Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, spacemarine napisał:

tramwajarka chce mieć złote fugi w kiblu i płytki z brokatem bo tak wygląda "glamur"

Masakra... 

 

26 minut temu, nowy00 napisał:

Te powyżej 25 lat też mnie pytały o mieszkanie, a mianowicie czy mam swoje bądź wynajmuje. Po 30stce są już bardziej precyzyjne w pytaniach o chatę, a czemu? Od razu pytanie czy wynajmowane bądź własne z pytaniem o metraż mieszkanka :D

Wszystko u tych pań, zarówno po 25 roku życia jak i po 30stce sprowadza się do pytania o chatę na 1 randce. 

Masakra... Miałem takich sytuacji na pęczki u mnie laska spalona, jeżeli nie interesuje ja kim jestem, jakie mam podejście do życia, zainteresowania. Jedyny wymóg to mieszkanie, możesz palić chlać, ćpać, lać po ryju, ważne że mieszkanie jest. 

 

A ja mieszkania nie mam... Nie mam kredytu na 30 lat, bogaty nie jestem, biedny też nie, nie mam umowy o pracę, nie pracuję od 8 do 16, nie palę, nie piję, na dyskoteki nie lubię chodzić. Dużo książek czytam. Zarabiam przyzwoicie, może na Mercedesa mnie nie stać, ale narzekać nie ma co. Nie mam 1000 znajomych. 

 

Cóż nie pasuje do systemu... 

 

 

41 minut temu, nowy00 napisał:

Czasem się jakiś wyjątek zdarzy, jednak większość bez żadnych aktywności fizycznych czy swoich zainteresowań. 

Szkoda gadać...albo pozna faceta niby nagle lubi jego zainteresowania, by za chwilę wrócić na stare tory. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, slavex napisał:

Masakra... 

 

Masakra... Miałem takich sytuacji na pęczki u mnie laska spalona, jeżeli nie interesuje ja kim jestem, jakie mam podejście do życia, zainteresowania. Jedyny wymóg to mieszkanie, możesz palić chlać, ćpać, lać po ryju, ważne że mieszkanie jest. 

 

 

Kobiety jak widzę bywają praktyczne i hedonistyczne. Kalkulator pańć o nazwie zasoby działa bardzo dobrze. 

 

36 minut temu, slavex napisał:

 

 

A ja mieszkania nie mam... Nie mam kredytu na 30 lat, bogaty nie jestem, biedny też nie, nie mam umowy o pracę, nie pracuję od 8 do 16, nie palę, nie piję, na dyskoteki nie lubię chodzić. Dużo książek czytam. Zarabiam przyzwoicie, może na Mercedesa mnie nie stać, ale narzekać nie ma co. Nie mam 1000 znajomych. 

 

Cóż nie pasuje do systemu... 

 

 

 

Dla dużej część pań nudy bo nie taka jest moda social media Insta. 

 

37 minut temu, slavex napisał:

 

 

 

Szkoda gadać...albo pozna faceta niby nagle lubi jego zainteresowania, by za chwilę wrócić na stare tory. 

Stare tory oznaczają dla mnie nic czyli przeglądanie social media, spanie, kawa, słodycze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, spacemarine napisał:

daj więcej tego złota

Gdzieś mam jeszcze screenshot sprzed kilku lat, ale to od takiej milfy-atencjuszki, która na datezone swój własny fanklub założyła. :D 

Aj, babole... :D 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zychu napisał:

Gdzieś mam jeszcze screenshot sprzed kilku lat, ale to od takiej milfy-atencjuszki, która na datezone swój własny fanklub założyła. :D 

Aj, babole... :D 

 

Zychu i datezone, to samo w sobie jest już memem.

Raz tam wszedłem, tam to chyba jest gorsze ratio niż na tinderze, jakaś masakra, skasowałem to g...o. Bodajże zbiornik miął też wyciek danych, więc musiało być dla wielu dość ciekawie

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/9/2022 at 5:34 AM, spacemarine said:

Zychu i datezone, to samo w sobie jest już memem.

Raz tam wszedłem, tam to chyba jest gorsze ratio niż na tinderze, jakaś masakra, skasowałem to g...o. Bodajże zbiornik miął też wyciek danych, więc musiało być dla wielu dość ciekawie


Nie warte czasu i pieniędzy (przede wszystkim czasu), grube spocone laski mają komenty, że są boginiami - żałosne to jest i nie mogę na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:


Nie warte czasu i pieniędzy (przede wszystkim czasu), grube spocone laski mają komenty, że są boginiami - żałosne to jest i nie mogę na to patrzeć.

Byłem na DateZone i widziałem komentarze pod zdjęciami kobiet z nadwagą, że są piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nowy00 napisał:

Byłem na DateZone i widziałem komentarze pod zdjęciami kobiet z nadwagą, że są piękne.

 

Też to widziałem 😅 kabaret. Jedna typiara napisała mi, że 400 zł/h (20-21 lat). Pytam się czemu tak drogo. Odpowiada "jestem piękna blabla i wymagam". Odpisałem, że piękność to pojęcie względne, każdemu coś innego pasuje, dopisałem że za 400 zł to mam 2x u atrakcyjnej studentki AWF. Zaczęła mi ubliżać wtedy...

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98

Młoda się ceni, wie dobrze na ile młodziutkie ciało wycenić. Mowa o prawdzie i nagle kobiety pokazują jak potrafią być bierno - agresywne. Zero rozmowy z jakąś kultura. 

Na portalu fotka taka sama sytuacja z tym, że kobiety z nadwagą otrzymują komentarze typu "śliczna" itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Anonim84 napisał:

Wchodzę sobie na Badoo w Paryżu i już nasza rodaczka szuka przygody:

 

Polish 🇵🇱 For couple days in Paris, looking for a company 🥂

W poszukiwaniu francuskiego kolegi, żeby poznać nowy język, a nóż trafi się imigrant, który przybył z kraju afrykańskiego, to i dwa języki pozna

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Anonim84 napisał:

Wchodzę sobie na Badoo w Paryżu i już nasza rodaczka szuka przygody:

 

Polish 🇵🇱 For couple days in Paris, looking for a company 🥂

Od razu sobie wybierze sobie kogoś bez większych problemów :)

W drugą stronę jak facet by chciał coś takiego znaleźć byłoby ciężej. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, chłopy, zamiast narzekać, że kolejna p0lka szuka mokebka w Paryżu, poszukajcie dla siebie fajnej mokebki w Polsce. A są żywiołowe i dobre w łóżku - a także ładne i wygadane.

To tak jak na rynku pracy - potencjalny pracodawca wybrzydza i kręci nosem? Podbijacie stawkę, podwyższacie kwalifikacje, i wtedy to wy przebieracie w ofertach.

Nie ma nic za darmo, ale przecież warto. Chyba że wolicie być misiami po trzydziestce, którym sadełko osiada na kuśce, i którzy maślanym wzrokiem wodzą za laskami.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zychu napisał:

Trudno, chłopy, zamiast narzekać, że kolejna p0lka szuka mokebka w Paryżu, poszukajcie dla siebie fajnej mokebki w Polsce. A są żywiołowe i dobre w łóżku - a także ładne i wygadane.

To tak jak na rynku pracy - potencjalny pracodawca wybrzydza i kręci nosem? Podbijacie stawkę, podwyższacie kwalifikacje, i wtedy to wy przebieracie w ofertach.

Nie ma nic za darmo, ale przecież warto. Chyba że wolicie być misiami po trzydziestce, którym sadełko osiada na kuśce, i którzy maślanym wzrokiem wodzą za laskami.

 

W sumie to fakt że te ładne często mają taki beach face albo odstraszają facetów, bo myślą że nie dadzą jej rady, o dziwo jeszcze bardziej są wyposzczone od przeciętnych i głodne atencji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spacemarine napisał:

 

W sumie to fakt że te ładne często mają taki beach face albo odstraszają facetów, bo myślą że nie dadzą jej rady, o dziwo jeszcze bardziej są wyposzczone od przeciętnych i głodne atencji.

Tylko tak mi się zdaję, że te bardziej ruchable kobiety decydują się na topke gości :D

Te lepsze na portalach randkowych odrzucają przeciętnych, a próbując na żywo coś zagadać mina takiej super laski wyglądała jakby jakiś trędowaty zagadał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina kobiety szczególnie tej lepszej jak zagadywałem na żywo była przykra lekko mówiąc :D

Wyraz mówił mniej więcej "wypierd... Ty do mnie". Raz zagadując po angielsku zostałem lepiej odegrany aniżeli po polsku przez całkiem dobra kobietę. 

Jednej kiedyś zaproponowałem taniec w klubie a ta jak poparzona ode mnie uciekła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 16:34, gman98 napisał:

 

Też to widziałem 😅 kabaret. Jedna typiara napisała mi, że 400 zł/h (20-21 lat). Pytam się czemu tak drogo.

Bo jest taki bassfreak który gustuje w takich laskach. 

W dniu 14.10.2022 o 16:34, gman98 napisał:

Odpowiada "jestem piękna blabla i wymagam". Odpisałem, że piękność to pojęcie względne, każdemu coś innego pasuje, dopisałem że za 400 zł to mam 2x u atrakcyjnej studentki AWF. Zaczęła mi ubliżać wtedy...

I miała racje. Take  it or leave it. 
W Żabce przy kasie też się pytasz czemu tak drogo skoro w jakimś Auchan masz to samo 30% taniej?
Poza tym są ludzie którzy cieżką kasę płacą za zamkniecie w klatce. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynka nie murzynka musi być dobry wygląd albo high life style. Kilka dni temu spotkałem się na pasach z całkiem ładną murzynką i jej twarz wyrażała emocje jakby to był napad. Lokalne dziewczyny walą bitch face, ale tutaj widziałem realnie strach.

 

Boże czemu mnie tak pokarałeś, że nawet czarni przede mną uciekają XD. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pocztowy napisał:

Murzynka nie murzynka musi być dobry wygląd albo high life style. Kilka dni temu spotkałem się na pasach z całkiem ładną murzynką i jej twarz wyrażała emocje jakby to był napad. Lokalne dziewczyny walą bitch face, ale tutaj widziałem realnie strach.

 

Boże czemu mnie tak pokarałeś, że nawet czarni przede mną uciekają XD. 

 

Może miałeś koszulkę z napisem Postal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.