Skocz do zawartości

Co polskie kobiety myślą o afrykańskich mężczyznach?


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzę filmik później. 

 

Osobiście - nigdy nie zrozumiem zachęchoty do mężczyzn innej rasy.

Rasistą nie jestem, po prostu nie mój klimat do codzienności i łóżka.

 

Jako 18-latka wyjechałam do Niemiec, do roboty.

Pracowałam (tu pieszczotliwe zwroty) z  czekoladowymi, curry'owymi, inaczejokimi.

Pewnie z tej racji, że dla mnie - dziewuchy ze wsi - to było jak kulturowy obuch w łeb.

Nagle inni ludzie, inne języki, inna codzienność, więc mój mózg był zajęty przetrwaniem w tej inności. 

Jedynie byłam zachłyśnięta tym, że wiele rzeczy (pod względem finansowym) stało się dla mnie dostępne. 

Smaku mrożonej kawy w ładnej kawiarni nie zapomnę nigdy. 

Do dzisiaj kawa na wynos, to dla mnie symbol lepszego życia. Taka głupota, ale to symbol. 

 

Z resztą - śmieszne sytuacje były, trochę zachowywałam się jak Malcolm z "Emigracja XD". 😂

 

Jeden pan ciapaty (przedstawiał się jako turecki Grek 😂😂) podchodził do mnie na przerwach z kawą, był nade serdeczny. 

Ja to bardziej przeżywałam, czy dobrze wykonuję robotę, czy mówię zrozumiale po angielsku. 

Dobrze, że pracowałam w fabryce, w której brygadzistą był pan, u którego mieszkałam (polsko-niemiecka rodzina, która mnie zaprosiła).

 

No i wtedy zostały mi objaśnione zasady działania świata dm. 

Dla mnie to było niezrozumiałe, że jak muzułmanin, żonaty, mający dzieci chce z Polką z jakiej tam polskiej wsi romansować? 😱 Przecie wszyscy widzą!!! No jak?!!

 

I to politowanie w oczach gospodarza, gdy musiał mi wyjaśniać, że...

Tutaj (w DE) to całkiem normalne.

Z resztą - do młodego dziewcza każdego chłopa ciągnie. Nawet jak wizualnie trochę musiałam się wyrobić.

W sumie interweniował, bo widział, że ja, głupie dziewcze, być może będzie urobione.

Podszedł do tego ciapatego na jednej przerwie. Wziął go na stronę.

Powiedział:

"Nie przyszedłem z Tobą rozmawiać, jak z pracownikiem. Przyszedłem jako ojciec Maggie. To moja nieślubna córka. Jeszcze raz do niej podejdziesz, to w garażu noża do kebabu nie mam, ale co innego znajdę. Zrozumiano?!".

 

Wtedy cała fabryka huczała, że porządny, rodzinny katolik z Polski, aspirujacy na wyższe stanowisko, ma nieślubną córę. 

W sumie plotka nie została odkręcona. 

Wiele, wiele śmiesznych sytuacji z tego wyszło. 

A do mnie jedynie podchodzili Niemcy, ludzie ze wschodu. 😂

 

Myślę, że jak jesteś atrakcyjną kobietą to podejście do "spróbowania czekolady" jest zupełnie inne, choć pary mieszane, które znam, to te tworzone przez przeciętnie wyglądające kobiety.

 

Inność sama jest w sobie intrygująca. Pewnie tutaj jest fenomen seksualny przedstawicieli innych ras/nacji.

 

Do potem, po obejrzeniu materiału! 😎

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, meghan napisał(a):

Jako 18-latka wyjechałam do Niemiec, do roboty.

 

12 minut temu, meghan napisał(a):

Nagle inni ludzie, inne języki, inna codzienność, więc mój mózg był zajęty przetrwaniem w tej inności. 

 

Ja odkąd przebywam za granicą tego typu kilkumiesięczne wyjazdy będę polecał każdej młodej osobie po ukończeniu L.O/ innej szkoły średniej. 

 

Zdobycie nowych doświadczeń, ukształtowanie co nieco charakteru, dla niektórych - motywacja do zdobycia sensownego doświadczenia.

 

 

 

 

@Iceman84PL Ja chętniej bym poobserwował mowę ciała rodaczek pytanych o to co sądzą o pomocy ukurvinkom.🤣 

 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie pakuje się odgórnie sporo kasy w propagowanie miksowania ras, w szczególności białych kobiet z czarnymi, ten film też może być sponsorowany. Czarna dziewczyna, ta która najlepiej o nich mówiła, ma bardzo charakterystyczny nos, grupy etnicznej o której niedobra mówić. Reszta dziewczyn raczej neutralnie, widać że są spięte. Nikt, a zwłaszcza kobiety, nie chce być posądzony o rasism, więc mało kto powie wprost co myśli. Swoją drogą, sort kobiet, które daje się nadziać murzynowi, to nie jest zbyt dobry materiał, sam byś raczej takiej nie chciał, bo albo ma problemy z psychiką, albo jest ponadprzeciętnie głupia. 

IMG-20230805-192657-712.jpg

IMG-20230805-124331-030.jpg

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został już wyjaśniony ;)

 

 

 

 

45 minut temu, slusa napisał(a):

 Swoją drogą, sort kobiet, które daje się nadziać murzynowi, to nie jest zbyt dobry materiał, sam byś raczej takiej nie chciał, bo albo ma problemy z psychiką, albo jest

Zazwyczaj te kobiety są po prostu brzydkie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi materiałami jest pewien zasadniczny problem - one mają na celu albo wypromować autora, albo osiągnąć jakiś inny cel - np. zachęcić innych napaleńców, aby ściągali do obcych krain i tam rozsiewali nasienie (pozdrawiam naszych sympatyków Tajlandii i Filipin).

Zbyt mała próba, aby można na jej podstawie powiedzieć cokolwiek o upodobaniach polskich kobiet. Wolę opierać się na piętnastu latach swoich doświadczeń niż na filmiku jakiegoś randoma.

 

O sekspatach już się kiedyś wypowiedziałem - nie mam o nich dobrego zdania (delikatenie mówiąc). A już wybitnymi szkodnikami są właśnie "promotorzy" i wszelacy alfonsi, którzy (powiedzmy to wprost) są naszymi największymi wrogami. Wprawdzie nie przychodzą z karabinami i nie rabują mienia, ale robią to samo, co robili Berberowie, Tatarzy i różna inna swołocz - niszczą tkankę społeczną i podbierają zasoby.

 

Pojedyńczych ruchaczy da się znieść, ale gdy zaczynają się organizować i ściągać następnych, to ewidentnie oznacza, że nie mają ani dobrych zamiarów, ani nie grają w naszej drużynie.

 

Polskie miasta są już stracone. Ponieważ tendencja jest taka, że młode, ambitne kobiety uciekają do miast, to czeka nas przyszłość nieciekawa. Będzie tu gorzej niż na zachodzie, bo najdą tu chachły, azjatyckie postsowiety, a ponadto będziemy mieli nachodźców z Afryki, krajów arabskich etc. Do tego wszystkiego dojdą seksmigracje niewyżytych piesków z zachodu, pragnących tradycyjnej, skromnej żony, której będą mogli się spuszczać na cycki.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał(a):

Z takimi materiałami jest pewien zasadniczny problem - one mają na celu albo wypromować autora, albo osiągnąć jakiś inny cel - np. zachęcić innych napaleńców, aby ściągali do obcych krain i tam rozsiewali nasienie (pozdrawiam naszych sympatyków Tajlandii i Filipin).

Zbyt mała próba, aby można na jej podstawie powiedzieć cokolwiek o upodobaniach polskich kobiet. Wolę opierać się na piętnastu latach swoich doświadczeń niż na filmiku jakiegoś randoma.

 

O sekspatach już się kiedyś wypowiedziałem - nie mam o nich dobrego zdania (delikatenie mówiąc). A już wybitnymi szkodnikami są właśnie "promotorzy" i wszelacy alfonsi, którzy (powiedzmy to wprost) są naszymi największymi wrogami. Wprawdzie nie przychodzą z karabinami i nie rabują mienia, ale robią to samo, co robili Berberowie, Tatarzy i różna inna swołocz - niszczą tkankę społeczną i podbierają zasoby.

 

Pojedyńczych ruchaczy da się znieść, ale gdy zaczynają się organizować i ściągać następnych, to ewidentnie oznacza, że nie mają ani dobrych zamiarów, ani nie grają w naszej drużynie.

 

Polskie miasta są już stracone. A ponieważ tendencja jest taka, że młode, ambitne kobiety uciekają do miast, to czeka nas przyszłość nieciekawa. Będzie tu gorzej niż na zachodzie, bo najdą tu chachły, azjatyckie postsowiety, a ponadto będziemy mieli nachodźców z Afryki, krajów arabskich etc. Do tego wszystkiego dojdzie seksemigracja lub sekswypady niewyżytych piesków z Zachodu, którzy pragną tradycyjnej, skromnej żony, któej będą mogli się spuszczać na cycki.

 

No ale powiedz szczerze kto otwiera im nogi, bo mówisz negatywnie o expatach którzy matematycznie nie mają szansy w polsce znaleźć partnerki bo brakuje miliona kobiet, a jak zaczną ściągać 400 tyś chłopa co roku, to za dwa czy 3 lata będzie nadwyżka 2 mln. Co Polscy mężczyźni im każą rozwierać nogi na tych przyjezdnych? No nie same tego chcą, powiedzmy sobie wprost, to one na końcu decydują czy kogoś dopuszczą czy nie. To szerszy problem i trzeba patrzeć na niego z każdej strony, bo załóżmy że nie ma expatów w polszy, granice zamknięte i nasi nie wyjeżdżają. Problem rozwiązany? Np nie bo brakuje bańki kobiet co są żonami hansa czy john w uk czy innego hiszpana lub turka, no tak to działa. Serio myślisz że chłopy chca płacić 10 k za podróż do Azji i że to są jakieś duże ilości? W polszy mało kogo na to stać, to są może tysiące, dajmy dziesiątki tysięcy, w skali całego kraju to błędy zaokrąglenia a winisz chłopów a nie damy co chcą egzotyki.

To moje dwa centy w temacie, pozdr :)

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine, ja tylko stwierdzam, że tu jest konflikt interesów, który może być źródłem realnego konfliktu.

 

Ptysie ze spuchniętymi jajcami to nie są wasi high-five bros, tylko konkurencja, która przyjdzie, nasra, i pójdzie dalej. Ale gówna już nie sprzątnie.

 

Dlaczego muzułmanie tak pilnują swoich samic, a gonią obcych samców? Bo jeszcze im nie odjebało od dobrobytu, i widzą te pierwotne podstawy funkcjonowania społeczeństw. A nas się urabia, edukuje w kwestiach tolerancji i wrażliwości kulturowej. Po prostu jesteśmy kastrowani.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, spacemarine said:

 

No ale powiedz szczerze kto otwiera im nogi, bo mówisz negatywnie o expatach którzy matematycznie nie mają szansy w polsce znaleźć partnerki bo brakuje miliona kobiet, a jak zaczną ściągać 400 tyś chłopa co roku, to za dwa czy 3 lata będzie nadwyżka 2 mln. Co Polscy mężczyźni im każą rozwierać nogi na tych przyjezdnych? No nie same tego chcą, powiedzmy sobie wprost, to one na końcu decydują czy kogoś dopuszczą czy nie. To szerszy problem i trzeba patrzeć na niego z każdej strony, bo załóżmy że nie ma expatów w polszy, granice zamknięte i nasi nie wyjeżdżają. Problem rozwiązany? Np nie bo brakuje bańki kobiet co są żonami hansa czy john w uk czy innego hiszpana lub turka, no tak to działa. Serio myślisz że chłopy chca płacić 10 k za podróż do Azji i że to są jakieś duże ilości? W polszy mało kogo na to stać, to są może tysiące, dajmy dziesiątki tysięcy, w skali całego kraju to błędy zaokrąglenia a winisz chłopów a nie damy co chcą egzotyki.

To moje dwa centy w temacie, pozdr :)

 

Zasada jest prosta. Jeżeli konkurencją dla Polaka jest jakiś gołodupiec z Bangladeszu to znaczy że coś poszło nie tak w życiu Polaka.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał(a):

@spacemarine, ja tylko stwierdzam, że tu jest konflikt interesów, którym może być źródłem realnego konfliktu.

 

Ptysie ze psuchniętymi jajcami to nie są wasi high-five bros, tylko konkurencja, która przyjdzie, nasra, i pójdzie dalej. Ale gówna już nie sprzątnie.

 

Dlaczego muzułmanie tak pilnują swoich samic, a gonią obcych samców? Bo jeszcze im nie odjebało od dobrobytu, i widzą te pierwotne podstawy funkcjonowania społeczeństw. A nas się urabia, edukuje w kwestiach tolerancji i wrażliwości kulturowej. Po prostu jesteśmy kastrowani.

 

Ale ponownie gdyby mówiły NIE to by się to zjawisko skończyło, nie widzisz tego? Ba same na placki jadą do szejków. Ryba psuje się od głowy a nie od ogona, jakby baba nie dała to mokeby by tutaj nie przyjeżdżali. to nie polscy mężczyźni są odpowiedzialni za to że polsza to teraz tajlandia europy. A ciężko ten kraj porównywać z muzułmanami gdyż u nas jest synteza matriarchatu który jest to od bardzo dawna z agresywnym feminizmem, ni emówiąc już o sraniu do głowy der onetami różnymi historiami o polskich beznadziejny mężczyznach.

Tak jestesmy kastrowani i jak faceci przed tą kastracją uciekają i zakładają rodziny z dala od tego feministycznego wariatkowa to tym bardziej trzeba ich wspierać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine 

Mamy poważny problem z polskimi kobietami. Ale z chłopami też nie jest dobrze. Bo bardzo wielu z nich to ludzie pogubieni - a ta mityczna Azja nie uratuje ich przed ich wewnętrznymi problemami (patrz ptysiu z Ucieczki do raju - chłop zmienił miejsce zamieszkania, ale swój burdel przywlókł ze sobą). 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż mam nadzieję, że Europę i Polskę da się jeszcze uratować. Ludzie powoli otwierają oczy - AFD, Konfederacja, Marine Le Pen, etc, świat powolutku odkręca w poprawną stronę. Oczywiście, pewnych strat odrobić się już nie da ale wciąż jeszcze tli się nadzieja…

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zychu napisał(a):

@spacemarine ale ktoś te kobiety wychowuje, prawda?

 

Muzułmanie swoje kobiety potrafią wychować/trzymać w ryzach, a u nas bardak mylnie uważany za wolność. 

I tutaj się zgodzę, wychowują je w polszy ich matki, kobiety i dobrze wiesz że często te same matki je sabotują by miały gorzej od nich, aby sobie zrobić z nich opiekunkę na starość i rozwalają im szeptaniem bzdetów małżeństwa itd. No ale gdzie ojciec? A ojciec zapdlalał w fabryce całe dnie ale i tak żonka była niezadowolona i powiedziała córce zobacz z kim skończyłam, weź nie popełnij mojego błędu i idź w świat, i poszły i skutkiem jest plaga samotnych matek, opinia tajlandi europy itd.

 

i tak zgadzam się że jakby facecie tupnęli nogą to by to wszystko wróciło do porządku tylko ze system jest tak skostniały tego matriarchatu że tutaj już ne ma czego ratować, mieszkanie z apomówienie, aliementy od potencjału zarobkowego itd itp. Więc skończy się to jakąś dyktaturą czy eurokomuną i trzeba wspierać gości którzy widzą gdzie idzie ten wektor zmian. Panie chłopy w polsce zapdalają na budowach i w fabrykach i nawet nie mają czaus narzekać bo pracują na połowę dam która NIE PRACUJE bo jest taki patriarchat, no o czym my tutaj mówimy.

BEz obaw to się skończy bo ten system pdolnei bo będzie niewydolny i ja chcę być jak najdalej  kiedy to się stanie, bo strajki żółtych kamizelek to będzie jak spacer w parku

 

Polsza została przeznaczona do roli burdelu EU, stąd działają media, sexworking i pogarda dla facetów, my tego nie zmienimy , ale możemy się ratować chociaż pojedyńczo

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, zychu said:

@spacemarine 

Mamy poważny problem z polskimi kobietami. Ale z chłopami też nie jest dobrze. Bo bardzo wielu z nich to ludzie pogubieni - a ta mityczna Azja nie uratuje ich przed ich wewnętrznymi problemami (patrz ptysiu z Ucieczki do raju). 

 

 

Wystarczy spojrzeć na wskaźniki spożycia alkoholu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał(a):

@spacemarine 

Mamy poważny problem z polskimi kobietami. Ale z chłopami też nie jest dobrze. Bo bardzo wielu z nich to ludzie pogubieni - a ta mityczna Azja nie uratuje ich przed ich wewnętrznymi problemami (patrz ptysiu z Ucieczki do raju - chłop zmienił miejsce zamieszkania, ale swój burdel przywlókł ze sobą). 

 

Pełna zgoda, to dowód że gen kuka i wychowanie facetów przez kobiety tylko ugruntował matriarchat, no niestety, dlatego trzeba przepracować w głowie wiele rzeczy zanim się do jakiejkolwiek kobity uderzy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Ludzie powoli otwierają oczy - AFD, Konfederacja, Marine Le Pen, etc, świat powolutku odkręca w poprawną stronę. 

Nie tędy droga. Partie polityczne i koncesjonowani buntownicy niczego nie zmienią. Tu potrzebna jest praca od podstaw. Budowanie silnych lokalnych społeczności. I sprawczość. Ludzie myślami wybiegają w obalanie władzy i budowę Wielkiej Polski, a nie potrafią zapobiec wycince drzew na osiedlu. A władzunia rozgrywa ich wybornie, im zresztą jest wszystko jedno, jakiego koloru bydłem będą zarządzać.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, spacemarine said:

Pełna zgoda, to dowód że gen kuka i wychowanie facetów przez kobiety

 

1. Polacy to domyślnie nie jest naród Kuków, wręcz przeciwnie 

2. Za kukoldztwo odpowiedzialne jest środowisko w jakim żyjemy i jedzenie które jemy, dostarczamy organizmowi dużo rzeczy które hamują rozwój człowieka, mieszają z hormonami. Ludzie wszędzie na świecie zrobili się słabi, szczególnie na zachodzie 

3. Jeżeli przy wychowaniu nie ma ojca to wina ojca którego nie ma, nie kobiet, a nie ma go głównie dlatego że mu się nie chce, nie ma ochoty, sił, nikt go nie nauczył że to ważne itp

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał(a):

Nie tędy droga. Partie polityczne i koncesjonowani buntownicy niczego nie zmienią. Tu potrzebna jest praca od podstaw. Budowanie silnych lokalnych społeczności. I sprawczość. Ludzie myślami wybiegają w obalanie władzy i budowę Wielkiej Polski, a nie potrafią zapobiec wycince drzew na osiedlu. A władzunia rozgrywa ich wybornie, im zresztą jest wszystko jedno, jakiego koloru bydłem będą zarządzać.

 

Wysocy oficerowie Ochrany też uważali, że uda im się kontrolować rozwój sytuacji przy pomocy podwójnych agentów. To nie takie proste. Nadchodzą momenty dziejowe w których takie metody zawodzą. Narody, społeczeństwa kumulują negatywne emocje i w pewnym momencie chcą zmian za wszelką cenę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Racja! 

 

Jednak, uwzględnijmy czynniki, które całkowicie zmieniły relacje międzyludzkie (które to determinują zachowania i role społeczne):

- technologia;

- globalizacja w postaci: podróży komercyjnych, wyjazdów za pracą, KONSUMPCJI.

Nie wpsominajmy o antykoncepcji, bo to całkowita rewolta, która zmieniła relacje dm i dzietność. Bezpowrotnie, no chyba, że usuniemy ją całkowicie z obiegu, ale to niemożliwe.

 

Ekonomia i technologia zmienia kulturę, więc i społeczności, więc jak teraz zadbać o pracę u podstaw w danej społeczności (nawet nie marzę o pracy organicznej w ujęciu narodu)?

 

Analizując historię nacjonalizmów (w Europie), kiedy one miały realny wpływ na społeczeństwa i na władzę?

Wtedy kiedy była bieda?!

Kosmopolityzm kończył się wtedy, jak trzeba było chwycić za broń, pogłodować, przetrwać. 

 

Myślę, że pokolenie moich wnuczek wróci do wartości i strategii opartej na relacjach w lokalnej społeczności - od życia dobrze z sąsiadem po żeniaczkę za chłopa z miejscowości obok.

Możni tego świata ograniczą zwykłym zjadaczom chleba zuzycie paliwa, prądu, dóbr, to wrócimy do ww strategii.

Edytowane przez meghan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jednym z liderów AFD jest lakiernik a to prawie jak malarz…

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tino_Chrupalla

 

ta też ma solidne referencje:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Beatrix_von_Storch

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły mokebe na nagraniu:D Może dostanę bana, ale trudno... Jeśli dla którejś ktoś taki jest bardziej atrakcyjny niż porządny Polak to pod kopułą nawalone jest nieźle. Ostatnio w swoim najbliższym mieście takich widziałem, widziałem też spojrzenie mojej. Takiego obrzydzenia w jej oczach dawno nie wiedziałem. Chyba mam na nią zły wpływ:D

Z takich "spotkań" piękne dzieci będą... całkiem podobne do matki:D

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

ale możemy się ratować chociaż pojedyńczo

 

Godzinę temu, zychu napisał(a):

Tu potrzebna jest praca od podstaw.

Otóż to. Nadciąga walec, nie zmieni się tego, ale można próbować uratować ze starego świata tyle ile się da, tak żeby szczęśliwe w swoim gronie i rodzinie przeżyć sobie życie.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.