Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Amperka said:

Ale chyba lepiej jest być samotną i bogatą, niż samotną i biedną.

Ciekawy argument. Staropanieństwo to nie jest nowość w społeczeństwie. Historycznie te skrajnie nieatrakcyjnie kobiety odkrywały powołanie i szły do klasztora. Te mało atrakcyjne parowały się z adekwatnie mało atrakcyjnymi mężczyznami i jednak tworzyły rodziny. Dla stworzenia stabilnego społeczeństwa ten stary system był uważam lepszy.

Obecnie walka wśród najsilniejszych samców na szczycie o dostęp do puli samic i frustracja wśród średniaków i niżej którzy potem z podatków utrzymują samotne matki z dziećmi męskiej śmietanki. 

To forum przykładem że uświadomienie mężczyzn postępuje i będzie emancypacja mężczyzn. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Amperka napisał:

Ale chyba lepiej jest być samotną i bogatą, niż samotną i biedną.

Poza tym - co ma powiedzieć matka niepełnosprawnego dziecka, chłopak bez nogi, niewidomy, bezdomny, dziecko z pijackiej rodziny, ofiara gwałtów z dzieciństwa.

Ale wyszła z Ciebie teraz próba zagrania na emocjach i wyjechanie z ekstremum... Nie wiem nawet czy nie doszukiwać się tu próby wrzucenia mnie w jakieś poczucie winy :D czy to czasem nie reakcja na to, iż podważam, że super duża kariera i robienie pieniędzy szczęścia kobiecie nie daje a współczesność kobiety okłamuje? I to chyba nie przypadek, że piszesz to akurat Ty @Amperka.
A co ma w ogóle powiedzieć niewidomy imigrant, bez nogi, uciekający przed wojną, marznący na granicy polsko-białoruskiej? Ten to ma dopiero przerąbane... Albo eskimos bez rąk, mieszkający na Grenlandii, którego pijany ojciec zgwałcił w iglo, no nie chciałbym... Nie pomyślałaś o nich? wstydź się...

 

31 minut temu, Amperka napisał:

Uparli się wszyscy na to szczęście - jakby życie po to tylko było, żeby osiągnąć pik szczęścia.

"Sensem życia dla niektórych nie jest tylko przeżycie" jak powiedział Korwin do pewnego lewaka na filmie który przeszedł do historii pt. "Korwin masakruje lewaka".

 

31 minut temu, Amperka napisał:

Może woli coś osiągnąć, zrobić coś, włożyć więcej wysiłku kosztem swojego szczęścia.

Zdajesz sobie sprawę, że normalny człowiek tak nie działa - normalny człowiek podejmując jakieś działania w życiu szuka szczęścia (czymkolwiek ono jest) - część ludzi go nie znajduje i wtedy albo rewiduje swoje poglądy i zmienia życie albo tkwi w swoich poglądach dalej i pisze mniej więcej coś takiego: -> patrz poniżej

 

31 minut temu, Amperka napisał:

Czasami trzeba zrobić swoje i zniknąć jak miliony przed nami.

 

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum mamy fajnych chłopaków, aczkolwiek Bracia, odradzam tę Panią.

 

Nic osobistego, natomiast po samym opisie dostrzegam silną chęć kontrolowania i dominacji.

 

Związki z takimi kobietami to ciągła walka, ciągłe shit-testy, nie odpoczniecie w tym związku.

 

Takie niezależne kobiety zabijają w mężczyźnie męskość, po paru wspólnych latach nie chce Ci się już walczyć, więc zgadzasz się, żeby było tak jak mówi, i kończysz jak mąż @maggienovak, czyli no nazwijmy to wprost, kończysz jak piesek swojej pańci.

 

Po samym opisie wiem, żeby od takich kobiet uciekać, gdzie pieprz rośnie, natomiast dobra wiadomość dla Ciebie @Kinga3811 jest taka, że w Polsce dużo jest takich beciaków, którzy chętnie Ci się podporządkują i pozwolą się szmacić.

  • Like 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kinga3811 napisał:

Mam kłamać, że jestem niezaradna kasjerka z Zabki, cisnaca się w pokoju ze wspollokatorka albo samotną matką pasożytka społeczna?

Gdyby wszyscy ludzie mierzyli innych podobną miarką, to taki @Mosze Red w ogóle nie chciałby ze mną rozmawiać.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kinga3811 said:

Mam kłamać, że jestem niezaradna kasjerka z Zabki, cisnaca się w pokoju ze wspollokatorka albo samotną matką pasożytka społeczna? Nie będę.

Nie musisz. Znajdź faceta ciepłe kluchy, któremu będzie się podobało że ty zarabiasz, podejmujesz wszystkie decyzje itd.

A ty się ciesz że masz seks co noc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Orybazy napisał:

Nie musisz. Znajdź faceta ciepłe kluchy, któremu będzie się podobało że ty zarabiasz, podejmujesz wszystkie decyzje itd.

A ty się ciesz że masz seks co noc :).

Ty znajdź dobrego psychiatrę, masz rozdwojenie jaźni. Najpierw piszesz, że szukam beta bankomatu, a teraz potępiasz, że zarabiam 🙄 Czytasz siebie w ogóle? Skoro on ma nie zarabiać i ja mam nie zarabiać, to z czego będziemy żyli my i nasze dzieci?

Zawsze tak jeździcie po samotnych matkach, a teraz nagle okazuje się, że jednak 500plusowki są super, byle nie były zaradnymi kobietami.

Zero konsekwentnego działania i myślenia 

Edytowane przez Kinga3811
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do Orybazego:

"To nie tak działa."

 

KingaXXX.

Pominę teorie, bo umarłbym ze starości klikając w klawiaturę

Wiesz gdzie są mężczyźni jakich szukasz?

Są obok ciebie.

To ci, co nie budzą motylków w twoim brzuchu.

Praktycznie każdy z nich gotów jest walczyć o swoją kobietę do własnej śmierci i zdziwiłabyś się jak ci się motylki odezwą choć w tej chwili nie masz o tym pojęcia.

Wciąż idziesz za społecznym zaprogramowaniem mózgu.

Ale czy ty jesteś gotowa, żeby być jego kobietą?

Chcesz i stabilności i samca alfa a to się wyklucza.

Niestety kobiety, mimo swej genetycznej mądrości, mają też genetyczną skazę.

Nie widzą tego co mają przed oczami.

Powodzenia życzę.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przeszkadza wam, że zainstalowała się tutaj bezczelna sucz i robi smród? Przecież ten wątek do niczego nie prowadzi. Zamknąć temat i zająć się ważniejszymi sprawami, nie dokarmiać atencyjnego narcyza.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kinga3811 napisał:

Ty znajdź dobrego psychiatrę, masz rozdwojenie jaźni. Najpierw piszesz, że szukam beta bankomatu, a teraz potępiasz, że zarabiam 🙄 Czytasz siebie w ogóle? Skoro on ma nie zarabiać i ja mam nie zarabiać, to z czego będziemy żyli my i nasze dzieci?

 

Jak to z czego, 500+, 1000+, renta z MOPSU i gitara, ten kraj to ziemia obiecana dla nierobów, czasami też myślę nad takim scenariuszem :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dassler89 napisał:

"Sensem życia dla niektórych nie jest tylko przeżycie" jak powiedział Korwin do pewnego lewaka na filmie który przeszedł do historii pt. "Korwin masakruje lewaka".

Właśnie o tym pomyślałam.

Pomyślałam o tych młodych mężczyznach ze straży granicznej na granicy, którzy byliby szczęśliwsi, gdyby byli w domu, w wannie z ciepłą wodą i bąbelkami. Co ich tam trzyma. Przecież tam nie ma pełni szczęścia. Chyba powinność.

Wiem o co Ci chodzi z tą statystyką. Ale nawet gdyby wszyscy profesorowie świata od dzieciństwa mówili autorce, że maksymalnie szczęśliwa będzie szukając mężczyzny, dbając o figurę i nie podejmując żadnej pracy zarobkowej, to ona by pewnie i tak postąpiła inaczej. Po prostu ma inną naturę.

 

Zapytała gdzie znaleźć teraz, jak ma 33 lat. To jej piszę: zawody sportowe, biegi - tam gdzie jest sporo turniejów mieszanych, zloty tematyczne.  Jakbym była sama - jadę na jeden "Salon Jacka Kaczmarskiego" i tam jest 80% mężczyzn, którzy wiem, że lubią Kaczmara.

 

A tak serio @Dassler89 to wiem, że w jakimś sensie masz rację.

Ale też nie róbcie z nas jakichś kobiet leszczy, które jak dostaną podwyżkę inflacyjną w robocie, to od razu nieszczęśliwsze się stają.

Edytowane przez Amperka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kinga3811 said:

Ty znajdź dobrego psychiatrę, masz rozdwojenie jaźni. Najpierw piszesz, że szukam beta bankomatu, a teraz potępiasz, że zarabiam 🙄 Czytasz siebie w ogóle? Skoro on ma nie zarabiać i ja mam nie zarabiać, to z czego będziemy żyli my i nasze dzieci?

Pokazuje ci dwie drogi. Albo rolę męską wypełnia facet albo ty, ale musisz być z ciepłymi kluchami. Nie możesz mieć ciastka i zjeść ciastko.

Chcesz mieć biznes, dominować zapomnij o tworzeniu rodziny z alfa samcem. W rodzinie jak w stadzie jest tylko jeden przywódca.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zychu napisał:

Panowie, nie przeszkadza wam, że zainstalowała się tutaj bezczelna sucz i robi smród? Przecież ten wątek do niczego nie prowadzi. Zamknąć temat i zająć się ważniejszymi sprawami, nie dokarmiać atencyjnego narcyza.

Dlaczego obrażasz mnie i założyciela forum? Napisz kilka książek, stwórz swój kanał i nagrywaj podcasty, a przede wszystkim załóż własne forum. Skoro uznał, że rezerwat ma rację bytu, to tak jest. Nie wchodz w nie swoje kompetencje.

Edytowane przez Kinga3811
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Orybazy napisał:

Ciekawy argument. Staropanieństwo to nie jest nowość w społeczeństwie. Historycznie te skrajnie nieatrakcyjnie kobiety odkrywały powołanie i szły do klasztora. Te mało atrakcyjne parowały się z adekwatnie mało atrakcyjnymi mężczyznami i jednak tworzyły rodziny. Dla stworzenia stabilnego społeczeństwa ten stary system był uważam lepszy.

Obecnie walka wśród najsilniejszych samców na szczycie o dostęp do puli samic i frustracja wśród średniaków i niżej którzy potem z podatków utrzymują samotne matki z dziećmi męskiej śmietanki. 

To forum przykładem że uświadomienie mężczyzn postępuje i będzie emancypacja mężczyzn. 

Teraz tak sobie myślę, że fajnie by było poznać statystyki ile jest biednych, samotnych kobiet. Chyba mało. Zawsze się ktoś taką zaopiekuje, albo one włożą pełnię wysiłku w znalezienie bogatszego samca (co nie jest trudne). Więc chyba problem samotności dotyczy głównie zamożnych kobiet. Czyli nieszczęśliwa, zamożna, samotna kobieta - to po prostu nieszczęśliwa, samotna kobieta.

Takie luźne rozważania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam kilka Twoich postów i stwierdzam, że jesteś wulgarna, agresywna, boisz się ludzi, uważasz się za kogoś lepszego, patrzysz z góry na innych, pieniądz dla Ciebie jest wyznacznikiem wartości. 

Szkoda mi Ciebie, widać, że masz sporo problemów w głowie. Jak kogoś znajdziesz to będziesz dla tej osoby ciężarem, chyba, że będzie tak samo wybrakowana jak Ty. Ale to równia pochyła, weź się w garść i poukładaj swoją głowę. 

 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Amperka said:

Teraz tak sobie myślę, że fajnie by było poznać statystyki ile jest biednych, samotnych kobiet. Chyba mało.

Odpowiedź na to jest w ilości bezdomnych 83,6% to faceci:

https://www.gov.pl/web/rodzina/wyniki-ogolnopolskiego-badania-liczby-osob-bezdomnych-edycja-2019

 

A Rossmann sponsoruje "opiekę wytchnieniową dla samotnych matek, żeby mogły na randkę pójść" jak się w reklamach chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lalka napisał:

Przeczytałam kilka Twoich postów i stwierdzam, że jesteś wulgarna, agresywna, boisz się ludzi, uważasz się za kogoś lepszego, patrzysz z góry na innych, pieniądz dla Ciebie jest wyznacznikiem wartości. 

Szkoda mi Ciebie, widać, że masz sporo problemów w głowie. Jak kogoś znajdziesz to będziesz dla tej osoby ciężarem, chyba, że będzie tak samo wybrakowana jak Ty. Ale to równia pochyła, weź się w garść i poukładaj swoją głowę. 

 

Agresywna i zazdrosna jesteś Ty. Ciągle chwalisz się jak atakujesz współpracowników. Nie masz kobiecej delikatności i dyplomacji. Typowa Karyna. Pewnie jeszcze masz tatuaże i wyskubane brwi.

Edytowane przez Kinga3811
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno rozwiązanie - trzeba obniżyć wymagania.

Facet spełniający powyższe wymagania, może spokojnie zgarnąć ładną i młodą 23-28 latkę.

 

Firmy , rozwoje, pozycje - nie interesują facetów u kobiet, może poza lover boyami - no bo musisz takiemu zapłacić przecież.

 

Kryteria bazowe : uroda, wiek, atrakcyjność.

Kryteria na LTR : to co wyżej+kobiecość, dobry charakter, zgodność i nie bycie femi-nazi ani zołzą,  wspólne zainteresowania.

Kryteria na trwały związek+ewentualnie bobo: to co wyżej+bycie dobrą gospodynią, oszczędność,

 

Tyle.

 

To pierwsze u Ciebie już przemija, w zasadzie koniec optymalnego okna na 1 dziecko już dawno za Tobą.

To drugie - no z opisu i odpowiedzi nie wygląda, żeby było dobrze.

Ja bym się nie umawiał.

 

Trzeba było coś wybrać w wieku młodszym, postawić na jakąś kartę, i dorabiać się wspólnie.

Teraz trzeba zaakceptować słabą pozycję na rynku i nie świrować z wymaganiami i urojeniami, albo zostają koty.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.