Skocz do zawartości

Wybory2020, znowu nie mam na kogo głosować. Jak żyć?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Dla mnie najprzystojniejszy jest Biedroń i jako jedyny nie ma takiej wstrętnej, "politykowatej" gęby. 

@tytuschrypus, to kolejny dowód, że zarówno damska i męska uroda to kwestia bardzo, bardzo ale to bardzo subiektywna : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Bosak jest wizualnie tak daleko poza moimi zainteresowaniami, jak muzycznie muzyka w arabskich knajpach. No po prostu nie. 

 

Dla mnie najprzystojniejszy jest Biedroń i jako jedyny nie ma takiej wstrętnej, "politykowatej" gęby. 

Bosak chce być merytorycznym prezydentem a nie Twoim partnerem. Jak kurwa można głosować na kogoś kierując się jego urodą? Jprdl...?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adolf napisał:

Dlaczego i przez kogo?

https://sjp.pwn.pl/slowniki/spalić się.html

4 minuty temu, Szalony Koń napisał:

Ja nie chcę się czepiać ale morze gówna JUŻ się wylało:)

https://portalkomunalny.pl/kontrola-nik-w-mpwik-warszawa-trwa-juz-osiem-miesiecy-406856/

Ludzie więcej srali i się zapchało, a czy to śp prezydent Warszawy Lech Kaczyński nie sabotował tego projektu to ja już nie wiem.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/608858,awaria-czajka-gronkiewicz-waltz-wina-pis.html

Ooo ale ciekawe.

https://ciekaweliczby.pl/drogi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cellardoor napisał:

Abstrahując od tonu w którym piszesz o ludziach którzy mają inne zdanie

(...)

Nie chcę, żebyśmy przegapili następnego Einsteina bo wszystkie miejsca na uniwersytecie zajęły tępe dzieci bogatych rodziców.

(...)

Ja nie mam ochoty wracać wieczorem do domu ulicą, na której koczują hordy głodnych, bezdomnych i zdesperowanych. Choćbyś miał prywatną ochronę, nie powstrzymasz na dłuższą metę ludzi, których dzieci umierają z głodu.

1. Pchanie łap do cudzych kieszeni czy w znaczeniu dosłownym, czy też poprzez system podatkowy to KRADZIEŻ a nie INNE ZDANIE. Jeśli ktoś myli te dwa pojęcia, to najzwyczajniej jest debilem i nic go nie usprawiedliwia. Żaden cel nie usprawiedliwia kradzieży.

2. Twoim zdaniem każdy musi mieć wykształcenie wyższe? Teraz panuje taka moda, by chodzić na studia, lecz w większości są nic nie warte. Obecnie człowiek po studiach to jak nie tak dawno absolwent szkół średnich. Przez zmonopolizowanie edukacji przez państwo jej jakość drastycznie spada, zobacz jakie przedmioty były 100 lat temu, a jakie mamy teraz. 

Einstein w dużej części był samoukiem, nowatorem. Do tego w szkole nie był prymusem, także to żaden wyznacznik.

3. Tak tak, jak obetniemy socjal to nastąpi apokalipsa zombie. Dobrobyt bierze się z pracy, nie z datków od państwa. Państwo żeby dać musi najpierw zabrać, co ma negatywny wpływ na ludzi pracujących, do tego rzesza nierobów powiększa się, praca przestaje być opłacalna, dużo miejsc pracy w ogóle nie powstaje, ciężej o dobre zarobki. Socjalizm generuje potrzebujących by niczym wielki bohater ratować ich z opresji zasiłkami. To błędne koło. Uwierz, że ludzie raz dwa wzieliby się za robotę zamiast siedzieć na tyłkach. Powszechny dostęp do broni i zaostrzenie kar włącznie z wprowadzeniem kary śmierci bardzo zniechęca przed rozbojami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Adolf napisał:

 

Jak kurwa można głosować na kogoś kierując się jego urodą? Jprdl...?

Hyh, dla mnie też abstrakcja, ale dawno temu w otchłani internetu czytałam, że tak wygrał wybory Kwaśniewski ?

Jak i po co to się w ogóle stało, że panowie przenieśli rozmowę na tory urody kandydatów, to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko w pierwszej turze głosujcie zgodnie z Waszymi przekonaniami, a nie: " bo moj kandydant i tak nie przejdzie"

Przeciw "komuś" można głosować w 2 turze.

I zastanówcie się ile z obietnic zrealizował Trzaskowski jako prezydent Wawki.

I ile obietnic zrealizowało PO podczas swojej kadencji.

Jeśli nie chcecie Dudy i Pis u z jakiś powodów, to pomyślcie o innym kandydacie, niekoniecznie Trzaskowskim "na złość" Pisowi.

 

Po pierwsze trzeba patrzeć na program danej parti/ danego kandydata.

Ale druga sprawa jak nie ważniejsza. Patrzeć czy partia go realizuje, czy jest wyłącznie kiełbasą wyborczą! 

 

PO nie jest partią patriotyczną w żadnym stopniu. Przemyślcie to proszę Was. PO to partia mocno komercyjna nastawiona tylko i wyłącznie na swój zysk. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Leniwiec napisał:

Jak dla mnie Bosak jest prawie idealnym kandydatem, gdyby jeszcze nie lizał tyłka kościołowi. 

Chciałbym, żeby ktoś wreszcie odciął wrzoda, ale w naszym kraju jest to chyba niewykonalne....

   To jest już nas dwóch co się tego nie wstydzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.