Skocz do zawartości

Badania DNA, argumentacje Pań z pewnego portalu :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Badania DNA, argumentacje Pań z pewnego portalu :)

Nie wiem co napisać, bez kitu. Takiego ogromu hipokryzji i mówiąc wprost - zła - dawno już nie widziałem. Przecież mówimy tu o oszukanym i okradzionym mężczyźnie ze swoich marzeń o własnym dziecku, z pieniędzy i czasu który mógł poświęcić na swoje WŁASNE DZIECKO, a nie cudze.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy mechanizm strachu przed badaniami DNA u kobiet jest wynikiem jakiegoś pierwotnego lęku? Myślicie, że nawet mało doświadczona 17 letnia dziewczyna boi się badań DNA?

 

Hmmm.. może one od  dziecka wiedzą, że każda jest zaprogramowana na zdradę?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

mówimy tu o oszukanym i okradzionym mężczyźnie ze swoich marzeń o własnym dziecku, z pieniędzy i czasu który mógł poświęcić na swoje WŁASNE DZIECKO, a nie cudze.

Dorośnij ? liczy się serduszko i to kto wychowuje, ten jest prawdziwym ojcem a nie jakieś DNA badania, pewnie oszukane, co by alimentów nie płacić ? 


A na poważnie, to.. nie da się tego czytać, tam jest po prostu umysłowa bieda i dobitnie widać, jak BARDZO przyziemne są kobiety. Zaufanie, zaufanie, miś.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka

 

W porządku, ja się za ten "personalny przytyk" nie obrażę, bo takie słowa z ust zakompleksionego i agresywnego facecika nie są dla mnie obraźliwe ani jakkolwiek istotne, a i Ty nie jesteś pierwszym takim na forum. Na przyszłość polecam od razu udać się na męskie forum, skoro już po kilku godzinach "dyskusji" na forum kobiecym uznałeś, że z kobietami nie da się dyskutować - gratuluję trafnego wyboru partnerów do dyskusji! smile Jasne jest, że nie przyszedłeś tu dyskutować tylko siać zamęt i agresję, a takich użytkowników nasze forum na pewno nie potrzebuje.

 

Eh, a facet nawet graficznie starał się rozrysować, żeby coś zrozumiały, ale dowiedział się smutnej prawdy o sobie.

 

DOBRA KURWA ZMIENIAM ZDANIE XD TO JEST PRAWDZIWA PEREŁKA 

Biedny autor być może zrobił dziecko jakiejś dziewczynie i próbuje rękami i nogami się wymigać, że to na pewno nie jego.

 I naleganiem na testy DNA chce to ukryć NO KURWA NIE MOGE!

 

Edytowane przez SławomirP
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są niektórych tutaj kobiety, te co chcecie bronić i ZĘBY nastawiać bo ktoś tam im lekkiego klapsa da...

Śmieszy mnie że są tu jeszcze jakieś białorycerzyki które JESZCZE nie zrozumiały...

Musicie dbać o własne interesy(bo zauważcie jak one o swoje dbają, wiedzą że są słabe więc zrobią wam najgorsze świństwo), kobieta BEZ WAS sobie nie poradzi, to co one gadają to propagandy się nałykały ale jak przychodzi co do czego to "przecież jesteś mężczyzną".

Nie demonizuje kobiet ale zaczynam powoli rozumieć by traktować ją np jak psa czy kota. Lubie zwierzę, nawet je kocham, opiekuje się nim, daje mu jeść, głaszczę i sprawia mi ono masę radości ale KURWA nigdy KOT CZY PIES NIE BĘDZIE RÓWNE MNIE :3 Kupcie sobie szczeniaka amstafa i popuszczajcie mu w dzieciństwie a zaręczam że jak dorośnie to skończycie z przegryzionym gardłem XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SławomirP napisał:

Perełka

 

W porządku, ja się za ten "personalny przytyk" nie obrażę, bo takie słowa z ust zakompleksionego i agresywnego facecika nie są dla mnie obraźliwe ani jakkolwiek istotne, a i Ty nie jesteś pierwszym takim na forum. Na przyszłość polecam od razu udać się na męskie forum, skoro już po kilku godzinach "dyskusji" na forum kobiecym uznałeś, że z kobietami nie da się dyskutować - gratuluję trafnego wyboru partnerów do dyskusji! smile Jasne jest, że nie przyszedłeś tu dyskutować tylko siać zamęt i agresję, a takich użytkowników nasze forum na pewno nie potrzebuje.

 

Eh, a facet nawet graficznie starał się rozrysować, żeby coś zrozumiały, ale dowiedział się smutnej prawdy o sobie.

 

DOBRA KURWA ZMIENIAM ZDANIE XD TO JEST PRAWDZIWA PEREŁKA 

Biedny autor być może zrobił dziecko jakiejś dziewczynie i próbuje rękami i nogami się wymigać, że to na pewno nie jego.

 I naleganiem na testy DNA chce to ukryć NO KURWA NIE MOGE!

 

Jebana erystyka shame tactics, naturalne, emocjonalne przekręcanie, dodawanie, modelowanie "prawdy" jak tylko pasuje umysłowi księżnej. Kobiety są nie tylko hipergamiczne, ale skrajnie gynocentryczne - ich interes to zbawienie świata, ich popęd to "miłość", ich sprawy to "dojrzałe życie", ich problemy to katastrofa, i tak dalej... Wszystko, aby za nimi zapierdalać i wspierać te ich egoistyczne w naturze interesy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zerwito napisał:

Ciekawe, czy mechanizm strachu przed badaniami DNA u kobiet jest wynikiem jakiegoś pierwotnego lęku? Myślicie, że nawet mało doświadczona 17 letnia dziewczyna boi się badań DNA?

 

Hmmm.. może one od  dziecka wiedzą, że każda jest zaprogramowana na zdradę?

Tak. To k.restwo raczej nie bierze się znikąd. Z drugiej strony one od małego mają świadomość że ktoś im dziecko zrobi i pewnie mają wiele czasu na różne przemyślenia.

 

Pamiętam lekcje "Wychowania do życia w rodzinie" gdzie nauczyciel uświadamiał nas, że kobiety maja dzieci z tygryskami, a wychowuje misio. Koleżanka powiedziała na głos, że dziecko przecież musi mieć dobre geny. Mieliśmy coś koło 17 lat. Szkoła należała do tych "lepszych".

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, AdamPogadam napisał:

Jebana erystyka shame tactics, naturalne, emocjonalne przekręcanie, dodawanie, modelowanie "prawdy" jak tylko pasuje umysłowi księżnej. Kobiety są nie tylko hipergamiczne, ale skrajnie gynocentryczne - ich interes to zbawienie świata, ich popęd to "miłość", ich sprawy to "dojrzałe życie", ich problemy to katastrofa, i tak dalej... Wszystko, aby za nimi zapierdalać i wspierać te ich egoistyczne w naturze interesy. 

Podejrzewam że tak se kobiety bajdurzyły od zawsze tylko nikt tego nie słuchał bo miał robotę w polu  do wykonania. Syf się zaczął odkąd faceci zaczęli tego słuchać a co gorsza po czasie w to wierzyć , jak chociażby ja przez wiele lat. Moja siostra przez wiele lat ustawiała rodzinę jak chciała a jej władza brała się z tego że urodziła 3 dziecioków, nikt włącznie z ojcem i szwagrem nie stanął jej na drodze. Dopiero ja byłem pierwszy i też pierwszego mnie familia wyautowała bo przeze mnie Bożenka płacze a przecież ona chce dla wszystkich zawsze dobrze :)

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszy komentarz mówi wszystko zamiast odnieść się do tematu to pani używa swojej "kobiecej logiki" :

 

"To ja odpowiem pytaniem na pytanie: dlaczego kobieta ma ufać, że facet jej nie zdradza? Dlaczego miałaby mu nie robić codziennie testów na obecność obcych tkanek/wydzielin/śliny na penisie (pomijając kosztowność takich metod)? Nie dajmy się zwariować, są pewne rzeczy, których po prostu możemy nigdy nie być pewni i musimy z tym żyć - a w tym życiu pomaga nam właśnie zaufanie"

 

Ja bym jej dał zaufanie, kopem w twarz jak nie rozumie tak podstawowej kwestii tego czy mężczyzna wychowuje swoje dziecko ! Jak można tak wywijać kota ogonem, przecież to woła o pomstę do nieba !

Człowiek traci resztki szacunku do kobiet za takie zachowania poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy chłopaki ale ja mam niezły ubaw :D
Ubaw mam bo przez posty tych pań przebija wręcz paniczny strach i wielkie "O kurła! Szybko odwrócić uwagę! Oni nie mogą się dowiedzieć"
Z jednej strony to śmieszne a z drugiej przerażające bo pokazuje dobitnie jaka jest prawda o kobietach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reflux napisał:

Nie wiem jak wy chłopaki ale ja mam niezły ubaw :D
Ubaw mam bo przez posty tych pań przebija wręcz paniczny strach i wielkie "O kurła! Szybko odwrócić uwagę! Oni nie mogą się dowiedzieć"
Z jednej strony to śmieszne a z drugiej przerażające bo pokazuje dobitnie jaka jest prawda o kobietach.

Mam podobne wrażenie. One lubią nas trzymać w takiej niewiedzy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre:

Cytat

To jakaś epidemia samców paranoików! Jeśli mój mąż chciałby takiego testu, to bym go zrobiła, a następnie wyprowadziłabym si.
Wymaganie testu na ojcostwo równa się rzuceniu podejrzenia o niewierność. Kobieta może udowodnić, że była wierna, ale nie ma jak sprawdzić mężczyzny.
Swoją drogą w takim razie kobiety powinny domagać się ujawnienia akt sądowych mężczyzn, bo może ma jakieś dziecko na boku, ma które płaci....
Absurd

 

Nie mam nic przeciwko temu, żeby zrobić sobie testy na choroby weneryczne czy wgląd w akta sądowe - proszę, kurwa, bardzo! Chce wiedzieć, niech wie, nie będę się obrażał. Każdy normalny mężczyzna chętnie się na to zgodzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netkobiety... Trafiałem na tą strone w przeszłości kilkukrotnie. Wrażenia? Kozackie :D

 

Takich bzdur i w takiej ilości jak tam to ze świecą szukać.

 

ps. Troche ominąłem temat ale po ujrzeniu "netkobiety" w zasadzie mogę powiedzieć, że przeczytałem już wszystkie wątki i komentarze.

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na tym forum i coś popiszę zobaczę jakie będą reakcje.

 

Znalazłem temat jednego biednego białego rycerza po ślubie i tak mi się szkoda go zrobiło jak czytam co on tam piszę i co te baby mu mówią że próbuje się z nim skontaktować żeby przeszedł temat założyć tutaj.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta mówiąca "nie liczy się ten kto spłodził, ojcem jest ten kto wychował" jest równie wiarygodna jak złodziej definiujący, czym jest kradzież. 

 

Swoją drogą, niektóre cytaty przypominają mi te które wiadoma użytkowniczka naszego forum też wysuwała w tematach albo o intercyzie, albo jakimś drugim niedawnym. Ale jej walka o wolność kobiet na pewno odbywa się na wielu frontach... Znaczy forach :D

 

P.S. Wytrzymałem 3 posty Pań z podlinkowanego tematu, reszty mój umysł dziś nie zniesie. Szacunek dla tych braci, co dotarli dalej. Ale nie zazdroszczę :D

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaro670 napisał:

Podejrzewam że tak se kobiety bajdurzyły od zawsze tylko nikt tego nie słuchał bo miał robotę w polu  do wykonania. Syf się zaczął odkąd faceci zaczęli tego słuchać a co gorsza po czasie w to wierzyć , jak chociażby ja przez wiele lat. Moja siostra przez wiele lat ustawiała rodzinę jak chciała a jej władza brała się z tego że urodziła 3 dziecioków, nikt włącznie z ojcem i szwagrem nie stanął jej na drodze. Dopiero ja byłem pierwszy i też pierwszego mnie familia wyautowała bo przeze mnie Bożenka płacze a przecież ona chce dla wszystkich zawsze dobrze :)

Kobiece roszczenia nie mają granic, to musi być jakoś uszczelnione, bo jak nikt tego nie zrobi, to syf będzie coraz większy przez wyciek egoizmu samiczego.
Co zaradziłeś w swojej sytuacji, bo ja mam podobnie w domu, a jeszcze kuzynka dzieciorka nie ma, choć chłopaka/samca już szykuje, urabia na LTR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.