Skocz do zawartości

Gdzie jest Mac?


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do Maca na meila, zwróciło mi, czyli co, skrzynka zapchana czy zlikwidowana? Pisze że twarde odbicie i widzę wpis na dole teraz, że konto nie istnieje.

 

Wkleję tutaj, może zobaczy:

 

Tu Marek z forum, piszą chłopaki o Tobie że podobno jesteś na coś chory, nie znam sprawy, ale jeśli potrzebowałbyś jakiejś pomocy, np. zbiórki finansowej to pisz, nagłośnimy sprawę na forum. Pewnie dużo nie będzie kasy, ale lepsze coś niż nic, są też lekarze którzy się nie udzielają, więc ktoś może coś pomoże.
 
A jak chcesz pogadać z ludźmi, to śmiało pisz publicznie. Choroby się nie wstydź jaka by nie była, ja od lat mówię o biegunkach swoich itd., i nikt mi oprócz hejterów z tego powodu przykrości nie robił.
 
Jesteś w społeczności pomagającej więc korzystaj, Ty pomagałeś pisząc, więc śmiało możesz pomoc odebrać.
 
Zdrówka!
  • Like 31
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Egregor Zeta napisał(a):

 

@mac codziennie rano...

Nie odniosłem takiego wrażenia. Kolega @mac najzwyczajniej stracił złudzenia co do ludzi i "społeczeństwa".

 

Adaś z filmu był zrozpaczony, niespełniony, zagubiony - i wciąż romantycznie naiwny.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam pisał, że przenosi własność mieszkania na matkę, o której dawniej pisał, że się z grubsza biorąc "nie dogadywali".

Sugerować to może, że był zdrowotnie "na skraju planszy".

Czy go z niej zmiotło?

 

Druga wersja, w którą chciałbym bardziej wierzyć, że może zrobił coś a'la Abso i może napisze do nas z innego kraju jak się tam ustatkuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie dziękuję za miłe słowa i pociechę, że pamiętacie. Chciałem wejść wcześniej, ale życie nie pozwoliło. Nie wiem, czy na dłużej zostanę, ale coś postaram się jeszcze od siebie dodać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

  • Like 24
  • Dzięki 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.