Skocz do zawartości

Historyczne wydarzenie dotyczące UFO, czy zasłona dymna?


Pietryło

Rekomendowane odpowiedzi

W wolnych chwilach lubię czasem poczytać lub obejrzeć coś odnośnie UFO. Ostatnio jednak dość dużo dzieje się w tym temacie:

 

 

Jak sądzicie? Faktycznie coś się dzieje, czy to zasłona dymna żeby ograniczyć prawa i swobody jeszcze bardziej, stworzyć "klatkę" z całej planety? Albo jedno i drugie.

 

Co by nie mówić tutaj podam parę ciekawych przypadków:

 

 

No tu ciekawy przypadek badany przez niejakiego John E. Mack profesora, psychiatry który był sceptyczny co do wszelkich opowieści o uprowadzeniach i kontaktach z istotami z UFO. Z czasem jednak stwierdził, że nie jest w stanie powiedzieć, czy są kosmici, ale na pewno istnieje pewne zjawisko które spotkały badanych przez niego ludzi.

 

 

Edytowane przez Pietryło
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, thyr napisał(a):

Zapewne ujawnia nam tych kosmitow na podobnej zasadzie jak srovida/przesiedlenie . Wszystko oczywiscie dla naszego dobra jak mawiaja ziemskie gady .

No właśnie tego się obawiam, że tak może być. Odbiegając od tego czy faktycznie ci kosmici będą czy nie, będzie to dobry pretekst żeby przepchnąć jakiś syf.

 

Osobiście mam naiwną nadzieje, że jednak się coś dzieje. Jako, że mamy urządzenia do nagrywania, internet, coraz trudniej niektóre rzeczy utrzymać w tajemnicy. Na przestrzeni wieków obserwuje się różne obiekty, są relacje o istotach z tych obiektów, ma to miejsce od tysięcy lat, tylko, że teraz można to nagrać, pokazać... ciężej to ukryć czy uznać za zwidy. Osobiście chciałbym żeby doszło do ujawnienia.

Chociaż, może niektóre z tych istot działają z porozumieniem elit by trzymać ludzi w ryzach. Zakładając, że to wszystko prawda należy pamiętać, że spotyka się różne istoty od szaraków po jakieś czerwone ludki i hybrydy a skończywszy na takich co wyglądają jak my. Może są różne frakcje, rasy... Jest dużo teorii, a ile w tym prawdy to cholera wie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopka dla naiwnych. Chcą przygotować co czegoś grubszego - pytanie do czego?

 

I jeszcze jedno. Jeżeli te obiekty są niezidentyfikowane to jak można je sklasyfikować jako pozaziemskie? Przecież to się logiki nie trzyma. Był taki serial jak X-Files i ciekawy odcinek w którym pewien agent federalny (nie amerykański kozak) spotkał się z takimi tropicielami UFO. Zobaczył materiały jakie oni zbierali o UFO i padł tekst - o, te to ja tworzyłem :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał(a):

Zapewne ujawnia nam tych kosmitow na podobnej zasadzie jak srovida

"Proszę nie wychodzić z domów bo mamy inwazję kosmitów, którzy swoimi "laserami" robią zniknięcia ludziów" i propagandowe filmiki s-f z lat 60-tych jak ludziowie znikają, :D

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Perun82 napisał(a):

I jeszcze jedno. Jeżeli te obiekty są niezidentyfikowane to jak można je sklasyfikować jako pozaziemskie? Przecież to się logiki nie trzyma.

 

Niezidentyfikowane, czyli nie wiadomo co to jest, ale wiadomo, że ludzie nie potrafią stworzyć latających obiektów w postaci kuli. 

 

Suspected 'UFO' image spotted over Iraqi city of Mosul released by US  officials | Arab News

 

 

Amerykanie obliczyli, że obiekt na tym nagraniu osiągnął w pewnym momencie 38 000 km/h.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdopodobieństwo bliskie zeru, że w tym wielkim wszechświecie, gdzie są miliony planet podobnych do naszej, niema nikogo więcej.

W ciągu ostatnich raptem 2 lat było kilka oficjalnych obserwacji UFO/UAM przez naukowców i pilotów i dziwnym trafem informacje szybko znikały z internetu.

Co z tego, ze mamy szybki przepływ informacji i kamery w telefonach. 

Dla służb to żaden problem usunąć coś z sieci. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Perun82 napisał(a):

Był taki serial jak X-Files 

 

Oj oglądało się za dzieciaka, podobny do tego też był bodajże Czynnik PSI. 

 

Zawsze jak przeglądałem artykuły nt.  możliwości życia pozaziemskiego, to owi "kosmici", to głównie wysoko rozwinięte cywilizacje vel Predatorzy. Mało kto pisał o tym, że bakterie żyjące na odległej planecie, to też może być życie pozaziemskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Perun82 napisał(a):

I jeszcze jedno. Jeżeli te obiekty są niezidentyfikowane to jak można je sklasyfikować jako pozaziemskie?

Może pozaziemskie, może nie, ale moim zdaniem takie zjawisko jest, a czym ono jest to ja już nie wiem. 

 

38 minut temu, Perun82 napisał(a):

Zobaczył materiały jakie oni zbierali o UFO i padł tekst - o, te to ja tworzyłem

Może kolejny element dezinformacji i wyśmiania tematyki UFO;)

 

Sam nie wiem co o tym myśleć, z ostatecznym werdyktem się wstrzymam, zobaczymy. Większe wrażenie robią na mnie natomiast relacje ze spotkań z tymi istotami. W pierwszej wypowiedzi dałem parę niezłych przykładów. Tu są też niezłe:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłona. Tylko nie wiem przed czym. Ziemia jest Polską kosmosu, nic się tu nie dzieje, a my myślimy, że jesteśmy pępuszkiem (bądź co bądź słodziutkim) wszechświata. 
 

 

Gdybyśmy żyli na Eterni i książę Adam… a tak to dupa zbita. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ViperV10 napisał(a):

Co z tego, ze mamy szybki przepływ informacji i kamery w telefonach. 

Dla służb to żaden problem usunąć coś z sieci. 

No właśnie nie do końca moim zdaniem. Zawsze jakiś ślad zostaje, wyżej podawałem też przypadki z różnych zakątków świata na przestrzeni lat, nie wszytko można kontrolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast, jeżeli się mylę i coś jest na rzeczy to mam dziwne przeczucie, że po raz kolejny beneficjentem nowych przybyszy będą znów kobiety. Mam nawet na to dowód. Proszę kliknąć link: 

https://zapodaj.net/plik-FIvwLB8aHZ

 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Magos Dominus napisał(a):

że nie jesteśmy sami. 

Racja, jak starożytne cywilizacje budowały tak wiele wspaniałych budowli nie mając nowoczesnych technologii, wiele kultur z 2 osobnych krańców świata jest często do siebie podobne, jak to możliwe, jak pomiędzy np. Indianami a starożytnymi Egipcjanami nigdy ponoć nie było żadnego kontaktu. Wystarczy spojrzeć na piramidy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Druid napisał(a):

wiele kultur z 2 osobnych krańców świata jest często do siebie podobne, jak to możliwe, jak pomiędzy np. Indianami a starożytnymi Egipcjanami nigdy ponoć nie było żadnego kontaktu. Wystarczy spojrzeć na piramidy.

Jest na to logiczne wyjaśnienie - jest najlepsza możliwa forma budowli :) Cejrowski fajnie to wyjaśniał. tutaj nie trzeba fizyki kwantowej. Poważnie. 

 

18 minut temu, Druid napisał(a):

Racja, jak starożytne cywilizacje budowały tak wiele wspaniałych budowli nie mając nowoczesnych technologi

 

Matematyka nie jest nowoczesną technologią. No i brak związków zawodowych. dzisiaj masz BHP, Inspekcja Nadzoru, pozwolenia. I z cały szacunkiem  - logika. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Druid napisał(a):

Wystarczy spojrzeć na piramidy.

Wpadli na ten sam pomysł? 

 

13 minut temu, Baca1980 napisał(a):

Boga na ziemię

W końcu, oby wodę w dobre winko zrobił. (Za friko!) 

3 minuty temu, Perun82 napisał(a):

dzisiaj masz BHP, Inspekcja Nadzoru, pozwolenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Druid napisał(a):

Racja, jak starożytne cywilizacje budowały tak wiele wspaniałych budowli nie mając nowoczesnych technologii, wiele kultur z 2 osobnych krańców świata jest często do siebie podobne, jak to możliwe, jak pomiędzy np. Indianami a starożytnymi Egipcjanami nigdy ponoć nie było żadnego kontaktu. Wystarczy spojrzeć na piramidy.

Myślę, że mieli swoje bardzo prymitywne, ale skuteczne life hacki, które po prostu współcześnie są zapomniane. Piramida to zbyt prymitywna konstrukcja jak na technologię, która pozwala swobodnie podróżować między galaktykami. Kiedyś odległości między kontynentami były mniejsze. Podobno Ameryka została zasiedlona przez migrantów z Azji, którzy przybyli tam poprzez połączenie lądowe Syberii i Alaski. U ludzi mogły istnieć pierwotnie wspólne idee. Poza tym cywilizacje miały kontakt między sobą poprzez pośredników. Między innymi w taki sposób Cesarstwo Rzymskie uskuteczniało handel oraz wymianę kulturową z Bliskim Wschodem, który z kolei miał kontakt z Państwem Środka i tak funkcjonował szlak jedwabny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.