Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, yrl napisał(a):

Nudziło mi się w pracy więc założyłem sobie na Tinderze fejkowy profil starszej pani. 

Po godzinie miałem już 99+ polubień. Zacząłem lajkować profile facetów 18-35 i po 5 godzinach kiedy usunąłem profil miałem już 75 par. Czyli zakładając że można wysłać 100 serduszek (tego nie wiem dokładnie ile można wysłać, ale myślę że gdzieś tyle) miałem skuteczność 75%. I to kobieta która ma w profilu 58 lat. I wcale jacyś obleśni do mnie nie pisali. Niektórzy mieli naprawdę dobre zdjęcia. 

A oto mój profil: (i przepraszam jeżeli któryś z Braci wysłał supre lajka i już się napalił)

To bardzo skutecznie pokazuje:

- spermiarstwo i desperację mężczyzn

- brakiem jakiegokolwiek przemyślenia czy to nie fejk - a zdjęcie AI i to widać xD

 

I się ludzie głupio dziwią że paszczury mają wymogi z kosmosu.... :P

Tinder to rak, najgorszego sortu i poza chadami nikt normalny nie powinien tego używać xD

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, yrl napisał(a):

miałem skuteczność 75%.

Skuteczność to jest wtedy, gdy ktoś przychodzi na 1 spotkanie.

Kolesiom się nudziło w pracy i lajkowali co leci, nawet emerytki.

 

Swoją drogą jestem w takim wieku, ze jakby ogoliła pachy to z łóżka bym nie wygnał.

Tylko musiałbym wcześniej skoczyć do sklepu po puszkę towotu.;)

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

- brakiem jakiegokolwiek przemyślenia czy to nie fejk - a zdjęcie AI i to widać xD

 

2 może 3 zwróciło na to uwagę.  Napisałem że to filtry i łyknęli. 

7 minut temu, Brat Jan napisał(a):

 Skuteczność to jest wtedy, gdy ktoś przychodzi na 1 spotkanie.

 

No tak ale nie mając pary nawet nie ma szans na rozmowę. Jak kiedyś używałem Tindera to nie wiem czy miałem z 5 par dziennie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

To bardzo skutecznie pokazuje:

- spermiarstwo i desperację mężczyzn

- brakiem jakiegokolwiek przemyślenia czy to nie fejk - a zdjęcie AI i to widać xD

Mnie osobiście zastanawia jedno... skoro tak jest teraz, to jak będzie wyglądało za 20 lat? Chodź wolałbym się łudzić, że nie znam prawdy to niestety znam odpowiedź. Gorzej, gorzej i jeszcze raz gorzej.

Jeżeli ktoś ma umysł typowo analityczny to będzie to chociaż ciekawe dla tej osoby obserwacja z pudełkiem pop-cornu w ręku patrząc to wszystko z boku... dla całej reszty to będzie dosłownie "hell time".

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

brakiem jakiegokolwiek przemyślenia czy to nie fejk - a zdjęcie AI i to widać xD

A co powiesz na teorię, że faceci lajkują prawie wszystko jak widać na powyższym przykładzie.

A kobiety odwrotnie odrzucają prawie wszystkich.

 

To nie desperacja tylko cechy płci.

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

To nie desperacja tylko cechy płci.

Sory, ale też nie mam wzięcia u lasek i brzydziłbym się na myśl, że miałbym pójść do łóżka z tak starą kobietą. I na pewno bym czegoś takiego nie polajkował.

Powiedzmy sobie wprost. Na obecnym rynku matrymonialnym masakrycznie brakuje kobiet (szczególnie młodych). Nawet żyłowanie się na siłkach, dobry wygląd nie wystarcza i nawet z pozoru nieźle wyglądający goście... simpią nawet do babć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Wielce wątpię skuteczność bajery, w kontekście posiadania 65 lat i wyrywania kobiet (chyba że mówimy o 40+ to ok).

Nie chciałem ciebie obrazić, bo równie dobrze możesz samym papieżem Franciszkiem.

Chodzi mi o to że to forum bardziej porusza problemy 20,30 czy 40 latków niż 65+.

W mojej odpowiedzi chodziło mi też o to że jest po prostu dość mocna różnica podejścia do życia między rocznikami 70' 80' czy 90' oraz 2000'.

 

Sugerujesz że bajerą można wyrywać kobiety, jasne, ale w twojej młodości panny nie miały tinderów czy instagramów, a mentalność ludzi była taka że 20' bez chłopa to była "stara panna". Dzisiaj czasy mamy całkowicie inne, i sama bajera niewystarczy, bo kobiety (zwłaszcza młode) mają inne piorytety.

 

Bajera może działać na twoje rówieśniczki lub powiedzmy -20 lat ale nie na dzisiejsze 20' czy 30'. 

No niestety, twoje metody na podryw są mocno nieaktualne, jest inny mental inne podejście.

Więc "Historia kółko się powtarza" jest bzdurą w kontekście relacji damsko męskich.

Jasne, też będę miał 65 lat - albo i nie bo może umrę.... nie bądź taki pewny XD

Liczę na to że będą androidy i jako dziadzio nie będę potrzebować nikogo do życia. XD

Powiem tylko tyle, że np. 10% facetów rucha, a reszta to spermiarze. Nie musisz wierzyć. Kiedyś nie było wcale tak łatwo zaruchać jak sobie wyobrażasz. To takie działanie na zbiorach z matematyki. Twój czas to zbiór A, a mój czas to zbiór A (Twój) i B (mój). Ja mam porównanie i doświadczenie. Ty natomiast masz zawsze rację. No i od dziadzia się odpierdol, boś widzę niewychowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Skuteczność to jest wtedy, gdy ktoś przychodzi na 1 spotkanie.

Kolesiom się nudziło w pracy i lajkowali co leci, nawet emerytki.

 

Swoją drogą jestem w takim wieku, ze jakby ogoliła pachy to z łóżka bym nie wygnał.

Tylko musiałbym wcześniej skoczyć do sklepu po puszkę towotu.;)

 

Bracie Janie, musisz chyba wyjaśnić na forum o co chodzi z tym towotem, bo to wiedza zamierzchła i ekskluzywna. Dodatkowo wnioskuję, że związana jest z tym jakaś osobista trauma. Może jakaś głęboka analiza na forum przez braci samców pozwoliłaby innym poszerzyć wiedzę o relacjach damsko-męskich. Niestety nie znam osobiście tematu, bo moja ex małżonka (BJ 1971) odeszła rok temu i towotu nigdy nie potrzebowałem.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hubertius napisał(a):

Nawet żyłowanie się na siłkach, dobry wygląd nie wystarcza i nawet z pozoru nieźle wyglądający

Dokładnie, ale przecież BP to bzdury.😎

 

Może zamiast masy mięśniowej warto zadbać o łuski.🤔🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arsenio napisał(a):

Bracie Janie, musisz chyba wyjaśnić na forum o co chodzi z tym towotem, bo to wiedza zamierzchła i ekskluzywna.

Do mojego ojca przyjeżdża mechanik-emeryt dorabia sobie i skarży się na żonę, która tez jest emerytką. Domyśl się na co się skarży i jakie pomysły zapodajemy aby problem ustapił;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

A co powiesz na teorię, że faceci lajkują prawie wszystko jak widać na powyższym przykładzie.

A kobiety odwrotnie odrzucają prawie wszystkich.

 

To nie desperacja tylko cechy płci.

Powiem że to napędza błędne koło:

- wyposzczeni/znudzeni/whatever faceci lajkują wszystkie kobiety -> każda kobieta ma masę lajków, zwiększa się im ego więc zwiększa swoje wymogi -> faceci nie dostają szansy nawet na rozmowę, nie mają par, obniża im się samoocena więc biorą wszystkie jak leci -> wracamy na początek pętli XD

 

A tinder jeszcze podkręca tą spiralę ukrywając facetom profile by dłużej szukali, zwątpili i zmusić ich do zakupu golda/premium.

Tinder to handlarz marzeń.

 

22 godziny temu, arsenio napisał(a):

Powiem tylko tyle, że np. 10% facetów rucha, a reszta to spermiarze. Nie musisz wierzyć. Kiedyś nie było wcale tak łatwo zaruchać jak sobie wyobrażasz. To takie działanie na zbiorach z matematyki. Twój czas to zbiór A, a mój czas to zbiór A (Twój) i B (mój).

 

To dalej sprzedawaj bajeczki o magii bajery.

Owszem 10% facetów rucha, ale pośród nich raczej na pewno brak 65'.

Może mi jeszcze powiesz że mają sex z młodymi laskami pożądaniem bez jachtów, majątków itd. XD

Pewnie, po co brać chada w jej wieku lub niewiele starszego jak może brać staruszka 65 letniego.... poważnie?

Chyba tylko takie zaburzone i to mocno konkretnie.

Ta, ewolucja poszła w tym kierunku XD Może mi jeszcze powiesz że przegrywy mogą ruchać modelki? XD

Wtrącasz do bluepilla XD że każdy może mieć laski z pożądaniem...

h3 h3 h3 h3?

22 godziny temu, arsenio napisał(a):

Ja mam porównanie i doświadczenie. Ty natomiast masz zawsze rację.

 

 

Tak, tak, doświadczenia randkowania z 1980' napewno ma przełożenie na dzisiejsze czasy i na dzisiejsze młode kobiety XD

Skoro jesteś taki super - to idź, próbuj, skoro jesteś taki pewny swoich przekonań.

Zabawne XD

Ośmieszysz się i tyle.

Wymogi kobiet bardzo wzrosły przez te 10 lat, nie mówiąc o skali od 40 lat.

22 godziny temu, arsenio napisał(a):

No i od dziadzia się odpierdol, boś widzę niewychowany.

Dobrze, panie młody inaczej.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał(a):

A tinder

Odnośnie samego Tindera.

Właściciele twierdzą, że to portal randkowy i do szukania związku.

Ale od pewnego czasu ma opinię typowego portalu na sex, a jak wiemy dziewczyny bardzo dbają o swoją opinię do tego stopnia, że potrafią bezpodstawnie oskarżyć o gwałt co było pisane w jednym z niedawnych tematów.

Więc pokazanie się na Tinderze staje się passe, te bardziej szanujące się boją się że przylgnie do nich łatka puszczalskich.

Nie zdziwiłby się jakby ilość młodych użytkowniczek znacznie zmalała. Ktoś niedawno pisał, że w szybkim tempie zalajkował wszystkie w swojej okolicy.

Przez zmniejszenie się liczby wartościowych pań Bracia mają odczucie, że trudniej o randkę niż kilka lat temu. Przypuszczalnie przeniosły się na Insta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2023 o 19:35, Brat Jan napisał(a):

Więc pokazanie się na Tinderze staje się passe, te bardziej szanujące się boją się że przylgnie do nich łatka puszczalskich.

Polecam założyc sobie konto (nawet fejkowe) na Bumble. Kobitki z "top tier" przeważnie :) Pod kątem ogarnięcia życiowego jak i urody często. Sęk w tym że mimo tego są same w wieku 30+... Czemu? To juz pytanie retoryczne zazwyczaj... 

Czesto panie mają opisu po angielsku. Na Bumble sporo zagraniczniaków bo to raczej mniej popularna u nas apka. 

 

W dniu 20.10.2023 o 19:35, Brat Jan napisał(a):

Nie zdziwiłby się jakby ilość młodych użytkowniczek znacznie zmalała. Ktoś niedawno pisał, że w szybkim tempie zalajkował wszystkie w swojej okolicy.

Są na "bąblu" też młode i to mega lachony :D Ale czy duzo to pewnie nie. Jestem w trakcie badania hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Romansowanie (?) bywa niebezpieczne... albo została porwana i uprowadzona do hotelu?

 

 

https://www.se.pl/warszawa/iza-z-krakowa-miala-jechac-do-rodzicow-zwloki-znaleziono-w-hotelu-w-warszawie-wstrzasajace-podejrzenia-aa-q45J-Hd1Z-g8ZR.html

 

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/18/zaginela-pochodzaca-z-tomic-izabela-ryszka-havlas/

 

https://migranciwpolsce.pl/zaginieni/zaginelaizabela-ryszka-havlas-lat-26tomicekrakowmalopolskiekobieta-pochodzi-z-tomic-jedna/

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/20/nie-zyje-izabela-ryszka-havlas/

 

 

https://wykop.pl/link/7249555/krakow-wadowice-zaginela-izabela-ryszka-havlas

 

https://images.app.goo.gl/uP3kTwQQzvfMPMEdA

 

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/18/zaginela-pochodzaca-z-tomic-izabela-ryszka-havlas/

 

 

 

Policja publikuje wizerunki jak z portalu randkowego...

W realu jest inazcej trochę.

Cóż...

 

 

Na wykopie backup:

 

https://wykop.pl/cdn/c3201142/bcf5b63cabea44258f2ea5ff8f3ae484a93b0142677f9872604b5c3103407fbd,w400.png----xxxxxskasowac---

 

 

 

Na wykopie gościu komentuje, że w piątek kobieta wyjechała "do rodziców", do poniedziałku była normalna komunikacja z rodziną na messendżerze,ale do rodziców nie dotarła, więc gdzieś weekend spędziła bez zagrożenia...

 

 

 

Dla bezpieczeństwa jak się z obcą osobą umawia to warto zostawić kartkę w swoich rzeczach osobistych w pracy czy w domu, którą to kartkę znajdzie policja w razie czego.

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.10.2023 o 10:57, kenobi napisał(a):

 

Romansowanie (?) bywa niebezpieczne... albo została porwana i uprowadzona do hotelu?

 

 

https://www.se.pl/warszawa/iza-z-krakowa-miala-jechac-do-rodzicow-zwloki-znaleziono-w-hotelu-w-warszawie-wstrzasajace-podejrzenia-aa-q45J-Hd1Z-g8ZR.html

 

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/18/zaginela-pochodzaca-z-tomic-izabela-ryszka-havlas/

 

https://migranciwpolsce.pl/zaginieni/zaginelaizabela-ryszka-havlas-lat-26tomicekrakowmalopolskiekobieta-pochodzi-z-tomic-jedna/

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/20/nie-zyje-izabela-ryszka-havlas/

 

 

https://wykop.pl/link/7249555/krakow-wadowice-zaginela-izabela-ryszka-havlas

 

https://images.app.goo.gl/uP3kTwQQzvfMPMEdA

 

 

https://www.faktywadowice.pl/2023/10/18/zaginela-pochodzaca-z-tomic-izabela-ryszka-havlas/

 

 

 

Policja publikuje wizerunki jak z portalu randkowego...

W realu jest inazcej trochę.

Cóż...

 

 

Na wykopie backup:

 

https://wykop.pl/cdn/c3201142/bcf5b63cabea44258f2ea5ff8f3ae484a93b0142677f9872604b5c3103407fbd,w400.png----xxxxxskasowac---

 

 

 

Na wykopie gościu komentuje, że w piątek kobieta wyjechała "do rodziców", do poniedziałku była normalna komunikacja z rodziną na messendżerze,ale do rodziców nie dotarła, więc gdzieś weekend spędziła bez zagrożenia...

 

 

 

Dla bezpieczeństwa jak się z obcą osobą umawia to warto zostawić kartkę w swoich rzeczach osobistych w pracy czy w domu, którą to kartkę znajdzie policja w razie czego.

 

 

Dziewczę powiedziało chłopakowi, że jedzie do rodziców i pojechało do innego faceta, przez dwa dni plan się udawał, kochający nie myślał, że jego pani jest urodzinowe, a była u jakiegoś innego faceta, ale coś poszło nie tak...

 

Jeśli się uda i pani wróci, to miś przygarnie przecież.....

Edit.... Doczytałem, że nie wróci, znalazła się martwa w Warszawie...

Edytowane przez Mmario
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 15:46, Mmario napisał(a):

Dziewczę powiedziało chłopakowi, że jedzie do rodziców i pojechało do innego faceta, przez dwa dni plan się udawał, kochający nie myślał, że jego pani jest urodzinowe, a była u jakiegoś innego faceta, ale coś poszło nie tak...

 

A dopiero co jedna w Grecji odstawiła podobną akcję...

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne te portale są.Masa par,z każdą trzeba coś popisać.Po dwóch,trzech dniach staram się wyciągnąć na spotkanie i tu już są schody bo ciągle jakieś wymówki.Na 100 lasek to umówiłem się może z dwiema gdzie drugiego spotkania już nie było.Na dyskotekach nie lepiej.Ostatnio zdobyłem 4 numery z czego 3 nie odpisują a z jedną pisze ale też raczej nie chętna na wyjście.Nie wiem o co chodzi...

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 22:48, Takahashi napisał(a):

Nie wiem o co chodzi...

Ja też nie, ale domyślam się. 

Abstrahując, jest jakaś korelacja między tym co myślisz, a tym co się wydarza później. Jeśli idąc na balety zakładasz, że coś wyrwiesz - to będąc na pełnym przekonaniu prawdopodobnie coś upolujesz. Chodzi o Twoją wiarę w siebie i poczucie własnej wartości itp. Z drugiej strony nie możesz być desperatem, bo laski to wyczują. Balans autentyczność musi być pomiędzy tym wszystkim. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Ja też nie, ale domyślam się. 

Abstrahując, jest jakaś korelacja między tym co myślisz, a tym co się wydarza później. Jeśli idąc na balety zakładasz, że coś wyrwiesz - to będąc na pełnym przekonaniu prawdopodobnie coś upolujesz. Chodzi o Twoją wiarę w siebie i poczucie własnej wartości itp. Z drugiej strony nie możesz być desperatem, bo laski to wyczują. Balans autentyczność musi być pomiędzy tym wszystkim. 

Mi się wydaje,że poprostu laske pijaną łatwiej wyrwać a potem na trzeźwo to one już nie są takie chętnę.Druga sprawa,że większość z nich ma jakiś chłopaków,problemy psychiczne itp.Kluby to jest śliski temat ogólnie.Choć częściowo masz pewnie racje,bo z jednej strony chce wyrwać coś a z drugiej lekko gardze tymi laskami tam.

Edytowane przez Takahashi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

wyrwiesz - to będąc na pełnym przekonaniu prawdopodobnie coś upolujesz. Chodzi o Twoją wiarę w siebie i poczucie własnej

Słuszna uwaga, tylko to pełne przekonanie musi ( szczególnie u nas, facetów) być podparte w tym wypadku doświadczeniami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.