Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna ciekawa rzecz mi się przypomniała ostatnio z kategorii luźnych przemyśleń. Mianowicie, jako studenciak jeszcze, mimo średniego wyglądu, udawało mi się wielokrotnie umówić na randkę z całkiem przyzwoicie wyglądającymi dziewczynami (SMV 5-7/10).

 

W trakcie "bajery" przez neta zazwyczaj pisałem pierdoły, aczkolwiek nie spermiłem i byłem czasem zabawny, co było wystarczające, żeby zorganizować meeting. Problem polegał na tym, że byłem młody i głupi, wskutek czego robiłem debilne błędy, nie dostrzegałem sygnałów i prawie wszystkie tamte spotkania spierdoliłem. Z perspektywy czasu dostrzegam, że to właśnie brak inteligencji emocjonalnej, dobrej gadki i doświadczenia (totalny bluepill) były źródłem niepowodzeń. Na tamte czasy (krótko przez covidem) mój ówczesny wygląd był wystarczający. 

 

Dostrzegłem właśnie, że poprzeczka dosłownie z roku na rok idzie w górę na skutek lewackiego programowania społecznego. Zaledwie kilka lat temu będąc w miarę rozgarniętym gościem można było ugrać sporo więcej niż teraz, co mnie nieco przeraża. Teraz niby jestem dojrzalszy i mądrzejszy, wygląd powiedzmy na tym samym poziomie, a nie ma cudów. Aż momentami troszkę szkoda, że wtedy byłem głupi i nie miałem tej "bajery", która rzekomo totalnie nie ma znaczenia XD

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tete-a-tete napisał(a):

Jedna ciekawa rzecz mi się przypomniała ostatnio z kategorii luźnych przemyśleń. Mianowicie, jako studenciak jeszcze, mimo średniego wyglądu, udawało mi się wielokrotnie umówić na randkę z całkiem przyzwoicie wyglądającymi dziewczynami (SMV 5-7/10).

 

W trakcie "bajery" przez neta zazwyczaj pisałem pierdoły, aczkolwiek nie spermiłem i byłem czasem zabawny, co było wystarczające, żeby zorganizować meeting. Problem polegał na tym, że byłem młody i głupi, wskutek czego robiłem debilne błędy, nie dostrzegałem sygnałów i prawie wszystkie tamte spotkania spierdoliłem. Z perspektywy czasu dostrzegam, że to właśnie brak inteligencji emocjonalnej, dobrej gadki i doświadczenia (totalny bluepill) były źródłem niepowodzeń. Na tamte czasy (krótko przez covidem) mój ówczesny wygląd był wystarczający. 

 

Dostrzegłem właśnie, że poprzeczka dosłownie z roku na rok idzie w górę na skutek lewackiego programowania społecznego. Zaledwie kilka lat temu będąc w miarę rozgarniętym gościem można było ugrać sporo więcej niż teraz, co mnie nieco przeraża. Teraz niby jestem dojrzalszy i mądrzejszy, wygląd powiedzmy na tym samym poziomie, a nie ma cudów. Aż momentami troszkę szkoda, że wtedy byłem głupi i nie miałem tej "bajery", która rzekomo totalnie nie ma znaczenia XD

 

 

 

 

Stawiam tezę, że w realu najważniejsza jest bajera, a w szczególności agresywne dążenie do seksu w interakcji z samicą. Traci ona kontrolę nad sytuacją i popełnia błędy (jest odmóżdżona), Najlepiej przyspieszyć proces propozycją spożycia każdej ilości alkoholu - to wybitnie zwiększa szansę powodzenia agresywnej akcji. Wygląd ma oczywiście znaczenie, ale nie koniecznie.

I nic tego nie zmieni, ani czas, ani wiek, ani feminazizm. amen

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arsenio napisał(a):

Stawiam tezę, że w realu najważniejsza jest bajera, a w szczególności agresywne dążenie do seksu w interakcji z samicą. Traci ona kontrolę nad sytuacją i popełnia błędy (jest odmóżdżona), Wygląd ma oczywiście znaczenie, ale nie koniecznie.

I nic tego nie zmieni, ani czas, ani wiek, ani feminazizm. amen

No właśnie czasy skutecznie to zmieniają, bo jak pisałem wielokrotnie - bardzo słaba demografia - niedobór młodych kobiet skutkuje, że rośnie konkurencja facetów o kobietę, przez co ta może wybrzydzać i doczekać się lepszych opcji które jednak się dopychają przez różne media.

To one dokunują wyboru, to one decydują czy dać ci serce w tinderze i POZWOLIĆ tobie napisać, a w konsekwencji potem dać się ODMÓŻDZYĆ.

Bez genów nie ma emocji kobietym a to one pozwalają na "odmóżdżanie".

 

Cytat

Najlepiej przyspieszyć proces propozycją spożycia każdej ilości alkoholu - to wybitnie zwiększa szansę powodzenia agresywnej akcji.

Alkohol nie jest dobrym środkiem na kobiety - w dziejszych czasach alkohol zaczyna na nie działać jak na facetów z testosteronem czyli mogą stać się agresywne. Poza tym... naprawdę? Sprawisz że laska po alko będzie chętna, a potem... niespodzianka od prokuratury i wezwanie do sądu? A potem udowadniasz że nie jesteś koniem?
Nie znasz dzisiejszych czasów?

 

Jako 65 latek nie powinnieneś dawać rad, bo kobiety które nas interesują są dużo młodsze, więc nie ma szans by miały ten sam mindset jak te 20-30 lat temu gdy polowałeś (było znacznie łatwiej). Dzisiaj mamy czasy obrazkowe, instagrama i innych mediów i "każda" kobieta chce się pokazywać w necie od najlepszej strony - życie w sukcesie (bo przecież każdy na instagramie to ma super życie - a one w to wierzą) a średni czy brzydki facet nie jest dla niej żadnym sukcesem, a wręcz porażką - zwłaszcza w oczach jej znajomych - dla dzisiejszych kobiet ma to ogromne znaczenie, w przeciwieństwie do kobiet z czasów poprzednich czyli z roczników 80' i wcześniejszych.

 

Mamy czasy zwierzętości i gadki że "podrywem" można więcej zdziałać są nie na miejscu, a brzmią jak ponury żart rodem z bluepilla.

Tak jak pisałem wcześniej:

Bajera jest dobrym dopełnieniem, ale sama w sobie nic nie da gdy nie spodobasz się dziewczynie.

Treść bajery także nie ma specjalnego znaczenia, bo i tak gadzi mózg samicy sam doprowadzi się do pożądanych emocji.

Średniak piszący nawet najlepsze bajery dostanie łatkę "desperata", "podrywacza" - efekt clowna udającego poważną osobę, lub małpy udającego człowieka.

 

Niski chudzielec udający alfę, albo niepewny introweryk udający pewnego extrawertyka to kabaret, pokaz błazna dla kobiet - kompletna nieścisłość, niekonsekwetność wygląd - mindset a one są na to bardzo wyczulone.

 

Bajera oraz wygląd muszą się dopełniać i pasować do siebie - tylko i wyłącznie wtedy można z nich wyciągnąć cały pozytywny potencjał.

Wygląd znacznie ułatwia interakcję z pannami, i on stanowi 95% sukcesu - jak dziewczyna jest tobą zauroczona to ciężko to spieprzyć, tu trzeba się postarać by to spieprzyć, ale gdy laska ciebie ledwie toleruje - i niby gadką psujesz randkę - to nie oznacza że tą gadką zepsułeś randkę, tylko ona ma lepsze opcje i to ona przyszła z negatywnym podejściem, a twoja gadka nieznacznie przyśpieszyła proces ostatecznego olania. 

 

Gadka i bajera mają znikomy wpływ kiedy ma się średni wygląd - niby da się nim podratować, ale moim zdaniem to przekładanie tego nieuniknionego, czyli olania przez laskę, bo one mają praktycznie nieograniczony wybór.

 

Nie da się gadką zmienić podświadomej oceny kobiety nt. danego mężczyzny, gadką można najwyżej NAKŁONIĆ do ONS albo do związku z korzyściami, ale nie do pożądania czy zakochania. Bądźmy dorośli, albo godzimy się z rzeczywistością, albo dalej się łudźmy że mamy wpływ na coś czego nie mamy (czyli oceny kobiety naszych genów).

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się czasem wyskoczyć ze znajomymi do klubu, tam demografię widać. Sporo grupek lub samotnych facetów, próbujących coś wyrwać na parkiecie, lub co gorsza obserwujących i czekających żeby nad ranem podbić do tych najbardziej naje*anych.

Totalnie nie mój styl, jakoś nie umiałbym iść samemu do klubu.

 

Nie jest też tak, że kobiet nie ma, jest ich trochę wciąż da się coś wyrwać,  ale raczej tylko w celach rozrywkowych. Dla mnie ok, bo już na szczęście nie szukam żony i matki dla dzieci. Przyznam nie chciałbym być dziś w tej sytuacji, bo to faktycznie szukanie jednorożca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Sytuacja sprzed chwili :

Po 2 dniach pisania z laska na badoo pytam : to z iloma jeszcze osobami piszesz?  :)

- Jeszcze z 3, wiec nie nudze sie tutaj.

 

Co odpisujecie??

 

Ja nie pytam z iloma osobami pisze, bo do czego mnie to doprowadzi? Co ona ma odpowiedzieć? Jesteś jedynym? Nie jesteś. Każdy pisze z wieloma.

 

Co odpisujemy?

Jak już zacząłęś temat to pociągnij... np.

 

— Z iloma jeszcze osobami psizesz?

— z trzema gośćmi, nie nudzę się tutaj

— I podoba Ci się na portalu? Chcą się spotykać? Czy cięzko jest?

— Ciężko raczej...

— Wystawki miałaś?

— Tak.

— ...

 

itd, itd.

Normalnie z nią rozmawiaj.

Nie objawiaj zazdrości.

Szybko w realu się umawiaj.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kenobi napisał(a):

 

Ja nie pytam z iloma osobami pisze, bo do czego mnie to doprowadzi? Co ona ma odpowiedzieć? Jesteś jedynym? Nie jesteś. Każdy pisze z wieloma.

 

Co odpisujemy?

Jak już zacząłęś temat to pociągnij... np.

 

— Z iloma jeszcze osobami psizesz?

— z trzema gośćmi, nie nudzę się tutaj

— I podoba Ci się na portalu? Chcą się spotykać? Czy cięzko jest?

— Ciężko raczej...

— Wystawki miałaś?

— Tak.

— ...

 

itd, itd.

Normalnie z nią rozmawiaj.

Nie objawiaj zazdrości.

Szybko w realu się umawiaj.

 

 

 

 

Problem w tym że jestem już za stary i szkoda mi czasu na branie udziału w castingach, jeśli wiesz co mam na myśli:)

Tej akurat odpisałem: to nie przeszkadzam, baw się dobrze. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Problem w tym że jestem już za stary i szkoda mi czasu na branie udziału w castingach, jeśli wiesz co mam na myśli:)

Tej akurat odpisałem: to nie przeszkadzam, baw się dobrze. 

 

Dla Ciebie to casting...

A ja mam gdzieś innych, którzy z nią piszą.

Ważne, aby chciała się spotkać. Czyli chodzi o cel.

Dlatego nie pytam o innych, ale czasami dziewczyny mówią, że piszą z wieloma.

Ale to nie znaczy, że z wieloma się spotkają.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kenobi napisał(a):

 

Dla Ciebie to casting...

A ja mam gdzieś innych, którzy z nią piszą.

Ważne, aby chciała się spotkać. Czyli chodzi o cel.

Dlatego nie pytam o innych, ale czasami dziewczyny mówią, że piszą z wieloma.

Ale to nie znaczy, że z wieloma się spotkają.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonale rozumiem Twój punkt widzenia. Tylko tak jak napisałem, jeśli laska pisze jeszcze z kilkoma, moje szanse żeby pobzykac są mniejsze , więc szkoda czasu.:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Doskonale rozumiem Twój punkt widzenia. Tylko tak jak napisałem, jeśli laska pisze jeszcze z kilkoma, moje szanse żeby pobzykac są mniejsze , więc szkoda czasu.:) 

 

Ale ona nie ma innej opcji niż pisać z wieloma, bo nawet jak się z gościem umówi, to on ją potem wystawi. Nie przyjdzie po prostu.

 

Kiedyś koleżanka jechała w delegację i chciała się spotkać na seks, mówiłem jej że ją wystawi gościu i tak się stało. Umówiła się chyba z trzema, to wszyscy ją wystawili. Przyszedł dopiero ktoś na trzecią jej delegację.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kenobi napisał(a):

Kiedyś koleżanka jechała w delegację i chciała się spotkać na seks, mówiłem jej że ją wystawi gościu i tak się stało. Umówiła się chyba z trzema, to wszyscy ją wystawili. Przyszedł dopiero ktoś na trzecią jej delegację.

 

 

Gdzie Ty byłeś w tym czasie?🤔🤣

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 17:47, tete-a-tete napisał(a):

ostrzegłem właśnie, że poprzeczka dosłownie z roku na rok idzie w górę na skutek lewackiego programowania społecznego.

JA bym raczej powiedział, że to kwestia zamożności. Jest lepiej, bogaciej, ludzie lepiej wyglądają bo ich stać to wymagania rosną. No i wizje z socjali.

 

W dniu 15.10.2023 o 19:19, arsenio napisał(a):

a w szczególności agresywne dążenie do seksu w interakcji z samicą.

anna-g%C3%B3rska-lewica-ta-kt%C3%B3ra-po

 

Piwnica i zagranica? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Sytuacja sprzed chwili :

Po 2 dniach pisania z laska na badoo pytam : to z iloma jeszcze osobami piszesz?  :)

- Jeszcze z 3, wiec nie nudze sie tutaj.

 

Co odpisujecie??

Przykładowo na luźno odpisać, pisaniem na badoo zabijasz nudę a jeszcze masz jakieś inne hobby poza tym

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 20:52, Zły_Człowiek napisał(a):

No właśnie czasy skutecznie to zmieniają, bo jak pisałem wielokrotnie - bardzo słaba demografia - niedobór młodych kobiet skutkuje, że rośnie konkurencja facetów o kobietę, przez co ta może wybrzydzać i doczekać się lepszych opcji które jednak się dopychają przez różne media.

To one dokunują wyboru, to one decydują czy dać ci serce w tinderze i POZWOLIĆ tobie napisać, a w konsekwencji potem dać się ODMÓŻDZYĆ.

Bez genów nie ma emocji kobietym a to one pozwalają na "odmóżdżanie".

 

Alkohol nie jest dobrym środkiem na kobiety - w dziejszych czasach alkohol zaczyna na nie działać jak na facetów z testosteronem czyli mogą stać się agresywne. Poza tym... naprawdę? Sprawisz że laska po alko będzie chętna, a potem... niespodzianka od prokuratury i wezwanie do sądu? A potem udowadniasz że nie jesteś koniem?
Nie znasz dzisiejszych czasów?

 

Jako 65 latek nie powinnieneś dawać rad, bo kobiety które nas interesują są dużo młodsze, więc nie ma szans by miały ten sam mindset jak te 20-30 lat temu gdy polowałeś (było znacznie łatwiej). Dzisiaj mamy czasy obrazkowe, instagrama i innych mediów i "każda" kobieta chce się pokazywać w necie od najlepszej strony - życie w sukcesie (bo przecież każdy na instagramie to ma super życie - a one w to wierzą) a średni czy brzydki facet nie jest dla niej żadnym sukcesem, a wręcz porażką - zwłaszcza w oczach jej znajomych - dla dzisiejszych kobiet ma to ogromne znaczenie, w przeciwieństwie do kobiet z czasów poprzednich czyli z roczników 80' i wcześniejszych.

 

Mamy czasy zwierzętości i gadki że "podrywem" można więcej zdziałać są nie na miejscu, a brzmią jak ponury żart rodem z bluepilla.

Tak jak pisałem wcześniej:

Bajera jest dobrym dopełnieniem, ale sama w sobie nic nie da gdy nie spodobasz się dziewczynie.

Treść bajery także nie ma specjalnego znaczenia, bo i tak gadzi mózg samicy sam doprowadzi się do pożądanych emocji.

Średniak piszący nawet najlepsze bajery dostanie łatkę "desperata", "podrywacza" - efekt clowna udającego poważną osobę, lub małpy udającego człowieka.

 

Niski chudzielec udający alfę, albo niepewny introweryk udający pewnego extrawertyka to kabaret, pokaz błazna dla kobiet - kompletna nieścisłość, niekonsekwetność wygląd - mindset a one są na to bardzo wyczulone.

 

Bajera oraz wygląd muszą się dopełniać i pasować do siebie - tylko i wyłącznie wtedy można z nich wyciągnąć cały pozytywny potencjał.

Wygląd znacznie ułatwia interakcję z pannami, i on stanowi 95% sukcesu - jak dziewczyna jest tobą zauroczona to ciężko to spieprzyć, tu trzeba się postarać by to spieprzyć, ale gdy laska ciebie ledwie toleruje - i niby gadką psujesz randkę - to nie oznacza że tą gadką zepsułeś randkę, tylko ona ma lepsze opcje i to ona przyszła z negatywnym podejściem, a twoja gadka nieznacznie przyśpieszyła proces ostatecznego olania. 

 

Gadka i bajera mają znikomy wpływ kiedy ma się średni wygląd - niby da się nim podratować, ale moim zdaniem to przekładanie tego nieuniknionego, czyli olania przez laskę, bo one mają praktycznie nieograniczony wybór.

 

Nie da się gadką zmienić podświadomej oceny kobiety nt. danego mężczyzny, gadką można najwyżej NAKŁONIĆ do ONS albo do związku z korzyściami, ale nie do pożądania czy zakochania. Bądźmy dorośli, albo godzimy się z rzeczywistością, albo dalej się łudźmy że mamy wpływ na coś czego nie mamy (czyli oceny kobiety naszych genów).

Nie rozumiem Twojej agresji. Ja nie wysyłam Ciebie na podryw. Mówię tylko o uniwersalnym zachowaniu w sytuacji jeden na  jeden, obojętnie jak do tego doszło. Ta umiejętność to właśnie bajera. Nie na portalu typu Tinder, lecz w realu. Możesz spróbować ją dotknąć, pocałować, itp., ale w zależności od sytuacji. Nikt nie mówi tutaj o jakiejś kolejności i presji w działaniu. Jeśli uda Ci się zaprosić ją do lokalu to możesz namówić ją na alko. Nikt nie mówi tutaj o zmuszaniu do picia, lub wręcz upiciu wybranki.

"Jako 65 latek nie powinieneś dawać rad, bo kobiety które nas interesują są dużo młodsze, więc nie ma szans by miały ten sam mindset jak te 20-30 lat temu gdy polowałeś (było znacznie łatwiej)."

O co chodzi? Jak polowałem to miałem 15-18 lat czyli 50 lat temu i byłem zainteresowany rówieśniczkami. Ty chciałeś mnie obrazić, tylko nie potrafisz tego zręcznie ubrać w słowa? Co Ty chłopie chcesz właściwie powiedzieć? Historia jest nieważna? Ale w kółko się powtarza. I Ty też będziesz miał 65 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2023 o 23:03, Mariusz 1984 napisał(a):

Problem w tym że jestem już za stary i szkoda mi czasu na branie udziału w castingach, jeśli wiesz co mam na myśli:)

Tej akurat odpisałem: to nie przeszkadzam, baw się dobrze. 

No i ona będzie się bawić, a Ty pozbyłeś się kolejnej kandydatki do łóżka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2023 o 00:12, BumTrarara napisał(a):

JA bym raczej powiedział, że to kwestia zamożności. Jest lepiej, bogaciej, ludzie lepiej wyglądają bo ich stać to wymagania rosną. No i wizje z socjali.

 

anna-g%C3%B3rska-lewica-ta-kt%C3%B3ra-po

 

Piwnica i zagranica? 🤣

Wyjaśnij o co chodzi, bo w ogóle nie kumam o co Ci chodzi. Pijesz czy ćpiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt! I akurat chyba pasuje do tego tematu dobrze :) Chodzi mi o korelację palenia fajek i tatuaży u kobiet. Można to dobrze na portalach randkowych zauważyć.

Też macie takie obserwacje (też z reala) że kobieta która ma tatuaze pali? I vice versa? Takie kobiety są często też trochę zmaskulinizowane pod kątem charakteru i obycia ogólnego.

Co o tym sądzicie? :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nihilus napisał(a):

@Garrett Kiedyś się mówiło, że jak kobieta pali to też się rucha. Teraz to samo jest z tatuażami, w każdym razie dużej ich ilości. Je się bierze do zabawy, nie do związku.

Haha, nie wzięło się to znikąd. Mnie intrygują tego typu korelacje, bo niby co ma piernik do wiatraka, ale za wszystkim stoi jednak psychologia jakaś.

2 godziny temu, lorry napisał(a):

Szczerze to teraz częściej zdarza się, że jak ma tatuaże to jakaś weganka, czy coś.. Zdarzyło Wam się spotkać normalną laskę z tatoo?

Co do weganek to nie mam danych ;) Ale jesli więcej tatuaży to na peeeewno coś pod kopułą nie "teges". Dziwnym trafem żony kolegów (może poza jedna) nie mają tatuaży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nihilus szybki risercz ;)

 

Early smoking initiation, sexual behavior and reproductive health — a large population-based study of Nordic women

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0091743510001106

 

Relationship between smoking, narcissism, and impulsiveness among young women

https://bmcpsychology.biomedcentral.com/articles/10.1186/s40359-022-00809-5

 

Cytat

The relationship between narcissism and impulsivity warrants further investigation among young women who smoke, including the systematic assessment of the relationship between the number of cigarettes, coexistence with drug use, alcohol and behavioral addictions as well as the level of education. Overall, our results show that there is an association between certain personality characteristics and cigarette smoking. In trying to prevent tobacco use, it may well be of key importance to acknowledge the mutual influence between smoking on the one hand and self-sufficiency and impulsivity on the other.

 

Interactions between risky decisions, impulsiveness and smoking in young tattooed women

https://bmcpsychiatry.biomedcentral.com/articles/10.1186/1471-244X-13-278

 

Fragment z ostatniego:

Cytat

Tattooed women showed significantly higher scores in the BIS-11 and preference for disadvantageous decks on the IGT compared to non-tattooed women. There was no significant correlation between risky decision-making in the IGT and BIS-11 impulsivity measures. A significantly higher rate of smoking was observed in the tattooed women. However, the analysis did not reveal a group effect after adjustment for smoking in the IGT and the BIS-11 measures.

 

Ok, koniec kącika naukowego ;) Ale myslę że ciekawe badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2023 o 01:33, arsenio napisał(a):

Nie rozumiem Twojej agresji. Ja nie wysyłam Ciebie na podryw. Mówię tylko o uniwersalnym zachowaniu w sytuacji jeden na  jeden, obojętnie jak do tego doszło. Ta umiejętność to właśnie bajera. Nie na portalu typu Tinder, lecz w realu. Możesz spróbować ją dotknąć, pocałować, itp., ale w zależności od sytuacji. Nikt nie mówi tutaj o jakiejś kolejności i presji w działaniu. Jeśli uda Ci się zaprosić ją do lokalu to możesz namówić ją na alko. Nikt nie mówi tutaj o zmuszaniu do picia, lub wręcz upiciu wybranki.

"Jako 65 latek nie powinieneś dawać rad, bo kobiety które nas interesują są dużo młodsze, więc nie ma szans by miały ten sam mindset jak te 20-30 lat temu gdy polowałeś (było znacznie łatwiej)."

O co chodzi? Jak polowałem to miałem 15-18 lat czyli 50 lat temu i byłem zainteresowany rówieśniczkami. Ty chciałeś mnie obrazić, tylko nie potrafisz tego zręcznie ubrać w słowa?

Wielce wątpię skuteczność bajery, w kontekście posiadania 65 lat i wyrywania kobiet (chyba że mówimy o 40+ to ok).

Nie chciałem ciebie obrazić, bo równie dobrze możesz samym papieżem Franciszkiem.

Chodzi mi o to że to forum bardziej porusza problemy 20,30 czy 40 latków niż 65+.

W mojej odpowiedzi chodziło mi też o to że jest po prostu dość mocna różnica podejścia do życia między rocznikami 70' 80' czy 90' oraz 2000'.

 

Sugerujesz że bajerą można wyrywać kobiety, jasne, ale w twojej młodości panny nie miały tinderów czy instagramów, a mentalność ludzi była taka że 20' bez chłopa to była "stara panna". Dzisiaj czasy mamy całkowicie inne, i sama bajera niewystarczy, bo kobiety (zwłaszcza młode) mają inne piorytety.

 

Bajera może działać na twoje rówieśniczki lub powiedzmy -20 lat ale nie na dzisiejsze 20' czy 30'. 

Cytat

Co Ty chłopie chcesz właściwie powiedzieć? Historia jest nieważna? Ale w kółko się powtarza. I Ty też będziesz miał 65 lat.

No niestety, twoje metody na podryw są mocno nieaktualne, jest inny mental inne podejście.

Więc "Historia kółko się powtarza" jest bzdurą w kontekście relacji damsko męskich.

Jasne, też będę miał 65 lat - albo i nie bo może umrę.... nie bądź taki pewny XD

Liczę na to że będą androidy i jako dziadzio nie będę potrzebować nikogo do życia. XD

22 godziny temu, lorry napisał(a):

Szczerze to teraz częściej zdarza się, że jak ma tatuaże to jakaś weganka, czy coś.. Zdarzyło Wam się spotkać normalną laskę z tatoo?

Nie, ale dodam że jak laska to weganka i ma tatuaże to na 90% ma zaburzenia.

Normalne dziewczyny nie potrzebują zwracać na siebie uwagi jakimś rysunkami na skórze i udawać jakie to one nie są alternatywne.

Niestety dzisiejsze czasy produkują głównie zaburzone dziewczyny co skutkuje częstym widokiem dziwnych kolorów włosów, flag na plecach, lub w ogóle ubieranie się jak niewiadomo co.

 

Żeby to chociaż była jakaś subkultura jak gothki czy inne reagge, a tu bezpłciowe, bezsensowne widziwiania. 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się w pracy więc założyłem sobie na Tinderze fejkowy profil starszej pani. 

Po godzinie miałem już 99+ polubień. Zacząłem lajkować profile facetów 18-35 i po 5 godzinach kiedy usunąłem profil miałem już 75 par. Czyli zakładając że można wysłać 100 serduszek (tego nie wiem dokładnie ile można wysłać, ale myślę że gdzieś tyle) miałem skuteczność 75%. I to kobieta która ma w profilu 58 lat. I wcale jacyś obleśni do mnie nie pisali. Niektórzy mieli naprawdę dobre zdjęcia. 

A oto mój profil: (i przepraszam jeżeli któryś z Braci wysłał supre lajka i już się napalił)

 

zosia

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.