Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

 

11 godzin temu, tmr napisał:

Ja pierdolę. Ukraińskie bezczelne kurewki (jeszcze pyskuje, chachlica pierdolona!) i polacki cuckold.

 

Święte ukraińskie krowy. Swołocz.

 

To już chyba minął czas rozmów, c'nie? Teraz już pozostało napierdalać. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, slusa napisał:

XDDDD zobaczcie jak po nim jadą w komentarzach, ciekawe czy zmoderują

 

 

Typ ludzi, którzy jakby im kacapy żonę dymały, to oni by stali, patrzyli, a może i się śmieli. 

Rosja dała jasne żądania. Pokazali, że są naszymi wrogami wyraźnie przed wojną. W naszym interesie jest ich pokonać. Swołocz nie zrozumie.

 

@zychu tak jak tutaj - zobacz na nazwę kanału Rose6574654987692 z jakimś sztucznym zdjęciem. To troll konto, a się złościsz. Spokojnie. Oni nie raz odwalali coś, co okazywało się być w Rosji. Robią wszystko by destabilizować nasz kraj i takie mają zadanie. Tak jak przy granicy z Białorusią. 

I jak widać im wychodzi. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine, zbyt wiele tu zainwestowałem, aby teraz oddawać pola chachłom. 

 

8 minut temu, Strusprawa1 napisał:

oni nie raz odwalali coś, co okazywało się być w Rosji. Robią wszystko by destabilizować nasz kraj i takie mają zadanie. Tak jak przy granicy z Białorusią. 


I jak widać im wychodzi. 

w swoim umiłowaniu chachłów odlatujesz już tak mocno, że to się ociera o groteskę. Troll konto, nagranie z Rosji... - weź chłopie rozpęd i jebnij o ścianę.

 

Nie wiesz, co im we łbach siedzi, dopóki wódy z nimi nie wypijesz.

 

Piłeś z nimi wódę? Jeżeli nie, to wypij, zbliż się do nich, i pozwól im mówić. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, slusa napisał:

I zawsze mnie ten moskiewski szmatławiec rozwala nazwą "MYŚL POLSKA"
"POLSCY ZJADACZE CHLEBA"
"PRAWDZIWI POLSCY POLACY"
Nosz kurwa, litości. Ci ludzie wierzą, po słowach Putina, że to Polska wywołała II wojnę światową i że jesteśmy hieną Europy. Z ich, szczególnie z Mateuszka Piskorskiego, zdrajcy Polski, są tacy Polacy jak z koziej dupy trąbka. Niech spierdalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Trevor napisał:

Tak wygląda wojna na prawdę. Nie ma to nic wspólnego z uśmiechniętymi żołnierzami których nam pokazują w social mediach.

 

 

Tak wygląda każda wojna.

W 1914 roku szli w kolorowych mundurach, z uśmiechami na ustach, a większość z nich zdechła w okopach, albo wrócili i skończyli jako kaleki. Wmawiano im, że powalczą 2 tygodnie. Oczywiście wojna "sponsorowana" przez żydowską finansjerę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, zychu said:

Teraz już pozostało napierdalać

 

Gdzie krwa 

 

Takie rzeczy to tylko w dzikiej kacapii albo w komunistycznych Chinach

 

U nas jest tolerancja, demokracja, ZACHODNIE WARTOŚCI

4 minutes ago, Strusprawa1 said:

Polska wywołała II wojnę światową

 

: P

 

Prawda cie wyzwoli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

w swoim umiłowaniu chachłów odlatujesz już tak mocno, że to się ociera o groteskę. Troll konto, nagranie z Rosji... - weź chłopie rozpęd i jebnij o ścianę.

Nie, nie odlatuję tak mocno. Spójrz co piszesz. Swoją drogą - to nie Bandera wydał rozkaz rzezi na Wołyniu, nie koordynował tym, bo siedział w pace. Tak, raz się trafiła sytuacja - i jakaś k*rwa kacapska będzie się rozpisywała na twitterku bajki, że zaraz te dziewczyny powymordują wszystkich Polaków, po czym część prawdziwych patriotów w to uwierzy, po czym emocjonują się, że chachły zabierają nam ojczyznę. Ja tego nie widzę. Mieszkam w Lublinie (jak Ty).

 

Tak, troll konto takie jak to. (wpadła kurwa na tłumaczeniu twita)
FtfkULxWcAI8Oa8?format=jpg&name=large

 

 

 

1 minutę temu, slusa napisał:

: P

 

Prawda cie wyzwoli 

Konsomolska prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Strusprawa1 said:

Typ ludzi, którzy jakby im kacapy żonę dymały, to oni by stali, patrzyli, a może i się śmieli

 

BTW już drugi raz napisze, nie kopiuj tego co napisze z odwróceniem ról, postaraj się być bardziej oryginalny 

1 minute ago, Strusprawa1 said:

Konsomolska prawda

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

Nie bronię tych dziewczyn, że to śpiewały. Tylko reakcję na to, że "o kurwa chachły są naszymi prawdziwymi wrogami Polski. Wypierdalać z nimi wszystkimi!!!!!". 
Na próżno szukać takich wypowiedzi o kacapach gdy powiedzą jakieś złe słowa o Polsce, że jesteśmy hienami Europy, wywołaliśmy wojnę, że chcemy wziąć część Ukrainy i różne kacapskie pierdoły i nikogo to nie rusza - bo Rosja jest niezwyciężona, niepokonana, szkalowanie Rosji to fajnopolactwo, a bycie fajnopolakiem jest skazane na ostracyzm automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Wystarczy, że staram się myśleć z punktu widzenia strategii Polski, to już tu jest coś oryginalnego.

O proszę, strateg się znalazł. :D 

Aż przypomina mi się cytat ze Szwejka: "tak bredzić mogą tylko oficerowie rezerwy".

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

oficerowie rezerwy.

Czyli jak Sykulski, pułkownik rezerwy

13 godzin temu, Baca1980 napisał:

Zdjęcie

Jaki jest cel wstawienia tego? 
Wyśmianie Polski?

HEHE POLACZKI CHOCIET TANKI POBIEŻDAT.
TOLKO U ROSIJI MNOGO TANKOW. WY NIKOGDA NIE POBIEŻDAJET POLIAĆKI. 
 

Napisałem to i laptop mi się wyłączył xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Nie bronię tych dziewczyn, że to śpiewały. Tylko reakcję na to, że "o kurwa chachły są naszymi prawdziwymi wrogami Polski

Ukraińcy nie są ani wrogiem, ani przyjacielem. I to byście sobie mogli wbić do swoich łbów. Nie byli, nie są, i nie będą. Nie dlatego, bo Wołyń, ale dlatego, że są bezczelni, a gdy czują się silni, to plują na słabszych - jak to kacapy. Tragedią jest, że nie potraficie tego zrozumieć.

Cytat

Na próżno szukać takich wypowiedzi o kacapach gdy powiedzą jakieś złe słowa o Polsce

Na próżno? W internecie jest mnóstwo wypowiedzi, które nie tyle krytykują kacapów, co zwyczajnie lżą wszystkich Rosjan, bez wyjątku.

 

Polactwo jest zajadle antyrosyjskie i beznadziejnie chachłofilskie.

 

A ta młoda chachlica powinna po prostu po łbie dostać, choćby z płaskiego. A potem pogadanka wychowawcza.

A wiesz, co jest najgorsze? Ten polacki cuck, który w lśniącej zbroi przybył z odsieczą. To taka polacka mentalność w pigułce. 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

bo Rosja jest niezwyciężona, niepokonana, szkalowanie Rosji to fajnopolactwo, a bycie fajnopolakiem jest skazane na ostracyzm automatycznie.

Wydaje mi się, że tego typu reakcje bywają pochodną stręczonej propagandowo od lutego ub.r. miłości do Ukrainy. Ci, co tak regularnie w społecznościówkach wypisują nawet niekoniecznie muszą być zadeklarowanymi rusofilami. Po prostu taka to dawka "miłości", że niektórzy już zwracają ;)

 

Jak to powiedział Nadszyszkownik Kikujadek w "Kingsajzie" ;)

 

Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2023 o 15:05, Hubertius napisał:

Już pisałem. Już z niecały rok temu we wszystkich niemalże restauracjach pierogi ruskie zostały zmienione na "ukraińskie"... .

Jak pisał @Obliteraror, tego nie da się uratować. Polski nie ma, można ratować tylko siebie.

Przecież w domyśle gdy się mówi o pierogach ruskich, to chodzi o tereny galicji wschodniej, a nie k*rwa żadnej moskowii. 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruś_Czerwona


I to nie oznacza, że Polski już nie ma. Takie durnoty gadają od 30 lat różne Henryki Pająki, którzy co drugie zdanie "olaboga Polski nie ma, ograbiona, zdradzona blablabla" - i nic z tego nie wynika. Zwykłe panikarstwo, żerowanie na najniższym instynktach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Strusprawa1 napisał:

. Tylko reakcję na to, że "o kurwa chachły są naszymi prawdziwymi wrogami Polski

 

Pragnę też zauważyć że nie są też naszymi przyjaciółmi. Przed 2014 r. SBU była dla nas jawnie służbą wrogą.

Tak że obecnie sytuacja jest w stylu :" wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem" ew. "można ich wpisać na listę naszych s.kurwysynów".

Nic mniej nic więcej.

No i płynąc do brzegu. Jeśli chodzi o stopień naszego zaangażowania to wszystko jest w gestii Waszyngtonu. Więc trzeba uważać że gdy już znudzi się "stanom" wojenka na wschodzie. Nie zostać z ręką w nocniku :).

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

Ukraińcy nie są ani wrogiem, ani przyjacielem. I to byście sobie mogli wbić do swoich łbów. Nie byli, nie są, i nie będą. Nie dlatego, bo Wołyń, ale dlatego, że są bezczelni, a gdy czują się silni, to plują na słabszych - jak to kacapy. Tragedią jest, że nie potraficie tego zrozumieć.

Mieszkałem na studiach z ukrem, potem kolegowałem się z paroma i idzie się dogadać. Trzeba rozróżnić parę kwestii - jako narody tylko Polak Polakowi może być przyjacielem, ale w życiu prywatnym idzie się przyjaźnić z kim się chce.

Między narodami są jednak interesy i z tego wychodzą. Nie wierzę w przyjaźnie. Jeśli z układanki strategicznej dla Polski by tak wyszło, to nawet byłbym za dogadaniem się z hilterowcami albo banderowcami. Teraz z układanki geostrategicznej wynika, że banderowcy walczą także i za siebie i za nas. I emocjonalne wyśmiewanie i płaczki nie zmienią tego. Jest to 1920 bis, tyle że bardziej na wschód.

 

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Wydaje mi się, że tego typu reakcje bywają pochodną stręczonej propagandowo od lutego ub.r. miłości do Ukrainy. Ci, co tak regularnie w społecznościówkach wypisują nawet niekoniecznie muszą być zadeklarowanymi rusofilami. Po prostu taka to dawka "miłości", że niektórzy już zwracają ;)

 

Jak to powiedział Nadszyszkownik Kikujadek w "Kingsajzie" ;)

 

Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają.

Też tak myślę i wiem, że może wkurzać, bo ci sami ludzie, co promowali szczepienia, to teraz są całym sercem za Ukrainą i druga strona "antymainstreamowa" próbuje pokazać jaka to jest antysystemowa, oryginalna, inna niż inne itd. wyśmiewając to. Nierzadko wprost łapiąc narrację wroga, którym jawnie jest Rosja - wprost o tym mówią, ale dla nich oni mogliby napluć im w twarz, a ci by stwierdzili, że deszcz pada.

 

Ja na to wzruszam ramionami gdy patrzę jak jakiś lewak wspiera ślepo Ukrainę, że oni walczą o wolność, prawa gejów blabla, a potem widzę filmik ukraińskich żołnierzy protestujących przeciwko paradzie Kyiv pride w Warszawie.

Tak, jest tak, że jest to wpychane wszędzie. Ja bardzo dobrze rozumiem dlaczego to jest i logicznie stawiam - aha, bo to jest w narodowym interesie wprost. To nie oznacza, że ci co popierają Ukrainę (nawet jak jak mogę wynieść to z fizyki, teorii gier, ekonomii, geografii itd.) to popierają szczepienia. Jest to mylne łącznie przyczyny ze skutkiem.

I stąd właśnie dochodzimy do wojenki w dyskusji, która tu się rozgrywa. 
 

 

A może ja jestem za bardzo przyzwyczajony do ukrochachłów, jak to @zychu nazywa, dorastając w Hrubieszowie, gdzie Ukraińców pod każdym supermarketem było pełno, gdzie co trzecia osoba skupowała ropę, gdzie prowadzono handel ludźmi z dalekiego wschodu (z Wietnamu)? Być może...
W innych częściach Polski jeszcze wtedy ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.