Skocz do zawartości

Co z tymi babami.


Kobieta do związku.  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą kobietę wybraliśbyście do związku?

    • Spokojna, ugodowa, wspierająca.Minusy: Mgłoby być nieco nudnie, na Wasze barki spadałyby stresujące sytuacje, konflikty z innymi.
      31
    • Pewna siebie, wygadana, brałaby na barki konflikty z ludźmi ( załatwianie konfliktowych spraw) Minusy: Mało wspierająca, próbująca dominować.
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ehh @deomi zapomniałaś dodać:

Spokojna, dobra, wspierająca, bezkonfliktowa, uczciwa, lojalna,  a w sypialni: pewna siebie, uwodzicielska, seksowna, namiętna, kreatywna?, bezkonfliktowa?, no taka dziwka jednym słowem??? ostra, ale nie wulgarna???

Minusy: szukać takiej ze świeczką????

  • Like 3
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spokojna ale nie za spokojna, ugodowa ale nie za bardzo, wspierająca ale wtedy kiedy trzeba .

Pewna siebie ale nie za bardzo pewna siebie, wygadana ale jakby trzeba było to by siedziała cicho, brałaby na barki konflikty z ludźmi ale czasem by tego nie brała na swoje barki ( załatwianie konfliktowych spraw).

Ogólnie to taka, żeby była kiedy trzeba, ale nie udusiła mężczyzny będąc zbyt blisko. I zeby czytała w myślach. I żeby kiedy jest smutny to pocieszyła, a kiedy nie jest to niech się nie pokazuje wcale. I żeby była wysoka, szczupła, bogata, ciemnowłosa i miała małe sportowe cycki, i średnie sportowe auto.

No i żeby zarabiała godnie, żeby mężczyzna nie czuł się przymuszany psychicznie do chodzenia do pracy.  

 

Edytowane przez AR2DI2
  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewna siebie, wygadana, brałaby na barki konflikty z ludźmi ( załatwianie konfliktowych spraw) Minusy: Mało wspierająca, próbująca dominować."

Po co komuś mało wspierająca i dominująca kobieta? :) Musiałaby wybrać jakąś ogromną ciapę, z którym i tak by nie mogła być na dłuższą metę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi zazwyczaj sprawy bardzo konfliktowe są na głowie faceta. W takich sytuacjach chowają się za plecami albo nawet te harde stają się dziwnie uległe. Do tej pory spotkałem tylko 2 dziewczyny,które zadziałały na zasadzie "tylko się nie denerwuj, zaraz pójdę i to załatwię".

Osoba dominująca zdecydowanie nie. Znałem taką kiedyś albo po jej albo wcale a ja nie mam ochoty się kopać z koniem. Osoba asertywna i życzliwa super sprawa. 

 

A czemu nie ma opcji mix @Masza i @Eleanor ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadną z powyższych. A jaką? Spokojną, która trzyma nerwy na wodzy ale ma też własne zdanie i nie jest paprotką, wieszającą się jedynie na swoim misiu. Taka, z którą można spokojnie pogadać, pośmiać się jak i wyuzdanie zerżnąć ku obopólnej radości. Takim prawdziwym przyjacielem,kochanką, wsparciem i odpoczynkiem wojownika : )) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię nudnych dziewczyn. Od razu na nudne dziewczyny mam -10 do erekcji. Opcje @deomi są zbyt skrajne, kilka typów by się jeszcze przydało. Idealna dziewczyna? Wspierająca za dnia, lubiąca seks, dla mnie wyuzdana nawet trochę kiedy trzeba. Ugotuje, przyjmie gości, czasami czymś zaskoczy. Tyle i aż tyle, bo to i tak za dużo na dzisiejsze dziewczyny. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.