Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

O 18.00 to spotkanie "informacyjne" u Dudy. znalazłem expertów!


 

Cytat

 

W Prezydenckim Panelu Ekspertów na pytania odpowiadać będą:

 

Lidia Stopyra, lekarz kierujący Oddziałem Chorób Infekcyjnych i Pediatrii Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

dr Grzegorz Cessak, Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, członek Rady Zarządzającej Europejskiej Agencji Leków

prof. Krzysztof Pyrć, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, członek Rady ds. Ochrony Zdrowia przy Prezydencie RP

prof. Krzysztof Tomasiewicz, Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

dr nauk. med. Artur Zaczyński, neurochirurg, Zastępca Dyrektora ds. Medycznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA

 

Jak Cessak i Pyrć bedą to zapowiada sie wyborne show! :P

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Chcni said:

Wszedłem dziś do pewnego banku w celu założenia konta. Na wejściu naskoczyła na mnie kapo-covidianka "zakładamy maskę".

A boś miastowy pewnie :D

 

Ale przeczytałem Twój wpis i akurat musiałem podjechać do apteki w pobliskim miasteczku. Jestem zatwardziałym antymaskonurem, a na drzwiach apteki jak wszędzie - kartka z napisem i rysunkiem twarzy w masce dla niepiśmiennych (a ponoć jeszcze za PRLu zwalczyliśmy analfabetyzm). Pani aptekarka na mój widok wciągnęła swoją maskownicę i myślę sobie - oho, może iskrzyć za chwilę. A tu nie - zaczęła nawet ze mną sobie żartować - czy pan jest może nauczycielem? O! A to tak wygląda nauczyciel? Generalnie luz i rozrywka. Kupiłem, zapłaciłem, pożegnałem. Pani zdjęła maskownicę. 

 

Na pewno gdyby mi zwróciła uwagę, usłyszałaby o swoich lukach w wykształceniu, no bo w sumie kto jak kto... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Miastowy, średniej wielkości miasto ok. 60k mieszkańców. Nie ma u mnie takiej sraczki związanej z plandemią i już nie pamiętam, kiedy mi ktoś ostatnio zwrócił uwagę za brak kagańca. Ale gdy pojechałem ostatnio do sąsiedniego miasta wojewódzkiego, to tam sytuacja wyglądała już inaczej. Na ulicach 3/4 ludzi zamaskowanych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Braci miał sytuację w której nie mógł skorzystać z jakiegoś obiektu sportowego (basen) czy miejsca publicznego, np. kino czy restauracja z powodu braku paszportu covidovego, bo korzystało już z niego ponad (magiczne) 30% niezaszczepionych?

 

I jeśli tak to co robiliście/co radzicie w takiej sytuacji? 

Robiliście avanti czy po prostu rezygnowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Martius777 napisał:

Kanada, 70 km konwój ciężarówek zmierza do Ottawy w geście protestu!

 

https://vm.tiktok.com/ZML8Ec7YP/

 

24 minuty temu, Ceranthir napisał:

@Martius777 ci przynajmniej coś robią, w Australii swego czasu też miał być strajk kierowców ciężarówek i chyba nic się właściwie nie działo, bo nie słyszałem :D

 

Ten konwój pewnie wywarł ogromne wrażenie na Trudeau i od jutra koniec z korona szaleństwem.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Piccardo said:

2 coraz więcej samolotów lata zostawiając ślad na długo

 

No i wyszło szydło z worka.

 

Wiedziałem o tym tylko nie wiedzialem jaką dziurą wyjdzie rak szurowstwa. 

 

No i mamy - chemistrails! 

 

Ktoś to neguje sens szczepionek jako takich nie może na tym poprzestać.

 

Za chwilę będzie o plaskiej ziemi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RealLife napisał:

Wiedziałem o tym tylko nie wiedzialem jaką dziurą wyjdzie rak szurowstwa. 

 

No i mamy - chemistrails! 

Och te szury i foliarze, wszędzie ich pełno i pewnie wszystko zwalą na znanego filantropa mającego na sumieniu jedynie dobro ludzkości Gila Batesa...

 

Oh ... wait ...

https://www.planeta.pl/Ciekawostki/Bill-Gates-zasloni-Slonce.-Chce-zwalczyc-globalne-ocieplenie-01-02-2021

 

 

i kolejną szurską teroię spiskową diabli wzieli ... tragedia, foliarze nie mają już w co wierzyć, bo co chwila okazuje się, że owe spiskowe teorie wypływają na światło dzienne jako ... fakty

Edytowane przez oxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesław Piecha (PiS) wydawał karty zgonu pacjentów... zakładowi pogrzebowemu

zamiast wydawać je rodzinom. Piecha byl dyrektorem szpitala w Rybniku. Warto przypomnieć, jakie pozbawione sumienia gnidy nami rządzą.

 

https://wiadomosci.wp.pl/rybnik-posel-sprzyjal-firmie-pogrzebowej-6109037134647937a

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RealLife napisał:

 

No i wyszło szydło z worka.

 

Wiedziałem o tym tylko nie wiedzialem jaką dziurą wyjdzie rak szurowstwa. 

 

No i mamy - chemistrails! 

 

Ktoś to neguje sens szczepionek jako takich nie może na tym poprzestać.

 

Za chwilę będzie o plaskiej ziemi. 

 

 

Mnie wystarczy że wierzysz w pseudo szczepionki, więcej mi nie trzeba aby uznać cię za niepoczytalnego.

Edytowane przez Piccardo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci z tego posterunku sami z siebie postanowili nie kierować sprawy do sądu. Czyżby początek końca?

 

 

Poniżej zamieszczam punkt, na który powołali się policjanci:

 

Cytat

Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia:

Art. 5. § 1. Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy:

2) czyn nie zawiera znamion wykroczenia albo ustawa stanowi, że sprawca nie popełnia wykroczenia

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.