

Będę kochany i uległy miś - źle bo słaby i kobieta czuje pogardę.

Będę twardy i niedający sobie wchodzić na głowę - źle bo tyran i przemocowiec.

 

A dziecko chłonie jak gąbka a potem powiela schematy.

 

 • Like 4
Link to post
Share on other sites
 • Mosze Red pinned and featured this topic
 „Zemściłam się, ale pośrednio. Jemu nie dałam rady, więc rozkwasiłam nos jego kochance. Myślę, że nie tylko jej było przykro”. 

To akurat żadna zemsta. Nie dość, że zasłużył to jeszcze nie oberwał. Totalna wtopa.

Też chciałbym zobaczyć ten pocieszny widok jak się baby tłuką.
 

„Przyłapałam go na zdradzie przed jego własnym domem. Nie panowałam nad sobą. 
Chwyciłam za wielki kamień i z całych sił rzuciłam w ich kierunku. 
Na szczęście nikogo nie zabiłam, ale okno było do wymiany”.

To też się tu nie powinno znaleźć. Żadna to zemsta - upust dany emocjom, w dodatku uzasadnionym.

 

Niektóre jednak są tak ohydne (i nie mówię o laniu do płynu do płukania tkanin), że aż się żołądek skręca. Jak to:
 

„Rozpuściłam plotkę, że powodem naszego rozstania była przemoc domowa. 
Zwierzyłam się największej plotkarze, że byłam bita i wieści szybko się rozniosły. 
Mnie wszyscy współczuli, a jego chcieli zlinczować”.

To ją powinni zlinczować.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Moim zdaniem to jest jawna technika depopulacyjna.

No więc też się nad tym zastanawiałem, ale myślę że warta przynajmniej próby obalenia jest hipoteza, że skoro i tak 80% kobiet woli jako zapładniaczy 20% facetów (reszta to zło mniej lub bardziej konieczne), czy jednak nie chodzi o co innego? Może jakaś wyższa forma promocji naturalnej eugeniki?. Przecież one same z tych 20% odessają nasienie, będą za nimi biegać i głowy tracić. 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Rnext napisał:

No więc też się nad tym zastanawiałem, ale myślę że warta przynajmniej próby obalenia jest hipoteza, że skoro i tak 80% kobiet woli jako zapładniaczy 20% facetów (reszta to zło mniej lub bardziej konieczne), czy jednak nie chodzi o co innego? Może jakaś wyższa forma promocji naturalnej eugeniki?. Przecież one same z tych 20% odessają nasienie, będą za nimi biegać i głowy tracić. 

 

Reszta jest "potrzebna" jako dostarczyciele zasobów. Z tych wyssa nasienie, z tamych $$ i już zadowolona, ma trochę czasu by pobyć nieszczęśliwą.

 

 

 • Like 3
Link to post
Share on other sites

@Rnext Możliwe, że chodzi o tą naturalną eugenikę jednak po tej ostatniej akcji #MeToo można zauważyć, że pazury ideologii feministycznej nie uderzają tylko w te 80% zwykłych facetów, ale i w tych kolesi, którzy należą do 20% dzięki swej wysokiej pozycji społecznej. Oskarżonymi są głównie celebryci, a oni żyją z tego co o nich piszą i mówią. Kevin Spacey wyleciał z Wszystkich pieniędzy świata! 

 

Teraz Kevin będzie miał problem aby zdobyć rolę w jakimś filmie po tych oskarżeniach przez co straci źródło zarobku i sławy, które dawały mu możliwość należenia do 20% facetów od, których kobiety chcą spermy oraz hajsu.

 

Coraz większe kręgi mężczyzn zaczynają mieć problemy z kobietami co zniechęca ich do wchodzenia w związki i zakładania rodzin, a to prowadzi do depopulacji. 

 

Nawet Trump miał problemy w czasie swojej kampanii wyborczej przez kobiety. Od Hillary Clinton zaczynając poprzez oskarżenia kobiet o molestowanie, aż na akcji z "Grab them by the Pussy" kończąc. Trump to człowiek o wiele lepszej pozycji niż Kavin Spacey jednak widać, że nawet miliarderzy kontaktami zaczynają mieć problemy z powodu kobiet. 

Edited by MoszeKortuxy
Link to post
Share on other sites

@Rnext w obecnych czasach polemizowałbym z podciąganiem tego pod eugenikę. Skoro samice lubią dać dupki ciapakom to chyba nie trzeba mówić, że z ulepszaniem gatunku ma to niezbyt wiele wspólnego. O innych podobnych sytuacjach nawet nie wspominam. Naturalnie w oczach kobiety to jest "silny samiec", ale często można odnieść wrażenie, że znaczna większość samic zatrzymała się na poziomie jaskiniowców pod względem identyfikowania siły danego osobnika. Rozwój gatunku leży i kwiczy jak się spojrzy na to wszystko z boku.

Edited by HORACIOU5
 • Like 5
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

@Mosze Red w sumie słuszna uwaga. Zapomniałem o tym, że matka (o ironio?) natura ma swoje zdanie w tej kwestii.

 

A z drugiej strony kobiety miały tyle samo czasu co my na to, aby ewoluować w pewnych kwestiach więc... ;)

Edited by HORACIOU5
Link to post
Share on other sites

Sterowanie ludzkim rozmnażaniem jest widoczne. Biali heteroseksualni mężczyźni są linczowani i dyskryminowani, a system + propaganda feministyczna jak tylko się da utrudnia ich relacje z kobietami.

Mężczyźni z Bliskiego Wschodu czy Afryki są natomiast tolerowani mimo bardzo poważnych występków i wybierani na partnerów do związku przez białe kobiety, a feminiski ich bronią.

 

Przykład:

Francuskie feministki zlinczowały Polańskiego. "Zbrodniarz i gwałciciel"https://wiadomosci.wp.pl/francuskie-feministki-zlinczowaly-polanskiego-zbrodniarz-i-gwalciciel-6182568508065409a

Polański to biały, heteroseksualny facet i rdzenny europejczyk. 

 

Francuskie feministki przeciwne karaniu mężczyzn społeczności imigranckiej z krajów muzułmańskich za nagabywanie kobiet na ulicy.https://wpolityce.pl/swiat/364769-francuskie-feministki-przeciwne-karaniu-mezczyzn-za-nagabywanie-kobiet-na-ulicy-czyli-o-tym-jak-lewicowosc-zastepuje-rozum-i-przyzwoitosc

Imigranci to ciemnoskórzy heteroseksualni mężczyźni z krajów muzułmańskich, gdzie równość płci jest całkiem obca.

 

To pokazuje jacy mężczyźni mają się rozmnażać, a jacy nie.

Edited by MoszeKortuxy
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Mosze Red napisał:

@HORACIOU5 to dla tego, że inteligencja nie jest niezbędną cechą samca alfa, więc natura jej nie promuje. 

Wysoka inteligencja jest niestety zawsze związana z lękiem w jakiejś formie.

A co do celu tego wszystkiego, eugeniki itd. - czy nie jest optymalnym piec wielu pieczeni na jednym ogniu? Ciągle mam przed oczami Bezmienowa, etapy dywersji ideologicznej i to, że przed fazą normalizacji dąży się do skłócenia wszystkich ze wszystkimi.

Edited by t0rek
 • Like 3
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Rnext napisał:

No więc też się nad tym zastanawiałem, ale myślę że warta przynajmniej próby obalenia jest hipoteza, że skoro i tak 80% kobiet woli jako zapładniaczy 20% facetów (reszta to zło mniej lub bardziej konieczne), czy jednak nie chodzi o co innego? Może jakaś wyższa forma promocji naturalnej eugeniki?. Przecież one same z tych 20% odessają nasienie, będą za nimi biegać i głowy tracić. 

Z czystej ciekawości... Skąd są wzięte te statystyki? A może jak to zwykle bywa w statystykach podawanych na poparcie pewnych tez w Internecie są wyssane z palca? Często są powtarzane, ale zwykle bez jakiegokolwiek źródła.

Link to post
Share on other sites
 • Similar Content

  • By Patton
   Zapewne część użytkowników potwierdzi zawartość. 
    
   https://m.joemonster.org/art/42936
  • By squarex
   Witajcie bracia, jestem incelem i po prostu jestem ciekaw waszego zdania. Co o tym sądzicie czy jako incel mam szansę na kobietę czy tylko divy z roksy i jazda na ręcznym?
  • By maggienovak
   Panowie, 
   Jak podchodzicie do pojęcia "pomoc psychologiczna"? 

   Jeśli potrzebowalibyście pomocy psychologa/psychologicznej - to jakie kryteria powinien spełniać? 
   Co sądzicie o grupach wsparcia? 
  • By niemlodyjoda
   Osoby dramatu:
    
   Pani - 36 lat. W młodości dobra sztuka, teraz nadal nieźle się trzyma ale wiadomo jak to jest z kobietami w tym wieku, cień świetności sprzed lat
   Obecna gałąź - 32 lata - despero-archeolog biorący się za stare baby. Trzeba przyznać wysportowany, dorzeźbiony etc.
   Dawna gałąź - niemłodyjoda. Był z Panią 5 lat, związek bardzo fajny, pożegnałem kobietę ze względu na brak jakichkolwiek ambicji życiowych - duże dziecko w domu. Byliśmy wtedy bardzo młodzi start w wieku ok 22 lat.
    
   Pewnego dnia odbieram maila - przecieram oczy ze zdumienia. Brak kontaktu od ponad 7 lat nie wiedziałem nawet czy żyje czy nie. Uprzejme pytanie co u mnie, czy mam żonę, dzieci etc. Nie nie mam. W kolejnym mailu wata od Pani + pytanie gdzie teraz mieszkam. Okazuje się, że to samo miasto. Pani ma problem. Jej obecny bolec wykonuje połączenia do dziwnych numerów i czy mogę jej sprawdzić co to za ludzie. Odpowiadam - ok - po dawnej znajomości. Oczywiście to roksa + inne przybytki uciech. Odpisuję Pani, że nie mieszam się w życie prywatne innych mężczyzn. Ona pyta czy w takim razie powinna się niepokoić i czy mogę jej wysłać jakiekolwiek dowody na to. Ja, że nie bo nie będę jej nic wysyłał co zostawia ślad. Czy może wpaść i zobaczyć bo ona ma dość tego faceta, chce odejść i to dobry pretekst. Ok wpadaj, pokaże Ci co jest czym pijemy kawę i wypadasz do domu nie dotykam zajętych kobiet.
    
   Następnego dnia Pani jest u mnie. Przez lata jak się nie widzieliśmy zdążyła sobie powiększyć piersi, usta + zrobić kości policzkowe. Praca dalej wujowa więc pewnie z kasy facetów/a z którym/i się bujała. Oczywiście ubrana jak na pukanko - w środku dnia wieczorowy makijaż, sukienka ledwo za dupę. Pokazuje co i jak, Pani szlocha, chlipie, odwala całe to babskie gówno, a że widzi że mnie to nie rusza, pyta czy może się przytulić. Tak, może ale za chwilę ma pakować mandżur i wracać do obecnego bolca. Przyjacielskie buzi na do widzenia i Pani już nie ma.

   Za 3 dni widzę maila, że ona nie może się pozbierać po tym i że brakuje jej rozmowy z kimś i że wywaliła despero-archeologa. Ja, że nie mam czasu. Pani esemesuje, ciśnie temat, dla świętego spokoju - wpadaj. Wypytuje co u mnie. Życie. Niemłody dlaczego masz na szybie odbite dłonie. Nie wiem, pewnie moje. Niemłody nie kłam, to są małe, damskie dłonie, Ty masz duże, co to za kobieta, byłam z Tobą 5 lat i wiem, że lubisz to robić przy lustrze i oknach. Ok - koleżanka. Widziałam w toalecie na podłodze długi blond włos, na kanapie jest długi czarny, rozumiem, że to "koleżanki". Tak - koleżanki, jestem wolnym człowiekiem, robię co chce. Czy na lustrze usta odbite szminką to też koleżanki? A dlaczego mnie wypytujesz, nie jesteśmy razem jestem wolnym człowiekiem. Jesteś chamski powinieneś wysprzątać po tych swoich kurw*szonach zanim przyjdę. Nic nie powinienem, wiesz że lubię jak w domu są delikatne ślady kobiety, perfumy albo cokolwiek co świadczy o jej obecności. Nadal zachowujesz się jak gówniarz nie wyrosłeś z tego. Słuchaj gówno Cię to powinno obchodzić, w zasadzie to chyba powinnaś wyjść bo mam za chwilę swoje sprawy do ogarnięcia. Oczywiście Pani rzuca się na niemłodego, ja mówię żeby powtrzymała swoje rumaki bo jest z kimś a ja nie przyłożę ręki do zdrady. Nie nie jestem już z nim wyprowadził się. Pani pyta czy nadal mi się podoba ja mówię, że i owszem źle nie jest,, zrobione cycki robią swoje, i oczywiście doszło do bzykania (krew nie woda). 
    
   Za dwa dni dostaję maila od Pani, iż pogodziła się ze swoim chłopem wybaczyła mu zdrady i będą nadal razem. Pytam czy poinformowała go, że była u mnie i co zaszło. 
    
   Werble....
    
   "Oceniamy w tej sytuacji jego uczciwość nie moją więc się ode mnie odpi*rdol z takim moralizatorstwem".
    
   ... kurtyna.
    
   Wnioski pozostawiam każdemu do wyciągnięcia we własnej głowie. Przypuszczalnie Pani wiedziała o zdradach Pana ale nie chciała się z nim rozstać, a "zrewanżować się" daniem doopki komuś innemu, Padło na niemłodego. Oczywiście jego wyprowadzka to ściema, zastanawiam się nawet czy Pani takie swingerskie życie nie pasuje i czy nie wiedzie go od dawna. Fantastycznie się z takimi przemyśleniami człowiek czuje, biorąc pod uwagę bycie z tą osobą w wieloletnim związku  
    
   Coraz kierwa lepiej, coraz lepiej  
    
   40stka coraz bliżej i zamiast domu, żony i dzieci coraz lepsze historie  
  • By Mmario
   Czasami w życiu słyszę od kobiet "on chciał tylko sexu" to kobiety, które dawały ten sex i towarzystwo swoje, facet też dawał sex i towarzystwo. Jakoś tak (nie zawsze) to facet dodatkowo ogarniał wożenie i rozrywki. Wychodzi mi na to że kobiety oczekują czegoś za sex (może poza jednonocnymi przygodami). A może jest tak że kobieta od faceta oczekuje czegoś za sex gdy czuje że się dla niego poświęca dając mu du... A z takim ze świetnymi genami to już nic więcej nie oczekuje? Tak czy inaczej wychodzi mi z tego prostytucja tylko płatność nie wprost i w bliżej niekreślonej kwocie za niepewną usługę... Od takich kobiet chce zatem tylko sexu właśnie 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.