Skocz do zawartości

UFO - kontynuacja tresowania bydła po covid-19?


Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie?

 

Podobno do tej pory w USA zestrzelono 4 niezidentyfikowane obiekty. Już nawet w mainstreamie o tym gadają

 

Myślicie, że to tylko drobny fake news, który za kilka dni ucichnie? Czy może szykuje się jakiś kolejny gruby cyrk pokroju covida i dalsze programowanie bydła, ograniczanie wolności pod pretekstem ataku kosmitów (XD) i kolejny krok w zaciskaniu pętli na naszej szyi na skalę globalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szur i foliarz lubię zagadnienia spiskowe. 

Z tego co się orientuję to 80-85 lat po drugiej wojnie ma wrócić czwarta rzesza. 

Także te obiekty nie koniecznie mogą być obiektami poza ziemskimi czyli sławne ufo tylko pojazdy o napędzie antygrawitacyjnym, nad którymi w latach czterdziestych poprzedniego wieku pracowały niemiaszki. 

Dzisiaj jest ku temu technologia by takie pojazdy w końcu tworzyć. 

Prawdy i tak się nie dowiemy. 

Tak samo jak niedawne dziwne zjawiska na niebie w Turcji, taka żółto- pomarańczowa zawiesina wyglądająca jak portal między swiatami? 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Meister napisał:

ataku kosmitów

A co zostało "zaatakowane" ?

Tu bym upatrywał niebezpieczeństwa. Se cuś leci/idzie/pełza...znaczy atakuje ;) więc rozpiździć. 

Gdyby jakaś cywilizacja była w stanie dotrzeć to tej gówno planety to i była by w stanie unieszkodliwić gówno siły galaktyczne gówno planety 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Z tego co się orientuję to 80-85 lat po drugiej wojnie ma wrócić czwarta rzesza. 

 

Widziałem badanie wedle którego na dzień dzisiejszy 65% niemców wierzy(a raczej chce wierzyć bo w pysk ci tego nie powiedzą), że ich kraj nie ponosi większej odpowiedzialności za 2WŚ od innych krajów.

 

Z resztą retoryka, że to byli JACYŚ naziści bo przecież nie MY jest tam na porządku dziennym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

 

Czekam na to 22 lata, od chwili, gdy po powrocie ze szkoły, w samych drzwiach matka z poważną miną oznajmiła mi, że właśnie przed chwilą UFO zaatakowało USA.

 

Później okazało się, że jednak nie UFO, a dwa porwane samoloty.

 

Niemniej jednak, można powiedzieć, że jest to jedno z moich niespełnionych dziecięcych marzeń.

 

Pozostaje mi tylko trzymać kciuki, że jakieś cholerstwo zacznie w końcu gdzieś wypełzać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

tylko pojazdy o napędzie antygrawitacyjnym, nad którymi w latach czterdziestych poprzedniego wieku pracowały niemiaszki. 

Nazistowskie niemcy.

Hitlerowcy.

 

Napęd 'antygrawitacyjny' jest znany o tysięcy lat.....

Niestety niema to nic WSPÓLNEGO z lewitacją.

Nazistowski 'dzwon' to nieudana próba skopiowania viman z czasów sumeru.

Jednakże obecnie mechanika kwantowa jest CELOWO BLOKOWANA i w cyklotronach liniowo po kole napierdala się milion razy na sekundę krową o krajalnice, obserwując zmienność plam na ścianie sąsiedniego budynku.

Proton vs Proton.

 

A przecież Mdrive ma CIĄG.

Fizyka na to nie pozwala?!

O jejku jejku.

....A jeden typ rozpykał zasadę działania fizyką Newton'owską.

Można?

.....ba nawet trzeba.

:)

 

 

*zresztą polski inżynieros amigos.

 

    

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo ataku obcej cywilizacji ma swoje logiczne następstwa, takie jak przestawienie wajchy w gospodarce i praca przemysłu na pełnych obrotach, żeby podołać wysiłkowi militarnemu na globalną skalę. Tak to powinno wyglądać.

 

Natomiast ja coś czuję, że jak się "pojawią" kosmici to będą mocno specyficzni i powiedzą, że jesteśmy niedobrzy i nie dbamy o planetę, obiecają że dadzą nam klapsa jak się nie zmienimy i pyk, wprowadzamy zielony ład bez oporów społecznych, bo jak nie wprowadzimy to kosmici nas zgładzą :D 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mosze Red napisał:

Prawdopodobieństwo ataku obcej cywilizacji ma swoje logiczne następstwa, takie jak przestawienie wajchy w gospodarce i praca przemysłu na pełnych obrotach, żeby podołać wysiłkowi militarnemu na globalną skalę. Tak to powinno wyglądać.

 

Natomiast ja coś czuję, że jak się "pojawią" kosmici to będą mocno specyficzni i powiedzą, że jesteśmy niedobrzy i nie dbamy o planetę, obiecają że dadzą nam klapsa jak się nie zmienimy i pyk, wprowadzamy zielony ład bez oporów społecznych, bo jak nie wprowadzimy to kosmici nas zgładzą :D 

 

 

 

Oni już są od dawna

 

gif.gif

 

buy-obey.gif

 

 

Jest rozwiązanie

roddy-piper-bubblegum.gif

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się morda cieszy od kilku dni od kiedy te wieści do mnie dotarły.

 

Wiem, że to kolejny cyrk po plandemii i wojence, ale zrozumcie mnie. Jestem w sytuacji win-win. Wiem, że obcy są wśród nas (jak przystało na prawdziwego foliarza), a teraz reszta się dowie, pal licho, że uwierzą w tych podstawionych :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają gorących tematów, jak babony chuja do dupy. Sami pewnie jakieś gówno wypuszczają i później strzelają do tego. A później zapierdala głuchy telefon i okazuje się, że jezus stąpa z ufo po planecie.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.