Skocz do zawartości

Wasze nicki i avatary


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przez tego koronawirusa bije mi na dekiel bardziej niż zwykle skoro zakładam taki temat :D 

 

Ale jak to się mówi: a chuj tam. 

 

comment_1e9pBCHKv9nIxA3X1rMg3MG3BLOQR0Nt

 

Skąd wzięliście pomysł na nick i avatar?

Czy coś dla Was znaczą czy bardziej daliście coś byle było. 

Wydaje mi się, że nick i avatar w jakimś stopniu jest odzwierciedleniem Was, pytanie w jak dużym. 

 

Luźny temat na weekend. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

 

Wydaje mi się, że nick i avatar w jakimś stopniu jest odzwierciedleniem Was, pytanie w jak dużym. 

 

 

 

W moim przypadku zupełnie bez znaczenia. Ewa to archetyp kobiety, ot, chciałam kobiece imię. Avatar był pierwszym obrazem odpowiedniej wielkości, który znalazłam w google. Nick ani avatar nie odzwierciedlają mnie w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judge me, to tytuł piosenki, której słuchałam zakładając tu konto. :)

Ups, właśnie sobie ją włączyłam, i jednak tytuł brzmi Choose Me.  

A nie JUDGE ME. Nie wiem skąd więc to wzięłam. 

 

Coś mi się musiało pomylić. Ale za to bardzo lubię koty, więc taki awatar musiał być. :) 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe Po treściach które tu prezentujesz, myślałem, że nick jest nieprzypadkowy, kontrowersyjny, prowokujący. A tu dupa blada... ? 

Mój nick to połączenie nazwy ulubionego zespołu i pasji. Awatar pewnie wybrany podświadomie, z milionów różnych padło pewnie na ten konkretny, bo w życiu jestem dość cyniczny, lubie wprowadzać w zakłopotanie i jestem na bakier z wiarą w nadprzyrodzone siły.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick przypadkowy, ale na potrzeby dyskusji przyjmijmy, że zastosowałem się do zasady @Mosze Red, żeby nazwa nie kojarzyła się z osobą w realu, a ze mnie taki Kalibabka jak z firany żagiel.

 

Awatar mam z czapy.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick od Leto z Diuny Franka Herberta.

 

Czarno-czerwona pigułka bo mam bekę z redpilla i blackpilla, ale niejeden tutaj już stwierdził, że to dlatego, że jestem lewagiem xd, niech i tak będzie, dobra prowokacja zawsze w cenie.

Edytowane przez leto
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze, gdy mam wybrać jakiś nick, to nie wysilam się zbytnio, po prostu wybieram któreś z kobiecych imion. Tym razem wybrałam takie, gdyż ma pewne punkty wspólne z moim prawdziwym imieniem. Natomiast mój avatar to wynik poznania i polubienia dzieł pewnej artystki. Akurat ten obraz bardzo mi się spodobał. Pewne cechy wspólne ze mną ma.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo lubię jak mi dobrze przeczesze basem beret najlepiej takim że aż czuję jak wnętrzności mi się przestawiają , niestety w domu nie mam metrażu na mocny sprzęt więc zostają kluby i imprezy.

Co do avataru to po prostu Holenderski chad. Jak wróciłem z tej imprezy to przez dwa dni głuchy byłem (film nie mój , Wrocław hala stulecia 25.10.2019) teraz na koniec maja miała być powtórka na EXPO w wawie ale przełożyli termin.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Analconda napisał:

kiedy Samiec Alfa się wypowiada.

Alfa zone?

5 godzin temu, bassfreak napisał:

niestety w domu nie mam metrażu na mocny sprzęt więc zostają kluby i imprezy.

W takim razie pozostają:

i-beyerdynamic-dt990-pro-250ohm-czarno-s

Gwarantuje, że zrobią robotę, sprawdzone.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick jest z dupy i nic konkretnego nie oznacza, miał po prostu brzmieć dobrze. A avatary to pantenon bohaterów z gier video oraz filmów. Jest bardzo spory, więc nie muszę długo się zastanawiać nad kolejnymi inkarnacjami. Był już Srebrny Serfer, Spiderman, Kapitan Ameryka a teraz Dante.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah akurat wam powiem, że to się wzięło z gry i przejęzyczenia... diabeł nie zdradza swoich tajemnic...ohhh cholera..., chyba zdradziłem :)) 

 

Generalnie negatywne brzmienie ma bo szatan itd ale nie raz z tego członu szatan można beki cisnąć, poza tym ponoć "szatan" oznaczało osobę odchodzącą od dysharmonii, plus "krieger" oznacza "wojownika" i w sumie pasuje jak Ula, znaczy Ulał ? 

 

81cSOkws8SL._SS500_.jpg'

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.