Skocz do zawartości

O urodzie, normictwie, wygranych i przegranych - słowem suplementu


Rekomendowane odpowiedzi

  

W dniu 19.06.2020 o 15:15, Hatmehit napisał:

Zdarzyły mi się grupy egiptologiczne na facebook'u, bardzo sympatyczni ludzie z ogromem wiedzy, brak potrzeby jakiegokolwiek 'merytorycznego trollingu'. 

Nie wykluczam takiego obiegu zdarzeń, lecz spytałaś typowo o Egipt. Widzisz- środowisko egiptologiczne jest dość specyficzne, bo relatywnie międzynarodowo malutkie. Siedzą w tym pasjonaci ze sporym dystansem do swej wiedzy, gdyż to dziedzina, w której nic nie jest na 100%. Mi czasem wręcz wstyd jest dzielić się wiadomościami, gdyż boję się, iż będą fałszywe i nie jestem w tym podejściu wyjątkiem. Nie spotkałam się więc na moim poletku z opisanym przez Ciebie zjawiskiem. 

 

Ciekawe. Egiptologia to chyba dziedzina bez "obciążenia" politycznego czy biznesowego, to częściowo tłumaczy mniejszy poziom toksycznych zachowań. Jednak są dziedziny, gdzie też nie ma zbyt wielkiego "obciążenia", a zdarza się trolling. Może egiptologia przyciąga specyficznych, zrównoważonych ludzi. 

 

W dniu 19.06.2020 o 15:01, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Eee tam, pycha kroczy w anonimowych Internetach jedynie po to, by kompensować to, czego brakuje w realnym życiu. 

 

"Uwielbiam" te próby sugerowania, że jeżeli nie jestem skromna, to czegoś mi brakuje. Niektórzy ludzie są skromni, a inni nie. Wiele dziewczyn z dobrą urodą ma spore ego i mało skromności. Czy myślisz, że w internecie to się zmienia i stajemy się skromne? 
 

Cytat

 sądzę, że Ty raczej nie potrafisz zaspokoić męskich potrzeb.

 

Jeżeli mówimy o seksie, to: ???

 

Jeżeli o innych rzeczach, to ja potrafię być ciepła i opiekuńcza, jeżeli kogoś lubię. 

 

Cytat

W tym, co piszesz brakuje przede wszystkim tej specyficznej optyki, głębi spojrzenia, która pozwala rozumieć niuanse ludzkiej duszy a bez której relacja z mężczyzną staje się czymś mechanicznym i pozbawionym uniesień.

 

Podejrzewam, że właśnie opisujesz, jak odbierasz moje socjopatyczne tendencje. Moje socjopatyczne myślenie może robić na Tobie wrażenie mechanicznego, bezlitosnego, nieludzkiego. Jednak poczytaj o socjopatach. a dowiesz się, że jesteśmy bardzo czarującymi ludźmi i świetnie potrafimy rozpracowywać innych. Ja rozumiem, że to może wydawać Ci się sprzeczne z tą "mechanicznością", ale nie jest. Moje tendencje socjopatyczne dają mi większą, a nie mniejszą głębię spojrzenia, wbrew temu, co może się wydawać. 

 

Pierwsze z brzegu:  https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/kim-jest-socjopata-jak-dziala-i-jak-go-rozpoznac-aa-L5ep-z7vm-FMiw.html

 

"Wykształceni, majętni, pełni uroku, elokwentni sprytnie wykorzystują te cechy do manipulowania ludźmi dla własnych potrzeb. A ponieważ są dobrymi obserwatorami, łatwo wychwytują ludzkie słabości, aby w odpowiednim momencie je wykorzystać. Socjopata z wysokim ilorazem inteligencji jest najbardziej wyrafinowany i niebezpieczny."

 

"Kiedy trzeba, są mili, mówią dokładnie to, co chcemy usłyszeć, dlatego tak często ulegamy ich urokowi."

 

Tu na forum ja piszę jak jest, bez mówienia ludziom tego, co chcą usłyszeć. Na żywo wygląda to inaczej, pomijając rozmowy z bliskimi znajomymi. Podejrzewam, że większość panów z forum, którzy tu mnie nie lubią, na żywo byłaby mną zachwycona. :)  Oczywiście gdyby nie wiedzieli, że to ja. :)

 

Co do seksu, to tendencje socjopatyczne w niczym nie przeszkadzają, tak samo jak w kontaktach towarzyskich. 

 

Cytat

Kobiety, które na tym forum cieszą się największą estymą (a co mi tam - niechaj będzie trochę wazeliny), jak @Eleanor, @Amperka, @Lalka, @maggienovak, niestety zbanowana już @Ewka i pewnie wiele innych, które przeoczyłem zwykły konstruować swoje wypowiedzi nie z poziomu "ja" tylko z poziomu "mój facet". I na tym polega ich największy atut i jednocześnie Twoja największa słabość. 

 

Jakie są realne skutki tej "największej słabości"? Trolling i kłamstwa ze strony kilku użytkowników (nie mówię o Tobie)? Kulturalny brak sympatii ze strony wielu innych? Moim zdaniem to trochę blado, jak na "największą słabość". 

 

Edytowane przez ViolentDesires
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ViolentDesires napisał:

Egiptologia to chyba dziedzina bez "obciążenia" politycznego czy biznesowego, to częściowo tłumaczy

Jakieś obciążenie jest na pewno, aczkolwiek niewiele o nim wiem. Ponadto kompletnie to 'nas' nie interesuje, chcemy jedynie zgłębiać wiedzę, a nie bawić się w wojenki:) W samym Egipcie jest spora korupcja w Ministerstwie Starożytności, lecz póki rzetelne publikacje naukowe są wydawane, a międzynarodowe badania prowadzone, tak jest stabilnie i dobrze. Oczywiście zdarzają się foliarze od kosmitów-budowniczych piramid czy też "wszyscy Egipcjanie byli ludnością czarnoskórą", ale takich łatwo zbić argumentami i nikt się ich komizmem nie przejmuje:D 

25 minut temu, ViolentDesires napisał:

Może egiptologia przyciąga specyficznych, zrównoważonych ludzi. 

Specyficznych na pewno, nie wiem czy zrównoważonych:P Ale Ci którzy wleźli na tyle głęboko, aby czytać traktat moralny Ptahhotepa w oryginale, tym zostają ideały so called egipskiego stoicyzmu w głowie. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires

Życie z wiedzą, że nie podoba się fizycznie własnej żonie byłoby nie do zniesienia, więc należy wybaczyć niektórym facetom, którzy trochę robią z kurwy logikę i naturalny brak pociągania kobiet w swoim życiu, a zainteresowanie tej jednej jedyne tłumaczą sobie tym, że kobiety i gusta są różne. No tak, są różne co do detali, ale nie co do tak oczywistych rzeczy jak to, że jeśli facet jest np. niski albo zwyczajnie wyglądający, to nie pociąga seksualnie żadnej kobiety na tym świecie. Żadnej. I chwilowy haj hormonalny jakiejś karynki na jego punkcie tego nie przesłoni, bo po haju będzie musiał się dopraszać o seks i narzekał, że ma go tak rzadko.

 

Kobiety w ocenie urody mężczyzn są generalnie jednomyślne i nie ma żadnych świętych graali, a Panowie wolą wytłumaczyć sobie to zainteresowanie tej jednej tym, że gusta są różne, bo wytłumaczenie sobie tego tym, że po prostu byli koniami roboczymi (dom, rodzina, zarobki, praca na wszystko, na kobietę, ogarnianie, walczenie o lepsze jutro dla niej), co w istocie jest faktem, będzie zbyt bolesne. 

 

W ogóle @sol i @Hatmehit coście Wy jakieś wyposzczone, że faceta na forum tu jakiegoś atakowałyście (czytałem wątek), jak facet Wam sugeruje, że nie jest zainteresowany, to zamiast zgrywać wyluzowaną i robiącą sobie jaja, warto po prostu pogodzić się z faktami. Ma Was w dupie - trudno, idziemy dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sams0n napisał:

W ogóle @sol i @Hatmehit coście Wy jakieś wyposzczone, że faceta na forum tu jakiegoś atakowałyście (czytałem wątek)

Przepraszamy arch, już nie popełnimy tego błędu przed Twym majestatem. Oh wybacz nam, wyposzczonym grzesznicom.

 @sol proponuję błagać o łaskę 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hatmehit napisał:

Przepraszamy arch, już nie popełnimy tego błędu przed Twym majestatem. Oh wybacz nam, wyposzczonym grzesznicom.

 @sol proponuję błagać o łaskę 

Tak, zdaje się, że nazywałyście go arch, nie wiem tylko skąd teraz zwracanie się tak do mnie? 

 

Czy już każdy nowy kto śmie się do Was odezwać jest archem. Well, w takim razie... przepraszam (?)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Wy chyba z kimś go mylicie koleżanki.

Ty to chyba liczysz, że zaruchasz, co? Każdy temat i się ślinisz do kobiet z rezerwatu. Zmężniej trochę.

 

Są tu różne przypadki, wyposzczeni goście którzy nie ruchają od dawna i podlizują się w rezerwacie, gaduły ze starszymi od siebie pulchnymi kobietami w związku czy też przeciętniacy, którzy całe życie pracowali na humory swojej kobiety i jakoś muszą sobie wytłumaczyć, że ona z nimi jest. No przecież łatwiej wytłumaczyć to sobie różnymi gustami niż przyznać, że jest się koniem zaprzęgowym tego związku i taka Twoja rola (i dlatego myszka przy Tobie trwa).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi archu jeżeli kiedykolwiek to przeczytasz a jestem pewien że to właśnie robisz, mam ogromną prośbę do ciebie i proszę byś to wziął pod uwagę.

 

Mianowicie zaloguj się na swoje konto i pisz/działaj z niego. Nie ma sensu zakładanie kont co tydzień/dwa.

 

Jeżeli zapomniałeś hasła do niego napewno moderacja ci pomoże.

 

Wróć synu marnotrawny i nie wkurwiaj ludzi co sobotę.?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sams0n napisał:

podlizują się w rezerwacie,

Załóż konto jako kobieta to też się trochę po podlizuję do Ciebie ? 

 

W mym arsenale jest wiele komplementów na pewno i dla Ciebie coś się sypnie ? 

 

(Zostaniesz moją nową Archaniołką ?) w dodatku ulubioną/nym 

 

Przez forum i hejt na to, że raz po raz odezwę się do babki z forum powoli stwierdzam, że bezpieczniej będzie przenieść się na mężczyzn, także Arch, czekam, Twój być może w przyszłości @SzatanKrieger ?

 

Pozdrawiam i trzymaj się @arch :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na O urodzie, normictwie, wygranych i przegranych - słowem suplementu
  • Quo Vadis? zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.