Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Heh, czemu nie korzystałeś z okazji?🤔🤣

Bo to żadna okazja nie była.

 

8 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Te like' i są c...a warte z tego co zauważyłem. Jak się nie jest chadem to pewnie są to fake profile, które lajkują, aby zachęcić właśnie do wykupienia premium.🤔

Niekoniecznie fake profile. Z tych co miałem kontakt żadna nie była botem. Dla firmy dużo taniej jest po prostu frajerów co wykupili przerzucać na spód póki nie zapłacą więcej. Wtedy łatwiej naciągać frajerów, którzy jeszcze nie wykupili 😅

Akcje by im poszły mocno w dół gdyby się okazało że boty i fake profile na dużą skalę działają.

 

8 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

 

Podsumowując - szkoda neta i pamięci w tel.😉

Prawda 

4 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Kurde...to czego w końcu na tych aplikacjach szukasz?

Szczerze: odpaliłem z ciekawości, żeby odhaczyć doświadczenie. Nie spodziewałem się nie wiadomo czego i dość szybko uznałem to za mdłe- wolę w realu. 

 

Ale właściwie to bardzo dobre pytanie zadałeś i każdy powinien sobie na nie odpowiedzieć samemu i szczerze. 

 

Bo po mojemu to tinder nie nadaje się do niczego. Szukasz kobiety do konkretnej relacji- chyba nie ma gorszego miejsca niż tinder. Chcesz poflirtować, poczuć ten dreszczyk- to idziesz w miasto wieczorem i podchodzisz do panny która ci się podoba. Chcesz tylko zaruchać-cóż, są profesjonalistyki od tego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Bo to żadna okazja nie była

Przecież pisales, że to milf.😉

 

Godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Niekoniecznie fake profile. Z tych co miałem kontakt żadna nie była botem.

No w moim przypadku przeważnie co któryś dzień mam lajka od tego samego nicka z tym samym profilowym. Lajkują ( widziałem miniaturkę profilowego) same 7ki a ja fotkę mam na odp...ok wstawioną w zwykłym aucie z przedniej kamerki.🤣🤦🤣 Więc na 99% scam.🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Przecież pisales, że to milf.😉

 

Owszem ale mocno niestabilna + szukająca bankomatu.

Nie ta to inna. 

 

32 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

No w moim przypadku przeważnie co któryś dzień mam lajka od tego samego nicka z tym samym profilowym.

Ok to może teraz tak to działa. Ja testowałem aplikację z dwa lata temu. Czyli jeszcze jeden argument za tym że to strata czasu i kasy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2023 o 13:10, Albert Neri napisał(a):

Bo to żadna okazja nie była.

 

Ja po luźnych rozmowach z koleżankami nt. portali randkowych odniosłem wrażenie, że niektóre "zbierają" facetów jak pokemony, pewnie w drugą stronę też to działa - że faceci zaliczają na potęgę i mogą się tym później chwalić. Ja przy nofapie miałem wiele razy rozkminy, żeby przeruchać koleżankę, ale ostatecznie porzucałem temat tłumacząc sobie, że tak nisko jeszcze nie upadłem, żeby pociąg sekusalny kierował moim życiem. Wiem, że nasz relacje później by opadły/osłabiły się.  


Wracając do tematu - no właśnie, dla jednego będzie to okazja - jak laska sama się pcha do wyra, dla innego nie. Ja chyba z tego wyrosłem, patrzę szerzej, oczywiście wygląd czy chęć na keks laski ma znaczenie, ale nie jest głównym wyznacznikiem (jak kiedyś u mnie). Chyba umiejętność rozpoznawania czerwonych flag mocno blokuje dalsze kontakty z laskami, które prześwietlone są już na 1 spotkaniu i pokazują wiele wad, które u mnie dyskwalifikują do spotkania numer 2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie dobry temat żeby takiego kwiatuszka wkleić. Piękna prezentacja, statystycznie wszystko podsumowane. Ostatnio na każdym kroki widzę co się stało z ludźmi, to jest nie do wiary. Ale proces już nieodwracalny, trendy obrane. Ja czasem jak takie coś widzę to mam wrażenie, że to sen, że to się nie może dziać naprawdę. 

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2023 o 20:21, Januszek852 napisał(a):

Kiedy 32-latka otwarcie przyznaje się, że zeszła z karuzeli kutasów i czas na misia:

Skad to jest?? :D

Mistrzostwo! Parada czerwonych flag. Pytanie jak uroda tej pani hah.

 

BTW co sadzicie o tatuazu miedzy cyckami? Dla mnie znak że 1000% szon... 🤔

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam od czasu do czasu profile na badoo (z ciekawości, nikogo tam nie szukam) i zauważyłem że w ostatnich miesiącach w mojej okolicy przybyło dziewczyn emm... określmy dyplomatycznie: korpulentnych...

 

Dotyczy to mniej więcej 50% profili kobiet w wieku 18-26 lat.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cst9191 napisał(a):

zauważyłem że w ostatnich miesiącach w mojej okolicy przybyło dziewczyn emm... określmy dyplomatycznie: korpulentnych...

 

Jak to Kśek Kononowicz mówił parę lat temu: "nie lubię kobiet takich owalnych." 😊

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strażak 30 lat i dalej szuka gościa z 50 twarzy greya. Ty dostajesz roszczeniową babę zbliżającą się do ściany. Przecież ktoś posiadający duże zasoby może mieć lepsze niż ona kilka razy w tygodniu XD. To tak jakby wystawić poloneza na aukcję i wpisać cenę 100 tysięcy. No pokażcie mi frajera, który jest zgodny z opisem i na to pójdzie.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pocztowy napisał(a):

@Strażak 30 lat i dalej szuka gościa z 50 twarzy greya. Ty dostajesz roszczeniową babę zbliżającą się do ściany. Przecież ktoś posiadający duże zasoby może mieć lepsze niż ona kilka razy w tygodniu XD. To tak jakby wystawić poloneza na aukcję i wpisać cenę 100 tysięcy. No pokażcie mi frajera, który jest zgodny z opisem i na to pójdzie.

Na portalach masa takich odrealnionych.

BTW trzymajcie sie z dala od singielek powyżej 30 lat. Skoro nie miała męza nigdy to jest widocznie powód ;)

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strażak napisał(a):

Ola, lat 30

Prawniczka Aleksandra może wysyłać jedną wiadomość dziennie, czyli owej pani prawniczce chcącej się rozwijać, na poziomie, mającej słabość do dobrze skrojonych garniaków, nie stać lub może jest jej żal kilkunastu złotych miesięcznie na rzecz portalu, który przez to umożliwi jej pisanie zamiast jednej wiadomości dziennie nieskończonej ich ilości.

 

Aleksandro, dzieki temu być może szybciej znajdziesz swój bankomat na poziomie.

 

Beka z Aleksandry i jej profilu XD

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2023 o 14:00, Lucky Luke napisał(a):

To chyba będzie dobry temat żeby takiego kwiatuszka wkleić. Piękna prezentacja, statystycznie wszystko podsumowane. Ostatnio na każdym kroki widzę co się stało z ludźmi, to jest nie do wiary. Ale proces już nieodwracalny, trendy obrane. Ja czasem jak takie coś widzę to mam wrażenie, że to sen, że to się nie może dziać naprawdę. 

 

Dla mnie super przedstawione, chciałbym, żeby wszystkie tak robiły, dla faceta problem rozkmin i domysłów z głowy (zagląda na sociale i wszystko jasne). Jedynie co bym się przyczepił, to jej nadzieja - że wejdzie w długi związek - praktycznie tak, ale finalnie przy takim zabawowym trybie życia 1 facet na miesiąc - nie wróże przyszłości, żeby to zadziałało na dłuższą metę. 

 

Abstrahując - moim zdaniem mocno przeciętna laska z takim powodzeniem (wow!), ale wygląda na to (nie mam pewności, bo podała tylko że się całowała?!?!), że jest gościnna w kroku dla obcokrajowców - w sam raz na jeden raz. Skoro sama się nie szanuje, to jak może oczekiwać szacunku od kogoś na LTR? 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

to jej nadzieja - że wejdzie w długi związek - praktycznie tak, ale finalnie przy takim zabawowym trybie życia 1 facet na miesiąc - nie wróże przyszłości, żeby to zadziałało na dłuższą metę.

Chętny się znajdzie. Nawet jeśli nie zaniża że z 12 typami się lizała ( nawet jak było coś więcej) to i tak daleko jej do przypadku ekstremum.🤔

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

i tak daleko jej do przypadku ekstremum.🤔

Co masz na myśli? Już jakieś takie konkretne karuzelowiczki w okolicach 30 lat? Przy jej statystykach, to przy 30 będzie mogła się "pochwalić" 50? To już konkretne zaburzenie, bo w mojej relacji stworzenie jakieś normalnej dłuższej relacji jest mało prawdopodobne.

 

16 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Chętny się znajdzie.

Najczęściej to są takie ciamciaki (nie obrażając nikogo, bo każdy ma prawo być takim jakim chce), ale ja z obserwacji widzę, że one biorą na dłuższą relację gościa, który kręci je w jakimś tam stopniu, mam akurat konkretną laskę na myśli, to jej wybory:

* prestiż, pozycja społeczna - gościa wytarmosiła, że naprawdę mi było go szkoda

* wiek - młodego poużywała, ale w sumie w dwie strony, bo jak to mówią, że młody ^@#%$ ćwiczy na starej pic%y

* żonaty - podbudowanie ego

 

Ale to nie są kompletni goście. Dalej jest nieszczęśliwa, a faceci są tacy i owacy. Oczywiście jeśli jej odmawiasz "współpracy", to albo jesteś gejem, albo głupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio wróciłem na Tindera. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że rynek/algorytm jeszcze bardziej się spierdolił przez ostatnie kilka miesięcy? Jak na początku roku miałem około 100lików w pierwszy miesiąc tak teraz liczba dobiła do maks 20. Ponadto 98% profili bez opisu czy czegokolwiek. Wcześniej też było nieciekawie, ale nie aż tak. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leon Zawodowiec napisał(a):

Panowie, ostatnio wróciłem na Tindera. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że rynek/algorytm jeszcze bardziej się spierdolił przez ostatnie kilka miesięcy? Jak na początku roku miałem około 100lików w pierwszy miesiąc tak teraz liczba dobiła do maks 20. Ponadto 98% profili bez opisu czy czegokolwiek. Wcześniej też było nieciekawie, ale nie aż tak. 

Mam podobne obserwacje, podobno założenie konta z nowego numeru telefonu i innego maila pomaga, bo nie widzą tego tak, że jesteś drugi raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.